Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Шампионска лига
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Европейски и Световни клубни турнири
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Provenzano
Цитат(durex @ Oct 2 2019, 10:49 ) *
Нека не се присмиваме на Аталанта, защото ние неможахме да бием страшилището на Европа Славия и то у дома...

Не им се смеем, но те загубиха и двата си мача. Нищо чудно да останат последните в своята група. Възможно е и при тях да е имало някакво подценяване, но аз по-скоро го отдавам на липсата на опит от тяхна страна в този турнир. Просто има отбори, които не са за ШЛ и това си личи точно в тези мачове.
cheffo
Аталанта са за първи път в този турнир, нормално е да допускат грешки.
Provenzano
Разбира се. Шахтьор Донецк е отбор с много по-голям опит в ШЛ, който доста често доста и до елиминационната фаза, така че няма две мнения.
N.Roussev
Наистина Аталанта започна много зле,но ако трябва да съм честен,мисля,че и ние не можем да бием Шахтьор в момента.Едно е първенството,съвсем друго евро битките.Нямаме достатъчно опит като колектив и отбор,но и това ще се промени с времето.Дано пък момчетата ме опровергаят още днес!
Provenzano
Аз повече се притеснявам за ШЛ, защото именно тук Конте имаше проблеми и с предишните си отбори и някак си не успя да се докаже и като цяло да разгърне потенциала си. Мисля си обаче, че сега е точния момент да се поправи.
ico7680
по притеснително е че нямаме на скамейката равносойни играчи,някой който би обърнал мач,или да запази даден резултат при натиск от противников отбор,човек който да освежи отборът с идеи,да изненда противника.А Шахтьор не са велика сила,но имат колектив
Provenzano
Цитат(ico7680 @ Oct 21 2019, 23:27 ) *
по притеснително е че нямаме на скамейката равносойни играчи,някой който би обърнал мач,или да запази даден резултат при натиск от противников отбор,човек който да освежи отборът с идеи,да изненда противника.А Шахтьор не са велика сила,но имат колектив

Шахтьор ли ?
Faketo
Честито "жребий"!Силните отбори не се плашат от жребиите и групите ,така че f181261444a4b611.jpg Искаме ли да сме шампиони не мислим за противника,всеки мач е важен.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.