Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: посещение на мач на ИНТЕР
Форумът на Привържениците на Интер в България > > Сезон 2006/2007 > Мачове
Страници: 1, 2
adriano1
Колеги,хрумна ми една идея и искам и вашето мнение.
Всички знаем какъв сезон правим - рекорди,силен отбор,жадуваната титла се приближава,а аз я чакам от 89 г. - има ли по-добър повод от това да се организираме и да отидем март или април на някой мач на "Джузепе Меаца"?????
Подробностите ще ги уточним,искам само да знам има ли и други желаещи за това??
Очаквам отговорите ви!
Jeter
Ми аз мисля че имаше такава тема преди и имаше желаещи, струва ми се обаче, че някой от софиянци трябва да се разтърси за билети.
adriano1
QUOTE(Jeter @ Jan 23 2007, 08:14 AM) [snapback]8027[/snapback]

Ми аз мисля че имаше такава тема преди и имаше желаещи, струва ми се обаче, че някой от софиянци трябва да се разтърси за билети.

Най-големия ми приятел е в Милано,може да купи билети,макар да е миланист.
Нека да видим колко хора ще желаят това да стане,а другото вече може да се уточни...
jonnie
Билетите могат да се закупят и online.
Друга добра новина е, че с MyAir още от средата на Февруари маже да се направи отиване и връщане за около 120 евро. biggrin.gif
Мен най - много ме притеснява проблема с преспиването, въпреки, че ми казаха, че за най - много около 60 евро може да се намери хотел.
Лошото е, че е трудно доста хора се организират да тръгнат (в смисъл всеки е зает в различно време и т.н.).
Иначе идеята е доста добра. biggrin.gif
mi6oo
хора аз съм адски навит,дайе на 11 март е ма4а ни с милан даите да се събираме и да отиваме кво 6е кажете?
adriano1
QUOTE(mi6oo @ Jan 23 2007, 07:24 PM) [snapback]8099[/snapback]

хора аз съм адски навит,дайе на 11 март е ма4а ни с милан даите да се събираме и да отиваме кво 6е кажете?

Точно за мача с милан - малко трудно,билетите ще са почти сигурно продадени,а и ще са доста скъпи.Идеята ми беше с някой средняшки отбор да гледаме мач,ще се обадим на Боре Касабов от РИНГ ТВ,той е интерист,даже ще изберем такъв отбор който е включен в пакета на РИНГ ТВ и ще н покажат по ТВ tongue.gif
mi6oo
da ве 6е питаме борето то4но така а и аз не съобразих 4е билетите за милан сигурно ве4е са и продадени даите да го ре6им и да заминаваме
berti neroblue
Та тръгваме значи... biggrin.gif . Аз съм за, най-вече за мача с мУлан (дано не излезе някой сериозен ангажимент). Хотелска стая за двама-60 евро на вечер, на 3 спирки на метрото от 'Меаца', има няколко такива хотели. Мен малко ме е страх от летене, навит съм и на автобус. Ако тоя приятел може да вземе билети (цените ги има в офиц сайт) е екстра, оn-line продажбата нещо не тръгва на моя комп. Тъй че остава само да се разберем на кой мач отиваме, ако има софета (и ако имат време и желание) евентуално те може (ще черпим после) да действат за билети за пътуването! FORZA INTER PER SEMPRE!
adriano1
QUOTE(berti neroblue @ Jan 24 2007, 09:05 AM) [snapback]8123[/snapback]

Та тръгваме значи... biggrin.gif . Аз съм за, най-вече за мача с мУлан (дано не излезе някой сериозен ангажимент). Хотелска стая за двама-60 евро на вечер, на 3 спирки на метрото от 'Меаца', има няколко такива хотели. Мен малко ме е страх от летене, навит съм и на автобус. Ако тоя приятел може да вземе билети (цените ги има в офиц сайт) е екстра, оn-line продажбата нещо не тръгва на моя комп. Тъй че остава само да се разберем на кой мач отиваме, ако има софета (и ако имат време и желание) евентуално те може (ще черпим после) да действат за билети за пътуването! FORZA INTER PER SEMPRE!

Идеята ми е март - април да отидем на домакински мач, като мачовете са: с Удинезе на 28 февруари, с Парма на 1 април, с Палермо на 15 април, с Емполи на 29 април и с Лацио на 13 май.Изключвам последния домакински мач с Торино,защото тогава ще е лудница.
Сега остава някой от колегите да каже кой от тези отбори е включен в пакета за излъчване на РИНГ ТВ и да решим.Аз лично знам със сигурност за Лацио че ги дават.
Има и друго - не е задължително да спим там,може да си организираме микробус за 15-20 човека,тръгваме сутринта на предния ден,сутринта в деня на мача сме в Милано,малко разходка или шопинг,гледаме мача и след това се прибираме пак с микробуса.Разбира се всико е въпрос да договорки,чакам мнения от всеки от вас.
AleRt
Аз за това последното съм навит, ама не забравяйте, че всичко е свързано с пари .. аз не виждам как ще хвръкнат по-малко от 500лв за това нещо smile.gif
adriano1
QUOTE(AleRt @ Jan 24 2007, 11:48 AM) [snapback]8140[/snapback]

Аз за това последното съм навит, ама не забравяйте, че всичко е свързано с пари .. аз не виждам как ще хвръкнат по-малко от 500лв за това нещо smile.gif

Завиви,аз мисля че ако се напънем може и с 3000 да се оправим.
Искам обаче да знам мнението на повече хора,да чуя повече предложения и да изберем най-доброто за нас.Все пак исторически сезон е,сега ако не отидем - кога??? smile.gif
AleRt
Аз не знам 500 отде да измъкна, ти 3000 викаш biggrin.gif Тря'а да видя за бала какво ще събера wink.gif
adriano1
[quote name='AleRt' date='Jan 24 2007, 02:40 PM' post='8155']
Аз не знам 500 отде да измъкна, ти 3000 викаш biggrin.gif Тря'а да видя за бала какво ще събера wink.gif
[/quote
Аз викам 3000 за пътуването и билетите за всички.Отделно всеки си носи за джобни колкото иска - може и по 2000 евра всеки да си вземе tongue.gif
Jeter
Най-добре е със спане, но мен лично не ме бърка и да пътувам. Как ще се съберем 15-20 човека невиждам ама ... мачът със Торино ми се вижда най-подходящ всеки ще може да се организира пък и мисля че тогава ще им връчат купата (всъщност незнам дали пък като опонентите нямат математически шанс .... тогава тоя мач няма да е удачен)!
El Chino
Аз съм навитак но зависи колко пари ще струва, защото ме чака и абитюренска tongue.gif Иначе най-удачния мач ми се струва срещу Палермо хем април месец когато се предполага, че времето ще е хубаво хем противника е силен wink.gif
adriano1
Аз мисля че мача с Торино ще е най-неудачен,защото тогава се връчва купата и билетите ще са най-скъпи.Мача с Лацио е добре,защото ще го дават по РИНГ ТВ.
С микробус ще е най-добре,защото те возят за по 80-90 ст. на километър,а ако някой намери познат шофьор,може и по-малко.
mi6oo
хора тва с микробуса наистина е добра идея навит съм.нз оба4е нека е домакински ма4 със сигурност.ина4е парите наистина 6е са доста
Dido
оооо как ми се иска само.Трябва да се моля на бащата да ми прати пари.Да посетя Сан Сиро ми е мечта.
adriano1
Посещение на "Джузепе Меаза" - ооо,ако не си ходил е голямо чувство,особенно като видиш отдалече как се показват кулите wink.gif
berti neroblue
Така като гледам сме май само 5-6 ентусиастите, дето се вика и в две коли ще се съберем (моята ще се разпадне нейде в Сърбия за съжаление). Иначе редовен микробусен транспорт до Милано ще да е около 250 лв, двупосочен, ако направят намаление ок, но се съмнявам, още повече за 6 човека. И защо не ви се ходи на мача с мУлан бе хора, е това е тръпка, може да си спретнем едно стендартче даже, да видят хората, че и в БГ има интеристи! За мача с Торо ми се струва, че билетите ще свършат още другата неделя. Аз имам познат с микробус, всички екстри, ама за 6 човека няма да се навие, а и от Добрич цената ще се оскъпи доста! Има ли софиянци сред нас?
mi6oo
да посетя ма4 на интер на сан сиро ми е ме4та..
adriano1
Аз лично съм от Сливен,мисля че наистина софиянци трябва да вкарат някоя готина оферта.
И не че не ми се ходи на мача с милан,ама просто тогава ще е лудница,а и билетите ще са много по-скъпи.
mi6oo
еи аиде да отидем на ма4а бенефис на михаилови4 кво 6е кажете? smile.gif
berti neroblue
Не питая добри чувства към сърбите,овчари пълни и гадни копеленца, аз съм пас, по-добре на Меаца!

Проверих няколко транспортни фирми, пътуващи до Милано, билетът в двете посоки е 300 лв, ако си спомням правилно пътуват през ден. На има 10 март има линия към Милано, на 12 обратно към София, май обаче ще трябва да се преспи, пак ще проверя.....
mi6oo
еи имали някои от пловдив тука?
adriano1
QUOTE(berti neroblue @ Feb 1 2007, 09:09 AM) [snapback]8924[/snapback]

Не питая добри чувства към сърбите,овчари пълни и гадни копеленца, аз съм пас, по-добре на Меаца!

Проверих няколко транспортни фирми, пътуващи до Милано, билетът в двете посоки е 300 лв, ако си спомням правилно пътуват през ден. На има 10 март има линия към Милано, на 12 обратно към София, май обаче ще трябва да се преспи, пак ще проверя.....

Берти ти от къде си??
Мисля че ако се намери микробус ще ни е доста по-евтино,а и няма да има нужда да се стои 2 дни в Милано.....нека софиянци кажат нещо...
berti neroblue
От Добрич съм Адриано 1, аз имам 500 км само до София, тоя мой познат има бус 12 места и с 11 човека не тръгва, а и до София ще иска пари. Най-добре първо да решим на кой мач ще ходим и колко човека, после организацията няма да е толкова трудна- има телефони, нет, т.н.т. Билети или твоя човек в Милано може да вземе, или ще се свържем с някой (в един друг форум на ИНТЕР има няколко човека дето биха откликнали, надявам се).
adriano1
QUOTE(berti neroblue @ Feb 2 2007, 10:50 AM) [snapback]9035[/snapback]

От Добрич съм Адриано 1, аз имам 500 км само до София, тоя мой познат има бус 12 места и с 11 човека не тръгва, а и до София ще иска пари. Най-добре първо да решим на кой мач ще ходим и колко човека, после организацията няма да е толкова трудна- има телефони, нет, т.н.т. Билети или твоя човек в Милано може да вземе, или ще се свържем с някой (в един друг форум на ИНТЕР има няколко човека дето биха откликнали, надявам се).

Берти и аз имам 300 км. до София....
Лично според мене най-удачен във времето е мача с лацио - хем с хубав съперник,хем април - топло ще е.Очаквам мнения....
jonnie
QUOTE(berti neroblue @ Feb 2 2007, 12:50 PM) [snapback]9035[/snapback]

От Добрич съм Адриано 1, аз имам 500 км само до София, тоя мой познат има бус 12 места и с 11 човека не тръгва, а и до София ще иска пари. Най-добре първо да решим на кой мач ще ходим и колко човека, после организацията няма да е толкова трудна- има телефони, нет, т.н.т. Билети или твоя човек в Милано може да вземе, или ще се свържем с някой (в един друг форум на ИНТЕР има няколко човека дето биха откликнали, надявам се).



QUOTE(adriano1 @ Feb 2 2007, 05:32 PM) [snapback]9053[/snapback]

Берти и аз имам 300 км. до София....
Лично според мене най-удачен във времето е мача с лацио - хем с хубав съперник,хем април - топло ще е.Очаквам мнения....


Аз като съм в София да не би да съм в Милано? biggrin.gif
Пак съм на едно 1500 км от там.
adriano1
Поне си в София:-)
Айде вижте там за някакво бусче??
ELMANIFICO
в нашия форум в момента се базикаме за разходка с колело,но това е нереално (аз го предложих ) но като ви гледам тук колко мн хора има при нас са май малко по малко какво ще кажете за един общ автобус 80 места 40 интеристи 40 ювентинци да съберем прари и да идем първо май ще минем през милано после през торино ,ест идеята не е мн добра да се събираме феновете на двата отбора задълго заедно,но все пак на всеки му се глеа мач на живо и си мисля,че няма да има кой зане каки инзчиденти
method
хаха абе Вие луд ли сте? качваме се 5 човека на Зафирата и отиваме на мач с Милан!! Билети има!!! Кви автобуси к'ви 5000 хиляди марки. Ние 5 човека не може да се съберем камоли цял автобус smile.gif Трябва всички да имате международни паспорти и да си направим застраховки и т.н. Отиваме на 11 март и това е. smile.gif трябват Ви около 200 или 300 EUR не повече. (бензин, храна, хотел) smile.gif билетите на 3-я етаж има и по 15 Евро. иначе ще са към 30-40.
adriano1
QUOTE(method @ Feb 3 2007, 02:10 PM) [snapback]9126[/snapback]

хаха абе Вие луд ли сте? качваме се 5 човека на Зафирата и отиваме на мач с Милан!! Билети има!!! Кви автобуси к'ви 5000 хиляди марки. Ние 5 човека не може да се съберем камоли цял автобус smile.gif Трябва всички да имате международни паспорти и да си направим застраховки и т.н. Отиваме на 11 март и това е. smile.gif трябват Ви около 200 или 300 EUR не повече. (бензин, храна, хотел) smile.gif билетите на 3-я етаж има и по 15 Евро. иначе ще са към 30-40.

Метод зафирка ли караш?? Дизелче??
Сладка работа....аз викам да не спим там,направо след мача назад,аз съм го карал пътя Милано - София,предполагам че ще има и други шофьори.Пиши ме мене!!
Просто исках микробус,за да отидем повече хора.
Никакъв юве.никакви техни фенове!!
Мерда юве,мерда милан!!
Hurto
аз пари на курва нямам да отида на мач ше ходя smile.gif tongue.gif
adriano1
QUOTE(Hurto @ Feb 3 2007, 08:35 PM) [snapback]9147[/snapback]

аз пари на курва нямам да отида на мач ше ходя smile.gif tongue.gif

Hurto,ама ти даваш пари за курви ли?? tongue.gif
недей така,те на нас трябва да ни дават tongue.gif
method
1600km не са малко. Трябва да спим някъде няма начин. Зафа не е дизел, но сега новия който чакаме е TDI. Тепърва ще преценя разликата smile.gif
berti neroblue
Method,ти си човека biggrin.gif .Брой и мен! Остават около 4 седмици!
Jeter
Ми добре брйте и мен.
method
Някой знае ли поне малко италянски, защото в Милано са много зле с английския? smile.gif
adriano1
QUOTE(method @ Feb 4 2007, 10:19 AM) [snapback]9161[/snapback]

Някой знае ли поне малко италянски, защото в Милано са много зле с английския? smile.gif

За какво ти е този италиански,моя човек ще ни посрещне на входа на Милано,ще ни заведе до стадиона и после ще ни изпрати...
method
Еее това е супер ако стане така.!
adriano1
QUOTE(method @ Feb 4 2007, 05:46 PM) [snapback]9174[/snapback]

Еее това е супер ако стане така.!

Така ще е,само че знаете ли какво се сещам - нали всички мачове ще бъдат отложени за 2 седмици - малко се променят датите,ще има пренасрочване на мачове,междинни кръгове и т.н.
method
Това е още по-добре, защото на 10-ти март имам рожден ден и ще се избухва тука няма какsmile.gif) Честно казано най-добре е да сме 4-ри човека най-сериозните и да отиваме. Без да се циганим (за пари) там. Да спим като бели хора в хотел, а вечерта да излезем в Милано да се почерпим smile.gif Обещавам Ви една изненада, която много ще ви хареса там wink.gif Ще имаме приятна компания tongue.gif biggrin.gif
adriano1
QUOTE(method @ Feb 5 2007, 05:11 PM) [snapback]9227[/snapback]

Това е още по-добре, защото на 10-ти март имам рожден ден и ще се избухва тука няма какsmile.gif) Честно казано най-добре е да сме 4-ри човека най-сериозните и да отиваме. Без да се циганим (за пари) там. Да спим като бели хора в хотел, а вечерта да излезем в Милано да се почерпим smile.gif Обещавам Ви една изненада, която много ще ви хареса там wink.gif Ще имаме приятна компания tongue.gif biggrin.gif

Метод,някоя готина мадама ли?? tongue.gif
И аз искам да спим в някой готин хотел и да направим шопинг после с редторанти,ама парите са леко кът братле sad.gif
Ще видим все пак,ще измислим.
Аз лично има къде да спя там,ама не искам да оставям групата и да се спасявам сам,а и няма да може да спим всичките при моя човек...
AleRt
Ае пари все ще се намерят, ама работата е, Дидо, че ти си бачкаш, пък аз съм на гърба на наще все още и има значение колко ще ми излезнеsmile.gif И за това искам да знам к'во става, аз ако трябва и от бала си ще се откажа .. и без т'ва и не съм много надъхан за там
mi6oo
наистина трябва да измислим не6то 4е ....ами нз ама с бус маи 6тее наи-добре,но дето викате бая пари 6тее и аз съм на гарба на на6те
adriano1
Абе аз сам се издържам,ама никак не е лесно,да знаете dry.gif
Има време все пак,проверявам нещата за бус все още....
method
Дълаг, че аз изобще не те смятам теб! smile.gif Ще вземеш да ми хленчиш насред Милано.. ще има да се чудя к'во да те пра'я.! По-добре си отиди на бала wink.gif

Тая идея за микробуса я отпишете!!! Няма да се съберем повече от 5 човека гарантирам ви го! За в Милано и аз мога да си намеря спане, но мисля че всеки може да отдели 40 евро да спим в хотел като "бели хора". Пък за магазините не е задължително да си пазарим. Може само да се разходим и да си направим купон. Пък толкова ако искате дрехи ще ви взема с мен в Истанбул като ходя... ще се родите на дрехи и на цени!!! smile.gif

Днес гледах зелената карта е 12лв за колата и по 8лв застраховка на човек! 150лв на човек бензин някъде и 80лв зпането.. ! Билетите ще са по 30-40 евро и все пак за храна трябват малко. Не може да отидеш в чужда държава с 5лв в джоба wink.gif
AleRt
К'во щи мрънкам ве, познаваш ли ме изобщо, че да изказваш мнение по т'ва какво ще правя аз ?
method
шарЪп biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.