IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

597 страници V  « < 539 540 541 542 543 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове
Оценка 5 V
durex
коментар May 16 2019, 10:53
Коментар #10801


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



На Весино, Борха, Кандрева, Ж. Марио и Барбоса, Далберт им се търсят отбори. Друг въпрос е дали ще се намерят такива, но четох, че са на тезгяха. Балде няма да го задържим, а Политано четох че ще го откупим и след това ще го предложим в сделка за Киеза.

Този коментар е бил редактиран от durex на May 16 2019, 10:54
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар May 16 2019, 11:09
Коментар #10802


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



И аз смятам, че Конте няма да загърби с лека ръка играчи като Перишич и Икарди. Женчо, скандален , но все пак Икарди малко или много се е доказал в серия А. Перишич и той не е лош, а ако дойде Конте може да го ползва и на халф-бека. Конте не е простак, дисциплиниран е и според мене си има доверие , че ще възцари ред , дисциплина и уважение в съблекалнята.
Ще поживеем, ще видим...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 16 2019, 13:12
Коментар #10803


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Разликата между Икарди и Перишич е, че първият колкото и скандален да е, поне показва в последно време някакви наченки към положителна насока. В смисъл такъв, че се опитва да оправи отношенията си с клуба, феновете и т.н. Най-вероятно може би съжалява за доста неща, които е направил, но реално погледнато кой не бърка в този живот? Докато при Перишич положението е доста по-различно. От него виждам само нежелание и се напрягам адски много. Имам чувството, че буквално доиграва сезона и няма търпение той да свърши за да се махне. Вземете за пример последният ни мач срещу Киево. Много егоистична игра от негова страна. Той не подаваше на никого. Не знам какво целеше с тези си свои действия. Преди не беше такъв, това не е онзи Иван, който всички помним. А въобще дори няма да подхващам темата за случката от зимното меркато, когато настояваше за трансфер на Острова, но уви никой не го искаше.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radul
коментар May 16 2019, 17:37
Коментар #10804


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 498
Регистриран: 23-May 16
Град: bs
Потребител No.: 9,418



Конте нали до днес чакал телефонно обаждане от гобите.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 16 2019, 20:40
Коментар #10805


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(radul @ May 16 2019, 18:37 ) *
Конте нали до днес чакал телефонно обаждане от гобите.

Явно ще изчакаме да минат двата мача и официално да свърши сезона.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Sneijder_*
коментар May 17 2019, 12:44
Коментар #10806





Guests






https://www.football-italia.net/138131/gazz...rees-juve-terms

любимеца на някои хора от форума отдавна се е договорил с Юбе, иначе нали много обичаше Интер,никога нямало да напусне ! Да се маха, Боклук.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 17 2019, 12:54
Коментар #10807


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Казваш го така сякаш е нещо лошо това , че Икарди има фенове сред феновете на Интер . Аз лично бих изчакал да отиде в Ювентус и тогава да го нарека боклук . Радвам на играчи като Икарди и Шкрина , защото играят при нас без да се борят за титлата и без шанс това да стане скоро .
А най нелепо и неадекватно ми е когато се обвинява Икарди , че ламти за пари . Нашия взима некви 5 млн , един Лукаку взима 20 млн, но нашия е сребролюбеца ... Да не говорим и Кавани каква тлъста заплата получава и въобще другите големи нападатели .
Иначе за някой фенове надделяват тези 100+ голове и харесват Икарди , за други надделяват простотийте които направи последните месеци .. аз съм от първите , но не съдя и вторите , защото всеки си решава кое е по важното в крайна сметка .

Този коментар е бил редактиран от Kutinkata на May 17 2019, 12:56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Sneijder_*
коментар May 17 2019, 13:10
Коментар #10808





Guests






Цитат(Kutinkata @ May 17 2019, 13:54 ) *
Казваш го така сякаш е нещо лошо това , че Икарди има фенове сред феновете на Интер . Аз лично бих изчакал да отиде в Ювентус и тогава да го нарека боклук . Радвам на играчи като Икарди и Шкрина , защото играят при нас без да се борят за титлата и без шанс това да стане скоро .
А най нелепо и неадекватно ми е когато се обвинява Икарди , че ламти за пари . Нашия взима некви 5 млн , един Лукаку взима 20 млн, но нашия е сребролюбеца ... Да не говорим и Кавани каква тлъста заплата получава и въобще другите големи нападатели .
Иначе за някой фенове надделяват тези 100+ голове и харесват Икарди , за други надделяват простотийте които направи последните месеци .. аз съм от първите , но не съдя и вторите , защото всеки си решава кое е по важното в крайна сметка .

Видя ли вчера как Шкринияр подписа?!???? 3.5 млн. на година а може да взима спокойно 7 някъде! За това говоря ! Онзи лигльо го обожавах преди да почнат преговорите за заплатата му !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 17 2019, 13:27
Коментар #10809


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Цитат(Sneijder @ May 17 2019, 14:10 ) *
Видя ли вчера как Шкринияр подписа?!???? 3.5 млн. на година а може да взима спокойно 7 някъде! За това говоря ! Онзи лигльо го обожавах преди да почнат преговорите за заплатата му !

Така е , но Икарди е при нас 6 години , а Шкрина е едва втора . Икарди на втората също не искаше 8 млн , нямаше и такива драми около новите договори . Нали не смяташ , че след 4 сезона Шкрина още ще взима 3.5 млн ? Икарди направи много за нас през тези 6 години , вкара над 100 гола , реши сумати мачове , считан е за един от най добрите нападатели в света , напълно нормално е да иска 8 млн , виждаме другите топ нападатели какви заплати взимат .
Тъпо е когато отбора за 8 години влиза веднъж в ШЛ , не се бори за титла , дава ниски заплати и феновете да искат играчите да седят и без да мрънкат , даже да не искат и по високи заплати . Перишич публично поиска трансфер , един Коутиньо правеше стачки в Ливърпул за да го пуснат в Барса и още сумати примери . Истината е , че никой друг в днешно време на мястото на Икарди нямаше да седи 6 сезона , да не се бори за купа , да бере срам с Беер Шева , да не взима кой знае каква заплата , но постоянно да казва колко обича отбора . Виждаме Арсенал колко трудно задържа звездите си , Наполи също и въобще всеки отбор без шанс за титла , даже при братчедите Игуаин им се подигра преди няколко месеца ... Така , че аз за тия 6 месеца съм доволен от Икарди на терена и извън нето и е нормално и да съм му фен , както съм фен и на други играчи в отбора .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Sneijder_*
коментар May 17 2019, 13:39
Коментар #10810





Guests






Алегри напуска !!!

https://www.football-italia.net/138138/brea...leaves-juventus

Дано Конте не отиде там !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mimiun
коментар May 17 2019, 13:47
Коментар #10811


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 267
Регистриран: 22-May 07
Град: В.Т.
Потребител No.: 338
Любим Играч: A.Rekoba



Предварителния договор с Конте е джоба на Марота. Спалетоносача отлита, Икарди остава. Сега да видим Жанговете как са с приходите, щото ще има разходи.
Криско, евала Мой, за една година разкебаца гобската машина.
bravo-1305.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 17 2019, 14:00
Коментар #10812


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(Sneijder @ May 17 2019, 13:44 ) *
https://www.football-italia.net/138131/gazz...rees-juve-terms

любимеца на някои хора от форума отдавна се е договорил с Юбе, иначе нали много обичаше Интер,никога нямало да напусне ! Да се маха, Боклук.

Абе, ти не спираш да плюваш против Икарди и да ревеш като малко дете все едно ще му плащаш заплатата от твоя джоб. Перишич като искаше трансфер в Арсенал през зимата защо не го нарече боклук? Жоао Марио като обяви, че повече няма желание да играе за Интер защо не го нарече боклук? Защо не наричаш боклук Спалети за това, че ни прави да изглеждаме като смешници насред Милано срещу опашкарите в Калчото? За мен тези неща, които направиха хърватина и португалеца са много по-показателни отколкото дали най-добрият ни футболист в последните 4-5 години и голмайстор №8 за всички времена в историята на клуба, иска към 2 милиона (на година!) отгоре върху заплатата. Но викаш проблем са тия 2 милиона, по-добре да го продадем на гобите и да даваме тези милиончета на някой като Борха Валеро или Ранокиа. Иначе само преди няколко месеца се появиха информация, че през зимата гобите много са искали Икарди и дори са постигнали договорка с нашето "велико" ръководство, но самият футболист е блокирал трансфера си. По този начин Икарди си е навлякъл и гнева на Спалети, който най-вероятно е искал да вземе друг свой любимец след Наинголан, а именно Джеко. Обаче ти не вярваш на това, защото просто не ти харесва и предпочиташ да вярваш на другото, което ти харесва доста повече, сиреч на смешното сайтче, което си цитирал по-горе.

И накрая, но не на последно място ти обръщам внимание за наистина последен път относно обидите във форума. Позволяваш си с лека ръка да псуваш и обиждаш като каруцар. Това е недопустимо и свършва точно днес и в този момент. Във форума си има правила и ти като всички си се съгласил с тях като си се регистрирал тук. Warn-а ти е на ниво 9 и направо плачеш за доживотен бан. Сега ще ти дам една дълга почивка за да преосмислиш поведението и държанието си. Не знам на колко години си, но се държиш като пълен пубер. Във всеки твой коментар има негативизъм. Влизаш тук само за да обидиш Икарди и хората, които не го нападат толкова яростно като теб. Научи се да уважаваш и другите мнения. Това е форум и няма как всички да мислят еднакво. Ако след наказанието продължиш да се държиш по същия начин, ти обещавам, че повече няма да пишеш в този форум докато аз съм модератор.

Хубав ден и Forza Inter !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 17 2019, 14:16
Коментар #10813


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



В темата на Икарди съм публикувал неговият коментар от официалният му профил в Instagram по повод появилите се слухове за негов трансфер при гобите. Надявам се с това да се приключат всякакви коментари по тази тема, особено от хейтърите.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mimiun
коментар May 17 2019, 14:53
Коментар #10814


Редовен Интерист
****

Група: Members

Коментари: 267
Регистриран: 22-May 07
Град: В.Т.
Потребител No.: 338
Любим Играч: A.Rekoba



Цитат(Sneijder @ May 17 2019, 13:44 ) *
https://www.football-italia.net/138131/gazz...rees-juve-terms

любимеца на някои хора от форума отдавна се е договорил с Юбе, иначе нали много обичаше Интер,никога нямало да напусне ! Да се маха, Боклук.


В интерес на истината колегата не споменава никого персонално в изявлението си.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар May 17 2019, 16:05
Коментар #10815


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Перукана ще иде в Юве според мен сега...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар May 17 2019, 16:27
Коментар #10816


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(inter_ruse @ May 17 2019, 17:05 ) *
Перукана ще иде в Юве според мен сега...

И аз така мисля. Просто всичко се случва, както за съжаление и очаквах. Конте ще се върне при гобите. Каквото и да си говорим те са по-привлекателна дестинация от нас. Скудето им е гарантирано поне за още няколко години напред с тази апатия от страна на конкурентите им в Италия, включително и от наша. Ние пък най-вероятно ще бъдем доволни от третото място и ще кажем, че Спалети си е свършил перфектно работата отново, като за втора поредна година ни е класирал в ШЛ, където не сме играли от 2011-а и бла-бла, така че всичко е наред и остава и през следващия сезон.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 17 2019, 16:29
Коментар #10817


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Ювентус и Байерн онявиха раздяла с треньорите си , а вторите обещават и сериозни харчове лятото . Интерестно кои треньори ще наемат , като свободните сериозни имена са на Моу и Конте , дали няма Конте да се забие в Ювентус , а Моу в Байерн , макар , че Конте го спрягат и за Байерн . Дано накрая ние не вземем Алегри , това е човека който най малко искам в отбора ни .
Впечатление прави обаче как другите отбори дори и при титла не са доволни и сменят треньора , а ние за трагична игра и място в 4ката го оставаме .

Този коментар е бил редактиран от Kutinkata на May 17 2019, 16:31
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар May 17 2019, 18:56
Коментар #10818


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Ювентус щели да продават Коща и му търсели 30-40 млн . Тоя като е здрав е голяма машина , но Алегри го затри , както затри и Кансело . Ако наистина искат такава сума за Коща , не виждам защо не се пробваме .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар May 17 2019, 19:16
Коментар #10819


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Защото искат размяна Икарди за Коща + някой лев...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар May 17 2019, 22:52
Коментар #10820


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Не знам защо сравнявате заплатите на играчи от Висшата лига и то Ман Ю, ПСЖ и Интер. Освен това, още когато Тохир взе властта се въведе таван на заплатите и Икарди взимаше максимума. Ние реално в момента и с Ювентус не може да се сравняваме по заплати, а какво остава за Европейските топ отбори. Икарди и жена му са отлично запознати с тази ситуация, но това не им попречи да се опитват да изнудят клуба, по най-тъпият начин, през медиите.
За Перишич е ясно, че се е изчерпал за Интер. Спалети също трябва да си ходи. Тези неща са ясни за всички и затова никой не ги споменава.

Конте се очаква да доведе Ориали и Брадзали в щаба си. Вече на доста места чета, че сме се спрели на Лукаку за заместник на Икарди. Споменава се сумата от 50-60млн, но нищо за заплатата му. Предполагам, че ще трябва сериозно да я намали.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

597 страници V  « < 539 540 541 542 543 > » 
Reply to this topicStart new topic
11 потребител(и) четат тази тема (11 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 09:22 AM
Buy sports equipment online