IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Челси обмисля да си върне Ернан Креспо
jonnie
коментар Apr 12 2007, 22:35
Коментар #21


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Аз мисля, че за да примлечем Ето`о, най - вероятно ще трябва да го заменим за Адриано и може би известно доплащане, така че броят на нападателите няма да се промени.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар Apr 25 2007, 12:56
Коментар #22





Guests






Креспо очаква да премине за постоянно в Интер

Агенция "Фокус"

Аржентинският нападател на италианския шампион Интер Ернан Креспо заяви, че се надява да остане за постоянно в тима на “нерадзурите”, информира “Channel 4”. В момента той е под наем от английския Челси и контрактът му изтича в края на сезона. 31-годишният аржентинец е изиграл 25 мача от началото на сезона, като в тях е отбелязал 10 гола. “Масимо Морати ми обеща, че ще направи всичко възможно, за да остана на “Сан Сиро” за постоянно. Той винаги държи на думата си, така че се надявам да остана тук още дълго. Харесвам обстановката в Милано, а и ръководителите на тима показаха желание да остана, което ме вдъхновява”, заяви аржентинецът. Контрактът на Креспо с Челси е до юни 2008 г. и най-вероятно ръководителите на лондончани ще се съгласят да го продадат, за да не си тръгне със свободен трансфер след изтичането на договора му.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар May 1 2007, 00:20
Коментар #23





Guests






Креспо: Искам да остана в Интер, дано от Челси не ми пречат

Аржентинският нападател Ернан Креспо иска да подпише постоянен договор с Интер и се надява, че ръководството на Челси няма да му прави спънки.

В момента той играе под наем от лондончани в шампиона на Италия и обяви, че е много доволен от предоставените му условия в миланския гранд.

В пресата в Англия на няколко пъти се появяваха слухове, че за връщането на Креспо в Челси е настоял лично мениджърът Моуриньо.

"Все още няма нищо сигурно. Всичко ще се реши до 31 май. Ако зависи само от мен, няма никакви съмнения - искам да остана в Милано", заяви футболистът.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар May 1 2007, 01:48
Коментар #24





Guests






даи боже.. другия сезон ще бъде дълъг и тежък smile.gif ще имаме нужда от неговия опит и класа smile.gif доказан реализатор.. ако ли не ще се задовоим с Круз smile.gif дано и тои да остане де но мисля че тои е по-сигурен от колкото Креспо
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар May 1 2007, 03:48
Коментар #25


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Мисля, че шансовете са около 80% Креспича да остане.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ThEShADoW_*
коментар May 1 2007, 06:17
Коментар #26





Guests






още по добре няма да пръскаме пари за Тони и разни други нападатели просто е абсурдно при наличието на тези които са сега и класата им да се търсят още wink.gif освен да ги пратим в защита половината не знам..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар May 4 2007, 13:41
Коментар #27


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Креспо стиска палци в Челси да го забравят
04 май 2007 | 09:04


Нападателят на Интер Ернан Креспо, който играе на „Сан Сиро” като преотстъпен за една година от Челси, изрази надежда, че английският клуб ще забрави за него и така ще го остави да продължи при „черно-сините”. „До 31 май Челси има правото да си ме върне само с изпращането на един факс до Интер, но ако не го сторят, автоматично преотстъпването ми се удължава за още един сезон. В случай че се сетят за мен (а те сега са много заети в борбата на толкова фронтове), ще трябва да се обсъждат нещата, затова казвам, че колкото по-малко се говори по темата, толкова по-добре за мен”, сподели къде на шега, къде насериозно аржентинецът.

Според Креспо, на „Стамфорд Бридж” са наясно с мислите и желанията му и изрично мениджърът Жозе Моуриню и собственикът Роман Абрамович са го послушали и са му направили лична услуга. „Поисках да ида в Интер в деня, в който Абрамович пожела да ми поднови договора. Не искаше да ме пуска, но в крайна сметка отстъпи. Зная, че искат да се върна, ала мотивацията ми да продължа като интерист е личен въпрос”, завърши стрелецът, който помогна на „нерадзурите” да стигнат до 15-ата си шампионска титла в италианската Серия А през настоящата кампания.

Sportal.bg


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scofield_*
коментар May 4 2007, 21:19
Коментар #28





Guests






Дано остане...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jonnie
коментар May 5 2007, 11:07
Коментар #29


Burdisso fan :D
********

Група: Members

Коментари: 5,300
Регистриран: 21-November 06
Град: София
Потребител No.: 169
Любим Играч: Javier Zanetti, Lionel Messi



Ако остане, освен всичко друго, ще спестим и 15 млн. евро от това, че няма да вземем Тони.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 08:13 PM
Buy sports equipment online