IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

6 страници V  « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Само Интер ли е на сърцето ви, или и още някой...
Само Интер ли е на сърцето ви, или и още някой...
Нормално ли е според вас, да си фен на 2 или повече отбора?
Да [ 36 ] ** [49.32%]
Не [ 33 ] ** [45.21%]
Нямам мнение по въпроса [ 4 ] ** [5.48%]
Общо гласове: 73
Гостите не могат да гласуват 
shemeta
коментар Feb 11 2010, 09:58
Коментар #61


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,255
Регистриран: 26-April 09
Град: Троян
Потребител No.: 1,336



Интер и ЦСКА - това е истината за мен !


--------------------


FORZA NON MOLLARE MAI
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dr.Moratti
коментар Feb 11 2010, 11:47
Коментар #62


Il Dottore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,621
Регистриран: 8-October 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,868
Любим Играч: Inter & Inter Primavera



Пуснете една тема сега за взаимоотношенията във форума защото както виждам в последно време прехвърчаха доста искри laugh.gif Колкото анкети и допитвания да правите хората тук са различни и с различно мение и поради тази причина има спорове а понякога и взаимни обиди.Това е.Като се съберем на едно място и се видим и опознаем може би нещата ще са по различни.Но този етап е излишно да надпявате кой какъв е, от кой отбор(и) е, колко му е дълъг и т.н. Обединявайте се под идеята за Интер и толкова, а това че има различни мнения е добре защото все пак живеем в демократични времена c030.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар Feb 11 2010, 12:01
Коментар #63





Guests






Цитат(Dr.Moratti @ Feb 11 2010, 11:47 AM) *
Пуснете една тема сега за взаимоотношенията във форума защото както виждам в последно време прехвърчаха доста искри laugh.gif Колкото анкети и допитвания да правите хората тук са различни и с различно мение и поради тази причина има спорове а понякога и взаимни обиди.Това е.Като се съберем на едно място и се видим и опознаем може би нещата ще са по различни.Но този етап е излишно да надпявате кой какъв е, от кой отбор(и) е, колко му е дълъг и т.н. Обединявайте се под идеята за Интер и толкова, а това че има различни мнения е добре защото все пак живеем в демократични времена c030.gif

Да ти кажа не е лоша идея, може например "Съгласни ли сте с вижданията на kinterista" biggrin.gif Различни мнения е много меко казано, скоро ще преминат различните мнения в лични обиди, ама кво да се прави... добре че има по-възрастни и по-улегнали хора тука, че да апелират за обединяване allright.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Xs7yLe
коментар Feb 11 2010, 12:04
Коментар #64


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,084
Регистриран: 4-August 07
Град: Варна
Потребител No.: 390
Любим Играч: Raul



Аз лично харесвам много отбори , но обичам само един - Интер.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Feb 11 2010, 12:15
Коментар #65


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



Цитат(Boy_San77 @ Feb 11 2010, 12:01 PM) *
Да ти кажа не е лоша идея, може например "Съгласни ли сте с вижданията на kinterista" biggrin.gif Различни мнения е много меко казано, скоро ще преминат различните мнения в лични обиди, ама кво да се прави... добре че има по-възрастни и по-улегнали хора тука, че да апелират за обединяване allright.gif

Много хора от форума си мислят , че им набивам моето мнение! И всеки който не е съгласен с моето мнение ми е враг! Това не е така , просто обичам отбора , всичко идва от това! За това понякога прекалявам , прекалено отдаден съм на синьо-черното! Сори!


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
interboy
коментар Feb 11 2010, 12:32
Коментар #66


INTEResen
*******

Група: Members

Коментари: 2,358
Регистриран: 13-January 09
Град: България, Пловдив
Потребител No.: 799
Любим Играч: Zanetti, Suazo



В ИНТЕРес на истината в така наречените караници и спорове главно са замесени по-големите тук във форума. Не е ли малко странно при наличие на много момчета набор 94(който ще завладее света, нали така беше biggrin.gif) да си го мерят големи хора. Не тук е мятото да се доказваме колко сме големи и компетентни и нашето мнение е меродавно smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар Feb 11 2010, 12:34
Коментар #67





Guests






Цитат(kinterista @ Feb 11 2010, 12:15 PM) *
Много хора от форума си мислят , че им набивам моето мнение! И всеки който не е съгласен с моето мнение ми е враг! Това не е така , просто обичам отбора , всичко идва от това! За това понякога прекалявам , прекалено отдаден съм на синьо-черното! Сори!

На мен не ми пречиш, в много от нещата които говориш има истина, така че аз не виждам какъв е проблема, като ти се дразнят да не ти четат мненията например, ама както и да е 107952_orig.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Feb 11 2010, 13:14
Коментар #68





Guests






Цитат(radiinter @ Feb 11 2010, 12:01 AM) *
За мен има само и единствено ЕДИН отбор на този свят.Всички останали са ми през оная работа,да не говорим пък за българските.ИНТЕР НАД ВСИЧКО ultra_inter.gif

А Лефски?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dr.Moratti
коментар Feb 11 2010, 15:31
Коментар #69


Il Dottore
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,621
Регистриран: 8-October 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,868
Любим Играч: Inter & Inter Primavera



Цитат(Boy_San77 @ Feb 11 2010, 12:01 PM) *
Да ти кажа не е лоша идея, може например "Съгласни ли сте с вижданията на kinterista" biggrin.gif Различни мнения е много меко казано, скоро ще преминат различните мнения в лични обиди, ама кво да се прави... добре че има по-възрастни и по-улегнали хора тука, че да апелират за обединяване allright.gif

Този въпрос за Кинтера явно много хора ги притеснява.Ето извини се човека и обяснява поведението си cool.gif И мен не ме посрещна добре във форума и след няколко разменени мнения бързо усетихми че караниците са излишни, че и двамата като "дърти" интеристи имаме една цел и толкова беше.На него Мота му харесва на мен не.Е и?Тръгвам към Бургас да го убивам worthy.gif А не може ли да седнем на една маса всички заедно да гледаме мач, да пием, да викаме,да се смеем!?Нима не Ви идва на акъла, че този форум след време ще прерастне във вербална комуникация и във взаимоотношения които могат да Ви останат за цял живот.Първата стъпка вече сте я направили-имаме официално създаден фен клуб.Сега всичко зависи от самите нас.Намекнах веднъж, че не всички стават и това е факт.Така е и в живота пичове,без да ми се сърдите- едни създават други рушат.Всеки един от форума може да бъде полезен не само на себе си и на синьо-черната идея а и на някой от нас самите.Спорете, карайте се, но не се нападайте и не се канете един на друг защото това е липса не само на възпитание, а и въобще на способност за мислене а това е главното което ни отличава от животните.Няма да разчитате постоянно на админа да въдворява ред, ако Вие самите съумеете да го спазвате без външна намеса.От мен ако има засегнат sorry2.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dejan
коментар Feb 11 2010, 15:43
Коментар #70


Заинтересован Интерист
***

Група: Members

Коментари: 157
Регистриран: 2-January 10
Град: Пловдив
Потребител No.: 2,068
Любим Играч: Dejan Stankovic,Goran Pandev



Съвсем нормално е да си фен на 2+ отбора.аз така до сезон-сезон и половина сменях отборите като носни кърпични,но сега съм си казал,че отбора който никога няма да сменя е Интер,пък е и по-забвано да знаеш за повече отбори :Д


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Feb 11 2010, 17:17
Коментар #71


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(tutto_inter @ Feb 11 2010, 01:14 PM) *
А Лефски?


Какво са Лефски?През оная работа са ми както и всички останали.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Feb 11 2010, 17:28
Коментар #72


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



Цитат(Dr.Moratti @ Feb 11 2010, 03:31 PM) *
Този въпрос за Кинтера явно много хора ги притеснява.Ето извини се човека и обяснява поведението си cool.gif И мен не ме посрещна добре във форума и след няколко разменени мнения бързо усетихми че караниците са излишни, че и двамата като "дърти" интеристи имаме една цел и толкова беше.На него Мота му харесва на мен не.Е и?Тръгвам към Бургас да го убивам worthy.gif А не може ли да седнем на една маса всички заедно да гледаме мач, да пием, да викаме,да се смеем!?Нима не Ви идва на акъла, че този форум след време ще прерастне във вербална комуникация и във взаимоотношения които могат да Ви останат за цял живот.Първата стъпка вече сте я направили-имаме официално създаден фен клуб.Сега всичко зависи от самите нас.Намекнах веднъж, че не всички стават и това е факт.Така е и в живота пичове,без да ми се сърдите- едни създават други рушат.Всеки един от форума може да бъде полезен не само на себе си и на синьо-черната идея а и на някой от нас самите.Спорете, карайте се, но не се нападайте и не се канете един на друг защото това е липса не само на възпитание, а и въобще на способност за мислене а това е главното което ни отличава от животните.Няма да разчитате постоянно на админа да въдворява ред, ако Вие самите съумеете да го спазвате без външна намеса.От мен ако има засегнат sorry2.gif

Така е! Стана голям проблем , че се изрепчих на някои? Еми така ми е дошло , обясних защо малко по-горе? И теб не те посрещнах добре , но както казваш бързо се изясниха нещата. Даже по-добре стана така , може и на една маса да седнем. Защо не ? drinks.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Wesley_*
коментар Feb 11 2010, 22:41
Коментар #73





Guests






Цитат(kinterista @ Feb 11 2010, 05:28 PM) *
Така е! Стана голям проблем , че се изрепчих на някои? Еми така ми е дошло , обясних защо малко по-горе? И теб не те посрещнах добре , но както казваш бързо се изясниха нещата. Даже по-добре стана така , може и на една маса да седнем. Защо не ? drinks.gif


Това да се чува drinks.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
XxXDead_worlDXxX
коментар Feb 13 2010, 22:47
Коментар #74


Старо Куче Интерист
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 1,526
Регистриран: 5-June 09
Град: The darkside/ Добрич / София
Потребител No.: 1,490
Любим Играч: J. Zanetti



Като чета заглавието, стигам до извода, че освен Интер, в сърцето ми има и кръв, и клапи, както и четири камери.
Като чета мненията, стигам до извода, че освен Интер, в сърцето ми са още Челси, Крю, Хофенхайм и 1860 Мюнхен, но често казано следя само Интер и само за техните мачове се радвам, другите ги следя просто за интерес... даже е и прекалено да се каже, че съм им "фен";
Като чета въпроса от анкетата, който е доста по-различен от това, което се коментира ( biggrin.gif ), стигам до извода, че попринцип няма нищо лошо да си имаш и друг отбор, но ако имаш прекалено много неща, които обичаш, си мюсюлманин, защото най-често те правят така. Накратко казано - нормално е и не е нормално. 50/50 (стигам до извода, че нямам мнение по въпроса smile.gif )
Така че в този случай най-логичен е третият, странно защо, най-малко избиран вариант.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SvetJlio
коментар Feb 13 2010, 22:53
Коментар #75


Интер до гроб!
********

Група: Members

Коментари: 6,751
Регистриран: 15-May 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 23



Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Feb 13 2010, 08:47 PM) *
Като чета заглавието, стигам до извода, че освен Интер, в сърцето ми има и кръв, и клапи, както и четири камери.
Като чета мненията, стигам до извода, че освен Интер, в сърцето ми са още Челси, Крю, Хофенхайм и 1860 Мюнхен, но често казано следя само Интер и само за техните мачове се радвам, другите ги следя просто за интерес... даже е и прекалено да се каже, че съм им "фен";
Като чета въпроса от анкетата, който е доста по-различен от това, което се коментира ( biggrin.gif ), стигам до извода, че попринцип няма нищо лошо да си имаш и друг отбор, но ако имаш прекалено много неща, които обичаш, си мюсюлманин, защото най-често те правят така. Накратко казано - нормално е и не е нормално. 50/50 (стигам до извода, че нямам мнение по въпроса smile.gif )
Така че в този случай най-логичен е третият, странно защо, най-малко избиран вариант.

Пич седни измисли някой виц най-добре.


--------------------

Серия А е в нашето ДНК, не крада шампионата и в Серия Б не съм бил никога!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Feb 13 2010, 22:53
Коментар #76


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Feb 13 2010, 10:47 PM) *
Като чета заглавието, стигам до извода, че освен Интер, в сърцето ми има и кръв, и клапи, както и четири камери.
Като чета мненията, стигам до извода, че освен Интер, в сърцето ми са още Челси, Крю, Хофенхайм и 1860 Мюнхен, но често казано следя само Интер и само за техните мачове се радвам, другите ги следя просто за интерес... даже е и прекалено да се каже, че съм им "фен";
Като чета въпроса от анкетата, който е доста по-различен от това, което се коментира ( biggrin.gif ), стигам до извода, че попринцип няма нищо лошо да си имаш и друг отбор, но ако имаш прекалено много неща, които обичаш, си мюсюлманин, защото най-често те правят така. Накратко казано - нормално е и не е нормално. 50/50 (стигам до извода, че нямам мнение по въпроса smile.gif )
Така че в този случай най-логичен е третият, странно защо, най-малко избиран вариант.


Някой разбра ли нещо,освен че синът на мрака се завърна smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Feb 13 2010, 23:13
Коментар #77





Guests






Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Feb 13 2010, 10:47 PM) *
Като чета заглавието, стигам до извода, че освен Интер, в сърцето ми има и кръв, и клапи, както и четири камери.
Като чета мненията, стигам до извода, че освен Интер, в сърцето ми са още Челси, Крю, Хофенхайм и 1860 Мюнхен, но често казано следя само Интер и само за техните мачове се радвам, другите ги следя просто за интерес... даже е и прекалено да се каже, че съм им "фен";
Като чета въпроса от анкетата, който е доста по-различен от това, което се коментира ( biggrin.gif ), стигам до извода, че попринцип няма нищо лошо да си имаш и друг отбор, но ако имаш прекалено много неща, които обичаш, си мюсюлманин, защото най-често те правят така. Накратко казано - нормално е и не е нормално. 50/50 (стигам до извода, че нямам мнение по въпроса smile.gif )
Така че в този случай най-логичен е третият, странно защо, най-малко избиран вариант.

rofl.gif rofl.gif я пак дай laugh.gif като чета 10 пъти се повтаря ..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
interboy
коментар Feb 13 2010, 23:30
Коментар #78


INTEResen
*******

Група: Members

Коментари: 2,358
Регистриран: 13-January 09
Град: България, Пловдив
Потребител No.: 799
Любим Играч: Zanetti, Suazo



На мен пък ми допадат коментарите му и с ИНТЕРес ги чета yeah.gif

п.п. Сина на мрака да не е индианското му име unsure.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cruz
коментар Feb 14 2010, 04:22
Коментар #79


Баче Кико
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,334
Регистриран: 21-June 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 1,534
Любим Играч: Zanetti, Cruz & Stankovic



еи тоз пич ни скина мостО направо бе!!! хахахаха и светлето после ме прекърши окончателно с това за вицовете! аз между другото неговите ги харесвам всяка вечер ги чета по 2 пати ахахаха ужас петре smile.gif smile.gif smile.gif сина на мрака разцепи баща си хахахаха


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mihael16
коментар Feb 14 2010, 10:21
Коментар #80


nerazzuro
********

Група: Members

Коментари: 3,667
Регистриран: 1-March 07
Град: sofia,plovdiv
Потребител No.: 275
Любим Играч: INTER



в българия откакто се помня съм от ботев (пловдив),вече не се знае обаче какво ще стане с този отбор.иначе интер ми е на сърцето завинаги.следя други първенства,но нямам други любими отбори,има такива които са ми мн симпатични като например супер депор(депортиво ла коруня),но не и л=бими
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 страници V  « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 1st June 2024 - 08:05 PM
Buy sports equipment online