IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

3 страници V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Интер - Барселона, Шампионска лига (групова фаза 4-ти кръг)
Provenzano
коментар Nov 7 2018, 00:19
Коментар #41

Модератор

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 21,620
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069
Любим Играч: #9

Е, как няма да ни скрият топката, след като ние се бяхме наредили като "Опълченците на Шипка"?
Go to the top of the page

+Quote Post
cheffo
коментар Nov 7 2018, 00:20
Коментар #42

ULTRAS INTER

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,942
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020

Какви глупости пишеш. Били сме играли катеначо?! Барса ни убиха от преса и със зор вързвахме по 3-4 паса, а освен това с лекота избягваха от нашата преса. И да те светна Барселона не е Дженоа. И ги натиснахме в края защото след като вкараха решиха, че са спечелили, а не защото сме нещо повече от тях чисто футболно в момента.
За да се мерим с отбор като Барса ни трябват поне 2-3 класни играчи. Днес Весино, Перишич, Асамоа, Нинджата бяха слаби. Брозович го затваряха постоянно и се вижда, че ако успеят да го изолират много трудно ни върви играта. Политано единствено не се притесняваше да се надиграва 1:1. Трябват ни повече такива играчи.

--------------------

+Quote Post
Kutinkata
коментар Nov 7 2018, 00:32
Коментар #43

Със синьо-черно сърце

Група: Members

Коментари: 5,899
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti

Всичко това е нормално . Когато Барселона владееха ние НЕ пресирахме , а се връщахме и се защитавахме . Какъв късмет има само Рома , че ЕДФ не мисли като Спалети и ги пресираха в тяхната половина , нищо , че не са Дженоа . Като ви слушам оставам с впечатление , че нямало как да пресираме Барса и точката е супер . Но аз пак питам , какво подяволите ни помага точката ? Днес играехме за равен който не ни устройва , като аз още се мъча да видя логиката да се бориш за нещо което не те устройва .
Рома миналия сезон доказа , че ако се бориш ще мечтаеш , а ние днес доказахме , че ако не се бориш ще се оправдаваш и ето във и тук куп оправдания . Не ме е яд , че не бихме , яд ме е , че не опитахме да бием , играхме за някаква шибан равен който е загуба за нас .

Този коментар е бил редактиран от Kutinkata на Nov 7 2018, 00:32

+Quote Post
Kutinkata
коментар Nov 7 2018, 00:36
Коментар #44

Със синьо-черно сърце

Най скапаното нещо за мен е , че Капитана вкара и вместо да се радва като луд , той отиде и взе топката за да бърза за победа ... И след гола му , ние всъщност се върнахме всичките 11 в наказателното ни поле да браним това което не ни трябва . Колко е кофти когато играчите искат да атакуват и да бият , а треньора им казва , да се бранят и мишкуват .

+Quote Post
cheffo
коментар Nov 7 2018, 00:53
Коментар #45

ULTRAS INTER

Коментари: 2,942
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020

Рома биха Барселона, защото си помислиха че са се класирали слеф 4-1 в първият мач и само се разхождаха. Днес Барса си играха и се видя разликата в класите на двата отбора за момента.
А ЕДФ нищо чудно да си стегне куфарите зимата ако Рома продължават така.

--------------------

+Quote Post
Kutinkata
коментар Nov 7 2018, 00:57
Коментар #46

Със синьо-черно сърце

Значи ние сме натиснали Барса и сме вкарали , защото след като са вкарали са решили , че са спечелили . А Рома ги опъна , защото Барса са си помислили , че са се класирали след 4:1 и са се разхождали ... ок , това е твое мнение .
Мое мнение е , че Рома ги постави под натиск и ги опъна , както и ние ги поставихме под натиск и им вкарахме за 5 минути . Гледал съм Барса няколко пъти този сезон и отбори като Леганес си ги поставят под натиск и им вкарват . Ако бяхме рискували за всичко или нищо , мен лично нямаше да ме е яд дори да бяхме загубили . Сега след този мишкарски равен , който не ни трябва ми е някви неприятно чувството .

+Quote Post
Kutinkata
коментар Nov 7 2018, 01:11
Коментар #47

Със синьо-черно сърце

Между другото във форума на Барселона след този мач ни наричат "Хетафето" , което е заради стила ни разбира се а не заради класата и мисля , че това говори достатъчно .

+Quote Post
durex
коментар Nov 7 2018, 04:14
Коментар #48

Модератор

Коментари: 12,111
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475

Ами ние всв още нямаме нужната класа, това се видя и в двата мача.

+Quote Post
durex
коментар Nov 7 2018, 04:30
Коментар #49

Модератор

Голяма част от играчите ни за сефте ритат в този турнир,а в този на Барса има все още играчи с 3 или 4 пъти станали шампион на Европа. Немога да повярвам как пиешете защо не сме играли по-нападателно...ами то беше очевидно бе хора, толкова ни позволиха да играем! Това е действителността в момента. Важното е че вървим в правилната посока и шансовете ни за продължаване са големи. Я си спомнете гобите когато играха след няколко години отсъствие до къе стигнаха..
Аз също исках нещо повече тази вечер но реалността е такава,че има още доста хляб да изядем докато стигнем онова ниво от 2010г. Най-важното е че се движим в правилната посока и с нужните трансфери ще се подобряваме с всяка година.
Гордея се с отбора!

+Quote Post
InteristaBG
коментар Nov 7 2018, 09:04
Коментар #50

Интерист
**

Коментари: 83
Регистриран: 1-July 18
Град: Плевен
Потребител No.: 9,561

Не сме добре.С цената на какви усилия успяхме да се доберем до равния резултат!Добре че Хандана беше безгрешен.Е вкараха му гол ,но той се измори ,толкова много удари отрази. Победиха ни с подобрата преса която прилагаха.Пак смените малко закъсняха и неправилни.Политано защо беше сменен изобщо?Най- много той тормозеше защитата на Барса.Смени Весино,Пусни Марио ,последния кръг направи силен мач.Трябваше още в началото да излезе Нинджата-слаб.Борха-добре,подаде хубав пас когато стана гола.Явно нашата преса не върви срещу всеки противник,трябва срещу всеки различно да се прилага.

--------------------
Щом Икарди направи "УШИЧКИ" радваме се всички!!!

+Quote Post
InteristaBG
коментар Nov 7 2018, 09:10
Коментар #51

Интерист
**

Цитат(inter_ruse @ Nov 7 2018, 00:04 ) *
Резултата е добър за нас с оглед на положенията в мача.
Трябва в Лондон да не загубим и отиваме на елиминаци.
Форца Интер.

И аз така мисля.Важното е напролет да играем все пак.Но можеше да покажем и дух за победа,макар че за него не се плаща.

--------------------

+Quote Post
inter_ruse
коментар Nov 7 2018, 10:15
Коментар #52

Със синьо-черно сърце

Коментари: 4,713
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito

Не съм гледал много мачове на отбора този сезон , но съм с впечатлението, че Найнголан не е за позицията зад Икарди. Трябва да се изпробва до Брозович. Весино когато и да го гледам , все го виждам да се паникьосва и да се затруднява да подаде един пас (дано не играе все така както вчера).
Перишич май пак 2 мача играе , 4 не играе?
Политано има качества , но има какво и да подобрява. И все пак изглежда по разнообразен и непредвидим от Перишич.
Вършалко го гледах на два пъти и да ви кажа честно си исках Д'амброзио отдясно.
Спалети трябва да изпробва Найнголан до Брозо и да дава повечко шансове на Кейта и Мартинес. Перишич и Найнголан въобще не ми харесват за съжаление...

--------------------

+Quote Post
Kutinkata
коментар Nov 7 2018, 10:17
Коментар #53

Със синьо-черно сърце

За мен пък това в никакъв случай не е максимума . Когато Барса започваха свойте атаки от тяхната врата , ние просто се пребирахме в нашата половина и ги изчакваме . А когато ние започвахме атаките си , те ни пресираха дълбоко в нашата половина . Честно казано бях сигурен , че и ние ще опитаме преса , но явно страха от загуба беше по голям отколкото желанието за победа , което и днес не си обяснявам , защото почти няма сценарии в които точката от снощи да ни е от полза . Яд ме е , че не опитахме да бием просто . Лошото е , че ни устройва равен срещу Тотнъм , което е самоубийство с треньор като Спалети . Почти съм сигурен , че ще излезем доста дефанзивно в Лондон , което е ок за Спалети , защото ако загубим феновете ще кажат , че просто толкова си можем след мача . Малко ми прилича на националния отбор на България , преди мача супер закани за победа , но след мача при неуспех си казваме , че толкова си можем . За мен е странно как казвате , че толкова ни е лимита , след мач в който сами се лимитирахме за нещо повече от равен . Бяхме длъжни да опитаме да играем като Рома миналия сезон срещу Барса , нямаше какво да губим . Барселона не са извънземни и съм сигурен , че още на осминафиналите ще берат много ядове като гости и съм готов да се хвана на бас с който иска , че Ювентус ще ги млати в Италия ако се паднат .

+Quote Post
Kutinkata
коментар Nov 7 2018, 10:23
Коментар #54

Със синьо-черно сърце

Иначе съм съгласен с Русето за Нинджата . Аз много пъти казвах , че Нинджата е идеален до Брозо а зад Мауро да играе Лаутаро . Така с Весино губим един халф , защото Веско е адски лимитиран и 99% от пасовете му са назад . Този сезон има един хубав мач , срещу Лацио , другото му е леш . За Перишич съм съгласен , в момента много ми прилича на Кандрева от миналия сезон , забил се е в ляво и се мъчи да центрира цял мач , Политано повече ми харесва . Интересно е защо Перишич играе в тази си ужасна форма , надявах се с толкова много крила този сезон да е пейка когато нищо не играе . Заговорихме за Вършалко и , че ни липсва Дамброзио , и на мен ми липсва Дамброзио но заради Асамоа . Наскоро пак го казвах но тоя човек просто го правят крив почти всеки мач , снощи как позволи Малкъм да е бие тая топка нямам идея и всичко това при положение , че Перишич му помага много повече отколкото Политано на Вършалко .

Този коментар е бил редактиран от Kutinkata на Nov 7 2018, 10:26

+Quote Post
Provenzano
коментар Nov 7 2018, 11:56
Коментар #55

Модератор

Коментари: 21,620
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069
Любим Играч: #9

Опитният наставник на Интер Лучано Спалети похвали своите футболисти за проявения характер във вчерашния двубой с Барселона. “Нерадзурите” завършиха наравно 1:1 с каталунците, въпреки че допуснаха изоставане в 83-ата минута. Само четири минути по-късно обаче Мауро Икарди възстанови равенството и подари ценна точка на тима си.

“Изглеждаше, че мачът ще завърши 0:0. След това те вкараха неочакван гол, но нашата реакция беше страхотна. След гола Икарди веднага отиде да вземе топката, за да я постави в центъра в търсене на победата. Това е правилният дух”, започна Спалети.

“През първото полувреме не успяхме да задържим топката и така нямаше как да поемем дъх. Барса притиска защитата, когато атакува, а когато изгуби топката, налага преса и не ти позволява да се изнесеш. Така топката винаги е в тяхно притежание. От тази гледна точка отборът на Барселона е по-добър от нашия. Допуснахме много грешки, но имахме кураж и отговорихме подобаващо с подкрепата на публиката”, завърши наставникът.

+Quote Post
durex
коментар Nov 7 2018, 12:12
Коментар #56

Модератор

Мача на Рома с Барса няма нищо общо с нашия, по простата причина, че бе директна елиминация, докато тук се играе на точки и всяка една спечелена е добре дошла и не си притиснат до стената, както е ако мача се играе на четвърт финал.

+Quote Post
InteristaBG
коментар Nov 7 2018, 14:01
Коментар #57

Интерист
**

Цитат(Kutinkata @ Nov 7 2018, 10:23 ) *
Иначе съм съгласен с Русето за Нинджата . Аз много пъти казвах , че Нинджата е идеален до Брозо а зад Мауро да играе Лаутаро . Така с Весино губим един халф , защото Веско е адски лимитиран и 99% от пасовете му са назад . Този сезон има един хубав мач , срещу Лацио , другото му е леш . За Перишич съм съгласен , в момента много ми прилича на Кандрева от миналия сезон , забил се е в ляво и се мъчи да центрира цял мач , Политано повече ми харесва . Интересно е защо Перишич играе в тази си ужасна форма , надявах се с толкова много крила този сезон да е пейка когато нищо не играе . Заговорихме за Вършалко и , че ни липсва Дамброзио , и на мен ми липсва Дамброзио но заради Асамоа . Наскоро пак го казвах но тоя човек просто го правят крив почти всеки мач , снощи как позволи Малкъм да е бие тая топка нямам идея и всичко това при положение , че Перишич му помага много повече отколкото Политано на Вършалко .

Нинджата тази есен нещо не е като предишни сезони.Има и голове обаче не е като преди-контузии ли ,какво ли?На Наинголан играта му е сходна с тази на Брозо,обичат да покриват целия терен.Може би един зад друг в средата по дълбочина.При нас в атака двойните пасове са рядкост.А те са добър начин за скоростна атака и изненада.А Лаутаро според мен трябва да е на върха на атаката.Как ще стане заедно с Икарди не знам,според мен засега двамата не могат да се разберат нещо,не вярвам да имат конфликт.Вършалко не беше лош,и Шкрина също макар срещу Барса не е лесно.Спалети според мен си е направил правилните изводи от снощния мач.

--------------------

+Quote Post
ale inter
коментар Nov 7 2018, 16:46
Коментар #58

Батьо

Коментари: 5,336
Регистриран: 28-November 08
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz

Изиграхме не лош мач момчета но можеше и мн.повече ако си бяха повярвали в победата а не в Х-са.Мистера е добре да помисли за една схема 4-4-2 ще има много повече офанзива.Липсата на положения в мача показва на какво ниво сме в момента и чакаме пак за пореден път да натиснем в края на двубоя wink.gif

--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER

+Quote Post
THE_GAME
коментар Nov 7 2018, 23:08
Коментар #59

`GEO`

Коментари: 2,809
Регистриран: 11-May 06
Потребител No.: 11

Със сигурност на никой от нас не му е станало приятно да гледа Интер така доминиран на "Меаца" и Ханданович да е като на стрелбище. Ама във футбола има закономерности малко или много. Барселона направиха отбор, който да спечели ШЛ. Дали ще успеят или не - няма значение, но това е целта. Пръснаха безбожно много пари в последните години и си купиха много класа. Впрочем за 3-мата си офанзивни футболисти от снощи са броили общо към 330 милиона евро, ако не бъркам. Ние се чудим какъв извънземен наем да измислим, за да може да вземем някой по-приличен играч. Има си закономерности и макар понякога да стават изненади, то по-често логичното се случва. На тоя етап най-логичното нещо на света е да не можем да се надиграваме с Барселона чисто като футбол.

--------------------
Here I opened wide the door - Darkness there, and nothing more

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th November 2018 - 05:21 AM
Buy sports equipment online