Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Новини около българският национален отбор по футбол
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Международни турнири.
Страници: 1, 2, 3
Campione!
Бием Дания в Копенхаген и става много интересно.
uolfgart
Определено, ако бием Дания на 80% сме взели второто място. Равен съшо не е толкова лошо, но според мен, ще го вземем този мач.
Kutinkata
Цитат(uolfgart @ Mar 23 2013, 16:30 ) *
Определено, ако бием Дания на 80% сме взели второто място. Равен съшо не е толкова лошо, но според мен, ще го вземем този мач.

Колкото и да го смятам , равния с Дания почти сигурно ги праща на второ място а нас на трето .
Materazzito
Цитат(Kutinkata @ Mar 23 2013, 15:47 ) *
Колкото и да го смятам , равния с Дания почти сигурно ги праща на второ място а нас на трето .



Глупости! При равен ги оставяме на 4 точки след нас и мач по-малко. Остават ни сравнително по-лесни мачове след това, като изключим мача срещу Италия.
Kutinkata
Цитат(Materazzito @ Mar 23 2013, 23:52 ) *
Глупости! При равен ги оставяме на 4 точки след нас и мач по-малко. Остават ни сравнително по-лесни мачове след това, като изключим мача срещу Италия.

Не е точно така , оставаме ги на 4 точки зад нас но сме с мач повече който те най-вероятно взимат и разликата става 1 точка , като ние гостуваме на Италия а те имат лесни мачове и ни минават ... До края имат 5 мача след мача им с нас като 4 от тях са по два с Армения и Малта и към края приемат Италия който ще са се класирали ... Така , че ако направим хикс в Дания ще трябва да бием Италия като гост или да чакаме Армения да издъни Дания .
Materazzito
Цитат(Kutinkata @ Mar 23 2013, 22:54 ) *
Не е точно така , оставаме ги на 4 точки зад нас но сме с мач повече който те най-вероятно взимат и разликата става 1 точка , като ние гостуваме на Италия а те имат лесни мачове и ни минават ... До края имат 5 мача след мача им с нас като 4 от тях са по два с Армения и Малта и към края приемат Италия който ще са се класирали ... Така , че ако направим хикс в Дания ще трябва да бием Италия като гост или да чакаме Армения да издъни Дания .


Забравяш, че и те имат мач с Италия, както и ние с Малта и Армения! Приемаме и Чехия
Kutinkata
Цитат(Materazzito @ Mar 24 2013, 13:56 ) *
Забравяш, че и те имат мач с Италия, както и ние с Малта и Армения! Приемаме и Чехия

Не , не го забравям това , просто ние излизаме като гост на Италия още в мача след този с Дания , и ако не бием ще трябва да догонваме Дания а не те нас . Верно е , че и те имат мач с Италия но мача е в Дания и е в самия край на групата , което значи , че почти сигурно Италия ще се е класирала и ще отиде да си прави експерименти със състава ... Мисълта ми е , че след мача ни във вторник , ние имаме една почти сигурна спънка до края ( гостуването на Италия ) а Дания много трудно може да стъпи накриво .
durex
Абе каквото и да стане от тук на татък, се вижда, че националния ще върви само нагоре и ако не се класираме за СП, то със сигурност ще сме по-подготвени за ЕП и съм убеден, че ще играем на Евро 2016г.
Kutinkata
Цитат(durex @ Mar 25 2013, 00:36 ) *
Абе каквото и да стане от тук на татък, се вижда, че националния ще върви само нагоре и ако не се класираме за СП, то със сигурност ще сме по-подготвени за ЕП и съм убеден, че ще играем на Евро 2016г.

Абсолютно си прав , в момента отбора върви нагоре , имаме млади играчи и много добър тренъор . Ако не се класираме за СП поне ще отпаднем с високо вдигнати глави и ще се класираме за ЕП .
INTERМilano
Самия факт, че си правим сметки за класиране говори много за израстването, постиженията и играта на момчетата wink.gif
chaflio
Кутинката е прав ,Дания са с по лесна програма -но до утре, а след мача ще се борят за 3 място
Provenzano
По-лесна или по-трудна няма голямо значение ако ги победим утре smile.gif
Ultras
Най-важното днес е да не загубим.Равния би бил по-добър резултат за нас от колкото за тях.Изобщо няма да се изненадам и да ги треснем.В София ги удари кьоравото,днеска трябва да им се върне.БЪЛГАРИ ЮНАЦИ ! IN ЧИЧОВОТО WE TRUST !
durex
Имам усещането, че ще ги бием много лошо, върти ми се в главата 1:3, дано съм прав! 833484_orig.gif
Provenzano
Аз пък мисля, че ще ги лъзнем с минимален резултат 0-1 smile.gif
XxXDead_worlDXxX
Ее, това не е за вярване! Наблюдава се нещо като контраст - когато се регистрирах тук, преди всеки мач на националния (а и на тези на клубните национални в евротурнирите) се правеше тема, в която се изписваха по няколко страници, после това доста се редуцира, а накрая въоще и спря да се прави (някои мачове минаваха така, сякаш въобще не се бяха и играли biggrin.gif ). Сега обаче май започваме да вървим по обратния път нагоре. Мисля си да опитам да направя тема, пък ако е за лош късмет - уви...
Provenzano
Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Mar 26 2013, 20:20 ) *
Ее, това не е за вярване! Наблюдава се нещо като контраст - когато се регистрирах тук, преди всеки мач на националния (а и на тези на клубните национални в евротурнирите) се правеше тема, в която се изписваха по няколко страници, после това доста се редуцира, а накрая въоще и спря да се прави (някои мачове минаваха така, сякаш въобще не се бяха и играли biggrin.gif ). Сега обаче май започваме да вървим по обратния път нагоре. Мисля си да опитам да направя тема, пък ако е за лош късмет - уви...

Не се правят теми щото няма кой да пише в тях.
durex
Какво очаквате от мача в Петък срещу жабарите? Имаме ли шансове поне за точка, или адзурите ще ни бият лесно.
Provenzano
Ами според мен ще бъде доста тежък мач. Вярно, че отбора под ръководството на Любо демонстрира различна игра и сериозно израстване, но не бива да надценяваме шансовете си. Мисля, че по-важният мач за нас ще бъде срещу Малта. Дори и да загубим от италианците не трябва да се сриваме психически, защото не губим шансовете си. Забравяме веднага за мача в Италия и се съсредоточаваме върху този срещу малтийците.

Дори да загубим, а чехите да спечелят у дома срещу Армения и да ни задминат по точки, то още след три дни можем да си върнем втората позиция. Печелим срещу Малта, а те губят в Италия. До края те гостуват на Малта, а ние на Армения, след което на 15 октомври е директния сблъсък на "Васил Левски", в който според мен ще се решава кой ще играе бараж. Имаме реален шанс да се класираме на голям форум от квалификациите за Евро 2004.
durex
833484_orig.gif 833484_orig.gif 833484_orig.gif 833484_orig.gif 833484_orig.gif 833484_orig.gif
Provenzano
Жалко, не играхме зле, но така и не успяхме да вкараме и да стигнем поне до точката. Радостното е, че чехите сбъркаха и продължаваме да сме на втората позиция. До края всичко зависи от нас.
durex
Мачкай арменската СГАН !!! 833484_orig.gif 833484_orig.gif 833484_orig.gif 833484_orig.gif
Provenzano
Жалко, че загубихме по такъв начин от отбор като Армения. За мен повратната точка бе червения картон на Дяков, много глупаво нарушение. Дойде в най-неподходящия момент, точно когато ги бяхме натиснали и втория гол беше въпрос на време. С 10 човека имахме шанс за победа, но с 9 нещата ставаха много по-сложни.
durex
Както каза Любо Пенев, съдиите не ни позволиха да се класираме. Мачовете с Дания, мача с Чехия и сега този с Армения, все съдията изигра важна роля.
Provenzano
Цитат(durex @ Oct 11 2013, 20:23 ) *
Както каза Любо Пенев, съдиите не ни позволиха да се класираме. Мачовете с Дания, мача с Чехия и сега този с Армения, все съдията изигра важна роля.

Какво толкова ни е порязал съдията, че го изтъкваме едва ли не като основна причина за загубата? Аз съм много против такива неща. Колко положения изпуснахме, при това по най-дърварския начин? Първото полувреме Попето сам срещу вратаря, през второто Гъргоров дето ако имаше десен ще я вкараше, а след това и Манолев не успя да я намери във въздуха след центриране отляво, после още един удар във вратаря избит в ъглов удар. Нямаме право на толкова пропуски, не и в такъв важен мач. Вторият картон на Дяков беше един от най-глупавите. Наш човек пресрещаше арменеца и толкова груб фаул беше ненужен. Както казах с 10 човека имахме някакъв шанс, макар и малък, но с 9 нямаше какво да направим.
durex
Дузпа срещу Миланов и директен червен за домакините. Ако беше даден, мача си отиваше в съвсем различна посока. Да не говорим, че за Будуров нямаше червен, защото беше на една линия с Иван Иванов мисля.
Provenzano
Цитат(durex @ Oct 11 2013, 21:19 ) *
Дузпа срещу Миланов и директен червен за домакините. Ако беше даден, мача си отиваше в съвсем различна посока. Да не говорим, че за Будуров нямаше червен, защото беше на една линия с Иван Иванов мисля.


Може, ама не излизаше ли арменеца сам срещу Стоянов? Каквото и да си говорим изпуснахме доста положения.
Provenzano
А Бодуров никога не съм го харесвал. Е в нашето първенство колко такива нарушения глупави прави, все говориха, че рано или късно ще направи някоя глупост и с националния.
durex
Да и това е проблем, защото в нашето първенство такива ситуации понякога и жълт картон не се вади, но в Европа е друго и там наказват строго, или поне наказват строго определени отбори които не са желани wink.gif Кой ни иска нас? От финансова гледна точка изобщо не сме апетитни така да го кажа и за това леко ни режат във важните мачове, тъкмо видят че набираме скорост и хоп вадят мачетето и ни режат през кръста. Ако съдията си беше свирил правилно и в двата мача срещу Дания, сега този разговор нямаше изобщо да го водим, защото щяхме да сме се класирали за баража. Теоретично все още имаме минимални шансове, но се съмнявам.
Provenzano
Положителното от тези квалификации е играта, която показахме под ръководството на Любо и само адмирации за това как той промени облика на този отбор. Друг е въпроса, че футболисти като Бодуров и Гъргоров според мен не са за титуляри. Отляво един Марто Петров, който макар и по-възрастен е с 5 класи над Бадема и ще свърши много повече работа от него. Има бързина и техника да играе 1 на 1 и мисля, че поне в тези квалификации можеше да помогне като за последно. За Бодура какво да кажа, само като го гледам в родната А група ми става ясно. Вальо Илиев, Сашо Тунчев, няма нужда да изброявам колко хора макар и на възраст могат да го заместят, защото по някой път мачове се печелят от играчи с опит.
durex
Бодуров не е зле, но след контузията която претърпя (не мога да се сетя с кого играхме) та от тогава не е същия футболист. Наистина един Вальо Илиев щеше да е по-добрия вариант, но го разбирам Любо, защото Бодуров се е сработил ако не на 100, то поне на 70% с Иван Иванов, а Илиев тепърва ще трябва да го прави. Срещу Чехите най-вероятно ще го видим и той какви ще ги свърши biggrin.gif
Provenzano
Италия изравни на Дания и оставаме с някакви минимални шансове за бараж, но трябва да се случат доста "въртележки", ако мога така да ги нарека.
Иначе в момента, в който Дания поведе с 2-1 бях сигурен на 99.9%, че жабарите ще загубят и честно си признавам не очаквах да стигнат до равенството. Добре се получи, нека им е гадно на датчаните най-вече за онова 2-2, което си врътнаха с Швеция в Португалия през 2004 и изхвърлиха Италия от играта.

Между другото много ми се иска да дадат шанс и на Пламен Крачунов от Локо Пд. Момчето играеше много стабилно още с екипа на ЦСКА и се чудя как досега не е получил повиквателна. Играе добре с глава и в наказателното поле на противника, което е допълнителен плюс. Мисля че Бодуров пропиля много шансове, които му се дадоха и е време други също да получат поле за изява.

edit:
А и за тези нещастни арменци няма ли да има наказание сега!? На нас ни наказаха и играхме на празни трибуни срещу Малта, а тези сега си позволяват да издигнат цял транспарант, на който пишеше "вие сте цигани". Да видим сега какво ще последва...

за гаврата с баба Ванга без коментар

durex
Ето я и групата на България за жребия на квалификациите за европейското през 2016 във Франция.

inter_ruse
симеон славчев премина в спортинг лисабон 833484_orig.gif
пожелавам му да е жив и здрав , да стане основна част от националния и след 2г. да си заслужи мястото в отбор като Интер!
833484_orig.gif 106782_orig.gif
inter_ruse
нашите пак неможаха да се класират за голям форум. но как да се класират след като футболисти като славчев , тонев , неделев , миланов са резерви в клубните си отбори? и защо ги викат изобщо? я да не ги викат 2-3 мача да видим дали няма да отидат в отбори в които ще са титуляри?! и тези братя миневи и гаджев не трябва да са в националния , бодуров и дяков резерви , манолев няма място на крилото , терзиев твърд титуляр трябва да е. много ни липсва и иван иванов , дано си върне формата до квалификациите за световното.

стоянов/митрев ; страхил попов , иванов , терзиев , божиков ; чочев , славчев ; тонев , неделев , миланов ; попов ;

според мене тези футболисти ако са титуляри в клубните си отбори и се сработят малко ще имаме по-добър от сегашния...
kinggod
Скоро няма да се класираме за голям футболен турнир,много сме слаби.
bonbonev
Съобщиха, че Трифон Иванов тази сутрин е починал... сърдечни проблеми.....
inter_ruse
да почива в мир sad.gif поклон пред този велик българин , поклон пред вечния Трифон Иванов
Norex
Много тъжна новина sad.gif винаги ще остане всеобщ национален любимец.Почивай в МИР Туньо!
Norex
Provenzano
Почивай в мир !
onlyinter
Днес бе изпратен големия Трифон. Почивай в мир капитане.
Provenzano
Победихме Кристиано Роналдо и компания макар и в контрола, а никой нищо не казва. Много голям Владо Стоянов снощи.
cheffo
Като цяло сме много зле, при положение че не особено добрият отбор на Португалия пропусна поне 6-7 чисти положения. Обаче ми беше много забавно да гледам как Влади Стоянов се гавреше с Роналдо. Накрая имах чуството, че всеки момент ще се разплаче. Барселона или Атлетико трябва да го купят и да го пускат само срещу Реал, да се насира Роналдото smile.gif
Kutinkata
Много зле наще момчета , малко ги домързява сякаш но определено Македония ни надиграва . Реално са ни натиснали а ние нямаме нито една свясна атака , ама нито една , веднъж и гредата ни спаси . Качеството е много лошо ама Рангелов уж игра ама веднъж не съм го чул , незнам сега в кой клубен отбор играе ама май това е най големия връзкар в националния .
Kutinkata
Но хубаво второ полувреме ... Въпреки , че е само приятелска среща , много важна победа , дано им даде повече увереност занапред.
Provenzano
Не гледах мача, но май не съм изпуснал много откъм игра, но иначе да... хубаво е, че записахме втора поредна победа макар и отново в контрола. Пък и тези македонци много ме дразнят в последните няколко дни със снимките след победата ни срещу Португалия и с македонския вариант на "Тютюн" от Димитър Талев.
Provenzano
Никой нищо не казва за националите biggrin.gif
Avgvstvs
Цитат(Provenzano @ Sep 7 2016, 14:44 ) *
Никой нищо не казва за националите biggrin.gif


Чудно защо ли? blink.gif laugh.gif
pllb
Има ли какво да се каже biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.