Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Шампионска лига
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Европейски и Световни клубни турнири
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Kutinkata
Принципно трудно някой играч да откаже на Реал но пък беше лесно ние да им откажем . Но тогава мисля , че Манчини си му би шута . А Ковачич , Коутиньо и Икарди можеха да са бъдещето на отбора .
Provenzano
Ако тея тримата сега бяха в отбора + един нормален треньор щяхме да мачкаме под път и над път, но нали знаеш - "Ако" е велика дума.
inter_ruse
Арнаутович и шакири и те се представят добре в стоук сити
Provenzano
Шакири беше перфектен за крилото. Манчини обаче не мислеше така biggrin.gif
cheffo
Дъртата почнаха да я бутат и в ШЛ. Червен картон и супер измислена дузпа. Тоя Бонучи е много противен симулант.
durex
Скапаните гоби са започнали да ги бутат и в ШЛ. Никога няма да са голям отбор и за цял живот ще им остане петното съдийски отбор! Дано тънат в посредственост цял живот в този турнир!
cheffo
Леонардо Жардим обаче е изградил супер отбор на Монако. Без кой знае какви играчи, като имена, без някакво излишно владеене на топката, играят супер опростен футбол и създават постоянно голови положения. Дано пропуските да не ги прецакат накрая.
Provenzano
Момчета, онзи ден си купих автобиографията на Златан Ибрахимович. Силно ви препоръчвам да я прочетете. Една от най-добрите автобиографии на футболист заедно с тази на Джерард, може би. Там обяснява как подслушвали телефона на Моджи през 2006, който си поръчвал кой съдия да свири на гобите, както и други подробности около Калчополи. Та искам да кажа, че въобще не се учудвам. Те ще си имат петно до живот, което никога няма да се изтрие, просто защото са едно бездарно и нещастно съдийско отборче.
inter_ruse
Голям късмет изкарах,за момент си помислих,че играят в серия А затворниците.
Бонучи все ги измъква...
Бтв, от монако отдавна си мечтая за фабиньо и бернардо силва. Португалеца е истински феномен
inter_ruse
И нещо друго ,пянич не играе нищо от как премина при тях.
А тоя куадрадо и дани алвеш са баси противните мангали
Provenzano
За мача на Дортмунд кво мислите? Дали само в Италия има черно тото 😂
Provenzano
Поредният луд мач на Лудогорец и напълно заслужено ще играят в турнира Лига Европа през пролетта.
cheffo
Toзи Йовов показа, че е адски комплексиран и завистлив. Тотално неадекватен коментар.
Provenzano
Какво толкова е казал? Снощи бях на имен ден и гледахме само картина от мача без звук и не съм слушал какво е плямпал, но днес чета по форумите колко много се бил изложил.
cheffo
Aми тотално принизи равенството на Лудогорец. Каза, че са били късметлий да не ги разгромят и че трябвало да играят незнам си как, да бият противника си с игра и т.н. Ще кажеш, че играят срещу бг отборите, а не срещу един от най-добрите петнайсетина отбора в света в момента. Срещу такива отбори играеш на контраатака, това е съвсем естествено. Тиаго Силва, похвали нашите, че много бързо са изнасяли топката и са организирали атаки, а тоя паляк ги оплю.
Provenzano
Те Лудогорец нали опитаха да се надиграват с Арсенал в Лондон и всички видяхме какво се случи. Според мен снощи изиграха перфектно мача си срещу ПСЖ. Възползваха се от грешките на французите и в крайна сметка вкараха 2 гола, с които спечелиха точка, а бяха на косъм от 3-те.
inter_ruse
тея софийските наркомани са много тъпи и комплексирани хора.
лудогорец ако беше малко по-опитен отбор , щеше да има повече точки , защото в швейцария трябваше да спечелят , а в софия среу псж и арсенал заслужаваха поне по точка.
така ,че ''бижутера'' може само да си мечтае неговия левски да играе на нивото на лудогорец. трябва да свалят шапки на разград само затова ,че излизат с такава мотивация , хъс и без страх да играят със световни сили в клубния футбол.
лудогорец примерно ако ни бяха барнали в лига европа щяха да ни скъсат в момента :Д
Kutinkata
За какъв по открит футбол говори този Йовов . Та Лудогорец гостува на ПСЖ , да не говорим , че преди седмица Левски гостува на Разград и не мина почти центъра , цял мач катеначо ... Не разбирам от къде тия грозни комплекси от отборите в София .
Provenzano
Не съм съгласен с подобни епитети и което е още по-лошо всички да се слагат под един общ знаменател. Да, в България е пълно с хейтъри и идиоти, но тук задълбаваме темата, която е много по-различна от самото представяне на Лудогорец като цяло.

Феновете на Левски и ЦСКА (а и не само те) се отдръпнаха от "националната кауза", но всъщност си има причина затова. В началото този отбор беше приеман доста по-добре в сравнение със сега. Не случайно в първите години на Лудогорец в Лига Европа, националния стадион беше доста по-пълен отколкото сега срещу ПСЖ да речем. И хората наистина им се радваха. Но за какво говоря всъщност аз?

Най-напред да те питам, ходил ли си на стадиона им в Разград и по-специално в клетката за гости? Да, клетката за гости и нарочно я наричам така, защото тя е точно клетка, а не нормален сектор. И ако си ходил в Разград, виждал ли си на друг стадион подобно място за гостуваща агитка? В последния мач срещу Левски "уж" бяха махнали железните огради, които бяха заменени (много умно и угодно) с някакви перцигласови бариери, които са преди всички шумоизолиращи и така агитката на Левски (естествено по-многобройна и гласовита от тази на домакините) почти не се чуваше.

Трябва ли да слагам тук онези клипове, които в недалечното минало обиколиха социалните мрежи, vbox и youtube? Клипове, на които охранителите на стадиона в Разград бият фенове на ЦСКА. Сигурен съм, че си ги гледал. Тогава цяла България остана възмутена (дори аз като фен на Левски) от отношението, което е всичко друго, но не и подобаващо на шампиона на България и представител на нашата страна в най-комерсиалния европейски клубен турнир.

Мисля, че няма нужда да обяснявам как целия футболен съюз се съобразява само и единствено с Лудогорец. Големите отбори се молят за цикъл събота-сряда-събота, а те отлагат мача си срещу последния в класирането Монтана в края на миналата седмица и защо? Къде го има това по другите държави? На кой отбор му отлагат мач от първенството, защото имал мач от ШЛ или ЛЕ? Да, случва се да бъде изтеглен мача ден по-рано. Например сега се сещам на прима виста, че Байерн Мюнхен понякога играят срещите си в петък заради ШЛ. Нека дам и друг пример. Преди години, когато Левски игра в ШЛ, а след това в Лига Европа и ЦСКА също с тях, аз не си спомням да са им отлагали мачовете от вътрешното първенство заради срещите им на европейската сцена. Това какво е? Даже, когато Левски игра 1/4 с Шалке 04 за Купата на Уефа, както тогава се наричаше настоящата Лига Европа, мисля че имаха дерби с ЦСКА няколко дни след мача с немците. И тогава Мъри Стоилов каза, че това е най-хубавия цикъл за професионалните футболисти.

Не ми се коментират и стотиците пъти, когато съдиите им удрят по едно рамо винаги, когато мачовете им се закучат. Та те са си същински български ювентус в България. За какво повече говорим? Омразата, която се наслагва у другите фенове си идва от самите тях. Те са си виновни, сами и само те.
Kutinkata
Ще съм честен и ще ти призная ,че не съм гледал въпросните клипчета . Нито имам идея къде седят гостуващите фенове в Разград , защото последните няколко години съм гледал само един мач от БГ първенството ( не преувеличавам ) и това беше Лудогорец-Левски миналата седмица . А на мач не съм бил от 10 години тук в БГ . Принципно съм от Левски ама то всичко тук е посмешище не е футбол , единственото футболно нещо в БГ е Лудогорец от години насам и е тъпо да се хейтват според мен .
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Dec 7 2016, 13:00 ) *
Ще съм честен и ще ти призная ,че не съм гледал въпросните клипчета . Нито имам идея къде седят гостуващите фенове в Разград , защото последните няколко години съм гледал само един мач от БГ първенството ( не преувеличавам ) и това беше Лудогорец-Левски миналата седмица . А на мач не съм бил от 10 години тук в БГ . Принципно съм от Левски ама то всичко тук е посмешище не е футбол , единственото футболно нещо в БГ е Лудогорец от години насам и е тъпо да се хейтват според мен .

Кутинка, аз не ги хейтвам. Нито съм тръгнал да оспорвам чисто спортно-техническите им качества. Нямам нито времето, нито желанието, макар че има доста какво да се каже и от чисто хейтска гледна точка. biggrin.gif

Няма какво да си кривя душата, защото за българските стандарти се развиват повече от добре. Направиха уникална база. Стадиона според още куца, но съм сигурен, че ще го оправят в близото бъдеще и спокойно ще могат да домакинстват в Разград за мачовете от ЕКТ. Както вече казах обаче... критиките, обидите и хейта като цяло към тях идва не заради това, което са на терена, а онова което са извън него.

Дразнят с нещата, които правят и така се насажда една излишна омраза към самите тях, а те дори не го осъзнават и не подозорит. Знаеш ли какво се случи преди мача с Арсенал в София? Три дни преди срещата забраниха да се влиза на стадиона с фен-артикули на английския клуб освен в сектора за гости и сектор Г. Ок, съгласен съм, но защо не обявиха това в началото, когато пуснаха скъпите билети за да можеше всеки един фен, който възнамерява да отиде с шал, шапка или каквото и да е на Арсенал да си направи сметка. По принцип тези неща или се обявяват в началото или не се лъжат хората по такъв долнопробен начин. Едва ли не знаят, че българския фен-клуб на Арсенал е най-многобройния такъв на чуждестранен клуб и със сигурност ще има доста фенове закупили билети за останалите сектори.

А иначе тук идва и един друг проблем, който не е никак маловажен. Какво всъщност е един футболен клуб без привърженици? Едно голямо нищо! И точно това са Лудогорец. Тази игра е преди всичко за феновете. Не е нито за Киро Домусчиев, нито за някой друг подобен на него. И в този ред на мисли, те никога няма да имат фенската маса на Левски, ЦСКА, Ботев Пловдив, Локомотив Пловдив и Берое. Те никога няма да усетят тази атмосфера на стадиона си, нито пък любовта на феновете. Не случайно по време на техните мачове е гробна тишина и в някои случаи дори се чува какво си подвикват треньори и футболисти. Говорим за мачове от Европейските турнири, а от вътрешното първенство.
cheffo
Незнам полицията кого е била, но има голяма разлика от фенове до "фенове". Защото аз си спомням на мач на морето във Варна, гостуващят отбор беше ЦСКА и на центъра на града едно софийско БМВ пълно с "фенове" беше запушило трафика и когато шофьорът на автобуса (в който бях) им бибипна след известно чакане, тия кавали излязоха и започнаха да псуват наред и да го карат да слезе и т.н. сеслки изцепки. Така че ако тези фенове дето са бити са подобни, да ти кажа малко им е. И специално за ЦСКА и Левски, повечето от тези дето ходят на гостуванията им са точно такъв тип дебили. Поне аз съм с такова впечатление от няколкото мача във Варна на които съм ходил.
Provenzano
https://www.youtube.com/watch?v=wtAJOScbw4M

https://www.youtube.com/watch?v=SueKhVNI9E4

https://www.youtube.com/watch?v=0ktTVf8ZRZA

Ето, можеш сам да прецениш дали фена е бит от полиция или от мутрите на Домусчиев. И кои са те, че да бият феновете? Ако за вас това е нормално, то за мен не е.

И забележи също така през какъв пропуск се минава за да влезеш в сектора за гости. Докато влязат 1000-1500 гостуващи фена и първото полувреме е свършило, защото се е случвало вече хора да влизат към 40-ата минута.
cheffo
Еми аз тези фенове като ги гледах далеч не си седяха кротко, даже бяха огънали арматурите. Не че сюардите не са абсолюлтните селяндури обрани от бостана smile.gif
Provenzano
Аз се дразня, защото определят феновете като наркомани, ами тези "стюарди" дето се боцкат за да са по-напомпани, какви са? И то не са само боцките за мускули, ако мислите, че не шмъркат значи се бъркате wink.gif
inter_ruse
Отгоре,отгоре четох ,щото много романи имаше. Бил съм на лудогорец арена 4-5пъти и на тея софийските наркомани малко им е тая клетка в гостуващия сектор. Ако им сложат седалки ,те винаги ще ги чупят. Домусчиев им направи сектор ,такъв какъвто заслужават.
През целия мач само обиждат,провокират и отделно се катерят по мрежите с цел да излязат от сектора.
Provenzano
Хаха дали мислиш, че ако наистина решат да излязат от сектора някой е в състояние да ги спре? И кой ти говори за седалки?

Между другото, аз като ходя на мач и псувам наркоман ли съм?
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Dec 7 2016, 19:03 ) *
Хаха дали мислиш, че ако наистина решат да излязат от сектора някой е в състояние да ги спре? И кой ти говори за седалки?

Между другото, аз като ходя на мач и псувам наркоман ли съм?

Че кви са ,че да не могат да бъдат спрени?
И нали казваш ,че са в клетки,а не в нормален сектор? Затова казвам,че те не заалужават нормален сектор със седалки,а заслужават даже още по-краен сектор.
Не те знам какъв си,но тези които идват в раазград поне на пртв поглед са такива.
И последно , софийските отбори могат само да си мечтаят за класата и манталитета на лудогорец.
Provenzano
Осъзнаваш ли кви глупости пишеш? Левски и ЦСКА ги е имало много преди Лудогорец. Уверявам те, че ще съществуват и още дълго след него, защото рано или късно Домусчиев ще спре кранчето и тогава какво правим? Нищо, отново се връщат там от където дойдоха, а именно В група.

И какъв е манталитета на Лудогорец? Всякакъв, но не и шампионски! Всякакъв, но не и на гранд. Да ти кажа ли какъв е? Точно на един селски и провинциален отбор какъвто са си и всъщност. Да, с тъпите селски номера, които правеха на феновете на Арсенал. Да не говорим за селския манталитет на Владо Стоянов, който много грозно се опита да иронизира вратаря на Левски като подобие на него излезе с три зелени шала и 1 минута ги връзваше.

И какво искаш да ми кажеш, че няма по-буйни фенове от тези на Левски и Цска ли? Ходил ли си на мач в Сърбия, Гърция, Турция или някоя друга страна? Да не би там да са много примерни и да не би сред тях да няма наркомани? Да не би те да не чупят или да не се бият? Естествено, че и те са същите, но на нито един друг стадион условията не са толкова примитивни като на стадиона в Разград.
inter_ruse
Приятел, на това "имало ги е и пак ще ги ума" му мина модата.
Аз по-селски манталитет от на левски и цска не съм виждал!!!!
Ти осъзнай,че говориш на изуст. Имало ги е , ще спре кранчето и бля бля.
Тоеа е изтъркано,чакайте да спре кранчето ,а до тогава само ьавиждайте за резултатите на разград
Provenzano
Аз си обичам моят отбор такъв какъвто е, дори и в трудни моменти. Все едно сега да завиждам на гобите, просто няма как да стане. А относно това, че няма да ги има след Киро гела... Еми естествено, че няма да ги има. Ще дава пари баба ми от Каспичан за разни бразилци и румънци, които на месец взимат по 20к евро. Кой ще е следващия лудак? Докато Левски и Цска, колкото и да са мразени и колкото и да не им се иска на много хора, винаги ще се намери някой, който да ги поддържа. Те са като Фенерите и Галатасарай в Турция, като Олимпиакос и Панатинайкос в Гърция, като Партизан и Цървена звезда в Сърбия и така. Или си гранд или не си, но такъв не се става за 5 години. Надявам се, че си наясно с това.
Soul
Повече от смешно е да се сравнява който и да е БГ отбор с Левски и цска. Колкото и да го отричат хората това са 2та гранда на България и независимо колко години минат в криза...те пак ще се върнат. Докато който и да е друг БГ отбор, особено нялкой от типа Лудогорец, който без Домуса няма да го има...ако мине през много години на безтитлие и неуспехи....ще се обезличи. На всички е ясно, че сини и червени имат най-много фенове....а това е главната причина за доминацията на тези отбори, макар и не футболно в момента. Тези години провинциалните отбори получиха шанс и изплуваха на повърхността, но скоро време нещата ще си се върнат по местата, колкото и да не им се иска на някои хора.
Provenzano
От сезон 2018/19 мачовете в Шампионската лига ще са разделени в два часови пояса - 20,00 и 22,00 наше време. Това реши днес Изпълнителният комитет на УЕФА на заседание в Нион, на което се обсъдиха промените за новия европейски клубен цикъл (2018/2021). Шест от срещите в груповата фаза ще се играят от по-късния час, а останалите две ще започват два часа по-рано. Това ще позволи на зрителите да наблюдават повече мачове.

Новите правила позволяват на всички 55 страни членки на УЕФА да попаднат в групите на ШЛ и Лига Европа. Новият клубен коефициент няма да се образува с включването на коефициента на страната (досега се включваше 20%). Клубният коефициент ще се формира чрез последните пет сезона на определения клуб и няма да има бонус точки за предишни отличия.

В същото време коефициентът, използван за финансово разпределение, ще се оформя от представянето на клуба в последните десет години. В него ще има бонус точки за предишни купи. Шампионите на страните си ще могат да попаднат в шампионския поток на Лига Европа при отпадане в квалификационен кръг на ШЛ.

За домакин на финала в Лига Европа през 2018 година беше определен град Лион. България ще бъде домакин на Европейско първенство за девойки до 17 години през 2019-а.
inter_ruse
Вече и официално е потвърдено, че първите четири държави в ранглистата ще вкарват директно по 4 представителя в групите на ШЛ. За сезон 2018/2019 това са Испания, Англия, Германия и Италия.

http://www.sportal.bg/news.php?news=638699
трябва да се стремим да не изпуснем и 4то място в ранглистата
Provenzano
Всички двойки в 1/8-финалите:

Манчестър Сити - Монако
Реал Мадрид - Наполи
Бенфика - Борусия (Дортмунд)
Байерн (Мюнхен) - Арсенал
Порто - Ювентус
Байер (Леверкузен) - Атлетико (Мадрид)
Пари Сен Жермен - Барселона
Севиля - Лестър

Първите мачове от 1/8-финалите ще се изиграят на 14/15 и 21/22 февруари, а ответните двубои ще са на 7/8 и 14/15 март, като в тях домакини ще са поставените отбори. Жребият за 1/4-финалите ще бъде теглен на 17 март, а този за 1/2-финалите на 21 април.
Norex
ПСЖ изнасят лекция на Барса,а Верати и Рабио ги унищожават в центъра...
Provenzano
Силен ПСЖ или слаба Барселона?
mihael16
И двете
Provenzano
Очертава се безкрайно интересен реванш, Барселона няма да се дадат толкова лесно.
Norex
Цитат(Provenzano @ Feb 15 2017, 09:34 ) *
Очертава се безкрайно интересен реванш, Барселона няма да се дадат толкова лесно.


Ще им бъде адски трудно да обърнат,а и си мисля,че ПСЖ ще успеят да вкарат гол,което ще направи задачата им още по трудна.
Provenzano
Зависи как ще тръгне мача и то най-важни са първите 45 минути. Да, 4 гола е голям пасив, но съм сигурен, че Барселона ще направят всичко възможно. В интерес на истината не очаквах, че французите ще спечелят и то по такъв категоричен начин. Не си спомням кога беше последния път, когато Барса отпадна от ШЛ още на 1/8.
Norex
Така е всичко ще се реши през първите 45 минути,ако успеят да отбележат ранни голове мача може и да се обърне.Иначе последното отпадане на Барса на тази фаза беше преди 10 години от Ливърпул.
onlyinter
Като се замисля Барселона бяха мачкани така от Интер през 2010 на мача в Милано и от Байерн на Хайнкес. И докато в тези мачове създаваха положения, снощи бяха буквално съдрани без да успеят да създадат нещо смислено в атака.
inter_ruse
не отписвайте барса!!! в каталуния , само за едно полувреме може да вкарат 4 гола на псж..
Kutinkata
Барса вече не са това което бяха , всяка година предлагат едно и също , но вече нямат онези Шави и Иниеста а Енрике няма капацитета да изненада противника с нищо . А и Емери е хитра лисица и е турнирен боец , за мен Барса със сигурност си отидоха , просто този сезон а и последния като цяло не са същите .
mihael16
Аз се надявам да си отидят,заедно с Байерн и още 2-3 отбора ме дразнят адски много,
Provenzano
Тази вечер ми е интересно Наполи как ще подходят на "Бернабеу" срещу Реал. Байерн и Арсенал също е интересна и любопитна двойка, макар че едва ли Венгер и компания ще успеят да елиминират баварците.
ale inter
Парца са ПЪТНИЦИ,залагайте смело в еврото wink.gif
inter_ruse
Ще стискам яко палци за наполи
Kutinkata
И аз ще викам за Наполи . Хем за коефициента на Италия и хем да играят възможно най много мачове в Европа .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.