IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

> ПИШЕТЕ НА КИРЛИЦА !!!

МОЛИМ ВИ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!! ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ДРУГ ШРИФТ ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХВАНИ, СЪОБРАЗНО ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!

597 страници V  « < 527 528 529 530 531 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове
Оценка 5 V
Provenzano
коментар Mar 24 2019, 23:22
Коментар #10561


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Интер и Манчестър Сити ще си спретнат трансферен дуел през лятото заради опорния халф на Атлетико Мадрид Томас Партей.

Според мадридското издание „АС” и италианския ежедневник „Кориере дело спорт” има много голяма вероятност 25-годишният ганаец да смени клубната си принадлежност, въпреки договора с „дюшекчиите” до 2023 година.

През настоящия сезон Партей в известна степен изгуби доверието на Диего Симеоне. Поливалентният играч беше титуляр в 15 от 28-те шампионатни двубоя, като има 34 участия във всички турнири, гарнирани с 2 гола и 5 асистенции.

„Понякога не се чувствам щастлив в Атлетико”, призна Партей в интервю за телевизия „Гол” през декември. „Ако искаш това чувство да се промени, то трябва да имаш важна роля в мачовете и да се чувстваш по-силен, по-уверен. До този момент през сезона играх добре, когато бях на терена.”

Цялата кариера на ганайския национал е свързана с Атлетико, като се изключат кратки престои под наем в Майорка и Алмерия.

В настоящия контракт на играча фигурира откупна клауза на стойност 50 милиона евро, а ако се стигне до активирането ѝ, то почти сигурно Интер няма да може да се мери със Сити.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Mar 25 2019, 15:09
Коментар #10562


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Biasin: "Inter, verbal agreement Marotta-Conte"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар Mar 26 2019, 09:41
Коментар #10563


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Не разбирам какво толкова му харесват на тоя Томас Партей.Не че съм много запознат с играта му,но ми изглежда един обикновен ръгач.Имаме си достатъчно такива,трябва ни АМЦ.

Този коментар е бил редактиран от N.Roussev на Mar 26 2019, 09:41
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар Mar 26 2019, 09:59
Коментар #10564


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Що се отнася до Конте,според мен са се разбрали още през януари,когато го хванаха да се върти около офиса на отбора в центъра на Милано.Съдбата на Спалети е предначертана,без значение как ще завършим.Дано поне остане професионалист до края и да завършим със силен финален рейд.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Mar 26 2019, 10:07
Коментар #10565


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(N.Roussev @ Mar 26 2019, 09:59 ) *
Що се отнася до Конте,според мен са се разбрали още през януари,когато го хванаха да се върти около офиса на отбора в центъра на Милано.Съдбата на Спалети е предначертана,без значение как ще завършим.Дано поне остане професионалист до края и да завършим със силен финален рейд.

Със сигурност появата на Конте в Милано не беше случайна и съответно е имало среща и преговори. Дори, ако си спомняте малко след това Моу също беше видян в подобна ситуация. Според мен е имало някакви разговори, но нищо повече.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Mar 26 2019, 10:19
Коментар #10566


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Гледах доста мачове на Атлетико този сезон , а и миналия и Партей като цяло не е със статус на титуляр , но Чоло го използва навсякъде да запълва дупки . Гледал съм да го пуска като десен бек , като дясно крило , дефанзивен халф , атакуващ халф ... Гд когато някой се контузи и Партей го заменя . Не е лош играч , но сякаш не е това което ни трябва , особенно за цената за която се говори . Иначе днес пак новини как избираме от Джеко и Запата за заместник на Икарди , което си е плачевно .
Колкото до Конте , аз вече казах , че съм твърдо за да се назначи, но въобще не съм сигурен , че ще се разделим със Спалети след края на сезона . Сега като треснем и Лацио в неделя , наще ще забравят и лоши серии и отпадане и за купата и за ШЛ и за ЛЕ ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар Mar 26 2019, 11:46
Коментар #10567


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Нашия нападател се казва Лаутаро Мартинес!!!
Джеко е идеален за алтернатива, нищо лошо не виждам да го вземем.
Трябва да натиснем здраво за два можещи халфа и десен бек.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Mar 26 2019, 14:49
Коментар #10568


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Цитат(inter_ruse @ Mar 26 2019, 11:46 ) *
Нашия нападател се казва Лаутаро Мартинес!!!
Джеко е идеален за алтернатива, нищо лошо не виждам да го вземем.
Трябва да натиснем здраво за два можещи халфа и десен бек.

Дам, и аз мисля че е по-добре да се налага Лаутаро и да се вземе някой като Джеко за алтернатива, отколкото да се изсипват сумата пари за Дибали, Лукакута и Мартинез през това време да седи на пейката. Според мене ни трябва задължително атакуващ халф, който да движи играта и качествени крила.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Mar 26 2019, 15:20
Коментар #10569


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Май аз съм единствения тук който не споделя прекалената еуфория около Лаутаро . Харесва ми и определено искам да е част от бъдещето на отбора , но грам не ми се вижда като човека който да води атаката ни догодина , а ние да се борим за нещо повече от 4ката . Момчето е на 22 години и има 5 гола от игра в 21 мача този сезон в Серия А , макар , че половината са като резерва . Можем само да гадаем колко ще се развие и за колко време ще го направи , но на мен в момента въобще не ми се вижда готов да води атаката на топ отбор . А и аз продължавам да го виждам като играч тип Дибала , зад нападателя , а не да води цялото нападение .
Незнам , може и да греша , но аз не виждам Лаутаро готов да води атаката ни през следващия сезон .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
inter_ruse
коментар Mar 26 2019, 15:46
Коментар #10570


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 5,214
Регистриран: 26-January 13
Град: Русе
Потребител No.: 9,265
Любим Играч: Vieri , Ibra , Milito



Нека вземем Ракитич/Модрич , Хамес и Алексис и останалото остави на Лаутаро.
Иначе от по евтините и реални варианти ми харесват Березински за десен бек , Дивара и Папу Гомез.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Mar 26 2019, 15:51
Коментар #10571


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Цитат(Kutinkata @ Mar 26 2019, 15:20 ) *
Май аз съм единствения тук който не споделя прекалената еуфория около Лаутаро . Харесва ми и определено искам да е част от бъдещето на отбора , но грам не ми се вижда като човека който да води атаката ни догодина , а ние да се борим за нещо повече от 4ката . Момчето е на 22 години и има 5 гола от игра в 21 мача този сезон в Серия А , макар , че половината са като резерва . Можем само да гадаем колко ще се развие и за колко време ще го направи , но на мен в момента въобще не ми се вижда готов да води атаката на топ отбор . А и аз продължавам да го виждам като играч тип Дибала , зад нападателя , а не да води цялото нападение .
Незнам , може и да греша , но аз не виждам Лаутаро готов да води атаката ни през следващия сезон .

Не гледай мачовете, а броя минути на терена. В Калчото има 6 гола за 1048 минути, което прави средно по 1 гол на 2 мача, което мисля, че не е никак лошо като постижение за първи сезон в Италия. Надявам се следващият сезон да стане още по-силен и да действа зад Икарди вместо Дибала.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Mar 27 2019, 09:22
Коментар #10572


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Байерн Мюнхен е отправил оферта на стойност 56 милиона евро за нападателя на Айнтрахт Франкфурт Лука Йович, твърди „Bild“.

Според информацията, германският гранд е отправил офертата през миналата седмица и тя е поставена на масата за обсъждане в Айнтрахт Франкфурт.

21-годишният нападател е желан горещо от треньора на Байерн Нико Ковач.

Талантливият нападател има 22 гола и 7 мача в 36 мача за Айнтрахт във всички турнири.

Според информациите в медиите, цената на сръбския национал е около 60 милиона евро.

Интер също проявява много сериозен интерес към Йович, който е гласен за заместник на Мауро Икарди. „Нерадзурите“ се очаква да се разделят със своя аржентински голаджия през лятото, след като Икарди се забърка в сериозен скандал с шефовете на клуба през последните седмици.

Барселона също ще участва в битката за подписа на Йович, който е спряган за заместник на Луис Суарес.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Mar 27 2019, 09:31
Коментар #10573


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Полузащитникът на Ривър Плейт Езекиел Паласиос е отклонил предложението на Реал Мадрид, предпочитайки да продължи кариерата си в Интер Милано през следващото лято. 20-годишният Паласиос има четири гола и седем асистенции за Ривър Плейт във всички надпревари, откакто се премести от юношеския тим в първия отбор на отбора от Буенос Айрес.

„Кралския клуб” бе считан за фаворит за подписа на полузащитникът, но медиите в Испания доверяват, че Паласиос смята, че ще се чувства по-ценен в Интер и ще играе повече. Същевременно аржентинският нападател на Интер Лаутаро Мартинес е близък приятел с футболиста и това спомогнало за избора му.

През този сезон халфът има един гол и четири асистенции в 14 мача за Ривър. Полузащитникът а аут от отбора от средата на миналия месец, след като има фрактура на фибулата.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.Roussev
коментар Mar 27 2019, 11:29
Коментар #10574


Старо Куче Интерист
*******

Група: Members

Коментари: 1,550
Регистриран: 21-October 16
Град: Стара Загора
Потребител No.: 9,447
Любим Играч: Diego Milito



Рискувахме с играч от аржентинското първенство миналата година,но се оказа печеливш ход.Този уж е следващият им голям халф,дано нещата се получат.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheffo
коментар Mar 27 2019, 14:07
Коментар #10575


Със синьо-черно сърце
********

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 3,716
Регистриран: 5-February 11
Град: варна
Потребител No.: 9,020



Аржентинец. Млад. Казва се Паласио(с). Взимайте го smile.gif

Според Тутуспорт, трите основни цели на Интер са - Джеко, Ракитич и Дармиан. Освен това се интересуваме отново и от Малкълм.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Mar 27 2019, 15:05
Коментар #10576


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Дармиан biggrin.gif Стига с този чуплив играч де, всеки трансферен прозорец ни свързват с него. И пак ще са същите номера - наемче с опция biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ambro
коментар Mar 27 2019, 16:54
Коментар #10577


Старо Куче Интерист
*******

Група: Член на фен-клуба
Коментари: 2,306
Регистриран: 10-May 10
Потребител No.: 2,550
Любим Играч: Diego Milito



Цитат(inter_ruse @ Mar 26 2019, 15:46 ) *
Нека вземем Ракитич/Модрич , Хамес и Алексис и останалото остави на Лаутаро.
Иначе от по евтините и реални варианти ми харесват Березински за десен бек , Дивара и Папу Гомез.

Ако се вземат тези тримата, останалото може даже и аз да го свърша


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Provenzano
коментар Mar 27 2019, 17:45
Коментар #10578


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 24,496
Регистриран: 16-April 11
Град: Петрич
Потребител No.: 9,069



Ама вие наистина ли вярвате, че можем да вземем трима футболисти от подобна класа и то в един трансферен прозорец? biggrin.gif Я, ни вижте трансферите в последните години. Кое голямо име сме купили? Сега пак ще са някакви наеми на Дармиан плюс някоя звезда на Удинезе като Родриго Де Паул (отдавна не са го свързвали с нас).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kutinkata
коментар Mar 27 2019, 18:30
Коментар #10579


Със синьо-черно сърце
********

Група: Members

Коментари: 6,596
Регистриран: 21-July 10
Потребител No.: 2,928
Любим Играч: javier zanetti



Цитат(Provenzano @ Mar 27 2019, 19:45 ) *
Плюс някоя звезда на Удинезе като Родриго Де Паул (отдавна не са го свързвали с нас).

Последните месеци няма нито един гол и нито една асистенция ( само май един от дузпа ) и за това , иначе ако направи ся някоя асистенция и гол и веднага ще ни го пратят да го взимаме biggrin.gif .

Този коментар е бил редактиран от Kutinkata на Mar 27 2019, 18:33
Go to the top of the page
 
+Quote Post
durex
коментар Mar 27 2019, 20:08
Коментар #10580


Модератор
********

Група: Inter-Bulgaria.Team
Коментари: 12,939
Регистриран: 27-May 09
Град: Ямбол
Потребител No.: 1,475



Един от любимите ми бекове го спрягат за нас, става въпрос за Хисай. Дано вземем албанчето и с това нацяло да стопираме Д;Амброзио да го играе вечния титуляр.

Друго интересно е, че и самият Ковачич иска да се върне при нас, което улеснява трансфера още повече и дори бих го считал като договорен, просто е въпрос на време и да се договори цената.

Пак душим около Малкъм, ще се борим с Байерн за подписа на Йович, само при условие че Икарди си тръгне.

Джеко, Запата ги спрягат за заместници на Икарди (дано не се случи никога да не дава Господ амин!)

Този коментар е бил редактиран от durex на Mar 27 2019, 20:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post

597 страници V  « < 527 528 529 530 531 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 потребител(и) четат тази тема (4 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 02:26 PM
Buy sports equipment online