IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

513 страници V  « < 511 512 513  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове
Оценка 5 V
radul
коментар Jan 19 2019, 12:22
Коментар #10241

Редовен Интерист

Група: Members

Коментари: 309
Регистриран: 23-May 16
Град: bs
Потребител No.: 9,418

Как стават тия работи наказаните Милан пръскат 35 млн за Пакета и 40 за Пьонтек?
Go to the top of the page

+Quote Post
InteristaBG
коментар Jan 19 2019, 20:13
Коментар #10242

Заинтересован Интерист

Група: Members

Коментари: 226
Регистриран: 1-July 18
Град: Плевен
Потребител No.: 9,561

40 милиона са малко множко за Барела,но Каляри ги искат щото са усетили че ще има наддаване от повече кандидадати.А за Галярдини си е чиста минавка че не сме го дали за 25.Кой ще даде повече за него?И това при условие след края на шампионата и няма да липсва на отбора-пропуск според мен.

--------------------
Щом Икарди направи "УШИЧКИ" радваме се всички!!!

+Quote Post
Provenzano
коментар Вчера, 00:22
Коментар #10243

Модератор

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 22,081
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069
Любим Играч: #9

ДЖУЗЕПЕ МАРОТА: ГОДИН ИСКА В ИНТЕР

Нямаме съмнение, че Мауро Икарди ще остане тук, тъй като сме доволни от него, както и той от нас. Единственият оставащ въпрос е кога ще сложи подпис под договора.

Има много играчи които искат да играят за нас, а агентите им ни чукат на вратата. Това ни ласкае, тъй като означава, че Интер е важен фактор в днешния футбол. Има шампиони, които в никакъв случай не искаме да пропуснем, а Годин е един от тях. Готови сме да привестваме такива играчи, но искам да подчертая, че той става свободен агент през юни.

+Quote Post
Provenzano
коментар Вчера, 18:16
Коментар #10244

Модератор

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 22,081
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069
Любим Играч: #9

Носителят на “Златната топка” Лука Модрич сложи край на спекулациите, че ще премине в Интер през летния трансферен прозорец. Полузащитникът на Реал Мадрид не мисли да напуска световния клубен шампион в посока Милано. Настоящият договор на Модрич в Реал изтича през лятото на 2020 година, а хърватинът има желанието да го изпълни.

"Спокоен съм за моето бъдеще. Все още имам 18 месеца от договора ми с клуба. Желанието ми е да остана тук за още по-дълго време. Истината е, че съм много щастлив в Реал Мадрид”, коментира Модрич за Marca.

+Quote Post

513 страници V  « < 511 512 513
Reply to this topicStart new topic
6 потребител(и) четат тази тема (6 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st January 2019 - 09:52 AM
Buy sports equipment online