IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

521 страници V  « < 519 520 521  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове
Оценка 5 V
ale inter
коментар Feb 13 2019, 13:29
Коментар #10401

Батьо

Група: Members

Коментари: 5,378
Регистриран: 28-November 08
Град: Хасково
Потребител No.: 707
Любим Играч: Zanetti,Recoba,Cruz

Цитат(Kutinkata @ Feb 12 2019, 17:03 ) *
Кавани е на 32 вече , абсурдно е да мислим за него за заместник на Икарди . А и с тия 100 ще вземем само единия от Иско , Ракитич или Хамес . Като се има предвид , че лятото ще се разделим с Перишич , а може и с Найнголан , ще е абсурдно да търсим заместник и на Икарди . А Лаутаро ми е много симпатичен , но е 10 класи под Мауро .

Кътинка реално погледнато ние от Лаутаро не сме видяли на какво е способен,аз си мисля че е крайно време да му се даде шанс поне в три-пет мача да започне титуляр.

--------------------

Interistа Purosangue-Ale'INTER
Go to the top of the page

+Quote Post
Kutinkata
коментар Feb 13 2019, 13:52
Коментар #10402

Със синьо-черно сърце

Група: Members

Коментари: 6,200
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti

Цитат(ale inter @ Feb 13 2019, 15:29 ) *
Кътинка реално погледнато ние от Лаутаро не сме видяли на какво е способен,аз си мисля че е крайно време да му се даде шанс поне в три-пет мача да започне титуляр.

Аз също съм твърдо ЗА да му се даде шанс на Лаутаро . Но няма как да стане вместо Икарди , трябва да стане зад или в краен случай до Икарди . Незнам защо някой хора си мислят , че когато звездата на отбора ти е в слаба форма , решението е пейка . Вие преставяте ли си ако Роналдо е в слаба форма да го пратят за няколко мача на пейката ? Това няма как да стане . Между другото дадох пример с Роналдо точно , защото последните години в Реал беше в слаба форма до около декември , но формата на звездата не се подобрява на пейката , това не става никъде в Европа .

+Quote Post
Provenzano
коментар Feb 13 2019, 17:26
Коментар #10403

Модератор

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 22,360
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069
Любим Играч: #9

Да сяда да подписва новият договор и да си изчисти главата от всички всевъзможни глупости. Тогава чак всичко ще бъде наред и ще започне да си възвръща формата.

+Quote Post
cheffo
коментар Feb 13 2019, 17:46
Коментар #10404

ULTRAS INTER

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,168
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020

Добре Кутинка, какво е решението след като Икарди е слаба форма? Зашото вече три месеца се чака да влезе във форма, ама не става. И в мача срещу Болоня, дето плюеш, че Весино, Перишич, Дамброзио и общо взето всички били много зле, защо не отчетеш че Икарди направи два 100% пропуска на фона на останалата му напълно безлична игра. Перишич като от сезон и половина е извън форма и въпреки това играе почти всеки мач, какво точно се промени? Възвърна си формата или почна да бележи като Роналдо? Ами не, ама стана това, че в мачовете в които беше заменен от Кейта, последният успя да ни донесе важни точки. Аз съм за, Лаутаро да получи шансове и то на мястото на Икарди. А не, да ми се появява последните 10-15 мин, като отчаян ход. Я проработи, я не. Сига с това обожествяване на играчи, все едно без тях корабът ще потъне. Икарди миналата година след 23 мача имаше 18 гола за първенство, а сега има 9. И разликата знаеш ли каква е? Имаме две точки по-малко. Интер не е толкова зависим от Икарди, колкото си мислите няколко човека. Да, определено беше в този период преди няколко години, когато той и още един, двама бяха слънчевите лъчи в блатото от посредственост, но сега нещата не седят точно така. Така че по-добре Икарди да се съсредоточи в това да как да си върне формата и да започне да вкарва, а дотогава малко време на пейката няма да му се отрази зле.

--------------------

+Quote Post

521 страници V  « < 519 520 521
Reply to this topicStart new topic
6 потребител(и) четат тази тема (6 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th February 2019 - 08:08 PM
Buy sports equipment online