Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Как станахте фен на Интер ?
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Страници: 1, 2
AleRt
Аз лично много се изкефих на екипите първоначално .. бях малък де smile.gif След това започнах да играя разни мениджърчета и ФИФА, като от фифата и USM98 се зарибих с Интер smile.gif
ChaiNGang
Като малък ми купиха една фланелка на Интер и същата година взехме купата на Уефа, ако не се лъжа.Изкефих се ,че отбора на който имам фланелка спечели (Роналдо тогава беше ХИТ)
А пък и баща ми е интерист и това можеби е оказало огромно влияние tongue.gif
El Chino
Ами аз помня че за първи път гледах Интер по телевизията на 1/2 финала за Уефа срещу Спартак Москва в Русия бихме 2-1 и до колкото помня Роналдо вкара невероятен гол.След това спечелихме турнира и постепено започнах да следя резултатите на отбора и така им станах фен за което и не съжелявам rolleyes.gif FORZA INTER cool.gif
BlueHeLL
QUOTE(El Chino @ Nov 29 2006, 01:13 PM) [snapback]5537[/snapback]

Ами аз помня че за първи път гледах Интер по телевизията на 1/2 финала за Уефа срещу Спартак Москва в Русия бихме 2-1 и до колкото помня Роналдо вкара невероятен гол.След това спечелихме турнира и постепено започнах да следя резултатите на отбора и така им станах фен за което и не съжелявам rolleyes.gif FORZA INTER cool.gif

и аз горе долу от тогава започнах по-сериозно да гледам мачове на Интер, иначе от преди това съм им фен, но немога да назова точна дата cool.gif
berti neroblue
Зет ми е италианец (сицилианец и то) и естествено той ме зариби. 1995 или по-скоро януари 1996 ИНТЕР бяха били Наполи с 4:0 и тогава за първи път ги гледах, беше голяма радост щото явно сме били в лека криза дотогава! Та оттогава досега нерадзурите за мен, моля! biggrin.gif Та сега имам двама племенника интеристи (единият съм го снимал как тъпче фланелка на Джуве,ха-ха-ха), майка интеристка,бе фамилията е черно-синя! biggrin.gif FORZA INTER PER SEMPRE!

IPB ImageIPB Image

"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby
method
На Джузепе Меатца ли го гледа или по ТВ-то?smile.gif
berti neroblue
По ТВ го гледах! Не съм стъпвал на Меаца все още, за огромно мое съжаление, но го планувам за скоро! А как ми се гледа дербито...........! Пък може да е с някои или с всички от вас,ако успеем да организираме нещо и намерим билети,най-важното! biggrin.gif FORZA INTER PER SEMPRE!

IPB ImageIPB Image


"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby
FreaK-MaN
още като бях много малък или по-точно 1994 година си купих фанелка на Интер (просто тя ми хареса в магазина) и от тогава до сега FORZA NERAZZURRI !!! smile.gif
BlueHeLL
QUOTE(berti neroblue @ Dec 1 2006, 07:01 AM) [snapback]5572[/snapback]

По ТВ го гледах! Не съм стъпвал на Меаца все още, за огромно мое съжаление, но го планувам за скоро! А как ми се гледа дербито...........! Пък може да е с някои или с всички от вас,ако успеем да организираме нещо и намерим билети,най-важното! biggrin.gif FORZA INTER PER SEMPRE!

IPB ImageIPB Image
"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby

би било хубаво, но колко ли ще струва rolleyes.gif
El Chino
QUOTE(BlueHeLL @ Dec 1 2006, 01:43 PM) [snapback]5582[/snapback]

би било хубаво, но колко ли ще струва rolleyes.gif

Парите не са от значение стига да видим любимия Интер на Сан Сиро wink.gif
berti neroblue
Имайки предвид,че сме домакини другия полусезон,билети ще има,може да не намерим за CURVA NORD, но може и за там да се намерят. Мился,че едно пътуване с автобус до Милано ще е около 150 Евро в двете посоки, билетите ги слагаме към 30-40 Евро,така че стават към 200. Спане в хотел не знам колко може да струва, но ако сме ентусиасти ще намерим нещо нормално! FORZA INTER PER SEMPRE!

IPB ImageIPB Image


"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby
AleRt
Или спим в автобуса навръщане :Р
BlueHeLL
QUOTE(AleRt @ Dec 1 2006, 02:38 PM) [snapback]5598[/snapback]

Или спим в автобуса навръщане :Р

и така може tongue.gif
method
Вие сте луди.. в КУРВА НОРД искат да ходят хахаха по-добре стойте далеч от тях wink.gif
berti neroblue
Що бе Method, що да не искаме да ходим там? FORZA INTER PER SEMPRE!

IPB ImageIPB Image

"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby
SvetJlio
Баща ми е Интерист ... взимам пример от по мъдрите biggrin.gif
fcinter
От баща ми - от малък съм запален по футбола tongue.gif, питах го за отбори да ми казва и се спрях на ИНТЕР, много интересно ми звучеше biggrin.gif
После видях екипите... на 7 вече имах и фанелка biggrin.gif ...
method
Цитат(berti neroblue @ Dec 2 2006, 08:57 AM) [snapback]5609[/snapback]
Що бе Method, що да не искаме да ходим там? FORZA INTER PER SEMPRE!



"Meglio sconfitti che milanisti" Nicola Berti dopo un derby



реторичен въпрос smile.gif
AleRt
Tези там ще ни избият biggrin.gif
eitakova
От САЩ 94 са ми първите спомени да съм гледал мач. Чаках първия с нигерия и заспах точно 5 минути преди да почне laugh.gif после се кефех на Стоичков и Ромарио, оттам на Барса и на Роналдо като дойде , а когато се премести в Интер се преместих и аз и оттогава доживот остава само Интер
Simo
Ами аз си спомням че гледах едно дерби с Милан и тогава Рубен Соса направо ги разката rolleyes.gif .После вече няма нищо друго освен Интер,така вече много години някъде към 15....
PER SEMPRE NERAZZURRI
За Интер съм от 1998 тва беше точно преди световното.Та тогава гледах един техен мач и ми харесаха много особено Роналдо и оттогава до днес FORZA INTER smile.gif
Campioni
interamo.gif 2002int4b.gif loveinter.gif Покрай моите приятели, че всичките са от Интер laugh.gif И в последствие разбрах, че са най-великите в ИТАЛИЯ! ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif mexicanwave.gif mexicanwave.gif mexicanwave.gif boysan.gif szyd-juve.gif boysan.gif boysan.gif forza.gif matrix.gif
Self Control
Преди няколко години се кефех на Интер ама не много,сега един Приятел ме запали ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
Цитат(AdrIan0_LeiTe_RiBEir0 @ Aug 17 2007, 01:40 PM) [snapback]21591[/snapback]
За Интер съм от 1998 тва беше точно преди световното.Та тогава гледах един техен мач и ми харесаха много особено Роналдо и оттогава до днес FORZA INTER smile.gif

По-точно се бях запалил по Роналдо преди световното и като разбрах , че играе в Интер станах техен фен.Иначе тогава гледах някакъв мач , който ако не се лъжа загубихме.Та както казах оттогава съм "нерадзур" smile.gif
Nikolov
Аз станах покрай братовчет ми който е фен на Ювентус и да съм с/у него си харесах Интер и от там
Álvaro Recoba
Аз пък станах фен на Интер, когато като малък ми взеха фланелка на Рекоба и от тогава до ден днешен съм интерист smile.gif Преди това се кефех на Лацио wink.gif
Faustico
При мен беше така да се каже любов от пръв поглед.. първия мач от Европа, който гледах помня беше по Ефир 2 тогава (там даваха калчото) с нашия, който е върл фен на милан и като видях цветовете на единия отбор си казах аз съм за тях, в последствие като почнах да гледам отбора и да разбирам малко по малко ми станаха найстина любимци и така до ден днешен. Жените се менят, а Интер остава вечен! interamo.gif
Álvaro Recoba
Цитат(Faustico @ Jan 3 2008, 01:37 AM) [snapback]29026[/snapback]
Жените се менят, а Интер остава вечен! interamo.gif


Евала Фаустико! mexicanwave.gif Велико изречение!!! ultra_inter.gif
^^-Tancheto-^^
Покраи брат ми несам осетила ка е станало или кога то4но но то или го има или не или си фен или не. Аз сам била родена за фенка на ИНТЕР не сло4аино само те са ми лубими има няма 10 години.smile.gif ultra_inter.gif mexicanwave.gif boysan.gif yeah.gif tongue.gif
ThEShADoW
Годината бе 1993 мястото бе Сан Сиро не помня с/у кои играхме но излъчваха мача по Всяка Неделя и баща ми ( миланист некав ) спомогна а и тва са ми любимите цветове а и екипите ми харесаха и така в последствие си ги заобичах яко и си държа на отбора и се интересувам от всичко покраи него история/бъдеще и така smile.gif
inter_fen
Аз от карти4ка на Бобо Виери се запалих много много.Тази карти4ка ми се беше паднала (не помня от къде) когато бях в детската градина.После дойде и първата фланелка на Виери,когато бях на 8 и т.н.
Гецата
Еми аз като бях малък можеби съм бил 12,13 годишен бащами ми купи на нас с брат ми по една фланелка на мен на Барса на него на Интер.Тогава аз харесах много нашата фланелка го накарах да си ги смениме защото тя ми хареса повече и така до ден днешен аз съм от Интер а той от Барса.
N E R A Z Z U R R O
Когато бях на 7-8 години за рожденният ми ден ми купиха синьо-черен екип. Тогава си нямах и на идея кой е този отбор и реших да разпитам, а пък и няколко дена след това засякох някаде мач на Интер и много ми харесеха как играха и оттогава INTER PER SEMPRE! smile.gif.
cocaine
Като малък исках да стана вратар , тогава Дзенга беше на мода , интересно ми беше в кой клубен отбор се състезава , питах баща ми и той ми каза че това е ИНТЕР и така до днес съм фен на ИНТЕР ! s_inter.gif
Nerazzurcho
аз пък имах един приятел дето е от милан абе въоб6те тои ме запали по футбола и нали тои от милан и аз така викам докато не гледах един ма4 между интер и рома завар6и 3:3 и започна да ме влече тогава много ме кефеше и бобо Виери и тои можеби беше основната причина да започна да гледам този отбор и оттогава сам голям привърженик на интер много рядко се изпуска мач без значение дали е приятелски или важен мач
Go6o_Vlaka
Станах фен на Интер по бащина линия така да се каже.На 8 години получих първия екип на Интер,а малко по-късно и първият шал,който и до ден днешен си го пазя!
INTERMilano
аз станах фен на Интер от сезон 97-98, когато Роналдо подписа с нас , те за това forza.gif
п.с. друг е въпроса,че сега го мразя, но пък съм му и благодарен, че ме направи фен на най-големият отбор в цял свят - ИНТЕР !! s_inter.gif loveinter.gif 498602_orig.gif
Ultras
Аз от 1996г. в НДК - първия път в който видях тази сграда на живо biggrin.gif С наште обикаляхме и баща ми си купи две фланелки - на Интер и на Байерн М. . Тази на Интер обаче се оказа твърде малка за него и аз я взех за мен.Хареса ми още отначало.След това разучих за тях.Играчи Треньори от къде са всичко.Помня че тогава шампионата беше някаде към средата 17-18кръг(тогава имаше по 18отбора) и Интер бяха доста назад сравнение с последните години около 7-8 място но въпреки че не се зарадвах много си казах че това е моя ОТБОР!!! ...и от товага до днеска FORZA INTER!!!

пп. Един от най-яките мачове който помня от преди беше за ШЛ в групата ако не се лъжа - Интер 3:1 РеалМ. За Интер гол на Саморано след удар на Роналдо и два на влезлия като смяна Роберто Баджо smile.gif
Nedev
Да си призная....не се сещам как точно станах фен на Интер.....
...като малък съм гледам доста италиански футбол...но не съм бил заклет фен на никого.....
Един приятел беше фен на Интер...играехме един футболен менаджер...ако се сещам точно беше USM 98....и там направих няколко сезона на играта....
....и така взех да следя отбора....и така....
....макар че за мен има още два отбора....Барса и Цска....!!!
AleRt
@Nedev, и аз съм го цъкал този, Интер са мн добри там =)))
Nedev
Цитат(AleRt @ Nov 23 2008, 08:49 PM) *
@Nedev, и аз съм го цъкал този, Интер са мн добри там =)))


Определено......Роналдо,Заморано...Джоркаев Рекоба!!!!
Хубава игрица беше...1!!!!

А сега се наслаждаваме на Footbal menager 2009 biggrin.gif
daniinter
По време на световното във Франция 98г. се влюбих в Роналдо.Бях 12 годишна.Попитах баща ми на кой клуб е игра4 и той каза 4е играе в Интер.Есента когато по4на първенството и Шампионската лига гледах няколко ма4а на Интер и разбрах, 4е това е моя отбор!...от тогава минаха 10 години,през които безрезервно подкрепям Великия Интер.В едно съм сигурна - докато съм жива ще бъда Интерист!!!
Тази година ходих за 1ви път на техен ма4.Беше на 16 септември в Атина срещу Панатинайкос.4увството което изпитваш докато си на стадиона сред своите и вси4ки заедно викате,пеете и подкрепяте отбора си е несравнимо!Още пове4е когато от метри наблюдаваш как Интер побеждава.
Надявам се и с Вас да организираме нещо и да отидем гледаме нашия Интер.
FORZA INTER TI AMO PER SEMPRE!!!!!!!!!!!!!!
RoLeX
Еми детска му работа е историята при мене ... smile.gif .Бях 2ри или 3ти клас и бях с баба ми на Сандански.Та при единственото ми ходене там исках да си взема екип на Левски,но за съжаление нямаше.Та баба ми купи някъв синьо-черен и бях на ясно,че това е на Интер.Тогава знаех единствено за Роналдо,че играе в този отбор biggrin.gif . И така полека лека мач-два и досега сън яко интерист.А и всичките ми познати мразят Интер и постоянно ги ебавам и ги подсещам как мажат.Утре в даскало ще питам как завърши мача Интер-Ювентус tongue.gif .
Matrix
Много интересна тема.На световното 1998 започнах да гледам футбол за 1 път,1вия мач,който гледах бе Англия - Колумбия(2:0 мисля,че завърши) и оттам мн се кефих на Бекъм и Алън Шиърър.После гледах мачове и на другите отбори и след световното вече бях тотално пристрастен към най-великата игра.Избрах си по 1 отбор от всяко първенство,от Италия чвите ми спомени са свързани с Интер и Фиорентина.Просто си харесах имената,но като почна калчото гледах мачове и на 2та отбора и си казах,че ще съм от Интер.Баджо бе моя идол,дебелия продажник също за съжаление,но важното е,че си избрах Интер от 6-7 годишен и любовта ми остава и до днес,даже става все по-силна.Иначе към много други отбори като Барса и Байерн ми секна детския ентусиазъм за отрицателно време...
Boy_San77
Аз съм пресен фен горе-долу като гледам, някъде от началото на 2004, когато беше Алберто Дзакерони все още.... след това дойде Манчини, а Факети стана президент, преди това даже не се интересувах от футбол, но не знам как изведнъж се запалих, а и познавам двама италианци от Милано, единия е фен на Интер и може би от там... loveinter.gif
Matrix
Ще ми бъде много интересно да видя кинтериста как се е запалил smile.gif
tutto_inter
Заради Роналдо и поради факта,че са играли с другия ми любим отбор Цска!Тогава бяха силните години на Феномена! yeah.gif adri.gif forza.gif s_inter.gif
Anakon
Гледам футбол от времето на Бастен и Марадона, тогава още на възраст първи клас, винаги съм бил фен на холандския и аржентинския футбол, но години наред не съм имал клубни интереси или пристрастия, само национални отбори и чат-пат Аякс и Реал М (онзи Реал на Редондо, не галактическата простотия wink.gif ).

Малко след това се появи едно гологлаво момче с големи зъби, което на рейдове минаваше през 10 човека за да вкара гол. Черно-синият екип му стоеше страхотно, всъщност всеки с тоя екип изглежда яко според мен. Зарибявката започна. В последствие установих че всеки втори аржентинец отива в този отбор, а както казах от как се помня бях фен на аржентинския футбол. Прочетох малко история, тая работа с бунтовническия характер на раждането на клуба ми допадна още повече и докато се усетя станах луд Интерист.
Ultras
като гледам 60-70% от всички са почнали от Роналдо - а иначе много го плюете. Представете си колко фена по света има още който като тази част са станали заради Роналдо фенове на Интер и до днес smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.