Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Ювентус
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54
cheffo
Аз гледах само второто полувреме и искам да отбележа, че тия Лацио са адските шанаджии. Трябваше да паднат поне с 2-3 гола и пак додрапаха по равенството. Рано или късно ще им свърши късмета и според мен ща изостанат в класирането по нататък.
mihael16
При гола на гобите имаше чист фаул.Тоя Пелузо направо се набра на раменете на футболиста от Лацио.
radiinter
Нарушението се видя още на нормален ход,дори повторения не бяха нужни.

durex
Бориелоооо машина машина biggrin.gif 1:1
Kutinkata
Ювентус играе доста слабо и колебливо напоследък , за жалост няма кой да ги натисне и притесни повече .
durex
Няма конкуренция, но дори когато се появи такава, съдиите компенсират, така че...
grande internazionale
КУПУВАЙ ДЪРВОТОООО !!! biggrin.gif
Kutinkata
В края не им свириха чиста дузпа на тия biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
durex
Тъкмо щях да кажа, че за сефте тоя сезон съдията ги отряза много жестоко, това си беше не 100 ами 500% дузпа biggrin.gif Ама нека им да усетят какво е когато съдиите се гаврят с другите отбори!
mihael16
Да бяхме взели Бориело,а не другото дърво Роки
grande internazionale
Цитат(durex @ Jan 26 2013, 23:37 ) *
Тъкмо щях да кажа, че за сефте тоя сезон съдията ги отряза много жестоко, това си беше не 100 ами 500% дузпа biggrin.gif Ама нека им да усетят какво е когато съдиите се гаврят с другите отбори!



grande internazionale


Ах, горките ощетени гоби...
aimar
Голям кеф ми е като ги ощетят и почнат да реват горкичките....
фаталния
Защо не наказаха играч? На нас редовно по 1-2ма човека за къде по-скромно изразяване на претенции, а гнуве щяха да го линчуват като бг терорист и всичко е в реда а нещата.
Provenzano
Гобите ще взимат Анелка
radiinter
Очевидно калчото е рай за пенсионери biggrin.gif
Ricardo
Цитат(radiinter @ Jan 28 2013, 00:42 ) *
Очевидно калчото е рай за пенсионери biggrin.gif

И все пак би бил доста по-полезен от Роки..
radiinter
Хайде първо да го видиме пък тогава да коментираме.
grande internazionale
И аз си мисля, че Анелка, ще е много полезен. Роки според мен не беше искан от Страма, а по-скоро му беше наложен като широчина на състава. За съжаление нападателите ни окапаха и изведнъж трябваше да влезе. Съжалявам, но Роки е в пъти по-лош трансфер от Анелка. Ако сбъркам, ще се призная, но според мен е малко вероятно... да не кажа невъзможно...
Ricardo
Цитат(grande internazionale @ Jan 28 2013, 00:51 ) *
И аз си мисля, че Анелка, ще е много полезен. Роки според мен не беше искан от Страма, а по-скоро му беше наложен като широчина на състава. За съжаление нападателите ни окапаха и изведнъж трябваше да влезе. Съжалявам, но Роки е в пъти по-лош трансфер от Анелка. Ако сбъркам, ще се призная, но според мен е малко вероятно... да не кажа невъзможно...
1 месец мина откакто Роки дойде и ползата от него знаеш каква е.А на Анелка със сигурност чак толкова не му личат годините,в Челси до последно беше доста полезен играч,може да вкарва и да подава.Ако имахме един Анелка докрая на сезона на пейката никак нямаше да е зле ама все трябва да направим някой трансфер от приятелските отбори-Лацио,Дженоа,Болоня...


Campione!
Само като видите последния нападател който ние взехме (Роки) и последните които те уредиха (Йоренте и Анелка) ти става ясна трансферната политика.
Materazzito
Както се и очакваше две гоби са наказни! Конте и Бонучи гърмят за по 2 мача
durex
Идеално! Колкото до Конте, чесно казано, когато го нямаше отбора им игра по-добре biggrin.gif Но загубата на Бонучи ще се усети, при условие че и Киелини го няма в защита ще са мама мия.
radiinter
Вучинич също гори за един мач.
ale inter


crying_with_laughter-3302.gif koi-e-toq-do-bai-ivan.gif crying_with_laughter-3302.gif
Nikolov
Тези свикнаха да им дават всякакви измислени дузпи и сега само реват и се оплакват


Конте: Вучинич беше за картон, а Джовинко за гонене
durex
КУР ЗА ЮВЕ szyd-juve.gif szyd-juve.gif szyd-juve.gif
Centrocampista
ФОСТАТА,А ??? szyd-juve.gif
durex
Ама и Тоти как им го нацепи, ама юнашката! Много хубав гол, неспасяем.
Provenzano
Тази грешна стъпка на гобите трябва да ни направи още по-мотивирани за победа smile.gif
Ricardo
За титла ли още се надяваме?
nikiintera
не се надяваме за титла но гобите ще я загубят НАПОЛИ ЩЕ СТАНЕ ШАМПИОН
Ultras
Ако си вземам всички мачове до края и Ювентус загуби в гостуванията на Наполи Милан и Нас то ще се сме шампиони със сигурност biggrin.gif biggrin.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
Наполи ако ще накрая всичко да зависи от тях, пак няма да станат шампиони. Просто нямат нито характер, нито потенциал за повече от 2-3 място, последното доказателство за това беше в четвъртък. Колкото и пъти да се издънят тоя сезон, боклуците от торино ще станат шампиони, не защото са кой знае колко величествени, а просто защото конкуренцията тоя сезон никаква я няма. Ако трябва да съм честен, аз в първите десетина кръга от сезона имах сериозни надежди, че ще можем да се надпреварваме с тях обаче за съжаление реалистичната цел за момента е третото място. Естествено винаги я има малката искрица надежда, че изведнъж ще направим перфектен втори полусезон и накрая ще триумфираме, но тя с всеки изминал мач угасва все повече и повече.
grande internazionale
Тъпото е, че този слаб Рубентус, върви към титлата ....
chaflio
Цитат(grande internazionale @ Feb 17 2013, 09:06 ) *
Тъпото е, че този слаб Рубентус, върви към титлата ....

А още по тъпото е че ние сме по зле и от тях и както вървим ще видим трето място през крив макарон
Ricardo
Цитат(grande internazionale @ Feb 17 2013, 10:06 ) *
Тъпото е, че този слаб Рубентус, върви към титлата ....

Стига глупости.Да,може да са ми най-омразния отбор,но не мога да не призная,че Конте изгради много солиден отбор.Участието им в ШЛ тази години повлиява сериозно на представянето им в Калчото.Вчера си личеше,че не бяха достатъчно свежи,заради мача в Глазгоу през седмицата особенно през второто полувреме и закономерно загубиха.След като ги бихме със сигурност можеше да ги притесняваме и сега,но безобразните грешки на Страмачони,слабата форма на доста от основните ни играчи,цирковете със Снайдер повлияха сега много слабия Милан дори да е преди нас в класирането...
Campione!
QUOTE(Ricardo @ Feb 17 2013, 14:06 ) *
Стига глупости.Да,може да са ми най-омразния отбор,но не мога да не призная,че Конте изгради много солиден отбор.Участието им в ШЛ тази години повлиява сериозно на представянето им в Калчото.Вчера си личеше,че не бяха достатъчно свежи,заради мача в Глазгоу през седмицата особенно през второто полувреме и закономерно загубиха.След като ги бихме със сигурност можеше да ги притесняваме и сега,но безобразните грешки на Страмачони,слабата форма на доста от основните ни играчи,цирковете със Снайдер повлияха сега много слабия Милан дори да е преди нас в класирането...

На същото мнение съм,пристрастията и реалната оценка трябва да се разграничават.Ювентус са най-стабилният отбор тази година.(за съжаление).
radiinter
Стабилни са като пръч на лед.Май забравихте всички аванти през първия полусезон.Онзи ден Селтик 70 минути ги мачкаха,но понеже са некадърници не им вкараха.И това е Селтик,ами на 1/4 финала какво да очакваме?
Евротурнирите ги изморявали.Ами нали това е целта на всеки голям отбор,да участва в тия пусти турнири.На гобите обаче им стана навик да си дават по някоя и друга година почивка от Европа и сега им идва тегаво.Лесно е да си цъкаш само в слабото калчо и после да се пъчиш че целия минал сезон си го изкарал без загуба.

Идва гостуване в Неапол.Ако там ги наебат ще видите колко са стабилни.
Ricardo
Цитат(radiinter @ Feb 17 2013, 15:25 ) *
Стабилни са като пръч на лед.Май забравихте всички аванти през първия полусезон.Онзи ден Селтик 70 минути ги мачкаха,но понеже са некадърници не им вкараха.И това е Селтик,ами на 1/4 финала какво да очакваме?
Евротурнирите ги изморявали.Ами нали това е целта на всеки голям отбор,да участва в тия пусти турнири.На гобите обаче им стана навик да си дават по някоя и друга година почивка от Европа и сега им идва тегаво.Лесно е да си цъкаш само в слабото калчо и после да се пъчиш че целия минал сезон си го изкарал без загуба.

Идва гостуване в Неапол.Ако там ги наебат ще видите колко са стабилни.

Аванти им правеха да,но и в 2-3 мача ги резнаха Дженоа,Милан.А мача със Селтик много правилно го изигра,остави дърварите да владеят мача след като вкараха гол и ги после на котри им вкараха още 2.Лично според мен,който и да се падне с тях ще види много зор на четвъртфиналите.Не случайно излезнаха от група с Челси и Шахтьор и то като победители.На доста от техните играчи това им е първи сезон,в който играят на 2 фронта и се вижда,че изпитват трудности.А дори и Наполи да ги удари,не вярвам неаполитанци да поддържат едно постоянно ниво,дори и след като жертваха ЛЕ.
ambro
Нещото което все още държи Юбе на върха е постоянството. Иначе 3-4 отбора са с изравнени сили, но Юбе успяват да запазят концентрация в повечето двубой. За пореден път в Италия титлата ще се спечели в мачовете с/у средняците, а не в дербитата, където ние, мердтата и Наполи на този етап направихме повече грешки от допустимото.
radiinter
Цитат(ambro @ Feb 17 2013, 14:50 ) *
За пореден път в Италия титлата ще се спечели в мачовете с/у средняците, а не в дербитата, където ние, мердтата и Наполи на този етап направихме повече грешки от допустимото.


Това винаги е било решаващо в Италия.Гобите са най-зле в преките двубои но са на първо място.
Ultras
Селтик 0:3 Ювентус и накрая Селтик ги мачкали.Тия дърводелнци изобщо как попаднаха в тази фаза.90 мин освен да центрират и да ритат като селяни др не правиха.Ювентус ги оставиха да си центрират цял мач и ги цепнаха на контри.И 670 минути да бяха играли,малоумните островитяни пак само щяха да центрират.Да кажеш,че Селтик ги били мачкали е леко несериозно.Освен малко повече адреналин от публиката друго нямаше от страна на Селтик.
radiinter
Цитат(Ultras @ Feb 17 2013, 15:45 ) *
Селтик 0:3 Ювентус и накрая Селтик ги мачкали.Тия дърводелнци изобщо как попаднаха в тази фаза.90 мин освен да центрират и да ритат като селяни др не правиха.Ювентус ги оставиха да си центрират цял мач и ги цепнаха на контри.И 670 минути да бяха играли,малоумните островитяни пак само щяха да центрират.Да кажеш,че Селтик ги били мачкали е леко несериозно.Освен малко повече адреналин от публиката друго нямаше от страна на Селтик.



Многознайко,искаш ли с теб още тук и сега да се хванеме на бас че гобите отпадат на 1/4 финал без значение от противника?????
XxXDead_worlDXxX
Цитат(radiinter @ Feb 17 2013, 16:55 ) *
Многознайко,искаш ли с теб още тук и сега да се хванеме на бас че гобите отпадат на 1/4 финал без значение от противника?????

Юве определено имат какво още да изграждат като колектив, но в последните два сезона несъмнено се развиха. Сегашното им положение няма нищо общо с това отпрези три години, когато тогавашният наш отбор спокойно можеше да използва повечето от играчите им за конуси на тренировките.

Иначе с Христо не знам дали ще можеш да се хванеш на бас, тъй като живее далеч, но аз мога да ти гарантирам, че на въпросните 1/4 финали Юве ще отстрани всеки с изключение на някой измежду Реал М, Ман. Юнайтед или Барселона и съм готов да се обзаложа на 30 кинта да кажем (ако спечелиш, веднага ти ги връчвам на някоя сбирка в Еврофутбол), само че ти надали ще се осмелиш да приемеш, ако помислиш малко по-обективно smile.gif cheers1.gif
Ricardo
Цитат(radiinter @ Feb 17 2013, 16:55 ) *
Многознайко,искаш ли с теб още тук и сега да се хванеме на бас че гобите отпадат на 1/4 финал без значение от противника?????

Искаш да кажеш,че със сигурност ще отпаднат от ПСЖ,Порто/Малага или Шалке/Галатасарай?
Kutinkata
Ювентус със сигурност е най-силния отбор в Италия тази година , просто къде от умора къде от подценяване на шампионата губят някой точки ... Иначе Наполи като ги гледам сега , че те са си слабички , няма как този отбор да стане шампион просто , целта ще им е тройката . Лацио няма какво да ги коментирам , Милан също , ние с играта ни заслужаваме за сега макс тройката ... Ювентус ще е шампипон този сезон , няма кой друг просто .
radiinter
Цитат(Ricardo @ Feb 17 2013, 16:31 ) *
Искаш да кажеш,че със сигурност ще отпаднат от ПСЖ,Порто/Малага или Шалке/Галатасарай?


Искам да кажа че направих предложение на Жужи и го чакам smile.gif
Той понеже все много ги разбира нещата,по-добър играч е от половината в Интер и разни други такива глупости.
Онова за Челси още му го припомням,сега искам да му набивам канчето и за гобите.
Ultras
Цитат(radiinter @ Feb 17 2013, 15:55 ) *
Многознайко,искаш ли с теб още тук и сега да се хванеме на бас че гобите отпадат на 1/4 финал без значение от противника?????


Да си видял някъде да казвам,че Ювентус ще минат 1/4 или ще се борят за ШЛ ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!
radiinter
Цитат(Ultras @ Feb 17 2013, 18:01 ) *
Да си видял някъде да казвам,че Ювентус ще минат 1/4 или ще се борят за ШЛ ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!


Ами хайде кажи го де biggrin.gif .Докога ще бягаш,на думи е много лесно.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.