Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Челси обмисля да си върне Ернан Креспо
Форумът на Привържениците на Интер в България > > Сезон 2006/2007 > Новини и трансфери
Matrix
Личният агент на Ернан Креспо Фернандо Идалго разкри, че шефовете на английския шампион Челси обмислят възможността да си върнат аржентинския стрелец от новия сезон. Както е известно, Креспо премина в Интер през лятото с договор за две години, след като ръководството на Челси му позволи да си тръгне без пари. Въпреки това Идалго обяви, че в договора на неговия клиент с Интер има опция, според която Челси може да си върне Креспо в края на този сезон без да плаща на Интер. До момента по всичко личеше, че Креспо ще остане в сегашния си тим, но сега личният му агент разкри, че той може да акостира за трети път в кариерата си на „Стамфорд Бридж”.

„В момента Челси изглежда имат желанието да го върнат в Лондон. Ако това е така, те няма нужда да плащат нищо на Интер, защото той все още е тяхна собственост. Креспо е отдаден под наем за две години на Интер. Ако през юни Моуриньо реши, че иска да го върне на „Стамфорд Бридж”, той ще играе отново с фланелката на Челси”, коментира Идалго пред „Кориере дело Спорт”.

Смята се, че желанието на самия играч е да остане в Интер, а и ръководството на „нерадзурите” вече прави всичко възможно да откупи правата му от Челси.

Matrix
kazah vi,ciganite ot london 6a ni napravqt mrasno,ne 4e 6a izpolzvat krespo,no prosto da moje da ne igrae pri nas mad.gif
Scofield
Цитат(Stankovic @ Mar 5 2007, 09:23 PM) [snapback]10434[/snapback]
kazah vi,ciganite ot london 6a ni napravqt mrasno,ne 4e 6a izpolzvat krespo,no prosto da moje da ne igrae pri nas mad.gif

Има време до лятото.Но аз съм оптимист и си мисля , че Креспо ще играе и следващия сезон при нас.
mihael16
креспо 6е остане...тои си е саммо за нас др няма баде6те
Scofield
Креспо не иска да се връща в Челси

Агенция "Фокус"

Милано. Аржентинският голмайстор на Интер Ернан Креспо се опасява да не му се наложи да се върне обратно в бившия си клуб Челси, информира The Sun. Креспо е собственост на лондончани до 2008 година и играе под наем в тима от Милано, където отбеляза 12 гола през този сезон. “Гаучото” е щастлив в Интер и не иска да напуска клуба, с който прави страхотен сезон и е на прага на спечелване на шампионската титла. “Челси е в правото си да върне Ернан в Лондон. Ако те искат това, ние нищо не можем да направим”, заяви агентът на играча Фернандо Идалго.
jonnie
Креспича е трябвало да мисли на времето да не подписва толкова дълъг договор. За съжаление сега нища не може да се направи.

Предполагам, че ако не вземат някой звезден нападател Челси ще си го върнат. Защото се вижда, че в момента им липсва огнева мощ.
Jeter
Насила немогат да го накарат да играе за Челси, ще остане при нас въпреки това което пише!

Интер привлича Давид Суацо

06 март 2007 | 12:32 | Агенция "Фокус"

Милано. Президентът на Интер Масимо Морати е постигнал договорка с Каляри за нападателя Давид Суацо, съобщава tribalfootball. Босът на “нерадзурите” се е разбрал с колегата си в клуба от Сардиния Масимо Селино хондурасецът да премине на “Сан Сиро” за 3.5 млн евро. Наставникът на водача в калчото Манчини неведнъж е заявявал, че е голям фен на Суацо и желае да го види с фланелката на тима от Милано.
berti neroblue
Ееее, тоя ако наистина дойде за такава сума си е чисто бинго!
BlueHeLL
Дам наистина си е бинго ! laugh.gif Според мен ще пасне чудесно на отбора, дано го привлечем.
Scofield
Все пак получи наградата за най-добър чужденец в серия А
Scofield
Абрамович пуска Креспо в Интер



Собственикът на Челси Роман Абрамович обеща да прекрати договора на Ернан Креспро след края на сезона, разкриха медиите на Апенините. Както е известно, аржентинският голмайстор е преодстъпен на Интер до края юни, но след това трябва да се върне в Лондон. Играчът се надява да остане на "Сан Сиро" до края на кариерата си, след като в Италия се чувства щастлив - за разлика от Англия. Руският милиардер обещал на Креспо, че след края на сезона ще прекрати договора му, който е до 30 юни 2009 година. Така нападателят ще бъде свободен да премине при "нерадзурите". Президентът на миланския гранд Масимо Морати е готов да предложи двугодишен контракт на Креспо, който е на 31 години. През този сезон аржентинецът има 13 попадения в общо 33 мача за всички турнири.

jonnie
Щом Креспича остава, значи всичко е наред. smile.gif
БРАВО !!!!!!!!!
mihael16
красотаsmile.gif
Jeter
Значи Креспо остава, Круз оидписва нов договор, Адриано и Златан няма да мърдат никъде остава Ето'о да замести Рекоба.
Scofield
И я ми кажи при такова положение кои ще бъдат титулярите? unsure.gif
Jeter
Ето'о и Златан. Закакво иначе ще идва за резерва ли!
mihael16
бе незнам мисля 4е златан и креспо са наи-добрия вариянт за нашето нападение.както и адриано с някои от двамата,а за ето'о 6е му е мн трудно да се пребори с тях
Scofield
Цитат(Jeter @ Apr 12 2007, 07:18 AM) [snapback]12454[/snapback]
Ето'о и Златан. Закакво иначе ще идва за резерва ли!

При това положение един от Креспо и Адриано ще трябва да стои дълбока резерва...а това няма да се хареса , нито на тях , нито на феновете wink.gif
adriano1
Брех,остава и Ето'о да вземем и ще станем бетер Реал Мадрид...
Ако това за Суацо и Тони е верно,ще станем с 6-тима качествени нападатели,даже 7 с Рекоба,и какво ще правим???
Според мене 4 нападатела или макимум 5(4 и едно момче от "примавера") е удачния вариант,иначе ще запозчнат сръдните и катаниците:-)
mihael16
съгласен съм..с тия нападатели в момента сме си мн добре не ни тряат други
jonnie
Аз мисля, че за да примлечем Ето`о, най - вероятно ще трябва да го заменим за Адриано и може би известно доплащане, така че броят на нападателите няма да се промени.
Scofield
Креспо очаква да премине за постоянно в Интер

Агенция "Фокус"

Аржентинският нападател на италианския шампион Интер Ернан Креспо заяви, че се надява да остане за постоянно в тима на “нерадзурите”, информира “Channel 4”. В момента той е под наем от английския Челси и контрактът му изтича в края на сезона. 31-годишният аржентинец е изиграл 25 мача от началото на сезона, като в тях е отбелязал 10 гола. “Масимо Морати ми обеща, че ще направи всичко възможно, за да остана на “Сан Сиро” за постоянно. Той винаги държи на думата си, така че се надявам да остана тук още дълго. Харесвам обстановката в Милано, а и ръководителите на тима показаха желание да остана, което ме вдъхновява”, заяви аржентинецът. Контрактът на Креспо с Челси е до юни 2008 г. и най-вероятно ръководителите на лондончани ще се съгласят да го продадат, за да не си тръгне със свободен трансфер след изтичането на договора му.
Scofield
Креспо: Искам да остана в Интер, дано от Челси не ми пречат

Аржентинският нападател Ернан Креспо иска да подпише постоянен договор с Интер и се надява, че ръководството на Челси няма да му прави спънки.

В момента той играе под наем от лондончани в шампиона на Италия и обяви, че е много доволен от предоставените му условия в миланския гранд.

В пресата в Англия на няколко пъти се появяваха слухове, че за връщането на Креспо в Челси е настоял лично мениджърът Моуриньо.

"Все още няма нищо сигурно. Всичко ще се реши до 31 май. Ако зависи само от мен, няма никакви съмнения - искам да остана в Милано", заяви футболистът.
ThEShADoW
даи боже.. другия сезон ще бъде дълъг и тежък smile.gif ще имаме нужда от неговия опит и класа smile.gif доказан реализатор.. ако ли не ще се задовоим с Круз smile.gif дано и тои да остане де но мисля че тои е по-сигурен от колкото Креспо
jonnie
Мисля, че шансовете са около 80% Креспича да остане.
ThEShADoW
още по добре няма да пръскаме пари за Тони и разни други нападатели просто е абсурдно при наличието на тези които са сега и класата им да се търсят още wink.gif освен да ги пратим в защита половината не знам..
jonnie
Креспо стиска палци в Челси да го забравят
04 май 2007 | 09:04


Нападателят на Интер Ернан Креспо, който играе на „Сан Сиро” като преотстъпен за една година от Челси, изрази надежда, че английският клуб ще забрави за него и така ще го остави да продължи при „черно-сините”. „До 31 май Челси има правото да си ме върне само с изпращането на един факс до Интер, но ако не го сторят, автоматично преотстъпването ми се удължава за още един сезон. В случай че се сетят за мен (а те сега са много заети в борбата на толкова фронтове), ще трябва да се обсъждат нещата, затова казвам, че колкото по-малко се говори по темата, толкова по-добре за мен”, сподели къде на шега, къде насериозно аржентинецът.

Според Креспо, на „Стамфорд Бридж” са наясно с мислите и желанията му и изрично мениджърът Жозе Моуриню и собственикът Роман Абрамович са го послушали и са му направили лична услуга. „Поисках да ида в Интер в деня, в който Абрамович пожела да ми поднови договора. Не искаше да ме пуска, но в крайна сметка отстъпи. Зная, че искат да се върна, ала мотивацията ми да продължа като интерист е личен въпрос”, завърши стрелецът, който помогна на „нерадзурите” да стигнат до 15-ата си шампионска титла в италианската Серия А през настоящата кампания.

Sportal.bg
Scofield
Дано остане...
jonnie
Ако остане, освен всичко друго, ще спестим и 15 млн. евро от това, че няма да вземем Тони.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.