Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Мондиал 2018
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Международни турнири.
Страници: 1, 2
N.Roussev
Освен ако не направят някоя голяма простотия,пътят към финал за Хърватия е отворен.Днеска ще бият Русия,може би ще се озорят повече с Англия,но все пак имат по-големи шансове.И на мен ми се иска да видим на финал две не особено големи държави и школи като Белгия и Хърватия.
THE_GAME
Баси, в квалификациите за европейското в Португалия през 2004 излязохме от група с Хърватия и Белгия като първи и то с лекота. Сега хората бият Аржентина и Бразилия, ще играят полуфинали на световно първенство, а ние едва направихме хикс с Люксембург в последния си официален мач и изобщо не сме се доближавали до класиране на голямо първенство през това време.
Provenzano
Цитат(THE_GAME @ Jul 8 2018, 00:14 ) *
Баси, в квалификациите за европейското в Португалия през 2004 излязохме от група с Хърватия и Белгия като първи и то с лекота. Сега хората бият Аржентина и Бразилия, ще играят полуфинали на световно първенство, а ние едва направихме хикс с Люксембург в последния си официален мач и изобщо не сме се доближавали до класиране на голямо първенство през това време.

Тогава имахме страхотен отбор, както като единици, така и като колектив. Кой от днешните ни футболисти може да бъде сравняван с онези като Бербо, Мартин и Стилиян Петрови? Никой.
N.Roussev
А още по-лошото е,че скоро едва ли ще изкараме такива футболисти.Уж все големи таланти вадим,но като отидат в Европа са смъртни резерви.Но какъв футбол и спорт да имаме като цялата държава е просто територия.Големият проблем според мен е манталитета ни-отвсякъде ни втълпяват,че сме малки и нищо не зависи от нас,а по националните ни телевизии дават сериали,които възхваляват поробителите ни.
Faketo
Не се ли наблегне на масовия спорт само ще се чудим на успехите на другите.Покрай образованието могат да се субсидират и спортни ученически прояви.Общините да се задължават да подържат такива,с известна помощ от държавата.Има начини лека ,полека да се съживи масовия спорт,само че трябва желание за това!!!!!!
Provenzano
Каква е иначе причината Нинджата да не играе на Мондиала? Не, че нещо, ама е две класи над Витцел и Фелайни.
bonbonev
Има някакво неразбирателство с тренера.
N.Roussev
Аз следях най-вече Дембелето.Не направи кой знае какъв мач и първи го жертваха,но само Азар и Де Бройне се отличиха с някои добри отигравания.
Faketo
Французите имаха по-точни удари във вратата и затова победиха.Лукаку направи слаб мач.Ако Азар и де Бройне имаха по-точен мерник -те щяха да победят.Иначе играта беше равностойна
Provenzano
Брозо и Перо световни !
Faketo
Перо да коригира мерника, а Брозо да се движи повече и ще стане.
N.Roussev
Време е Епичния да избухне!
Provenzano
Нещо май са в отпуска нашите момчета biggrin.gif
Faketo
Честито поредно 10-то участие на световен финал!
Браво ПЕРИШИЧ,браво БРОЗОВИЧ!!!
Kutinkata
Браво на Перишич гол , асистенция , греда и още сумати пробиви . Брозо беше малко колеблив но като цяло изнесе добър мач . Вършалко пък много ми харесва и дано го вземем , определено не е по лош от Кансело .
Faketo
Брозо малко бледнееше,макар че имаше хъс.И Манджукич първото го нямаше.Вършалко направи голям мач-дано не се възгордее и да иска поголяма цена.
N.Roussev
Добре си играха нашите-онзи пас на Брозо към Манджукич бе феноменален,а Перо си бе постоянна заплаха за англетата.Вършалко е топ играч,за жалост цената ще му се вдигне доста след края на първенството.
inter_ruse
Перишич играч на мача.
От 82-ра имаме участници на световни финали.
Дано братята спечелят!!!
Provenzano
Събудиха се през второто полувреме и го изиграха много силно. Направо скъсаха англичаните. Браво!
durex
Tрадицията се запази Интер да има поне по един футболист на финал за СП от 1982г. до ден днешен. Този рекорд го държим ние и Байерн !!!!
Kutinkata
Епика е избягал внушителните 16.3 км снощи а Перишич 14.5 км . Забелязал съм , че хърватите доста се раздават и за отборите си и за националния .
Provenzano
За отборите си не съм много съгласен. По едно време Перо беше заспал един дълбок зимен сън, който продължи 3-4 месеца. Предполагам, че всички си спомняхте. Дори съжалявахме, че не сме го продали на Юнайтед. Аз страшно много се нервирах по онова време. Беше някъде точно след Коледа, когато се сринахме и изтървахме първото място. Брозо пък е голям цупльо или поне беше такъв. Надявам се вече да е израснал и да спре да прави физиономии при всяка смяна, когато не видимо не играе добре и Спалети го сменя. Ръкомахането му също ме дразни адски много и дано го е изчистил от репертоара си. Иначе когато им се играе, няма какво да си криви душите... топ играчи!
N.Roussev
И аз това се притеснявам-да не ги хване балканския синдром.Дано не се възгордеят прекалено и се раздават за отбора през новия сезон.
radul
Тъпа гоба как може така да се издъниш бе..
Provenzano
Халфът на Хърватия Марсело Брозович е направил най-много подавания във финала на Мондиал 2018 срещу Франция. Футболистът на Интер е дал 98 паса, от които 85,7% са били точни.

За сравнение - Пол Погба е опитал три пъти по-малко подавания: 35, при абсюлтно същата успеваемост - 85,7%. Интересното е, че вторият футболист с най-много пасове сред "петлите" е вратарят Юго Лорис - 32.

N.Roussev
Не беше лош финала въпреки спорните съдийски отсъждания.Нашите си се представиха много добре,даже се радвам,че свириха дузпа след ръката на Перо.Иначе щеше да се възгордее прекалено и нямаше да се раздава за Интер наесен.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.