IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

4 страници V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Как станахте фен на Интер ?
AleRt
коментар Nov 23 2008, 20:49
Коментар #41


Forum Administrator
*******

Група: Root Admin
Коментари: 3,308
Регистриран: 11-May 06
Град: Glasgow, UK / Стара Загора
Потребител No.: 3



@Nedev, и аз съм го цъкал този, Интер са мн добри там =)))


--------------------
Аз...въпреки, че съм Интерист, и би трябвало да желая само най-доброто за отбора си...усещам как една голяма част от мен би предпочела да не спечели нищо, но да има играч като Il Capitano в състава си...




ЮВЕ, ВСЕ ОЩЕ МИ МИРИШЕТЕ НА СЕРИЯ Б!!!
WC МИЛАН ШАМПИОНИ НА АРОГАНТНОСТТА!!! НАЙ-ДОБРИ ДРУЖКИ С ГОБИ! ПОЗДРАВЕТЕ СЕ С ДВЕТЕ СИ КУПИ ОТ СЕРИЯ Б!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nedev
коментар Nov 23 2008, 22:01
Коментар #42


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 372
Регистриран: 21-July 07
Град: VARNA/DRG
Потребител No.: 375
Любим Играч: Javier Zaneti



Цитат(AleRt @ Nov 23 2008, 08:49 PM) *
@Nedev, и аз съм го цъкал този, Интер са мн добри там =)))


Определено......Роналдо,Заморано...Джоркаев Рекоба!!!!
Хубава игрица беше...1!!!!

А сега се наслаждаваме на Footbal menager 2009 biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daniinter
коментар Nov 23 2008, 22:51
Коментар #43


Редовен Интерист
****

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 376
Регистриран: 22-November 08
Град: Бургас
Потребител No.: 690
Любим Играч: Maicon



По време на световното във Франция 98г. се влюбих в Роналдо.Бях 12 годишна.Попитах баща ми на кой клуб е игра4 и той каза 4е играе в Интер.Есента когато по4на първенството и Шампионската лига гледах няколко ма4а на Интер и разбрах, 4е това е моя отбор!...от тогава минаха 10 години,през които безрезервно подкрепям Великия Интер.В едно съм сигурна - докато съм жива ще бъда Интерист!!!
Тази година ходих за 1ви път на техен ма4.Беше на 16 септември в Атина срещу Панатинайкос.4увството което изпитваш докато си на стадиона сред своите и вси4ки заедно викате,пеете и подкрепяте отбора си е несравнимо!Още пове4е когато от метри наблюдаваш как Интер побеждава.
Надявам се и с Вас да организираме нещо и да отидем гледаме нашия Интер.
FORZA INTER TI AMO PER SEMPRE!!!!!!!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RoLeX
коментар Nov 23 2008, 23:42
Коментар #44


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,446
Регистриран: 23-May 08
Потребител No.: 537



Еми детска му работа е историята при мене ... smile.gif .Бях 2ри или 3ти клас и бях с баба ми на Сандански.Та при единственото ми ходене там исках да си взема екип на Левски,но за съжаление нямаше.Та баба ми купи някъв синьо-черен и бях на ясно,че това е на Интер.Тогава знаех единствено за Роналдо,че играе в този отбор biggrin.gif . И така полека лека мач-два и досега сън яко интерист.А и всичките ми познати мразят Интер и постоянно ги ебавам и ги подсещам как мажат.Утре в даскало ще питам как завърши мача Интер-Ювентус tongue.gif .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Matrix
коментар Nov 23 2008, 23:46
Коментар #45


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 918
Регистриран: 16-July 06
Град: Plovdiv
Потребител No.: 62
Любим Играч: Ruud van Nistelrooy,Matrix



Много интересна тема.На световното 1998 започнах да гледам футбол за 1 път,1вия мач,който гледах бе Англия - Колумбия(2:0 мисля,че завърши) и оттам мн се кефих на Бекъм и Алън Шиърър.После гледах мачове и на другите отбори и след световното вече бях тотално пристрастен към най-великата игра.Избрах си по 1 отбор от всяко първенство,от Италия чвите ми спомени са свързани с Интер и Фиорентина.Просто си харесах имената,но като почна калчото гледах мачове и на 2та отбора и си казах,че ще съм от Интер.Баджо бе моя идол,дебелия продажник също за съжаление,но важното е,че си избрах Интер от 6-7 годишен и любовта ми остава и до днес,даже става все по-силна.Иначе към много други отбори като Барса и Байерн ми секна детския ентусиазъм за отрицателно време...


--------------------
IO SONO INTERISTA!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар Nov 24 2008, 10:41
Коментар #46





Guests






Аз съм пресен фен горе-долу като гледам, някъде от началото на 2004, когато беше Алберто Дзакерони все още.... след това дойде Манчини, а Факети стана президент, преди това даже не се интересувах от футбол, но не знам как изведнъж се запалих, а и познавам двама италианци от Милано, единия е фен на Интер и може би от там... loveinter.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Matrix
коментар Nov 24 2008, 17:42
Коментар #47


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 918
Регистриран: 16-July 06
Град: Plovdiv
Потребител No.: 62
Любим Играч: Ruud van Nistelrooy,Matrix



Ще ми бъде много интересно да видя кинтериста как се е запалил smile.gif


--------------------
IO SONO INTERISTA!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Nov 24 2008, 19:02
Коментар #48





Guests






Заради Роналдо и поради факта,че са играли с другия ми любим отбор Цска!Тогава бяха силните години на Феномена! yeah.gif adri.gif forza.gif s_inter.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anakon
коментар Nov 24 2008, 19:14
Коментар #49


Заинтересован Интерист
***

Група: Members

Коментари: 215
Регистриран: 29-May 08
Град: София
Потребител No.: 541
Любим Играч: Zanetti, R. Carlos, Batistuta



Гледам футбол от времето на Бастен и Марадона, тогава още на възраст първи клас, винаги съм бил фен на холандския и аржентинския футбол, но години наред не съм имал клубни интереси или пристрастия, само национални отбори и чат-пат Аякс и Реал М (онзи Реал на Редондо, не галактическата простотия wink.gif ).

Малко след това се появи едно гологлаво момче с големи зъби, което на рейдове минаваше през 10 човека за да вкара гол. Черно-синият екип му стоеше страхотно, всъщност всеки с тоя екип изглежда яко според мен. Зарибявката започна. В последствие установих че всеки втори аржентинец отива в този отбор, а както казах от как се помня бях фен на аржентинския футбол. Прочетох малко история, тая работа с бунтовническия характер на раждането на клуба ми допадна още повече и докато се усетя станах луд Интерист.


--------------------
--------------------


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Nov 24 2008, 19:15
Коментар #50





Guests






като гледам 60-70% от всички са почнали от Роналдо - а иначе много го плюете. Представете си колко фена по света има още който като тази част са станали заради Роналдо фенове на Интер и до днес smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anakon
коментар Nov 24 2008, 19:24
Коментар #51


Заинтересован Интерист
***

Група: Members

Коментари: 215
Регистриран: 29-May 08
Град: София
Потребител No.: 541
Любим Играч: Zanetti, R. Carlos, Batistuta



Ми много ясно. Тогава не му личеше..... свинската натура laugh.gif

П.П. Ти сигурен ли си след години какво може да се случи с Ибра? Всеки има потенциал да стане прасе и анти-любимец cool.gif


--------------------
--------------------


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Ultras_*
коментар Nov 24 2008, 19:30
Коментар #52





Guests






Ми аз съм един от малкото на който Роналдо му е все още любимец и му желая да си възроди колкото може кариерата.Знам какво е направил и колко милееше за Интер.За Ибрахимович незнам той едва от 2год е при нас...ще видим колко ще се задържи и с какво ще допринесе.За сега голяма роля играе в тези две последни Титли.


пп. Фен съм на Интер преди Роналдо да дойде wink.gif А това с ставането на свиня е все едно Интер да отпадне в С дивизия и да не си повече фен на този отбор
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Matrix
коментар Nov 24 2008, 19:31
Коментар #53


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 918
Регистриран: 16-July 06
Град: Plovdiv
Потребител No.: 62
Любим Играч: Ruud van Nistelrooy,Matrix



За съжаление Ибра ги има тия данни.Както се махна от гумнентус,когато нещата не бяха розови,така може да заебе и нас.Но това са само предположения,не ми се нахвърляйте tongue.gif


--------------------
IO SONO INTERISTA!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xlapety
коментар Nov 24 2008, 23:20
Коментар #54


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,242
Регистриран: 25-February 07
Град: Благоевград
Потребител No.: 272



Родих
.............................. се казах кур за мИлан и taka : d
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Nov 25 2008, 20:43
Коментар #55





Guests






Цитат(xlapety @ Nov 24 2008, 11:20 PM) *
Родих
.............................. се казах кур за мИлан и taka : d

Хахахаха е това беше мн яко....Еваларка! koi-e-toq-do-bai-ivan.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simo_23
коментар Oct 23 2009, 22:34
Коментар #56


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,831
Регистриран: 23-August 09
Град: Пловдив
Потребител No.: 1,735
Любим Играч: Marco Materazzi



Аз почнах да гледам 01/02 и бях за Реал Мадрид ,щото си ях харесал Зидан.Бях около 1(2) клас ама после се запалих по Интер.Първия ми любим футболист беше Рекоба


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinterista
коментар Oct 23 2009, 22:46
Коментар #57


Интер , само Интер има за мен!
********

Група: Members

Коментари: 3,555
Регистриран: 21-June 09
Град: Бургас
Потребител No.: 1,535



Цитат(Matrix @ Nov 24 2008, 06:42 PM) *
Ще ми бъде много интересно да видя кинтериста как се е запалил smile.gif

Ами моята история започна 1989 година! 13 годишен момък, имащ две години по-голям брат,който му води с една година вече като фен на Милан и холандското трио вътре! Аз по-това време тренирах в Черноморец и се интересувах от футбола в Европа! Допадаше ми германското трио Матеус-Бреме -Клинсман! И като погледнах къде играят не ми трябваше много време за да се случи това което съм в момента! Брат ми още е луд миланист,а аз от другата страна, синьо-черно братче! Заедно не гледаме мачове,то е ясно защо? Интер е нещо като върховно удовлетворение за мен,нещо което искам да гледам колкото може повече и нещо което слагам на второ място по-важност в моят живот след семейството ми! Първият татус на Интер си направих 1998 , а от там като се почнаха......................... общо взето това е!


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Apr 2 2010, 17:24
Коментар #58


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Бях на 7 години когато вуйчо ми ме запали по Интер..това ще рече 95-6 година! След идването на Роберто Баджо в отбора имах абсолютнo същата прическа като неговата с опашчицата отзаде! И може би 1999-2000 запончнах да ги следя постоянно та до ден днешен и няма да спра да ги подкрепям!!! s_inter.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stefan
коментар Apr 3 2010, 13:36
Коментар #59


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 382
Регистриран: 23-February 09
Град: SLIVEN
Потребител No.: 982



аз от моя идол като малък(че и до днес)- КЛИНСМАН. уникален нападател,рядко се вижда такъв. от 1989 не съм спрял да викам за ИНТЕР !!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар May 9 2013, 13:53
Коментар #60


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



виери ме запали по интер


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 страници V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 07:17 PM
Buy sports equipment online