IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

597 страници V  « < 502 503 504 505 506 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове
Оценка 5 V
durex
коментар Dec 9 2018, 16:24
Коментар #10061


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Кандрева е 100% пътник зимата. Мисля Торино ще го вземат под наем с опция през лятото.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Dec 14 2018, 17:05
Коментар #10062


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Италианският агент Алесио Сундас заяви, че е провел преговори за възможен трансфер на нападателя на Барселона Лионел Меси в Интер.

Сундас се е опитал да организира трансфера на Меси още през миналата година, но тогава нещата не са се получили.

"През последните дни размених писма с генералния директор на Барселона, както и с бащата на Меси. Този път техните отговори не бяха толкова твърдо отрицателни, колкото последния път. Това ме кара да предполагам, че има малък шанс да видите Меси в италианското първенство.

Първоначално моята идея бе да предложа да направя този трансфер в Наполи, защото вярвам, че Меси е единственият, който по някакъв начин може да повтори историята на Марадона в Неапол. Но не всички клубове могат да си позволят такъв играч като Лионел.

Също така и Милан, който се намира в трудна ситуация от гледна точка на правилата с финансовия феърплей. За това вярвам, че Интер е единственият претендент за Меси. Този трансфер ще бъде подобен на трансфера на Роналдо в Ювентус", заяви Сундас за Radio Goal 24.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Dec 14 2018, 18:13
Коментар #10063


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Meси сигурно ще е пейка на Кандрева или Перишич, защото не се връща назад да помага в защита, колкото тях.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Dec 17 2018, 17:29
Коментар #10064


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Интер вече мисли за заместник на Лучано Спалети след края на сезона, съобщава Daily Expres. Новият изпълнителен директор в клуба Джузепе Марота ще избира между Жозе Моуриньо и Антонио Конте за заместник на Спалети, който през изминалата кампания класира отбора в Шампионска лига, но през този сезон не успя да премине груповата фаза турнира.

По всичко изглежда, че Жозе Моуриньо ще напусне мениджърския си пост в Манчестър Юнайтед, за да потърси нов отбор след разочароващия сезон с “червените дяволи” до момента. Антонио Конте в момента е свободен, но води дело срещу Челси и очаква сериозна компенсация заради това, че бе освободен от лондончани през лятото. Конте е в много добри отношения с Бепе Марота от времето, когато двамата работиха в Ювентус и дадоха началото на успешния цикъл на отбора.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Dec 17 2018, 18:32
Коментар #10065


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Аз не съм много убеден, нито от Конте, нито от Моуриньо. Първият играе 3-5-2, а това значи тотална смяна на схемата и начина на игра, което пък значи пак един сезон свикване на играчите. Също така, Конте има и странни трансферни желания, като Кандрева, който искаше в Челси. Но, пък е страхотен мотиватор, в това спор няма.
Моуриньо очевидно се е изчерпал или поне така изглежда. Бързо губи играчите, кара се с всички, свои и чужди. В Манчестър му накупиха сума ти и играчи и пак е недоволен. Единственото нещо, което може би е в негов плюс, че ако дойде няма да има напрежението непременно да спечели нещо веднага. Първите един-два сезона ще е достатъчно да влиза в ШЛ и да минава груповата фаза, а това може да му върне настроението от треньорството.

Иначе не знам дали някой вчера гледа Барела, но на мене ми изглежда като голям талант и дано Марота да се задейства в тази посока и да го вземем.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар Dec 17 2018, 18:56
Коментар #10066


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Симеоне днес е казал,че би дошъл в Интер след края на договора си,тоест лятото на 2020 г.Едва ли Спалети ще остане дотогава,значи наистина един измежду тези двамата ще дойде.Хубавото е,че двамата свикнаха с много по-голямото напрежение във Висшата лига и Серия А ще им се стори доста по-лесна и ненаторваща.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Dec 17 2018, 19:31
Коментар #10067


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Е айде сега 3-5-2 значело един сезон свикване и оправдания . Това е просто схема , това , че сме пробвали и не се е получило не значи , че проблема е в схемата . Ние от 2011та сме пробвали всякакви схеми и с всички сме се проваляли , значи и Моу и Чоло не стват , защото и техните схеми с се провалили при нас напоследък .
Истината е , че и Челси не бяха играли 3-5-2 , но още първия сезон мачкаха всички и станха шампиони . При много отбори проработи 3-5-2 , ние не сме извънземни , така , че и при нас ще проработи . Конте е идеален шампионатен треньор , със сигурност с някое подобрение в състава ще се бори с нс за титлата и ще играем в пъти по добър футбол от центриранията на Спалетко .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Dec 17 2018, 20:24
Коментар #10068


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Конте да става треньор на мухлян. Този колкото е добър в шампионата, толкова е зле в Европа. То не бяха отпадания от Галатасарай и всякакви такива отбори. Плюс това още една гоба ще ми дойде в повече, а и Липи 2 не ми се гледа.
Чоло е човека, никакви 2020г. Още лятото нашите да го взимат и да почваме!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Dec 18 2018, 07:23
Коментар #10069


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Е, то 2020 е още един сезон, тъкмо да се отървем напълно от ФФП и да си оформя отбора. Не съм много голям фен на футболът, който Чоло практикува, но е супер ефективен и измежду Конте, Моурино и него определено съм с две ръце за Симеоне.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Dec 18 2018, 12:53
Коментар #10070


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Официално Манафите уволниха Жозе Моуриньо .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radul
коментар Dec 18 2018, 13:09
Коментар #10071


Интер Фен
*****

Група: Members

Коментари: 498
Регистриран: 23-May 16
Град: bs
Потребител No.: 9,418



Конте искал в Ман Ю. Моу досега се е връщал само в Челси и неуспешно, не съм сигурен, че ще ни помогне. По-добре да си го помним с требъла, а не с лошо.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Dec 18 2018, 14:54
Коментар #10072


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Аз пък мисля, че е 10 класи над Спалети, така че няма как да е по-зле.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Dec 18 2018, 15:09
Коментар #10073


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Моу може и да не е същия като през 2010 , но дилемата не е да го сменяме с онзи Моуриньо , а със Спалети . Според мен дори и в момента Моу е доста класи над Спалетко .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Dec 18 2018, 16:44
Коментар #10074


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Наставникът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне за пореден път отхвърли категорично възможността, че ще ръководи Интер. Или поне към този момент не планира връщането си на "Сан Сиро", където направи сериозно име като футболист.

Аржентинецът се чувства страхотно на "Висенте Калдерон" и няма намерение да си тръгва преди края на контракта си. А че ще се завърне един ден на Апенините, е ясно, но все още не е уточнено кога ще се случи това.

"Много съм доволен от сезона на Атлетико досега. Почнахме добре в първенството, за Купата на Краля, продължихме напред в Шампионската лига. Никой от конкурентите не се е откъснал значително на върха в класирането. Така че всичко се развива добре."

"Все още имам една година от договора си, работим много добре и всичко е супер. Питате ме дали бих се върнал в Интер? Мисля, че 2000 пъти съм го казал, няма какво да го добавям още. Оставам си в Атлетико. Със сигурност ще се върна в Италия някога, но не знам кога ще е", заяви Симеоне.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Dec 18 2018, 17:50
Коментар #10075


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Фламенго уж били предложили 22млн за Габигол! Евентуално сделката може да включи и Миранда от наша страна и някакъв си Линкълн от тяхна. Води се поредният млад талант.
Дано да е истина и да си заминава януари, заедно с Кандрева. Миранда съм склонен да го заменим с някого лятото.

Някой си Ozan Kabak от Галатасарай бил в полезрението на Марота и Аусилио. Централен защитник.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Dec 18 2018, 20:49
Коментар #10076


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



С две думи поредната порция анонимници wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар Dec 19 2018, 15:50
Коментар #10077


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Не е лошо да заменим Миранда с някой по-млад,но нека това стане през лятото.Не вярвам да го включим в тази сделка,пък и той едва ли иска да се връща в Бразилия.Иначе този Линкълн се води централен нападател,но може да играе и по двете крила.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Dec 19 2018, 15:54
Коментар #10078


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Този Линкълн е нападател с 2 гола в 26 мача , пред него Барбоса е като супер зеезда , не вярвам в такава сделка . Иначе Миранда е задължителен за лятото да го продадем .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Dec 20 2018, 19:56
Коментар #10079


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Да продавме Барбоса , Марио и Кандрева ( общо около 60 млн ) да доплатим някой млн и да взимаме Иско зимата . Идеалния играч на идеалната позици за нас , а и е в тотална немилост в Реал и искат да го продават а и той да се маха .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Dec 20 2018, 20:42
Коментар #10080


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Иско, първо че му искат 100м и второ, че половин Европа ще се нареди за него. Нямаме разумен шанс.
Аз съм да напазаруваме от Юнайтед. Имат играчи с изтичащи договори или с оставаща една година, като Мата, Ерера, Марсиал.
Продаваме Перишич, Кандрева, Барбоса, Весино и Галярдини и освен гореизброените взимаме Барела, още някой халф, откупуваме Политано и се връща и Карамо.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

597 страници V  « < 502 503 504 505 506 > » 
Reply to this topicStart new topic
11 потребител(и) четат тази тема (11 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th April 2024 - 11:58 AM
Buy sports equipment online