Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Най-добрият играч на Интер за сезон 2017/2018
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Provenzano
Невероятен завършек на сезона. Успяхме да се върнем там, където ни е мястото, а именно в ШЛ. Традиционно след края на всеки сезон избираме най-добрия играч. Можете да посочите повече от 1 футболист, като е добре да обосновете вота си с няколко изречения.
durex
Тук всичко е ясно. Икарди,макар че Шкриняр не му отстъпваше по нищо.
cheffo
За мене са Скринияр и Миранда. Просто бяха най-постоянни от всички и сформираха страхотна защитна двойка. A този сезон защитата ни беше най-силното звено.
Provenzano
Аз гласувам за Шкриняр и Икарди. Първият е откритието на сезона. Опроверга абсолютно всички критици и бързо се превърна в един от най-постоянните футболисти и незаменим титуляр. Със сигурност почти никой не е очаквал подобно представяне от това момче, но той просто както се казва "ни скри шапките".

За Икарди пък каквото и да кажа ще бъде малко, така че просто думите са излишни. Има определено още какво да се желае от него, но съм убеден, че той ще израсне още повече. Дано да остане и да поведе Интер в битките от ШЛ. Имаме нужда от него.
inter_ruse
Икарди
Kutinkata
Без гран съмнения за мен играча на сезона е Маурито Икарди . Наниза 29 гола като през първата половина на сезона му партнираха в атака Борха и Кандрева ... Това е меко казано геройство . Но има играчи които също заслужават много добри думи . Миранда и Шкринияр бяха уникални от началото до края на сезона , браво и на двамата . Епик Брозо през втория полу сезон е меко казано феноменален , най добрия халф в калчото . Също похвали за Перишич , Рафиня , Кансело и Хандана .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.