IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

6 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Само Интер ли е на сърцето ви, или и още някой...
Само Интер ли е на сърцето ви, или и още някой...
Нормално ли е според вас, да си фен на 2 или повече отбора?
Да [ 36 ] ** [49.32%]
Не [ 33 ] ** [45.21%]
Нямам мнение по въпроса [ 4 ] ** [5.48%]
Общо гласове: 73
Гостите не могат да гласуват 
INTERМilano
коментар Feb 10 2010, 21:16
Коментар #41


JZ4ever
********

Група: Members

Коментари: 8,180
Регистриран: 21-June 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 1,537



Цитат(Matrix @ Feb 10 2010, 09:13 PM) *
Аз също бях така,макар и за по-малко първенства:Италия - Интер Англия - Манчо Испания:Барцилона Германия:Байерн
Франция:Лион.Ама при мене отмина много бързо,испанското първенство не може да представлява никакъв интерес за мене,но Калчото и Англия са друга работа.Много хора тук плюят Премиършип,но истината е,че първенството си го бива!


Е то при мен отминаха всики, още от 97-ма, насам rolleyes.gif

п.с. А и никога не съм обичал някой отбор преди (и след) Интер ! loveinter.gif wub.gif


--------------------

____________PAZZA INTER!!!_____________
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SHeki
коментар Feb 10 2010, 21:21
Коментар #42


ТИПЧЕ ПАЛЕ !
********

Група: Members

Коментари: 5,685
Регистриран: 13-March 08
Потребител No.: 497



QUOTE(Matrix @ Feb 10 2010, 09:13 PM) *
.Много хора тук плюят Премиършип,но истината е,че първенството си го бива!


Реших да напиша и аз , и то не конкретно за отбора на сърцето ми а за това изречение ако наистина има футболен запалянко който плюе по Премиършип , то той никога не се е занимавал с футбол и никога не е разбирал от футбол smile.gif


--------------------


" .. Dio creò la Merda poi s rese conto ke poteva fare di Peggio e creò il Milan.. "

" ..No, non puoi cambiare la bandiera e la maglia nerazzurra dei campioni del passato,e poi e la stessa di quelli del presente,io da loro voglio orgoglio per la squadra di Milano,perche c'e solo L'INTER .. E mi torna ancora in mente l'avvocato Prisco,lui diceva che la Serie A e nel nostro DNA,io non rubo il campionato e in Serie B non sono mai stato.. "

".. Фактически ФК ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ изпълнява абсолютно необходими , макар и неособено лицеприятни функции.Също като лешояда - санитарят на гората който я почиства от мърша. Без него обаче системата би рухнала.В крайна сметка те печелят веднъж на 45 години , но остават верни на стила си , изграден през годините"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_fen
коментар Feb 10 2010, 21:24
Коментар #43


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,564
Регистриран: 6-August 07
Потребител No.: 391



Цитат(tutto_inter @ Feb 10 2010, 07:21 PM) *
Защото е БЪЛГАРИН,и идват заради ЦСКА Левски ... wink.gif не се кефи на чужди отбори пред българското!



Да, ебати логиката. Пределно ясно ми е, как левскар се радва на унижение на ЦСКА и обратното, така че аз съм сигурен, че ако Интер дойде и премаже Левски, точно ти ще се радваш. Тогава българин ли ще си? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KAZAKA
коментар Feb 10 2010, 21:25
Коментар #44


Tu patere legem quam ipse fecisti
*******

Група: Members

Коментари: 2,146
Регистриран: 19-February 09
Град: Secondo anello arancio, Giuseppe Meazza
Потребител No.: 951



Цитат(Matrix @ Feb 10 2010, 09:13 PM) *
Аз също бях така,макар и за по-малко първенства:Италия - Интер Англия - Манчо Испания:Барцилона Германия:Байерн
Франция:Лион.Ама при мене отмина много бързо,испанското първенство не може да представлява никакъв интерес за мене,но Калчото и Англия са друга работа.Много хора тук плюят Премиършип,но истината е,че първенството си го бива!


В тази връзка само да добавя, че за мен няма нищо по-гнусно и низко от енглишката паплач.
GOD FUCK THE QWEEN!!!


--------------------
Anima di Dio, il corpo della terra, il cuore del Inter!


Ако играеше в сънищата, щях да заспя за да съм с теб!
Ако играеше на небето, щях да умра за да съм с теб!

INTER=Coppa Italia+Scudetto+Champions league+Supercoppa Italia+World Club Champion!!! BBilan+JuBe+Roma=ZERO TITOLI
Махаш с ръка, качваш се, цък, цък, цък, плащаш, хвърляш бакшиш на бакшиша и си на морето.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_tutto_inter_*
коментар Feb 10 2010, 21:26
Коментар #45





Guests






Цитат(inter_fen @ Feb 10 2010, 09:24 PM) *
Да, ебати логиката. Пределно ясно ми е, как левскар се радва на унижение на ЦСКА и обратното, така че аз съм сигурен, че ако Интер дойде и премаже Левски, точно ти ще се радваш. Тогава българин ли ще си? biggrin.gif

Ти си в мойта глава и знаеш? laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vencislav zaneti
коментар Feb 10 2010, 21:28
Коментар #46


Интер Маняк
******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 923
Регистриран: 12-November 08
Град: ruse, sofiq
Потребител No.: 676
Любим Играч: Az



QUOTE(tutto_inter @ Feb 10 2010, 09:26 PM) *
Ти си в мойта глава и знаеш? laugh.gif


Не знам за теб но аз много ще кофея biggrin.gif


--------------------
leonardo pezzo di merda
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Feb 10 2010, 21:34
Коментар #47


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



Според мен е лудост да се плюе Премиършип, само защото вече 3 отбота от това първенство ни биха в Шампионска Лига. И като сте почнали да казвате леките си симпатии.. лично аз симпатизирам на Ливърпул, Сампдория и Парма, интересно ми е да гледам тези отбори и при възможност го правя. А да... и Порто. За жалост тях повече в Европа.. Португалската лига е на прекалено незавидно положение спрямо играчите от тази националност в наши дни. :>


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KAZAKA
коментар Feb 10 2010, 21:37
Коментар #48


Tu patere legem quam ipse fecisti
*******

Група: Members

Коментари: 2,146
Регистриран: 19-February 09
Град: Secondo anello arancio, Giuseppe Meazza
Потребител No.: 951



Най-нормалното нещо е фен на ЦСКА да се радва на загубата на лефски и обратното. Тези дивотии с "ние сме българи" е псевдо патриотизъм. Футбол е това, а не национална сигурност. Все едно италианец интерист да вика за мердата в евротурнирите. Или фен на Селтик за Ренджърс и т.н., примери много могат да се дадат.


--------------------
Anima di Dio, il corpo della terra, il cuore del Inter!


Ако играеше в сънищата, щях да заспя за да съм с теб!
Ако играеше на небето, щях да умра за да съм с теб!

INTER=Coppa Italia+Scudetto+Champions league+Supercoppa Italia+World Club Champion!!! BBilan+JuBe+Roma=ZERO TITOLI
Махаш с ръка, качваш се, цък, цък, цък, плащаш, хвърляш бакшиш на бакшиша и си на морето.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Faustico
коментар Feb 10 2010, 21:39
Коментар #49


Morten Gamst Pedersen a.k.a Shawn Michaels :D
********

Група: Members

Коментари: 5,196
Регистриран: 11-May 06
Град: Dimitrovgrad / Varna
Потребител No.: 12
Любим Играч: Javier Zanetti



И аз съм на това мнение.. не ме интересува червеният отбор от София с кой отбор играе.. винаги препочитанията ми са насочени към противника му. България си има национален отбор.... :>


--------------------




Победата няма нужда от обяснение, поражението не позволява такова.

"Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер винаги казва, че "няма план Б" във футбола. Но как той ще спечели някога Шампионската лига, когато Моуриньо "притежава" всички планове от А до Я?"

Тони Каскарино, "Таймс"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERМilano
коментар Feb 10 2010, 21:43
Коментар #50


JZ4ever
********

Група: Members

Коментари: 8,180
Регистриран: 21-June 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 1,537



Опаа... усещам, че темата пак кривва към една до болка позната посока, ама ще се въздържа от коментар. 138148_orig.gif


--------------------

____________PAZZA INTER!!!_____________
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cruz
коментар Feb 10 2010, 21:58
Коментар #51


Баче Кико
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,334
Регистриран: 21-June 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 1,534
Любим Играч: Zanetti, Cruz & Stankovic



твърдо НЕ - аз съм си моногамен


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Boy_San77_*
коментар Feb 10 2010, 22:44
Коментар #52





Guests






Цитат(KAZAKA @ Feb 10 2010, 09:37 PM) *
Най-нормалното нещо е фен на ЦСКА да се радва на загубата на лефски и обратното. Тези дивотии с "ние сме българи" е псевдо патриотизъм. Футбол е това, а не национална сигурност. Все едно италианец интерист да вика за мердата в евротурнирите. Или фен на Селтик за Ренджърс и т.н., примери много могат да се дадат.

Аз от кога съм го заговорил това с псевдо патриотизма... ама тука някои хора се изживяват като крайни патриоти biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Wesley_*
коментар Feb 10 2010, 22:53
Коментар #53





Guests






По принцип съм от ИНТЕР и Ботев Пловдив,но сърцето ми много повече е синьо-черно отколкото жълто-черно.Когато обаче дойде дербито на Пловдив емоциите взимат връх.Желанието да унижиш буферската сган е същото както с дъртата и мердата ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xlapety
коментар Feb 10 2010, 23:55
Коментар #54


Интер Маняк
******

Група: Members

Коментари: 1,242
Регистриран: 25-February 07
Град: Благоевград
Потребител No.: 272



___♥♥♥_____♥♥♥____
__♥_____♥_♥_____♥__
__♥______♥______♥___
___♥___ _________♥___
___♥____ИНТЕР__♥ ___
_____♥________♥____
_______♥____♥______
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ultras
коментар Feb 10 2010, 23:57
Коментар #55


БОЛЕН
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,275
Регистриран: 22-June 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,544



Цитат(KAZAKA @ Feb 10 2010, 08:38 PM) *
При мен нещата са ясни. В основата на моята любов към футбола стои единствено и само седи Германия. Заради немците аз се запалих по тази игра през далечната 1990 г., когато в Италия маншафта стана за трети път световен шампион. Същата година, след като разбрах къде играят Матеус и Клинсман обикнах Интер, а чак през 1991 г., след мачовете с Цървена Звезда обикнах и Байерн. Не мога да кажа дали съм по-голям фен на Интер или на Байерн. Още в представянето си в темата "да се запознаем" казах, че се водя по-голям фен на Байерн и някои хора тук решиха, че най-вече Байерн ми е в сърцето, но не е така. "Водя се" защото заради Германия приятелите ми повече ме знаеха като фен на Байерн, но из между тях такива откачени фенове като мен няма. Наистина към днешна дата не мога да отговоря на този въпрос, не че дължа обяснение на който и да е, ама нейсе. Гласувах естествено с "ДА" и си мисля, че такива като мен в този форум няма. Има хора, които са фенове на ЦСКА и Интер, лефски и Интер, Ботев и Интер, но това не е същото, защото е напълно нормално в България също да си имаш любим отбор. Аз съм от ЦСКА /по-скоро съм против лефски/, ама все по-малко се интересувам от Бг футбол, по обясними причини. Корупция, уредени мачове /в т.ч. и ЦСКА - лефски/, трагикомично качество на футбола. Ходя само на така нареченото "дерби" и то не знам защо ходя. При всички положения, ако играят Интер или Байерн срещу ЦСКА аз ще съм в агитката на гостуващия отбор. Тези от Вас, които предпочитат българския отбор пред Интер с времето съм убеден, че ще си променят нагласата. Просто не са еднакви нивата. Не виждам нищо ненормално да си фен на два отбора и да са ти симпатични още колкото си искаш. Въпрос на избор. В моето сърце има място за два отбора и те си "съжителстват" там съвсем нормално, без конфликти. Цялото ми сърце принадлежи на Интер и същото това сърце изцяло е на Байерн. Това е. А тези, които са фенове само на един отбор и заради това се мислят за нещо повече от останалите ДГД! В едно съм сигурен по въпроса за Байерн или Интер. Калчото ми е пъти по-интересно от Бундеслигата, защото дербито е смисъла на сезона, а в Германия такъв мач просто няма.


Когато играят Интер vs. Байерн за кого си ?


--------------------

Знам, че треньорите идват и си отиват, във футбола е така. Но той беше повече от треньор, който си тръгва - беше приятел, който ни изоставя
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radiinter
коментар Feb 11 2010, 00:01
Коментар #56


Moderator
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 13,190
Регистриран: 19-March 07
Град: София
Потребител No.: 299



За мен има само и единствено ЕДИН отбор на този свят.Всички останали са ми през оная работа,да не говорим пък за българските.ИНТЕР НАД ВСИЧКО ultra_inter.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SHeki
коментар Feb 11 2010, 00:02
Коментар #57


ТИПЧЕ ПАЛЕ !
********

Група: Members

Коментари: 5,685
Регистриран: 13-March 08
Потребител No.: 497



QUOTE(Ultras @ Feb 10 2010, 11:57 PM) *
Когато играят Интер vs. Байерн за кого си ?



За клуж напока аххахахаха


--------------------


" .. Dio creò la Merda poi s rese conto ke poteva fare di Peggio e creò il Milan.. "

" ..No, non puoi cambiare la bandiera e la maglia nerazzurra dei campioni del passato,e poi e la stessa di quelli del presente,io da loro voglio orgoglio per la squadra di Milano,perche c'e solo L'INTER .. E mi torna ancora in mente l'avvocato Prisco,lui diceva che la Serie A e nel nostro DNA,io non rubo il campionato e in Serie B non sono mai stato.. "

".. Фактически ФК ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ изпълнява абсолютно необходими , макар и неособено лицеприятни функции.Също като лешояда - санитарят на гората който я почиства от мърша. Без него обаче системата би рухнала.В крайна сметка те печелят веднъж на 45 години , но остават верни на стила си , изграден през годините"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KAZAKA
коментар Feb 11 2010, 00:07
Коментар #58


Tu patere legem quam ipse fecisti
*******

Група: Members

Коментари: 2,146
Регистриран: 19-February 09
Град: Secondo anello arancio, Giuseppe Meazza
Потребител No.: 951



Цитат(Ultras @ Feb 10 2010, 11:57 PM) *
Когато играят Интер vs. Байерн за кого си ?

А още пушиш ли кошче? Питай ми некое друго въпросче 138148_orig.gif


--------------------
Anima di Dio, il corpo della terra, il cuore del Inter!


Ако играеше в сънищата, щях да заспя за да съм с теб!
Ако играеше на небето, щях да умра за да съм с теб!

INTER=Coppa Italia+Scudetto+Champions league+Supercoppa Italia+World Club Champion!!! BBilan+JuBe+Roma=ZERO TITOLI
Махаш с ръка, качваш се, цък, цък, цък, плащаш, хвърляш бакшиш на бакшиша и си на морето.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ultras
коментар Feb 11 2010, 00:19
Коментар #59


БОЛЕН
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 4,275
Регистриран: 22-June 09
Град: Варна
Потребител No.: 1,544



Цитат(KAZAKA @ Feb 11 2010, 12:07 AM) *
А още пушиш ли кошче? Питай ми некое друго въпросче 138148_orig.gif


пушааа..но все пак си чакам отговора със името на отбора wink.gif


--------------------

Знам, че треньорите идват и си отиват, във футбола е така. Но той беше повече от треньор, който си тръгва - беше приятел, който ни изоставя
Go to the top of the page
 
+Quote Post
C-Murder
коментар Feb 11 2010, 00:28
Коментар #60


Moderator
*******

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 2,016
Регистриран: 22-May 06
Град: Бургас
Потребител No.: 30



Само допреди няколко години бях тотално побъркан по Нефтохимик, славно време беше. Може би благодарение на Нафтата се научих как да се отдадеш истински на някой отбор и какво е футбола да ти носи онази наслада, която думите не могат да опишат. Започнах от дете (5-6 годишен), но преди 2 години мафиозите убиха отбора.. буквално. От тогава съм се зарекъл повече на български стадион да не стъпвам, макар че в момента бившите футболисти и треньори на Нафтата опитват да възродят миналото на тима, започвайки от В група.
За Интер няма смисъл да говоря.. както се пее в един италиански шлагер, който сигурно всички сте чували 'un amore grande, grande piu del mondo..' biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 03:29 PM
Buy sports equipment online