Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Само Интер ли е на сърцето ви, или и още някой...
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Страници: 1, 2, 3
Boy_San77
Темата е ясна, реших да я пусна, за да видим кой какво мисли по въпроса, защото от време на време назряват конфликти за това, че някой е фен на Интер и Челси, Интер и Ливърпул и т.н. Само да уточня, не говорим да спимпатизираш на друг отбор, говорим за това, образно казано на сърцето да са ти 2 отбора или повече... Като цяло българските отбори са изключение, защото в крайна сметка сме българи и трябва да подкрепяме нашия футбол! Но честно казано аз като подкрепям Ботев и съм ходил на мачове, нито членувам в някоя от фракциите, нито съм върл привърженик, т.е. любовта ми към Интер е несравнима с тази към Ботев biggrin.gif
tutto_inter
На 2 отбора съм фен Ц С К А и Интер,но Армейците са ми на сърце няма как друго да е!
Ultras
НЕ ! Никога не съм разбирал подобни работи като Италия тия от Англия ония...да не говорим за България.Не се и опитвам да ги разбера.Всеки има право да решава кой да подкрепя и как.Лично според мен е крайно грешно...
Имам само един отбор...Синьо-черния от Милано ! ! !
Dr.Moratti
Няма два отбора interamo.gif
niki.st
Признавам, че повече съм фен на Левски, отколкото на Интер.
Иначе що се отнася до международен футбол, съм само за Интер. Иначе имам симпатии и към Уест Бромич Албиън.
SvetJlio
Ботев Пловдив и Интер Милано.
tutto_inter
Резултатите показват ,колко едно-отборковци има laugh.gif
Campione!
И аз съм фен на 2 отбора Левски и Интер smile.gif
Scofield
ИНТЕР И ЦСКА!
inter_fen
Повече от нормално е да подкрепяш отбор от своята страна. Това обаче не се отнася за мен, аз съм фен само на Интер, няма отбор който да ме кара да изпитвам подобна тръпка при победа, трофей или гол.
AVI
Човек може да има само един отбор на сърцето, но може да симпатизира и на други отбори, при това не един. Във всеки един мач, който гледаме така или иначе имаме предпочитания към единия или другия отбор. Но да говорим за отбор на сърцето - това е друго. За себе си мога да кажа, че аз обичам ЛЕВСКИ и съм привърженик на ИНТЕР. И мисля, че това е нормално, все пак Левски е отборът на моя квартал, моят град. Някъде бях чел статия от един шотландец, защо харесва Интер. Човекът беше отговорил горе-долу следното: Интер нямат толкова европейски купи колокото Милан, нито толкова пъти са печелили скудетото колкото Ювентус, нито играят най-атрактивния футбол, но това синьо-черно райе е толкова секси ...
RoLeX
Фен съм на Левски откакто се помня,но отдавна Левски е на заден план и определено мога да кажа,че Интер е над всичко при мен.
PER SEMPRE NERAZZURRI
И аз подкрепям Левски и Интер, смятам че е нормално човек да симпатизира на отбор от родината си. Иначе Нюкасъл са ми симпатични, но само толкова.
Simo_23
За мен е само Интер.Просто да сложиш името на някоя от тези български организации за правене на пари до думата отбор за мен е немислимо!
inter_fen
Цитат(tutto_inter @ Feb 10 2010, 01:29 PM) *
Резултатите показват ,колко едно-отборковци има laugh.gif



Я погледни го сега biggrin.gif 138148_orig.gif
ale inter
Цитат(RoLeX @ Feb 10 2010, 03:13 PM) *
Фен съм на Левски откакто се помня,но отдавна Левски е на заден план и определено мога да кажа,че Интер е над всичко при мен.



И аз съм така само че с ЦСКА cheers1.gif
INTERMINATOR
Internazionale!
interboy
BoySan77 много добре си се сетил за темата, но резултати няма да са толкова достоверни. защото:
Само Интер ли е на сърцето ви, или и още някой...
Нормално ли е според вас, да си фен на 2 или повече отбора?
Аз бих отговорил, че само Интер е на сърцето ми и никога не съм обичал друг отбор(нито български, нито никъв), но пък сигурно е нормално да си фен на повече от един отбор, защото по-горе са писали колеги които са фенове на по 2 отбора, а са истински запалени интеристи за мен.Така, че това явно е нормално. smile.gif
+ това "да си фен" и да обичаш 2 отбора, за мен има разлика smile.gif
MarcoMaterazzi
Цитат(tutto_inter @ Feb 10 2010, 12:06 PM) *
На 2 отбора съм фен Ц С К А и Интер,но Армейците са ми на сърце няма как друго да е!

Е тва е истината бате! 107952_orig.gif
SvetJlio
Какво да направя, че съм израснал с идеята БОТЕВ ? На мен дядо ми (бог да го прости) на 70 години ходеше на колежа да им гледа мачовете, аз не съм по-различен от вас, които харесвате само Интер. От Пловдив съм, отбора на Пловдив е Ботев, напълно нормално е. Пък и феновете на Ботев са един път и в най-долната селска група да играем пак няма да се откажем от пловдивския отбор. От 2 години не съм им ходил на мачовете заради селския, но и на него му се вижда края така, че съвсем скоро отново ще има най-много публика на нашия стадион. В Интер се влюбих впоследствие на моя живот, покрай баща ми, който ми говореше какъв отбор сме били и т.н, взех да ги следя, все по-отблизо и по-отблизо и така до ден днешен. Тези, които си мислят, че като са само от Интер, въобще да не си мислят, че са нещо повече от нас, тези, които подкрепяме и отборите на градовете ни. smile.gif
diabloodripper
В моето сърце е само и единствено ЛЕВСКИ... Не мога да обичам чуждестранен отбор... Но иначе като стане въпрос за чуждестранни отбори... само и единствено Интер... но не мога да понасям хора по улицата, които се радват повече на успех на Италия отколкото на успех на България... не мога да възприема примерно Левски да играе с ливърпул или Лацио и да се изсипят 500 комплексари да викат против БЪЛГАРСКИЯ ТИМ... дори на мач на Интер срещу мамалигарската хомо дружина на Васил Левски пак няма да отида...
Nikolov
Само Интер ми е в сърцето ... а това дали нормално да харесваш 2 отбора не виждам нищо лошо в това
INTERМilano
Обичам Интер, но харесвам и Цска. За всички други ми е през к-ра dieinbin.gif forza.gif

п.с. Гледам мачовете само на Интер, Цска и България. Другите ги слушам с ено ухо (понякога), ако съм на компа, но не ги гледам ИЧ! Ни шампионски, ни уефи муефи и т.н и т.н, не са ми Интересни . death-metal.gif
kinterista
Аз няма смисъл да отговарям ! Какви два отбора? На сърцето , в него , над него и под него , в кръвта , в червата , в устата , в главата , всичко е Интер за мен!
inter_fen
Цитат(diabloodripper @ Feb 10 2010, 06:07 PM) *
В моето сърце е само и единствено ЛЕВСКИ... Не мога да обичам чуждестранен отбор... Но иначе като стане въпрос за чуждестранни отбори... само и единствено Интер... но не мога да понасям хора по улицата, които се радват повече на успех на Италия отколкото на успех на България... не мога да възприема примерно Левски да играе с ливърпул или Лацио и да се изсипят 500 комплексари да викат против БЪЛГАРСКИЯ ТИМ... дори на мач на Интер срещу мамалигарската хомо дружина на Васил Левски пак няма да отида...



Тук се изненадах. Да играят Левски и Интер и ти да си в Сектор Б разбирам, но да дойдат Интер в България, за да играят с който и да е друг Бг отбор и ти да не идеш, как така, не искаш ли да видиш Капитана, Милито, Майкон и компания на живо?

Ако Интер дойде в България с удоволствие бих се настанил в "чуждия сектор" и ще викам колко ми глас държи, защото нито се знае кога Интер пак ще дойде у нас, нито пък се знае дали ще ида някога на "Меаца".
tutto_inter
Защото е БЪЛГАРИН,и идват заради ЦСКА Левски ... wink.gif не се кефи на чужди отбори пред българското!
Faustico
Първо ако изходим от психологията на въпроса.. аз съм човек, който може да обича много неща, много жени, много хора и т.н. За мен не би било проблем да обичам и 10 отбора ако имах такива чувства. Но обичам два клуба, Интер и Левски. Винаги съм ги поставял на кантар 50 на 50... дори не искам и да си помислям, че може да има предпоставка да се налага да избира противника на един от тези два отбора.
Иначе заставам винаги зад хората, които защитават правото си да обичат 2 клуба, няколко стила музика, много жени и т.н. ... това вече е въпрос на личен избор. :>
Отговора ми е "Да".
За мен лючовта е чиста и истинска когато ти идва от сърцето.. а не когато е плод на фанатизъм и други странни прояви на човешка психика. Тук не казвам нищо лошо за това, че има хора, които ще отговорят с "Не". Въпроса е в това, че въпросното "Не" НЕ ТРЯБВА да се ползва за рекламация и да се тупаш в гардите с него...
vladkata_inter
Цитат(Campione! @ Feb 10 2010, 01:40 PM) *
И аз съм фен на 2 отбора Левски и Интер smile.gif

tutto_inter
Цитат(inter_fen @ Feb 10 2010, 05:21 PM) *
Я погледни го сега biggrin.gif 138148_orig.gif

a?
BIZZARE
Фен съм единствено и само на Интер. Но и в Англия и в Испания има отбори на които симпатизирам(Ман Ютд и Барса). Естествено ако някой от тях играе срещу Интер, ги мразя и в червата си...
Ultras
Цитат(tutto_inter @ Feb 10 2010, 07:36 PM) *
a?


Да [ 12 ] ** [46.15%]
Не [ 12 ] ** [46.15%]
Нямам мнение по въпроса [ 2 ] ** [7.69%]
Matrix
Само Ботев майна! За цяла България е непонятно,как отбор без никакви успехи през последните 10 години продължава да е номер 1 на трибуните.И това е нещо,което само майните могат да разберат!Не ме разбирайте погрешно,Интер поддържа любовта ми към играта и е незаменима част от живота ми,но чувството,което изпитваш докато си на стадиона и побеждаваш(било то отбори като марек,беласица и тн) не може да се сравни с мачовете,които гледаме по ТВ...
tutto_inter
Цитат(Ultras @ Feb 10 2010, 07:40 PM) *
Да [ 12 ] ** [46.15%]
Не [ 12 ] ** [46.15%]
Нямам мнение по въпроса [ 2 ] ** [7.69%]

я дай пак laugh.gif
INTERМilano
Абе как забравих... hammer.gif :

- Форца БЕРОЕееееее !!







Тоз блок отзад, квото е видял... c030.gif
vencislav zaneti
Интер и ЦСКА това е smile.gif
N E R A Z Z U R R O
Интер е на първо място и ако смятаме Левски - все пак сме българи и не виждам нищо лошо в това да подкрепяш някой роден тим, но не се вълнувам толкова около Левски колкото около Интер, просто е несравнимо... interamo.gif
KAZAKA
При мен нещата са ясни. В основата на моята любов към футбола стои единствено и само седи Германия. Заради немците аз се запалих по тази игра през далечната 1990 г., когато в Италия маншафта стана за трети път световен шампион. Същата година, след като разбрах къде играят Матеус и Клинсман обикнах Интер, а чак през 1991 г., след мачовете с Цървена Звезда обикнах и Байерн. Не мога да кажа дали съм по-голям фен на Интер или на Байерн. Още в представянето си в темата "да се запознаем" казах, че се водя по-голям фен на Байерн и някои хора тук решиха, че най-вече Байерн ми е в сърцето, но не е така. "Водя се" защото заради Германия приятелите ми повече ме знаеха като фен на Байерн, но из между тях такива откачени фенове като мен няма. Наистина към днешна дата не мога да отговоря на този въпрос, не че дължа обяснение на който и да е, ама нейсе. Гласувах естествено с "ДА" и си мисля, че такива като мен в този форум няма. Има хора, които са фенове на ЦСКА и Интер, лефски и Интер, Ботев и Интер, но това не е същото, защото е напълно нормално в България също да си имаш любим отбор. Аз съм от ЦСКА /по-скоро съм против лефски/, ама все по-малко се интересувам от Бг футбол, по обясними причини. Корупция, уредени мачове /в т.ч. и ЦСКА - лефски/, трагикомично качество на футбола. Ходя само на така нареченото "дерби" и то не знам защо ходя. При всички положения, ако играят Интер или Байерн срещу ЦСКА аз ще съм в агитката на гостуващия отбор. Тези от Вас, които предпочитат българския отбор пред Интер с времето съм убеден, че ще си променят нагласата. Просто не са еднакви нивата. Не виждам нищо ненормално да си фен на два отбора и да са ти симпатични още колкото си искаш. Въпрос на избор. В моето сърце има място за два отбора и те си "съжителстват" там съвсем нормално, без конфликти. Цялото ми сърце принадлежи на Интер и същото това сърце изцяло е на Байерн. Това е. А тези, които са фенове само на един отбор и заради това се мислят за нещо повече от останалите ДГД! В едно съм сигурен по въпроса за Байерн или Интер. Калчото ми е пъти по-интересно от Бундеслигата, защото дербито е смисъла на сезона, а в Германия такъв мач просто няма.
INTERМilano
Незнам за вас, но аз още от малък(малък , малък - колко да съм бил малък rolleyes.gif ) си бях избрал отбор от всяко по-голямо първинство. Отбор на който да симпатизирам, да следя - резултати, класиране, играчи, тва она, с две думи да се намирам на работа. От 97 година, та до днес, за мен остана само ИНТЕР. Като стане дума за другите първинства, още си викам за: Испания - Реал М. ; Германия - Б. Мюнхен ; Англия - Арсенал ; Франция - ПСЖ ; Холандия - Аякс ; Шотландия - Ренджърс ; Бразилия - Сао Пауло. Викам, викам - колко да викам... не ги следя, просто за статистиката allright.gif
vencislav zaneti
QUOTE(INTERМilano @ Feb 10 2010, 08:59 PM) *
Незнам за вас, но аз още от малък(малък , малък - колко да съм бил малък rolleyes.gif ) си бях избрал отбор от всяко по-голямо първинство. Отбор на който да симпатизирам, да следя - резултати, класиране, играчи, тва она, с две думи да се намирам на работа. От 97 година, та до днес, за мен остана само ИНТЕР. Като стане дума за другите първинства, още си викам за: Испания - Реал М. ; Германия - Б. Мюнхен ; Англия - Арсенал ; Франция - ПСЖ ; Холандия - Аякс ; Шотландия - Ренджърс ; Бразилия - Сао Пауло. Викам, викам - колко да викам... не ги следя, просто за статистиката allright.gif


Е предполагам всеки си има някой отбор във всяко първенство, но определено не може да се сравнява с любовта към Интер, е вероятно има хора които се интересуват само от серия А и не следят други първенства, дори и само информативно smile.gif
Matrix
Цитат(INTERМilano @ Feb 10 2010, 06:59 PM) *
Незнам за вас, но аз още от малък(малък , малък - колко да съм бил малък rolleyes.gif ) си бях избрал отбор от всяко по-голямо първинство. Отбор на който да симпатизирам, да следя - резултати, класиране, играчи, тва она, с две думи да се намирам на работа. От 97 година, та до днес, за мен остана само ИНТЕР. Като стане дума за другите първинства, още си викам за: Испания - Реал М. ; Германия - Б. Мюнхен ; Англия - Арсенал ; Франция - ПСЖ ; Холандия - Аякс ; Шотландия - Ренджърс ; Бразилия - Сао Пауло. Викам, викам - колко да викам... не ги следя, просто за статистиката allright.gif


Аз също бях така,макар и за по-малко първенства:Италия - Интер Англия - Манчо Испания:Барцилона Германия:Байерн
Франция:Лион.Ама при мене отмина много бързо,испанското първенство не може да представлява никакъв интерес за мене,но Калчото и Англия са друга работа.Много хора тук плюят Премиършип,но истината е,че първенството си го бива!
INTERМilano
Цитат(Matrix @ Feb 10 2010, 09:13 PM) *
Аз също бях така,макар и за по-малко първенства:Италия - Интер Англия - Манчо Испания:Барцилона Германия:Байерн
Франция:Лион.Ама при мене отмина много бързо,испанското първенство не може да представлява никакъв интерес за мене,но Калчото и Англия са друга работа.Много хора тук плюят Премиършип,но истината е,че първенството си го бива!


Е то при мен отминаха всики, още от 97-ма, насам rolleyes.gif

п.с. А и никога не съм обичал някой отбор преди (и след) Интер ! loveinter.gif wub.gif
SHeki
QUOTE(Matrix @ Feb 10 2010, 09:13 PM) *
.Много хора тук плюят Премиършип,но истината е,че първенството си го бива!


Реших да напиша и аз , и то не конкретно за отбора на сърцето ми а за това изречение ако наистина има футболен запалянко който плюе по Премиършип , то той никога не се е занимавал с футбол и никога не е разбирал от футбол smile.gif
inter_fen
Цитат(tutto_inter @ Feb 10 2010, 07:21 PM) *
Защото е БЪЛГАРИН,и идват заради ЦСКА Левски ... wink.gif не се кефи на чужди отбори пред българското!



Да, ебати логиката. Пределно ясно ми е, как левскар се радва на унижение на ЦСКА и обратното, така че аз съм сигурен, че ако Интер дойде и премаже Левски, точно ти ще се радваш. Тогава българин ли ще си? biggrin.gif
KAZAKA
Цитат(Matrix @ Feb 10 2010, 09:13 PM) *
Аз също бях така,макар и за по-малко първенства:Италия - Интер Англия - Манчо Испания:Барцилона Германия:Байерн
Франция:Лион.Ама при мене отмина много бързо,испанското първенство не може да представлява никакъв интерес за мене,но Калчото и Англия са друга работа.Много хора тук плюят Премиършип,но истината е,че първенството си го бива!


В тази връзка само да добавя, че за мен няма нищо по-гнусно и низко от енглишката паплач.
GOD FUCK THE QWEEN!!!
tutto_inter
Цитат(inter_fen @ Feb 10 2010, 09:24 PM) *
Да, ебати логиката. Пределно ясно ми е, как левскар се радва на унижение на ЦСКА и обратното, така че аз съм сигурен, че ако Интер дойде и премаже Левски, точно ти ще се радваш. Тогава българин ли ще си? biggrin.gif

Ти си в мойта глава и знаеш? laugh.gif
vencislav zaneti
QUOTE(tutto_inter @ Feb 10 2010, 09:26 PM) *
Ти си в мойта глава и знаеш? laugh.gif


Не знам за теб но аз много ще кофея biggrin.gif
Faustico
Според мен е лудост да се плюе Премиършип, само защото вече 3 отбота от това първенство ни биха в Шампионска Лига. И като сте почнали да казвате леките си симпатии.. лично аз симпатизирам на Ливърпул, Сампдория и Парма, интересно ми е да гледам тези отбори и при възможност го правя. А да... и Порто. За жалост тях повече в Европа.. Португалската лига е на прекалено незавидно положение спрямо играчите от тази националност в наши дни. :>
KAZAKA
Най-нормалното нещо е фен на ЦСКА да се радва на загубата на лефски и обратното. Тези дивотии с "ние сме българи" е псевдо патриотизъм. Футбол е това, а не национална сигурност. Все едно италианец интерист да вика за мердата в евротурнирите. Или фен на Селтик за Ренджърс и т.н., примери много могат да се дадат.
Faustico
И аз съм на това мнение.. не ме интересува червеният отбор от София с кой отбор играе.. винаги препочитанията ми са насочени към противника му. България си има национален отбор.... :>
INTERМilano
Опаа... усещам, че темата пак кривва към една до болка позната посока, ама ще се въздържа от коментар. 138148_orig.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.