IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> Пишете на КИРИЛИЦА!!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

> Милан
AleRt
коментар Nov 3 2008, 16:16
Коментар #1


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Новини, мачове около отбора им. Въздържайте се от ругатни.

Този коментар е бил редактиран от radiinter на Sep 9 2011, 23:22


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Отговори
AleRt
коментар Nov 3 2008, 16:18
Коментар #2


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



Цитат(kinterista @ Nov 3 2008, 12:36 PM) *
Отвратен съм от това което видях снощи на Милан-Наполи!Това не беше футбол,това беше съдийска кланица за Наполи!Повръща ми се,вече трети мач дузпа,да не говоря за червеният картон в 40-мин.за Маджо!Амброзини беше за втори жълт,абсолютно еднакви ситуаций!Кака изнервен,че тресна греда с жълт картон се засилва да гони изтървана топка и удря изпреварилият го защитник на Наполи в гръб с лакът!И това пред очите на помощника на тъча,ДА ама това е Кака и той не може да бъде изгонен!Гатузо цял мач го слагаше на Роки в у...... и ч........ жена му и децата му,ама няма картон за него,това е Гатузо!Единственото хубаво нещо на съдията беше,че не изгони нещастният защитник на Наполи,заради това,че Кака му целеше ръката от два метра,ама че и успя копелето жалко!Ама как да го изгони,той ония помощника не беше сигурен дали въобще е вътре,ама е 85мин.и няма време,а бе давай вътре и тва е!Иначе удара на Кака не го видя от един метър,ама тва го вдигна!А бе защо не ми дадат един мач на мулетата да свиря бе,само един мач,не искам повече!Ще го изкарам доста добре,и по-тежки мачове съм свирил!Само един мач да ми падне на тези съдийски подлоги,ще ги върна в първи клас,няма да свиря срещу тях,ще давам това коетого има и ще се насират,ще изгоня поне трима ,защото те не са свикнали да им свирят 50/50 и постоянно ще ми оспорват!Ама от къде този късмет,тя онази корумпирана свиня е на трибуната и си ги поръчва реферите!Ама на всеки си му стои,те пак ще ви хванат,че купувате съдий и тогава Щ-група ще ви е малко!Има една златна поговорка"Ръката му отдава всекиму дължимото"!
Да ме извиняват модераторите за грубият тон,но аз съм интерист и мразя Милян,особено след такива издевателства като снощи!За това ги мразя,за това ще бъдат вторите в Милано,за това ще отидат там където са били,в серия Б!



--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
413 страници V   1 2 3 > » 


Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 7th May 2024 - 04:54 PM
Buy sports equipment online