Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: От къде научихте за форумa?
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Scofield
#Inter
jonnie
Потърсих в Гугъла за български сайт на Интер и от там видях връзка към форума.
ThEShADoW
еми нали заедно с метод и алерт сме тешкарите на канала нямаше начин да не науча от тях и съответно от канала wink.gif та научих от #Inter
Ultras
сам го намерих
Scofield
Значи гласувай за последния вариянт..
Faustico
от канала като го направиха веднага се регнах rolleyes.gif
THE_GAME
И аз така. Алберт каза: "Регистрирай се!" и аз к'во да права - изпълнявам. tongue.gif
SvetJlio
#Inter
ThEShADoW
ха ха ха Алберт wink.gif шееба и чаиката :Р
xlapety
#inter i ot scofield tongue.gif
freak-man
#Inter
eitakova
случайно , търсих някви неща в гоогле май и така.
ама пък за сметка на това се радвам че го намерих smile.gif
Simo
Ами търсих из нета и наи-после намерих smile.gif ,малко случайно стана ultra_inter.gif
Perugino
От # Inter.Поканиха ме и ми казаха, че трябва да има и от Нас "различните" във форума Ви.
MarcoMaterazzi
Ами търсих официалния български фен сайт на "ИНТЕР" в Интернет и попаднах на този.
Така ,че от Интернет разбрах!
PER SEMPRE NERAZZURRI
Цитат(Simo @ Jul 17 2007, 12:50 AM) [snapback]19767[/snapback]
Ами търсих из нета и наи-после намерих smile.gif ,малко случайно стана ultra_inter.gif

KEm4o
сам си го потърсих в нета smile.gif
Self Control
от бат Стоян разбрах за Форумчето
^^-Tancheto-^^
от #Inter
Ultras
сам го намерих
IL_CAPITANO
Случайно май
Гецата
Аз го намерих във сайта: www.inter-bulgaria.com
Il_Genio
от гугъла случайно
N E R A Z Z U R R O
Първо от гуугъл-а намерих inter-bulgaria.com . После видях, че има и форум, и така... wink.gif
INTERFAN
Видях в гугъл inter-bulgaria.com и от там разбрах за форума.
RoLeX
Зачудих дали има БГ форума за привържениците на Интер и ето ме тук.Google помогна в случая wink.gif
inter_fen
fcinter ми каза за форума,а сайта сам го намерих.
tutto_inter
От Чичо Google.bg
ale inter
От Гугал
bgutev
От едно момче от форума,което явно обединява Интеристите в България loveinter.gif
radiinter
Цитат(bgutev @ May 16 2009, 12:11 PM) *
От едно момче от форума,което явно обединява Интеристите в България loveinter.gif


Що ли си мисля че говориш за мене rolleyes.gif
Il-GeNi0
От Интернет smile.gif
vladkata_inter
от ULTRAS biggrin.gif
Xs7yLe
Написах у Google-о Inter и форума се появи biggrin.gif
Matrix
Горе долу,когато изхвърлиха гомната в сериа Б(прекрасна година беше) си търсих из нета картинки,за да ги уважи и десктопа ми и намерих една с целия им отбор и отгоре надпис КУРВИ СБОГОМ,после видях отдолу връзка Интер-България и след това се присъединих и към форумо.Като се сетя колко се радвах,че най-накрая съм намерил повечко интеристи от БГ на едно място.Алерта,Скофийлд,Джони,Светльо,Играта... и с времето почнаха да идват нови и нови интеристи,за което много се радвам.Форума ни е 1 от най-добрите в БГ и мога само да поздравя хората,които са се потрудили върху него.А наздраве!
durex
От бат radiinter c030.gif
radiinter
Цитат(durex @ Oct 5 2010, 12:15 AM) *
От бат radiinter c030.gif


cheers1.gif
Нямаше как де не те дръпна насам.В Гонг не даваш дума да се каже срещу нас allright.gif
Ultras
Цитат(vladkata_inter @ May 28 2009, 11:04 AM) *
от ULTRAS biggrin.gif


леле бях забравил,че има такава тема biggrin.gif до колкото помня беше чрез чичо Гугъл през далечната 2006 biggrin.gif
даже и още един заблуден съм вкарал тука хахахах
durex
Цитат(radiinter @ Oct 5 2010, 12:42 AM) *
cheers1.gif
Нямаше как де не те дръпна насам.В Гонг не даваш дума да се каже срещу нас allright.gif

Е някой път и ти влизаш да ги поскастриш малко,ама то и така трябва де да знаят къде сме ние и къде са те loveinter.gif 107952_orig.gif
El Jardinero
Парадоксално, но сигурно съм единственият човек, научил за форума покрай фен-клуба, а не обратното. Регнах се тук с единствената цел да съм в час какво се случва с ИК, а то взе, че ми хареса и останах, за добро или лошо. Да ме пита някой защо толкова години не ми е дошло на ума да направя едно гугле на "Интер + България", ама то предразсъдъците са страшна сила, особено моите спрямо Интернет, който ползвам само за работа и личен интерес / изгода / удоволствие... dry.gif

LONG LIVE OUR ARMY BARRACKS!!! s_inter.gif
radiinter
Цитат(durex @ Oct 5 2010, 01:21 AM) *
Е някой път и ти влизаш да ги поскастриш малко,ама то и така трябва де да знаят къде сме ние и къде са те loveinter.gif 107952_orig.gif



Абе напоследък вече избягвам да влизам защото много дечурлига там и се чувствам все едно слушам разговор в голямото междучасие.А пък и нали един ювентинец ме заплаши с лична саморазправа и аз вече няколко месеца умирам от шубе biggrin.gif

Иначе ако имаш нужда от подкрепа някой път,пиши.Веднага ще влезна да им припомня за батко им c030.gif
THE_GAME
Цитат(Ultras @ May 20 2007, 09:55 PM) *
сам го намерих



Цитат(Ultras @ Apr 16 2008, 06:06 PM) *
сам го намерих



Цитат(Ultras @ Oct 4 2010, 09:43 PM) *
леле бях забравил,че има такава тема biggrin.gif до колкото помня беше чрез чичо Гугъл през далечната 2006 biggrin.gif
даже и още един заблуден съм вкарал тука хахахах


Най-големия! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 2009-а леко е пропуснал да отговори, ама 2011 ще чакаме да си навакса. biggrin.gif
Ultras
Ами аз ли ? Аз сам го намерих biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.