Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: ИНТЕР - рома
Форумът на Привържениците на Интер в България > > Сезон 2006/2007 > Мачове
adriano1
Днес четох в 7 дни спорт че ако бием и тях ще изравним рекорд на байерн мюнхен и реал мадрид - те имат по 15 поредни победи.
Струва ми се вече че и много яко започва словестна война срещу нас,мамка им кучета.
Накой знае ли дисциплинарната ситуация преди мача??
Scofield
Спалети: Не можем да настигнем Интер

Агенция "Фокус"

Рим. Наставникът на Рома Лучано Спалети намекна, че тима вече няма почти никакви шансове за “Скудетото”, информира сайтът Goal.com. “Рома може единствено да остави добро впечатление. Мисля че вече е много трудно да настигнем Интер. Те знаят силата си и я показаха”, заяви Спалети, който получи наградата за най-добър треньор на церемонията по връчването на италианските футболни “Оскари”. Рома изостава с 11 точки от Интер, като този уикенд двата отбора излизат един срещу друг на стадион “Сан Сиро” в Милано.
Tito
Ми как ще имат шансове след като правят слаби мачове .И дано да подобрим този рекор на реал и байерн.

ФОРЗА ИНТЕР !!!!!!!!!!!!!
SvetJlio
След този мач сме шампиони ! smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif cool.gif
Scofield
Дано... smile.gif
method
Аз пък предпочитам да бием Милан с 8 на 0 от колкото да сме шампиони шот баце.. МРАЗИМ МИЛАНИСТИ!!!
mi6oo
бием ли рома сме 100% 6ампиони....и мисля 4е няма да имаме особени затруднения
BlueHeLL
Бием Рома и сме на 99% шампиони smile.gif Пък и така ще изравним рекорда на Байерн и Реал М tongue.gif
Scofield
Да...ако победим Рома самочувстивето ще ни се покачи и си мисля , че излезем много надъхани за мача с Валенсия
adriano1
QUOTE(method @ Jan 30 2007, 08:17 PM) [snapback]8803[/snapback]

Аз пък предпочитам да бием Милан с 8 на 0 от колкото да сме шампиони шот баце.. МРАЗИМ МИЛАНИСТИ!!!

То и аз ги мразя мазните миланисти,ама искам да станем шампиони и да ги бием с 8:0.Някой да има нещо против?? tongue.gif
THE_GAME
Ромите са ни абонати by default. Тъпото е, че при никаквата конкуренция в Италия, нямаме реална представа как ше изглеждаме на международното поле с/у наистина сериозните отбори.
Scofield
Мексес пропуска дербито с Интер

Централният защитник на Рома Филип Мексес най-вероятно ще пропусне дербито от 22-ия кръг от Серия "А" на "Сан Сиро" срещу Интер. Французинът се контузи в петата на десния крак по време на тренировката във вторник, като пропусна и срещата реванш от 1/2-финала за Купата на Италия с Милан (3:1). Въпреки че лекарския щаб на "вълците" се опитва да направи всичко възможно да го възстанови за среща с "нерадзурите", по-всяка вероятност той ще гледа двубоя от трибуните.


jonnie
Отсъствието на Мексес е добра новина за нас.
Няма причина да не спечелим този мач и да докажем, че този сезон просто няма кой да ни спре.
FORZA !!!
adriano1
Дай боже победа....
Scofield
Вилхелмсон също под въпрос за мача с Интер


Новото попълнение на Рома - шведският халф Кристиян Вилхелмсонq може да пропусне срещата с Интер от 22-ия кръг на Серия "А", разкриха от клуба. Скандинавският футболист бе ритнат от Дженаро Гатузо по време на срещата с Милан (3:1) от 1/2-финала реванш за Купата на Италия, като получи дълбока рана, която ще бъде зашита с 8 шева, от вътрешната страна на лявото бедро. Според специалистите има минимална възможност играчът да се появи в игра в неделя.

sportal.bg
SvetJlio
Ще си ги смачкаме както винаги и за купата и за първенството smile.gif
Scofield
Сайтът на УЕФА:
Интер е кошмарът на Рома




Като мачпойнт за водача в Серия А Интер определи неделния двубой срещу Рома сайтът на УЕФА. Досега нерадзурите имат 18 победи и само 3 равенства в първенството. Интер навъртя 14 поредни успеха в шампионата и води с 11 точки пред Вълците. Всеки друг резултат освен победа за Рома на стадион "Джузепе Меаца" на практика ще сложи край на крехките съмнения около шампионската титла.
Интер е истински кошмар за столичани напоследък. През миналия сезон нерадзурите прекъснаха рекордната тогава серия на римляните от 11 поредни победи (1:1 на "Олимпико"). После миланци биха Рома на финала за Купата на Италия (общ резултат 4:2 в двата мача) и взеха Суперкупата на страната (Вълците водеха с 3:0, но отстъпиха с 3:4).
Междувременно Лучано Моджи, главният герой в скандала за уговорените мачове през лятото, позна кой ще свири неделното дерби. Преди няколко дни бившият генерален мениджър на Ювентус заяви, че Интер - Рома ще бъде поверен на Джанлука Папареста, както и стана. Моджи направи общо 5 прогнози и позна още двама съдии, получили назначения за 22-ия кръг - Стефано Фарина (Катания - Палермо) и Роберто Розети (Парма - Фиорентина). Заради машинациите на Моджи Ювентус бе пратен в Серия В, а самият той бе изхвърлен от футбола за 5 г. След множеството съдийски подаръци този сезон се създава впечатлението, че именно Интер е заел мястото на Старата госпожа като най-подпирания тим на Апенините.

7sport
adriano1
Сега с отлагането ще им се възстановят и Вилхелмсон,и Мексес... mad.gif
Scofield
Но и Ибрахимович smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.