Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Интер - Барселона
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Мачове

Provenzano
Халфът на Интер Раджа Наинголан се надява да се възстанови навреме за домакинството срещу Барселона от Шампионската лига на 6-и ноември, пише “Гадзета дело Спорт”.
durex
Цитат(Provenzano @ Oct 24 2018, 08:45 ) *

Дано да пази още и за Барселона !!!
Kutinkata
Честно казано нямам никакво търпение да започне мача вече . Искам да излезем надъхани на макс , да не сме сковани и преса 90 минути , а както знаем атмосферата на Сан Сиро ще е страхотна , което е нормално за наш мач . Състава няма какво толкова да се дискутира , мисля , че е почти ясен .
Ханданович - Вършалко , Асамоа , Шкринияр , Де Фрай ( Миранда ) - Весино , Брозович - Найнголан , Политано , Перишич - Икарди .
Provenzano
Искам да им вкараме един ранен гол, с който да ги пречупим психически и после да затворим мача с втори. Ще е супер, ако ги бием с нещо от сорта на 2-0. Мисля, че имаме сили, качествата и потенциала да постигнем подобен успех.
durex
И с 2:1 да и бием, важна е победата в този мач, както за самото класиране, така и за престиж и за повдигане на самочувствието, защото после ще гостуваме в Лондон на Тотнъм, които не са никак лек съперник, особено когато са домакини, а една победа срещу Барса ще ни укрили и ще сме една идея по-надъхани срещу ингилизите.
Kutinkata
Бием ли Барселона се класираме със сигурност според мен . Лошото е , че ако не ги бием ще стане адски страшно за нас . Дори при равен класирането след мача ще е така - 1.Барса 10т. 2.Интер 7т 3.Тотнъм 4т. А после им гостуваме където ако паднем може би си отиваме . Така , че утре на макс за всичко или нищо .
Provenzano
Provenzano
Всички са готови за двубоя!
Стадиона е разпродаден, а Интер ще прибере 5.8 млн. евро от билети.
Това е рекорден приход за италиански отбор в европейските турнири.

cheffo
Аз не съм чак такъв оптимист, че да очаквам задължителна победа. Но се надявам да не паднем. Едно равенство също би ни свършило много добра работа.
Kutinkata
Вчера това мислих , но така и не намерих разлика между равен и загуба за нас . Говоря чисто като точков актив и класиране .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Nov 6 2018, 10:00 ) *

Принципно си прав, но в тези турнири всяка точка може да се окаже решаваща.
Все пак имаме шансове за победа. Барселона не са толкова убедителни като гости.
Kutinkata
Барселона не са убедителни гости но определено са фаворити и днес . Вкараха 4 гола при визитата си на Тотнъм и ги отвяха . За мен шанса е да ги пресираме 90 минути и да се възползваме максимално от шансовете си . Под натиск защитата на Барса допуска много грешки а и наистина мача няма да е на Ноу Камп . Но при равен или загуба Барселона напрактика се класират първи и последния мач ще са с резервите срещу Тотнъм .Можем да ги бием , в страхотна форма сме . И пак казвам ако ги бием със сигурност продължаваме в групата .
ale inter
Мача е ясен бием ги тез пендели с 3:1 в bet-а коеф. е 26 за точен който желае нека рискува wink.gif
inter_ruse
Трябва да ги бием защото не са нищо кой знае какво.
Излизаме със самочувствие и ги почваме.
Форца Интер!!!
durex
Днес искам да видя един сплотен отбор, който е готов да остави дроба си на терена за каузата, която е само и единствено победа в този мач! Просто е, бием и на 90% се класираме, ако не, си усложняваме живота, освен ако ПСВ и Тотнъм не са решили отново да ни правят подарък, макар че този път не вярвам и ще треперим в Лондон за класирането си. За това хвърляме всичко тази вечер и отказваме и скапаните англичани, както и хвърляме ръкавицата на Барселона за първото място в групата.
Provenzano
Имам добро предчувствие за мача тази вечер, че няма да го загубим. Надявам се на една скромна победа с 2-0 с голове на Икарди. Не искам много, нали?
radul
Айде още 3 часа. Очаквам да стане луд мач в наш стил. Меси ще е на пейката, но това няма да ни уплаши. ultra_inter.gif boysan.gif
Kutinkata
Преди мача на Ноу Камп бях голям песимист и не очаквах да вземем нещо . Честно казано сега съм на обратния полюс , голям оптимист съм и вярвам в победата . ФОРЦА ИНТЕР .
durex
javier
успех
inter_ruse
Състава е добър ,дано излезем със самочувствие и желание.
Provenzano
N.Roussev
Меси дори не е записан в резервите за мача!
Kutinkata
МАЧКАЙТЕ МАШИНИ !!! ФОРЦА ИНТЕР !!!
durex
durex
Шкрина с доживотен договор!!!
Наинголан изобщо не ми харесва днес, както и Вршалко нещо се губи по-десния фланг, доста пасивни са с Политано.
Барса също имат страшна преса, а подаванията ги правят с лекота и с по-едно докосване, без да обработват топката.
Второто Лаутаро е задължителен, макар че Спалети ако резултата се запази такъв до 70-75мин. няма да направи смяна според мен.
Kutinkata
Много слабо първо полувреме но много късмет за нас , Суарес изпусна поне 5 положения . Преди мача говорихме за преса от наша страна но явно ги пазим тези неща за Дженоа . Пресата от страна на Барса обаче е убийствена . Рядко минаваме центъра и нямаме никакви положения , а те имат адски много .
Второто полувреме ни искам по смели и агресивни и преобразени
inter_ruse
Ужасно полувреме. Много грешки и паника в действията ни.
Политано ако продължава да не помага в защита , Барса ще ни оправят.
Нинджата и Перишич са големи длъжници!!!
N.Roussev
Ако запазим Х,ще е много добре с оглед на играта ни.Дано се успокоят малко след почивката!
cheffo
Цялата ни халфова линия е слабичка, но пък и Барса не играят кой знае какво. Положенията им дойдоха предимно от рикошети. Перишич също не ми допада в завършващата фаза.
javier
това полувреме трябва бързо да го забравим .второто полувреме очаквам друг смел луд Интер да се появи
inter_ruse
Хубавото е че ПСВ водят в Лондон.
durex
Икардииииии
Provenzano
Хубавото е, че успяхме да изравним и не загубихме, но мене повече ме е яд, че Тотнъм успя да обърне Псв и си взе мача.
durex
Ами няма какво да сме недоволни, трябват ни още класа в отбора за да се мерим с Барса и останалите от топ 5 на Европа отбори. Важното е че вървим в правилната посока!
Kutinkata
След този мач съм много объркан , чисто математически . Спалети цял мач инструктираше отбора ни да не играе футбол , да играем някви катеначо , но защо ? Какво ни дава повече равенството от загубата , говорим като точков актив ? Аз ли нещо не виждам или ние трябваше да играем всичко или нищо . Ние се надупихме и палихме свещи някак да вземем точка . Натиснахме Барса за 5 минути и им вкарахме . Честно казано адски ме е срам от този мач . Грозно играхме , страхливо и ужасно . Най тъпото е , че равния ни е като загуба , но ние играхме тотално катеначо и нямахме амбиция за повече от точка , накрая е взехме без да е заслужаваме де .
Имам чувството , че на играчите им се играе и се молят на Спалети да поиграят футбол , а той им отговаря , че не иска и д чува за това и да се дупят всичките . Срещу Дженоа пресираме 90 минути а срещу Барса се дупим 90 минути . Ще продължа да се чудя какво точно ни дава точката в момента и ако някой знае нека ми каже .
inter_ruse
Резултата е добър за нас с оглед на положенията в мача.
Трябва в Лондон да не загубим и отиваме на елиминаци.
Форца Интер.
durex
Защото срвщу Дженоа може да нападаш и да оголваш зоните си, но срещу Барса знае че ще духаме супата за това играхме по този начин. Аз пак казвам, ние сме далече все още от отбори като Барса, така че може само да надграждаме и след две години живот и здраве искам пак да се паднем с тях.
N.Roussev
Трябва да бъдем доволни от равенството,Барса ни скриха топката за втори път.Великолепен Ханданович,страхотен Шкриняр,но халфовата линия днес определено не бе на ниво.Имахме доста късмет,голът дойде от нищото,но е по-добре,че ние бяхме отбора,който изравни.Отново важно попадение след като Лаутаро се появява от пейката.Обнадежден съм и смятам,че в Лондон ще играем по-спокойно.
Provenzano
Е, как няма да ни скрият топката, след като ние се бяхме наредили като "Опълченците на Шипка"?
cheffo
Какви глупости пишеш. Били сме играли катеначо?! Барса ни убиха от преса и със зор вързвахме по 3-4 паса, а освен това с лекота избягваха от нашата преса. И да те светна Барселона не е Дженоа. И ги натиснахме в края защото след като вкараха решиха, че са спечелили, а не защото сме нещо повече от тях чисто футболно в момента.
За да се мерим с отбор като Барса ни трябват поне 2-3 класни играчи. Днес Весино, Перишич, Асамоа, Нинджата бяха слаби. Брозович го затваряха постоянно и се вижда, че ако успеят да го изолират много трудно ни върви играта. Политано единствено не се притесняваше да се надиграва 1:1. Трябват ни повече такива играчи.
Kutinkata
Всичко това е нормално . Когато Барселона владееха ние НЕ пресирахме , а се връщахме и се защитавахме . Какъв късмет има само Рома , че ЕДФ не мисли като Спалети и ги пресираха в тяхната половина , нищо , че не са Дженоа . Като ви слушам оставам с впечатление , че нямало как да пресираме Барса и точката е супер . Но аз пак питам , какво подяволите ни помага точката ? Днес играехме за равен който не ни устройва , като аз още се мъча да видя логиката да се бориш за нещо което не те устройва .
Рома миналия сезон доказа , че ако се бориш ще мечтаеш , а ние днес доказахме , че ако не се бориш ще се оправдаваш и ето във и тук куп оправдания . Не ме е яд , че не бихме , яд ме е , че не опитахме да бием , играхме за някаква шибан равен който е загуба за нас .
Kutinkata
Най скапаното нещо за мен е , че Капитана вкара и вместо да се радва като луд , той отиде и взе топката за да бърза за победа ... И след гола му , ние всъщност се върнахме всичките 11 в наказателното ни поле да браним това което не ни трябва . Колко е кофти когато играчите искат да атакуват и да бият , а треньора им казва , да се бранят и мишкуват .
cheffo
Рома биха Барселона, защото си помислиха че са се класирали слеф 4-1 в първият мач и само се разхождаха. Днес Барса си играха и се видя разликата в класите на двата отбора за момента.
А ЕДФ нищо чудно да си стегне куфарите зимата ако Рома продължават така.
Kutinkata
Значи ние сме натиснали Барса и сме вкарали , защото след като са вкарали са решили , че са спечелили . А Рома ги опъна , защото Барса са си помислили , че са се класирали след 4:1 и са се разхождали ... ок , това е твое мнение .
Мое мнение е , че Рома ги постави под натиск и ги опъна , както и ние ги поставихме под натиск и им вкарахме за 5 минути . Гледал съм Барса няколко пъти този сезон и отбори като Леганес си ги поставят под натиск и им вкарват . Ако бяхме рискували за всичко или нищо , мен лично нямаше да ме е яд дори да бяхме загубили . Сега след този мишкарски равен , който не ни трябва ми е някви неприятно чувството .
Kutinkata
Между другото във форума на Барселона след този мач ни наричат "Хетафето" , което е заради стила ни разбира се а не заради класата и мисля , че това говори достатъчно .
durex
Ами ние всв още нямаме нужната класа, това се видя и в двата мача.
durex
Голяма част от играчите ни за сефте ритат в този турнир,а в този на Барса има все още играчи с 3 или 4 пъти станали шампион на Европа. Немога да повярвам как пиешете защо не сме играли по-нападателно...ами то беше очевидно бе хора, толкова ни позволиха да играем! Това е действителността в момента. Важното е че вървим в правилната посока и шансовете ни за продължаване са големи. Я си спомнете гобите когато играха след няколко години отсъствие до къе стигнаха..
Аз също исках нещо повече тази вечер но реалността е такава,че има още доста хляб да изядем докато стигнем онова ниво от 2010г. Най-важното е че се движим в правилната посока и с нужните трансфери ще се подобряваме с всяка година.
Гордея се с отбора!
InteristaBG
Не сме добре.С цената на какви усилия успяхме да се доберем до равния резултат!Добре че Хандана беше безгрешен.Е вкараха му гол ,но той се измори ,толкова много удари отрази. Победиха ни с подобрата преса която прилагаха.Пак смените малко закъсняха и неправилни.Политано защо беше сменен изобщо?Най- много той тормозеше защитата на Барса.Смени Весино,Пусни Марио ,последния кръг направи силен мач.Трябваше още в началото да излезе Нинджата-слаб.Борха-добре,подаде хубав пас когато стана гола.Явно нашата преса не върви срещу всеки противник,трябва срещу всеки различно да се прилага.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.