Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Шампионска лига
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Европейски и Световни клубни турнири
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Provenzano


Жребий:

23/06/2013 - 1-ви и 2-ри квалиф. кръг
18/07/2013 - 3-ти квалиф. кръг
08/08/2013 - плейофи
29/08/2013 - групова фаза
15/12/2013 - 1/16 и 1/8 финали
20/03/2014 - 1/4 финали
24/04/2014 - 1/2 финали
Provenzano
Лудогорец ще срещне във втория предварителен кръг шампиона на Люксембург Дюделанж. Българският шампион е домакин в първата среща. Това отреди днешния жребий в централата в Нион. Първият мач е на 15/16 юли, а реваншът на 22/23.

"Орлите" до голяма степен извадиха късмет, тъй като можеше да срещнат норвежкия шампион Стрьомгодсет.

Другите отбори, с които разградчани можеше да играят бяха Сейнт Патрик Атлетик (Ирландия), Валета (Малта) и Жалгирис (Литва).

Въпреки всичко Лудогорец бе трябвало да има едно на ум, тъй като преди две години предстоящият им опонент поднася сензация и отстранява Ред Бул. На следващата година Дюделанж отпада в ЛЕ от молдовски клуб.
Provenzano
Първи квалификационен кръг:

Санта Колома (Андора) – Бенантс (Армения)

Линкълн (Гибралтар) – Торшавн (Фарьорски острови)

Ла Фирита (Сан Марино) – Левадиа (Естония)


Втори квалификационен кръг:

Лудогорец (България) – Дюделанж (Люксембург)

Стрьомсгодсет (Норвегия) – Стяуа (Румъния)

Динамо Загреб (Хърватия) – Жалгирис (Литва)

Работнички Скопие (Македония) – ХИК Хелзенки (Финландия)

Легия Варшава (Полша) – Сейнт Патрик Атлетик (Ирландия)

Партизан (Сърбия) – Линкълн (Гибралтар)/ Торшавн(Фарьорски острови)

Клифтънвил (Ирландия) - Дебрецен(Унгария)

Селтин (Шотландия) – Рейкявик (Исландия)
Слован (Братислава) – Ню Сейнтс (Уелс)

Малмьо (Швеция) – Вентспилс (Латвия)

Спарта Прага (Чехия) – Ла Фиорита (Сан Марино)/Левадия (Естония)

Шериф (Молдова) – Сутиеска (Черна гора)

Зрински Мостар (Босна и Херцеговина) – Марибор (Словения)

Динамо (Тбилиси) – Актобе (Казахстан)

Макаби (Тел Авив) – Сатан Комома/Банантс

Бате Борисов (Беларус) – Шкендербеу (Албания)
Provenzano
ЕТО ПЪЛНИЯТ ЖРЕБИЙ:

Шампионски поток:
Марибор (Словения) - Селтик (Шотландия)
Залцбург (Австрия) - Малмьо (Швеция)
Олборг (Дания) - АПОЕЛ Лимасол (Кипър)
Стяуа Букурещ (Румъния) - Лудогорец Разград (БЪЛГАРИЯ)
Слован Братислава (Словакия) - БАТЕ Борисов (Беларус)

Нешампионски поток:
Арсенал Лондон (Англия) - Бешикташ Истанбул (Турция)
Стандард Лиеж (Белгия) - Зенит Санкт Петербург (Русия)
Копенхаген (Дания) - Байер Леверкузен (Германия)
Лил (Франция) - Порто (Португалия)
Наполи (Италия) - Атлетик Билбао (Испания)
inter_ruse
дано лудогорец бият мамалигарите
а италия ще пада още по коефициент , билбао води на наполи facepalm2.gif
durex
Наполи може ли да са такива селяни, разполагат с ебати играчите,а губят в резултата, ама не се и съмнявам щом Гаргано е титуляр biggrin.gif
Provenzano
Голям малшанс за Лудогорец. В никакъв случай не стояха лошо тази вечер и не заслужаваха да загубят, но така е във футбола накрая се броят головете.
inter_ruse
така става то , като си махаш хубавия треньор и слагаш някой си да води отбора преди най-важните мачове. при стоев разград играеха европейски футбол , а сега балкански!
все пак си мисля , че стяуа заслужено биха , ама в бг всичко може да се случи. дано ги треснем с 2:0 , 3:1 тез мръсни мамалигари!
много се чудя и с българите които искат лудогорец да отпадне - ей такива сме ние , затова и Гсопод ни наказа да живеем тука....
надявам се и наполи да продължат напред, а арсенал по някво чудо да отпадне
Provenzano
Стяуа заслужено биха? Сигурно сме гледали различни мачове. Аз не виждам с какво румънците превъзхождаха Лудогорец. Дори в началото на второто полувреме имахме две много хубави възможности и точно тогава Мишо Александров уцели гредата. Във футбола обаче почти винаги, когато не вкарваш ти вкарват или казано по-просто по един или друг начин те наказват. Иначе в голям период от двубоя Лудогорец владееха и доста добре разиграваха като по никакъв начин не ги притесняваше факта, че са гости. Както казах липсваше шанс, а може би и липсата на опит си каза дума. Стяуа са отбор, който почти всяка година играе в групите на ШЛ и макар да няма сериозни имена в състава си имат голям опит в европейските турнири, а това е голям плюс за тях. И все пак минимална загуба с един гол на чужд терен е що годе добър турнирен резултат, макар че на реванша ще бъде доста трудно за момчетата на Дерменджиев.

А между другото единствената причина да искам донякъде Лудогорец да отпадне, е защото се надявам да се падне в една група с Интер в Лига Европа, което означава още един мач на любимия отбор на живо, а това едва ли някой от форума ще го откаже, така че никой не може да ме вини.
inter_ruse
ами стяуа си имаха повечко положения дуспа(без значение дали е 100%ва),тоз чипчиу пропусна и дурго добро положение , удари , няколко контри след грешки на кайсара,златински,дяков...
да стискаме палци да ги отстраним у софия
Provenzano
Лудогорец имат своя шанс в София, но трябва задължително да не допускат гол, в противен случай задачата им става много сложна wink.gif
durex
Наполи в Шампионска Лига..да бе да biggrin.gif Няма такива жалкари..ама и това говори колко е затънал италианския футбол.
inter_ruse
МАМКА ИМ НА ТЯХ!!!!!!! recoil-2428.gif
МЕНЕ ВАНДЕРСОН МЕ УБИ
ambro
Цитат(durex @ Aug 27 2014, 22:18 ) *
Наполи в Шампионска Лига..да бе да biggrin.gif Няма такива жалкари..ама и това говори колко е затънал италианския футбол.


Наполи този сезон ще дръпнат доста назад. Със сигурност ще са извън 3-ката според мен.
inter_ruse
ЛУДОГОРЕЦ РАЗГРАД 833484_orig.gif
Provenzano
Браво на Лудогорец, страхотно постижение. Пожелавам им успех!
Provenzano
Възможните съперници на Лудогорец в групите на ШЛ

Първа урна: Реал (Мадрид), Барселона, Байерн (Мюнхен), Челси, Бенфика, Атлетико (Мадрид), Арсенал, Порто

Втора урна: Шалке 04, Борусия (Дортмунд), Ювентус, Пари Сен Жермен, Шахтьор (Донецк), Базел, Зенит, Манчестър Сити

Трета урна: Байер (Леверкузен), Олимпиакос, ЦСКА (Москва), Аякс, Ливърпул, Спортинг (Лисабон), Галатасарай, Атлетик (Билбао)

Четвърта урна: Андерлехт, Рома, АПОЕЛ (Никозия), БАТЕ Борисов, Лудогорец, Марибор, Монако, Малмьо

Един от най-добрите възможни жребии според мен е от първа урна един измежду португалските Бенфика и Порто. Не, че ще бъде лесно, просто на фона на останалите в тази урна са си доста по-добър вариант. От втора Зенит, като че ли са малко по-приемливи. И от трета урна Олимпиакос или Галатасарай.
Пък представете си сега и следната група - Реал Мадрид, Борусия Д, Ливърпул, Лудогорец biggrin.gif

Жребият е днес от 19 часа пряко по bTV Action.
Provenzano
ГРУПА "А":
Атлетико Мадрид
Ювентус
Олимпиакос
Малмьо

ГРУПА "В":
Реал Мадрид
Базел
Ливърпул
Лудогорец

ГРУПА "С":
Бенфика
Зенит
Байер Леверкузен
Монако

ГРУПА "D":
Арсенал
Борусия (Дортмунд)
Галатасарай
Андерлехт

ГРУПА "E":
Байерн (Мюнхен)
Манчестър Сити
ЦСКА (Москва)
Рома

ГРУПА "F":
Барселона
Пари Сен Жермен
Аякс
АПОЕЛ

ГРУПА "G":
Челси
Шалке 04
Спортинг (Лисабон)
Марибор

ГРУПА "H":
Порто
Шахтьор (Донецк)
Атлетик (Билбао)
БАТЕ Борисов
Provenzano
Пичове, някакви прогнози и очаквания за мача на Лудогорец тази вечер? Как мислите могат ли да поднесат изненада на "Анфилд", ако домакините ги подценят?
cheffo
След тази загуба от Вила едва ли ще има подценяване, но все пак се надявам Лудогорец да направят нещо. Важното е да не се паникьосат в началото. Нашите едва ли са играли в такава обстановка. Ако ги удържим в началото, после ще имаме някакви шансове, но да видим smile.gif
inter_fen
Чак изненада трудно ще стане. Според мен Лудогорец ще загуби достойно, ще отбележи гол със сигурност, тъй като Ливърпул са изключително несигурни в защита, особено ако Сако е титуляр.
Provenzano
Защо не? Един гол и после паркират автобуса biggrin.gif
ambro
Цитат(Provenzano @ Sep 16 2014, 16:55 ) *
Защо не? Един гол и после паркират автобуса biggrin.gif


Според мен този мач ще е в някаква крайност. Или 5-0 или лудите ще вземат точка или три.
durex
На Анфилд трудно отбор взима три точки, така че Ливърпул според мен няма да имат никакви проблеми. По-склонен съм да вярвам, че на реванша в София лудите могат да им подлеят вода с някой Х
inter_ruse
разград ще ги скъсат от контри
Provenzano
Само да не им вкарат един-два ранни гола Ливърпул и така да убият интригата още преди мача да е започнал, както се казва.
inter_ruse
ние,българите просто нямаме късмет! или в началото или в края ще ни вкарат!
браво на лудогорец,не заслужаваха такъв развой!
Provenzano
Много малко не стигна за точката. Голяма глупост е да се връщат такива топки към вратаря. По-добре да бъде изчистена в тъч.
inter_ruse
да,александров трябваше да я изчисти,а не да я връща към вратаря(който се справи супер,освен дуспата) гола на балотели също така беше ялов,моци можеше да се намеси много по-добре ,но позволи на печката да вкара. отделно безяк и марселиньо имаха добри положения.
все пак браво ,лудогорец стояха много добре на терена. пожелвам им третото място.
Provenzano
Ами самата дузпа беше доста пресилена. Не случайно коментаторите след мача казаха, че ако беше в обратна посока едва ли щеше да бъде отсъдена. Безяк беше длъжен да вкара, но уцели гредата. Мачове като този се решават и от половин положение, както се казва. Все пак не играят срещу някой български отбор, така че трябва да се научат да си вкарват положенията, защото те няма да са много срещу големите отбори. А ако Безяк беше вкарал за 0-1 съм сигурен, че Лудогорец нямаше да загуби.
INTERМilano
Дузпата си беше повече от 100%
п.с. http://btvnews.bg/video/sport/sport-obedna...-09-2014-g.html Пусни на 3-тата минута (3:00) wink.gif
ambro
Дузпата е 100 % и това се вижда в реално време. Вратарят остава зад нападателя и топката, като има съприкосновение. Атаката на вратаря дори не е по посока на топката. За тази дузпа съдията няма вина, а си я поделиха Александров и вратаря.
cheffo
Много слаби Ливърпул. Похарчили са парите от Суарез само за дървари, като Лалана. Този Сако също изглеждаше адски дезориентиран и то срещу отбор като Лудогорец. Балотели, дори няма да го коментирам. Ако вкара 15 гола този сезон, ще трябва да му вдигнат паметник. Иначе Лудогорец направиха мн добър мач, но се иска и известна доза късмет, която обаче отиде при Ливърпул. Аз лично не очаквах да играят с такова самочуствие. Дано тази загуба не им окаже негативно влияние за следващите мачове.
Provenzano
Е, следващия мач срещу Реал Мадрид ще бъде много тежък и труден за Лудогорец. Снощи само за едно полувреме вкараха четири гола на Базел, така че нашите ще трябва да внимават. Според мен реалния шанс на Лудогорец е да си вземат директните сблъсъци срещу швейцарците и да се надяват на добро развитие в останалите срещи за да успеят по някакъв начин да се доберат до третото място в групата и така на пролет да продължат участието си в Лига Европа, където да ги чака Интер biggrin.gif
Provenzano
Рома направо громят ЦСКА Москва. Резултатът след първото полувреме беше 4-0, а сега гледам са им зашили още един.
Provenzano
Някви прогнози за Лудогорец - Реал Мадрид ?
INTERМilano
Какви прогнози да има... много на малко biggrin.gif
cheffo
Цитат(INTERМilano @ Oct 1 2014, 12:53 ) *
Какви прогнози да има... много на малко biggrin.gif


За кого? biggrin.gif
INTERМilano
Айде да съм по конкретен - 1:5 за балета.
Provenzano
И преди първия мач срещу Ливърпул имаше подобни прогнози, но не се сбъднаха. В интерес на истината обаче Реал дойдоха с всичките си звезди и аз също очаквам разгромен резултат. Просто няма да има никаква прошка тая вечер.
inter_ruse
1:5 , ама друг път. разград без малко да направят равен , ама нали са бг...
да ползвам поста и да попитам кой ме наказва да не пиша коментари! кой е този тарикат който има право? cmulder li?
C-Murder
Цитат(inter_ruse @ Oct 2 2014, 08:35 ) *
1:5 , ама друг път. разград без малко да направят равен , ама нали са бг...
да ползвам поста и да попитам кой ме наказва да не пиша коментари! кой е този тарикат който има право? cmulder li?


Аз. И занапред спазвай правилата на форума, а такива въпроси можеш да питаш в подходящата тема.
Provenzano
Толкова комичен съдия в ШЛ отдавна не бях виждал.
inter_ruse
Цитат(C-Murder @ Oct 2 2014, 10:40 ) *
Аз. И занапред спазвай правилата на форума, а такива въпроси можеш да питаш в подходящата тема.

БРЕЕЕЕйййй , ще оправиш българия ти бе!
кви правила не спазвам?
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Oct 2 2014, 12:43 ) *
БРЕЕЕЕйййй , ще оправиш българия ти бе!
кви правила не спазвам?

За пушенето на обществени места .
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Oct 2 2014, 14:28 ) *
За пушенето на обществени места .

освен , че пуша има и друго нещо - еба и на обществени места .
INTERМilano
Цитат(inter_ruse @ Oct 2 2014, 12:43 ) *
БРЕЕЕЕйййй , ще оправиш българия ти бе!
кви правила не спазвам?


не, че нещо ама.... има едни неща наречени правила.... тe ги те на :

http://forum.inter-bulgaria.com/index.php?act=boardrules

.... приятно четене smile.gif

п.с. и не, че нещо ама да пишеш България с малка буква (б) е повече от не нормално (отличителна черта на неграмотниците) blink.gif
inter_ruse
Цитат(INTERМilano @ Oct 2 2014, 20:35 ) *
не, че нещо ама.... има едни неща наречени правила.... тe ги те на :

http://forum.inter-bulgaria.com/index.php?act=boardrules

.... приятно четене smile.gif

п.с. и не, че нещо ама да пишеш България с малка буква (б) е повече от не нормално (отличителна черта на неграмотниците) blink.gif

аууууууу , пак ли ти бе тарикат?
ой cmurder , гледай го този ко говори...

В) Забранени са всякакъв тип обиди, осмивания и подигравки към потребителите на форума както и на техните коментари и мнения !
INTERМilano
Цитат(inter_ruse @ Oct 2 2014, 22:30 ) *
аууууууу , пак ли ти бе тарикат?
ой cmurder , гледай го този ко говори...

В) Забранени са всякакъв тип обиди, осмивания и подигравки към потребителите на форума както и на техните коментари и мнения !


Е не.... вместо да си вземеш поука и да се засрамиш, ти си тръгнал да търсиш под вола теле ! Къде видя някой да те обижда, подиграва или осмива....?!?? По скоро ти се наси**ш и ми пращаш някакви ЛИЧНИ съобщения на ниво 2-ри клас .. :/
Provenzano
Рома - Байерн за 35 минути 0-5, добре ли е?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.