Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Къде искате да е срещата на интеристите за финала на супер купата?
Форумът на Привържениците на Интер в България > > Сезон 2006/2007 > Новини и трансфери
BustA
Понеже не всички сме на линия в #Inter нека тук да обсъдиме къде и кога е най-удачно да се съберем за велики подвизи smile.gif
аз лично ще съм свободен от 09.07.07 г. до 30.08.07 г. Поне така ми се води лятната ваканция... Гласувах за София, защото в града наистина има какво да се прави и види.
ThEShADoW
аз съм съгласен за сега ще се въздържа от гласуване нека видим какво мислят другите.. дано се проведе все пак срещата независимо къде ще е мястото а за датата ... ще видим smile.gif
п.с. извинявам се че писах на латиница ама чак после видиах smile.gif
method
Стара Загора бе! В София ако отида най-малко ще ми е до такава среща wink.gif
menata
аз пак си гласувам за Бургас щот сам от там , но се разбрахме за Варна ...
method
ей мената, педал ти ли гласува за БС ве smile.gif шет те пребия laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Faustico
стара загора естествено ама.. кво да гласуваме от сега като тази среща ще е след 3 месеца.. много вода ще изтече до тогава
Kleemann
Мача за суперкупата ще е в края на август .. което предполага че повечето от нас ще са някаде на море. Затова предлагам срещата да е някаде по черноморието. Гласувам за Варна.
jonnie
Ако срещата е на морета по-добре ще е да е в Бургас. Все пак на юг са повечето курорти. Във Варна ходят само румънци.
SvetJlio
Пловдив майна , а август месец най-вероятно ще съм във Велико търново или някаде по-морето wink.gif
freak-man
аз гласувах за София понеже ми е най-близо smile.gif а за дата след края на май ше е най-добре според мене шото некой сме абуригени :Р
xlapety
Бургас wink.gif
THE_GAME
Пловдив. У центъра е. rolleyes.gif
AleRt
Аз се чудих м/у Пловдив и Бургас, ама избрах майна таун, защото ми е по-близко :Р До Варна според мен няма смисъл да се бие път. В София също не ми се иска, ама в крайна сметка и във Видин да е, пак ще се съберем biggrin.gif
kozz
Only VARNA city blink.gif
SvetJlio
в Милано ?
xlapety
На Сан Сиро tongue.gif
ThEShADoW
ок и аз съм за Пловдив smile.gif щом има повече желаещи
Jeter
Гласът за Велико Търново е моя, но се съм почи сигурен, че ще съм някъде под Бургас по това време. Северното черноморие е ебати помията, идвам в Бургас 80%, за други градове трябва да реша по-късно нали винаги има един женски багаж sad.gif , но за един ден се оставя.
PERKOTO
Аз гласувах за Варна но и според мен трябва да е някаде по черноморието лично за мен не е проблем да е в Бургас или Тарново
ThEShADoW
е като се замисля не е проблем да е и по морето ама въпроса е дали шопите ш са съгласни с тая схема щото.. smile.gif)) бе не знам квото направите аз съм за независимо къде е въпроса е да се съберем и да отпразнуваме успехите на нашия любим отбор
berti neroblue
Е хееее, много от рано уговаряме срещи, то има 4 месеца до тогава! То по-добре да се съберем за финала за купата, че е по-скоро , а и лятото ще трябва да се наливаме с бири unsure.gif !Търново на мен ми звучи най-добре! А проблема на Варна не е че има румънци, а че има варненци laugh.gif (византийците да не се засягат, шегувам се!)
jonnie
Аз като един от "ШОПИТЕ" mad.gif tongue.gif wink.gif съм съгласен за Бургас, както написах по-горе.
AleRt
Ми според мен трябва да го направим така, че на всички да е удобно, защото на софиянци найстина ще им е кофти да бият път до Варна .. но пък във Варна е най-голямата концентрация на фенове от форума smile.gif От там идва и предпочитанието .. мен Велико Търново също ме надъхва, Пловдив не е лоша идея .. в Стара Загора не знам къде ще дават мача и не мисля, че е удачно да е тук срещата smile.gif Тъй че аз мисля за Търново/Пловдив smile.gif
Faustico
пловдив е у центара и изглежда удачно.. иначе е вярно че концентрацията на фенове е във варна
THE_GAME
Респект за Варна, ама за повечето потребители се нахожда на 5-6 и повече часа път, да не говорим за тия от София... Аз предложих Пловдив, за да има няк'ъв баланс в разстоянието, което ще трябва да се пропътува от всички.
ThEShADoW
мда това за Пловдив и според мен ше се харчи щото иначе едните казват да ама ние еди кво си и така става каша smile.gif въпроса е да се съберем а къде вече ебеш ли маика му и честито 15-то скудето на сички фенчета и фенки smile.gif)))))))))))))))
BlueHeLL
Има много време до тогава, но гласувах за Пловдив rolleyes.gif
adriano1
Колеги,аз съм единствения от Сливен,но мисля че Пловдив е еднакво удобно за всички,защото наистина е в средата на страната.Варна не е зле,ама за голяма част от феновете е доста далече като дестинация...
И така - гласувам за Пловдив.....
П.П. И защо трябва да чакаме чак до финала за супер купата,като може другия месец още да направим една среща за да отпразнуваме титлата,все пак чакаме я толкова години....За финала за супер купата пак ще се съберем,в смисъл имаме полза от такива по-чести срещи,на всяко тримесечие например....
berti neroblue
Тъй като Казанлък е географският център на България (ако не ме подвежда паметта) що не идем там laugh.gif ! Коза Ностра, що не ни поканиш в Сливен- Амстердам на Балканите laugh.gif , хем ще се видим, хем ще помърсуваме!
BlueHeLL
Цитат(berti neroblue @ Apr 27 2007, 02:14 PM) [snapback]13243[/snapback]
Тъй като Казанлък е географският център на България (ако не ме подвежда паметта) що не идем там laugh.gif ! Коза Ностра, що не ни поканиш в Сливен- Амстердам на Балканите laugh.gif , хем ще се видим, хем ще помърсуваме!

хахаха laugh.gif laugh.gif
ThEShADoW
хем ще помърсуваме р0кс wink.gif браво пич добре го каза хахаха smile.gif)))) аиде бе гледам гласуването е оспорвано очаквах софиа/варна да земат стабилна преднина за да няма въпросителни ама на :Р има си и сега мислете кво ще праим
jonnie
Накрая да не вземе да пропадне срещата? huh.gif
ThEShADoW
да пропадне чак едва ли но мисля че много малко хора ще доидат където и да се проведе освен местните ест..бе не знам sad.gif като гледам само ква активност има темата от 100-на човека дето сме 10 са писали и сичките различно wink.gif голям филм дано сичко да мине добре щото ще е тъпо да не се съберем
adriano1
Цитат(berti neroblue @ Apr 27 2007, 02:14 PM) [snapback]13243[/snapback]
Тъй като Казанлък е географският център на България (ако не ме подвежда паметта) що не идем там laugh.gif ! Коза Ностра, що не ни поканиш в Сливен- Амстердам на Балканите laugh.gif , хем ще се видим, хем ще помърсуваме!

Милене,Сливен не е от местата където човек може да се забавлява добре и на спокойствие tongue.gif
А за мърсуването - знаеш че при нас от 15 годишни вече искат парички за секс услуги:-)
Относно срещата - никак не искам да се проваля и по-добр да се съберем 5-6 човека дори но да положим началото,аз например казах къде е най-добре да се съберем според мене,но няма никакъв проблем да се съобразя с мнението на мнозинството,ще одкарам и още едно момче - интеристче с мене tongue.gif
Давайте да решаваме и да се събираме...
jonnie
Как да се реши? Човек като погледне графиката от гласуването ... huh.gif huh.gif huh.gif
berti neroblue
Дидо, значи така, не щеш да ни поканиш в тоя ваш сластен град, ей..... tongue.gif

Организацията на мен лично не ми е силна страна, но ако говорим за среща кога долу-горе мислим да я замислим, че лично на мен графика ми натежава по това време на годината, аз си мисля че по-скоро датата е важна, изброените места са лесно достъпни. А Търново като най-централно е и най-подходящо според мен!
SvetJlio
Още е прекалено рано да се решава не се знае до тогава кой какви ангажименти може да има ! При мен има опция и да съм в Търново - може да бачкам там лятото wink.gif
adriano1
Абе решаваме и я правим,големи хора сме,много ясно че няма да е удобно за всеки,ама е важно да поставим началото!!!
И аз съм сега в кампания и бачкам по 15-16 часа,ама където и да е ще дойда.
Предлагам до края на седмицата да се реши къде ще е мястото и да се почва да се прави организацията..
ThEShADoW
пичове аз съм твърдо за smile.gif искам да се съберем е така да си разцъкаме бирите да обсъдим тва онова пък дали ще доидат хора от канала или не не мисля че е от кои знае кво значение важното е че сме Интеристиsmile.gif братя и се подкрепяме и едно и също нещо ни радва така че мисля да я направим в Пловдив/София може за дата оставиам на вас да решите smile.gif това е от мен
ThEShADoW
е решихме ли единодушно къде ще е срещата и на коя дата?! smile.gif наближава август а още нищо не е ясно маи :> ако някои не му се идва да си каже а тези които искат да се съберем нека пишат за да видим кои са активните и кои гласове да броим реално да не стане така че 10 човека да са гласували за еди къде си и да не доидат на срещата wink.gif
jonnie
Тъй като се очаква катастрофална загуба и на този финал, май няма да има среща ... wink.gif
ThEShADoW
много негативно си настроен пък тиsmile.gif и да паднеми да бием ? smile.gif сещаш се нали.. :Р
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.