Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: СПАЛ - Интер
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Мачове
Provenzano

-

07 / 10 / 2018

21:30 часа

Пряко по MAX Sport 2

ст. "Паоло Маца"

Kutinkata
Победата тук ми се вижда повече от задължителна . След този мач идва почивка , а след нея ще има 7 кръга в които ще играем с Милан и ще гостуваме на Лацио , Аталанта , Рома и Ювентус . Като тези 7 кръга ще са гарнирани с 2 мача с Барселона в ШЛ . Така , че не може и да става дума да си убием инерцията точно със Спал . Както казах след мача идва почивка , така , че няма смисъл от почивка за никой . В атака Мауро е ясен , принципно ми се иска Лаутаро зад него но знаем , че няма как . Нинджата намира формата си и заедно с Брозо са машини в средата на терена , жалко е но Весино повече пречи отколкото помага , за това ми се иска да не играе този мач . Перишич май навлиза в обичайна за него летаргия , кара по 2-3 такива на сезон , там може да играе Балде Кейта ( само не Кандрева ) а на дясното да е Политано , който сякаш намира форма . Искам да видя и Вършалко вече , защото е време и десния бек да помага в атака . Та накратко искам такъв състав :

----------------------------Ханданович------------------------
Вършалко---Миранда---Шкринияр---Асамоа
------------Найнголан---------Брозович------------------
Политано----------------Лаутаро-----------------Балде
----------------------------------Икарди----------------------------
radul
Може би ще има почивка за Икарди, а Лаутаро на върха.
ale inter
Цитат(Kutinkata @ Oct 4 2018, 11:29 ) *
Победата тук ми се вижда повече от задължителна . След този мач идва почивка , а след нея ще има 7 кръга в които ще играем с Милан и ще гостуваме на Лацио , Аталанта , Рома и Ювентус . Като тези 7 кръга ще са гарнирани с 2 мача с Барселона в ШЛ . Така , че не може и да става дума да си убием инерцията точно със Спал . Както казах след мача идва почивка , така , че няма смисъл от почивка за никой . В атака Мауро е ясен , принципно ми се иска Лаутаро зад него но знаем , че няма как . Нинджата намира формата си и заедно с Брозо са машини в средата на терена , жалко е но Весино повече пречи отколкото помага , за това ми се иска да не играе този мач . Перишич май навлиза в обичайна за него летаргия , кара по 2-3 такива на сезон , там може да играе Балде Кейта ( само не Кандрева ) а на дясното да е Политано , който сякаш намира форма . Искам да видя и Вършалко вече , защото е време и десния бек да помага в атака . Та накратко искам такъв състав :
----------------------------Ханданович------------------------
Вършалко---Миранда---Шкринияр---Асамоа
------------Найнголан---------Брозович------------------
Политано----------------Лаутаро-----------------Балде
----------------------------------Икарди----------------------------

high_five-1304.gif Ей това е точната 11ка само да добавя ,че Лаутаро може да играе и до Икарди и с чиста 4-4-2 ще сме много по-опасни и можещи
cheffo
Точно в тази серия от мачове с трудни съпернци ще се види дали има израстване в отбора или не.
Kutinkata
И все пак гадзета прогнозират Кандрева титуляр biggrin.gif Заедно с Перишич по крилата . Според тях Вършалко , Лаутаро , Балде и Политано ще са пейки .
Provenzano
Бием тука рутинно с 0-2 и продължаваме с победната серия.
Kutinkata
Брозо имал проблеми и може би няма да играе . Само като си помисля двойка в центъра - Весино и Галярдини ( Валеро ) и направо ми се плаче . Ако Брозо няма да играе , то Спалети е длъжен да върне Нинджата назад и Лаутаро зад Икарди .
durex
Може и Жоа Марио да си партнира с Весино. Ще видим как ще излезе Спалети, има слухове, че и Икарди можел да е на пейката за сметка на Лаутаро.
durex
Балдето и Перишич ще са на двата фланга.
Kutinkata
Валери и Весино ( Галярдини ) ще са в средата . Според гадзета Кандрева и Кейта по крилата , но дано са Кейта и Перишич . А Икарди не трябва да почива , в началото на сезона сме а той изпуска половината мачове . Млад футболист е и жаден за голове , нека играе довечера , защото мача ще е тежък . Спал са стабилни а ние ще сме без Брозо .
inter_ruse
Жоао Марио трябва да получи шанс,Вршалко също...
Provenzano
Наставникът на Интер Лучано Спалети коментира предстоящия двубой на “нерадзурите” със СПАЛ в неделя вечер. Специалистът е на мнение, че отборът му има дълъг път пред себе си, който трябва да извърви, за да се превърне в отбор, при който победите да изглеждат нещо напълно нормално и очаквано.

“Работим в правилната насока. Според мен не сме показали пълния си потенциал. Победите срещу Тотнъм и ПСВ не трябва да ни успокояват. Когато носиш фланелката на Интер, всеки един мач е изпит. Справихме се добре и постигнахме добри резултати. Най-важното е, че успяхме да поддържаме високо ниво и от губеща позиция. На правилния път сме и трябва да поддържаме тази концентрация, за да постигнем добър резултат и срещу отбора на СПАЛ”, започна Спалети.

“Най-доволен съм от психическото израстване и показване на характер. В двубоя със СПАЛ ще видим дали ще покажем този характер. Всички в Интер са титуляри. Разполагаме с по-широк състав от този през изминалия сезон. Клубното ръководство работи добре”, допълни още опитният наставник.

“Докато победите ни продължават да изумяват всички, значи, че не сме тези, които искаме да бъдем. Винаги съм влюбен в своите футболисти. Искам да дам за пример Борха Валеро. Колкото повече футболисти като него имаме в състава си, толкова по-далече ще стигнем”, завърши Спалети.
durex
radul
Миналата година ги бихме с дузпа, а в ответния ни изравниха накрая. Очаквам трудна победа.
Kutinkata
Еееее браво Перишич и Кейта по крилата . Единствено щях да пусна Лаутаро на мястото на Борха , но и така трябва да бием .
durex
Всички конкуренти си взеха мачовете, така че трябва да бием на всяка цена.
ale inter
Бием ли сега (а то е задължителна победа) излизаме 3ти в класирането
javier
ще бием и то със силна игра
durex
Икардиииииии
Kutinkata
Играем отново ужасен футбол но водим , даже можеше и 2:0 да водим ако Кейта не беше отиграл положението ... странно . Но в същото време Спал можеха да вкарат около 5 гола . Но няма как , без халфова линия толкова . Весино отново доказва , че и в Левски би бил резерва , но все пак ми се иска някой да му каже , че има право да подава топката напред , а Валеро вече толкова си може , докато Нинджата греши твърде често . Ако играем така и второто няма да бием .
javier
до кога
durex
Икардиииииииии
Provenzano
Икардиии... много голям! Спалети е много, много страхлив треньор. Просто нямам думи.
Provenzano
Хаха извади Капитана за Галярдини. Сега 10 минути катеначо и ще браним резултата срещу великия спал... аре стига бе.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Oct 7 2018, 23:11 ) *
Хаха извади Капитана за Галярдини. Сега 10 минути катеначо и ще браним резултата срещу великия спал... аре стига бе.

Че ние цялото второ полувреме сме катеначо . Спал ни надиграха днес но някак бихме , честно казано не играем никакъв футбол , нямам идея как взехме 6 поредни победи . Спалети е страхлив треньор и не е за нас , ако продължаваме така в най скоро време яко ще спукаме гуми отново .
durex
Честита победа! Миранда е за резерва, Балдето и той!
javier
имаме отбор но нямаме трениор това е истината
Kutinkata
Футбола който играем е ужасен , доста по слаб от миналия сезон , вече незнам дали Спалети е способен да промени нещата . Срещу който и да играем се мъчим 90 минути , имам чуството , че утре да играем срещу Славия и ако поведем 1:0 ще се приберем целия отбор в защита и Спалети пак ще пуска Галярдини на мястото на Икарди . Ако не се стегнем няма да завършим в 4ката , футбола ни въобще не приляга на класирането ни в момента , снощи бяхме тотално надиграни , дори реално както бихме последните 6 мача , така можеше и са не бием нито един от тях , защото в нито един мач не бяхме господар на терена . Иначе забелязвам , че сме отбелязали слабата игра на Кейта и Миранда , а Весино си го знаем , че е най големия трагик , Борха пък не трябва да влиза преди 75тата минута , но на мен друг играч ми прави лошо впечатление . Квадво Асамоа , който започна много добре при нас но напоследък буквално издиша , още срещу Фиорентина изнемогваше и честно казано само късмета го спаси от червен картон , после срещу ПСВ подобна картинка , а снощи беше направен крив от Лазари и заслужено в Италия му дават най слаба оценка след Миранда .
Идва почивка , през коята се надявам нещата при нас да се променят и след това да заиграем хубав футбол със самочуствие и класа .
durex
За мен истината е по средата. Спалети не е най-големия тактик, но и отбора сякаш си почива през по-голяма част от мача. Виждате когато искаме да отбележим го правим винаги без изключение, нещо с което неможехме да се похвалим миналия сезон, сякаш дори и да ни поведат и изравнят, съм убеден, че нашите ще вкарат, а преди го нямаше това. Има и друг момент като този с Кейта и Икарди, когато можехме да си решим мача още тогава и да си го доиграем, ние сами влизаме в на вълка устата.
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Oct 8 2018, 10:35 ) *
Срещу който и да играем се мъчим 90 минути , имам чуството , че утре да играем срещу Славия и ако поведем 1:0 ще се приберем целия отбор в защита и Спалети пак ще пуска Галярдини на мястото на Икарди .

Не просто имам същото чувство, ами дори и съм убеден в това.
Provenzano
ЛУЧАНО СПАЛЕТИ: ВАЖНО Е, ЧЕ РЕАГИРАХМЕ

Най-големият риск след победа в Шампионска лига е самодоволството. Трябваше да направим избор и да покажем на играчите, че всеки един от тях е титуляр. Някои от промените бяха принудителни, тъй като Д'Амброзио имаше някои проблеми.

Играчите работиха здраво и бяха поставени под натиск. Имахме някои трудности да играем в защита на обичайното ни ниво. Изгубихме някои лесни топки и позволихме на съперника да ни натисне.

Балде Кейта е втори нападател, на който е дадена свободата да изиграе мача така, както го чувства. Той има голяма физическа сила и може да променя темпото със забележителна лекота. Той поддържа своя спринт 50 метра, а не само 10. Когато приключи с него, трябва бързо да се подредим, защото рискуваме да си платим заради разстоянието, което той е оставил зад себе си. Той има огромни качества, имам няколко играчи с огромни качества.

Когато съперника ни постави под натиск, ние му позволяваме да го прави, нещо което се случи и срещу СПАЛ. Добрата новина е, че този път, след изравнителният гол, тръгнахме в атака, реагирахме и спечелихме трите точки. Този вид вяра и реакция е нещо, което отборът ми не показваше, но сега го направи и това е много много важно.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.