Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Кой трябва да бъде новият треньор?
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Provenzano
Уволнението на ФДБ е само въпрос на време и в този ред на мисли е хубаво всеки да каже кой предпочита да бъде новият треньор на Интер и защо?
Kutinkata
Трябваше да врътнеш анкетата само с възможните варянти . Ясно е , че в най скоро време ще уволним холандското недоразумение за това гласувах за Ди Франческо ( въпреки , че и той не е от най възможните варянти )
inter_ruse
аз искам симеоне или ди франческо.
но гласувах за гуйдолин ,защото той е възможен
durex
Тъй като Симеоне в момента е невъзможна цел, най-възможния вариант, от така наречените спрягани за поста треньор на Интер за мен е Лоран Блан. Това е тия Пиолита и разните му шайки, които не са водили сериозен клуб в кариерата си нямат място при нас. Интер не е залък за всяка уста!
Kutinkata
Блан не е лош избор действително . Първо е бил играч на отбора ни , знае атмосферата тук и знае , че това не е кой да е отбор . И второ е водил вече големи отбори където е имало напрежение за нонстоп победи . Първо води Франция а след това и ПСЖ и въобще не се представи зле , така , че от възможните сякаш съм за него .
durex
Цитат(Kutinkata @ Oct 24 2016, 13:34 ) *
Блан не е лош избор действително . Първо е бил играч на отбора ни , знае атмосферата тук и знае , че това не е кой да е отбор . И второ е водил вече големи отбори където е имало напрежение за нонстоп победи . Първо води Франция а след това и ПСЖ и въобще не се представи зле , така , че от възможните сякаш съм за него .

Случва се, макар и рядко но все пак се случва да сме на едно мнение 107952_orig.gif
cheffo
Аз четох, че Сунинг ще се мъчат за Симеоне през лятото, така че не съм сигурен кой от гореизброените треньори би се съгласил да е временно решение.
Provenzano
От възможните имена, които могат да ни поемат и аз най-много харесвам Блан. Иначе да, едва ли някой измежду Симеоне и Ди Франческо ще си остави отбора за да поеме Интер. Още повече Чоло, който е само на три точки от първото място в Примера, а гони и добро представяне в ШЛ. За Ди Франческо съм склонен да вярвам, че може да дойде, но не знам доколко нашия интерес към него е реален. Иначе четох, че Блан трудно ще го навием да дойде, защото искаме да подпишем с някой само за 8 месеца да изкара сезона и през лятото да натиснем за Симеоне.

inter_ruse
Как ми се иска да хвърлум едни 4-5млн на сасуоло и да вземем ди франческо...
Бланн не направи нищо с петлите , с псж в шл не се представи добре , а във франция и аз да съм им треньор ще направя требъл с лига 1 и някви смешни купи...
inter_ruse
Аз искам треньор който е запознат със серия А.
Ако не е италианец ,да е чоло или жозе
Provenzano
Calcio News - Moratti and Zanetti are huge sponsors of Leonardo who's very close with them. There is also youth team coach Stefano Vecchi.
Kutinkata
Жанг май е кацнал в Милано вече , чака се и Тохир , явно ще се прави нещо но може би ще е утре .
Provenzano
Май ще обсъждат дали глобата на Икарди е достатъчна.
Bergomi
Въпросът с новия треньор е с повишена трудност. Не може всеки да е треньор на отбор, който се смята за гранд. Още повече пък Интер, който спечели всичко 2010 г. и после 6 години е в тотална криза. През тези 6 години пролича, че за отбор от ранга на Интер и Милан треньорът трябва да бъде личност, да бъде лидер, да има харизмата всички да го спядват. С такива треньори сме постигали успехите си през годините - Еленио Ерера, Трапатони, Моуриньо. През последните 6 години дойдоха много треньори, който бяха постигали успехи с други отбори, но се провалиха в Интер. Не говоря за Манчини в първият му период, защото тогава и Кокала, Вили Вуцов или Стоичков щяха да са шампиони с Интер. Тук няма кой да те чака, резултатите се искат веднага. Напрежението е огромно. Трябват личности, които да поемат цялата тежест върху себе си и да отдават цялата си енергия върху играчите. В монента такива са Клоп, Симеоне и Конте. Но нито един не можем да сега за съжаление. Всички говорят за Диего, че ще го вземем 2018г. и вероятно до тогава сме обречени да имаме треньори, които не са добри за Интер. Аз много харесвах Манчини и де Бур като футболисти, дори Манчини ми беше любимец, но като треньори не стават за Интер. Франк де Бур просто не успя да се справи с психическото напражение, не успя да да наелектризира футболистите да играят за него така, както го правеше Моуриньо. Вижте как водят един мач Клоп, Симеоне и Конте, как го води де Бур, Манчини или Рафа Бенитез. пак ще се повторя - Интер има нужда от Личност. И в спряганите за заместник на де Бур аз не виждам такава личност освен Диего Симеоне. Нито Гуидолин, нито Пиоли, нито ди Франческо, нито дори Лоран Блан е подходящият човек. А до 2018 г. има мноооого време. МЪКИТЕ ПРОДЪЛЖАВАТ...
Provenzano
Адски си прав, но не мога да ти like-на коментара, иначе бих го направил.
Bergomi
От изброените по-горе имена гласувах за Марсело Биелса. Той е единственият луд, който би"заразил" донякъде футболистите да се раздават на макс на терена.
cheffo
Можете да ми се смеете, но според мене Сниша Михайлович би започнал една добра реформа тука. Много хора сега говорят, че Монтела е променил Милан, но именно Снишата им стабилизира отбора миналата година и успя да ги организира да играят някакво подобие на футбол с играчите, които имаха.
inter_ruse
синиша е идеален за отбори като торо и самп , най-много лацио.
може би за напред може и да е готов за грандове като миланските. ще видим...
Provenzano
Появиха се слухове, че сме се договорили със Симеоне за следващия сезон.
onlyinter
Цитат(Provenzano @ Oct 24 2016, 22:41 ) *
Появиха се слухове, че сме се договорили със Симеоне за следващия сезон.


Дано тези слухове са базирани на някакви разговори. За мен лично от всички изброени имена само Чоло трябва да бъде вариант. Човек с харизма, изповядващ прагматичен футбол и изпипващ най-дребните детайли. Копие на ранния Жозе Моуриньо.
Provenzano
Лоран Блан чака обаждане от Интер

Доскорошният треньор на Пари Сен Жермен Лоран Блан е готов да замени Франк де Бур начело на Интер. Според изтчоник от обкръжението на френския специалист, цитиран от медиите на Ботуша, Блан вече е получил предложение да застане начело на "нерадзурите".

"Le Parisien" твърди, че от ръководството на Интер са решили да уволнят Де Бур и изборът за негов наследник е именно Блан. Едно от предимствата на французина е, че между 1999 и 2001 година той беше футболист на миланския гранд.

В момента Интер се намира на 14-о място в Серия "А" и загуби последните си три мача.

Източник: sportal.bg
Soul
Моу, Чоло или Капело....но това няма как да стане...поне не и този сезон. Така, че съм абсолютно за Блан!
Provenzano
Само 2-ма от 11 искат Симеоне... Интересно biggrin.gif
Provenzano
Лоран Блан остава фаворит за заместник на Де Бур в Интер

Лоран Блан остава фаворит за заместник на Франк де Бур в Интер, съобщава „Sky Sport Italia“.

Дългогодишният асистент на Блан – Жан-Луис Гасе бе на трибуните на „Джузепе Меаца“ при победата на Интер над Торино с 2:1.

Гасе работи с Блан от 2007 година. Двамата бяха заедно, както във френския национален отбор, така и в Пари Сен Жермен.

Блан е фаворит за заместник на Де Бур, който е пред уволнение.

Източник: gong.bg
durex
Неговия помощник е бил на мача с Торино в сряда.
Kutinkata
Не беше ли днес срещата на заетите шефове в отбора ? Не трябва ли ученика днес да се уволни .
Provenzano
Спокойно Кутинка, днес все още не е минал. Най-вероятно са уговорили срещата за късния следобед или довечера (за къде да бързат?) и нищо чудно да обявят раздялата с ФДБ утре (само ден преди мача срещу Сампдория). В нашият отбор почти всичко е с главата надолу, така че няма да се учудя на подобен сценарии.
inter_ruse
Бе,навит съм де бур да остане до края на сезона ,а лятото чоло да идва и да започне една нова ера в Интер
Provenzano
Ако не изпаднем biggrin.gif
Centrocampista
Срещата приключи преди няколко минути. По думите на Тохир, Франк остава и получава огромна подкрепа от ръководството, както и отбора, но също така и че всичко във футбола е свързано и с резултатите на отбора.

Общо взето приказки, които четем всеки ден. Едно е сигурно - мерника на Де бур е вдигнат и при неподобрение на резултатите в следващите три мача е пътник.
Мачовете са: Две последователни гостувания, съответно на Самп и Саутхямптън и вътре с Кротоне. Това е програмата ни преди последната пауза на нац. отбори за тази година. Веднага след нея Мадонина!

http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/a...-squadra-229884
Kutinkata
Аз не съм голям оптимист за Чоло , незнам защо всеки вярва , че лятото ще идва . В момента той има страхотен отбор със страхотни играчи в Атлетико , приемат го като бог там , а и ръководството му отпуска пари всяко лято да купува по някой играч . Ако зареже Атлетико на този етап надали ще е точно заради нас където всичко върви наопаки а и ако оставим Де Бур , шанса да не влезем в тройката е огромен . Аз предпочитам да го сменим сега отколкото да чакаме едно хипотетично идване на Чоло лятото .
Provenzano
Че при нас малко ли пари се отпускат за нови играчи? Според мен са предостатъчни на треньор като Чоло да привлече правилните играчи. Иначе аз съм сигурен, че ако селекцията ни през лятото беше правена от някой като Симеоне, сега въобще нямаше да водим този разговор. На нас почти всеки трансфер ни е flop.
Kutinkata
Ако имахме на скамейката някой като Чоло въобще нямаше да коментираме нов наставник , защото според мен имаме отбор да се борим за титлата дори . Това , че някой оправдават ученика за мен въобще не минава , той е виновен за почти всичко до сега ... Но при Чоло всичко в Атлетико е на по добро ниво отколкото е при нас за момента , не виждам причина да вярваме , че ще дойде при нас лятото .
Provenzano
В кариерата на един човек (бил той треньор или футболист) винаги идва едно време, в което трябва промяна. В един момент се изчерпваш, колкото и добре да работиш и колкото и добър отбор да имаш. Никой не подозираше, че и Моу ще си тръгне от нас, след като на практика спечели абсолютно всичко с клуба през 2010 г., но ето, че ни напусна. Симеоне за Атлетико е много по-далече от това, което беше (а и още е) Моу за нас, така че не виждам защо да не се надяваме, че Чоло би дошъл при нас. Отделно на това, той не еднократно е заявявал публично, че един ден ще поеме Интер. Клоп също беше икона за Дортмунд, но и той предприе драстична промяна като отиде в също не толкова убедителния Ливърпул, който преди да бъде поет от Клопо беше в подобна на нашата ситуация.
Kutinkata
Така е , ясно е , че Чоло няма да е вечно в Атлетико и според мен ще изкара още 1-3 сезона макс там . Но дали след като ги напусне ще избере нас ? Все пак говорим за най добрия треньор в света ( според мен ) и ще се опитат отвсякъде да го прилапат . Сигурен съм , че много големи отбори ще се бият за него ... Иначе той е казвал , че един ден ще ни поеме но същото е казвал и за Лацио ... Не , че не го искам , напротив , ако мога да избирам кой да ни е треньор бих избрал именно Чоло но ако няма подписан договор не бива да пропускаме цял сезон заради евентуално негово идване един ден .
Provenzano
Лоран Блан: Не съм водил преговори с Интер

Бившият наставник на Пари Сен Жермен Лоран Блан категорично отрече нароилите се информации, че е стартирал преговори с Интер. Слуховете за това се появиха въпреки, че наскоро клубът застана твърдо зад настоящия треньор Франк де Бур.

Съдбата на холандеца все още не може да бъде съвсем ясна, тъй като отборът показва значително лъкатушене в резултатите. Изненадващият успех над Ювентус в първенството доведе до подем в редиците на „нерадзурите“, който обаче бързо прерасна в серия от 3 поредни загуби в първенството. През седмицата треньорът се спаси от уволнение с драматична победа 2:1 над гостуващия Торино в 10-ия кръг на калчото.

„Категорично мога да отрека за договорка или каквито да било преговори с Интер и техните директори“, коментира Блан, който е свободен агент от лятото. „Няма никаква истина в тези слухове.“

Те тръгнаха от авторитетното издание „Л'Екип“, което цитира източник, близък до Блан. Според въпросното лице специалистът е бил много заинтересован от офертата да заеме поста на „Джузепе Меаца“, ако в даден момент Де Бур бъде уволнен.

Източник: gong.bg
inter_ruse
от новия сезон ако не е симеоне , то да е ди франческо. този треньор има идеи за играта , не го е страх да играе с млади футболисти , запознат е със серия А и с конкуренцията и е супер мотиватор. той е нашия човек.
никакъв блан , ДИ ФРАНЧЕСКО може да започне една нова епоха в Интер.
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Oct 30 2016, 19:40 ) *
от новия сезон ако не е симеоне , то да е ди франческо. този треньор има идеи за играта , не го е страх да играе с млади футболисти , запознат е със серия А и с конкуренцията и е супер мотиватор. той е нашия човек.
никакъв блан , ДИ ФРАНЧЕСКО може да започне една нова епоха в Интер.

Тоя сезон Сасуоло са пълна дупка.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Oct 30 2016, 22:36 ) *
Тоя сезон Сасуоло са пълна дупка.

Абе не е баш така , защото реално имат спечелени 16 точки а ние 14 , като прибавим и , че звездата на отбора им е контузен а и играят на два фронта ... Не се спряват чак толкова зле , идеален би бил Ди Франческо ако дойде при нас .
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Oct 30 2016, 20:51 ) *
Абе не е баш така , защото реално имат спечелени 16 точки а ние 14 , като прибавим и , че звездата на отбора им е контузен а и играят на два фронта ... Не се спряват чак толкова зле , идеален би бил Ди Франческо ако дойде при нас .

По принцип нямам нищо против Еузебио Ди Франческо, дори му симпатизирам. Все пак той изведе Сасуоло от дълбините на италианския футбол до Лига Европа. Няма как да не му се признае това постижение. Не знам обаче до колко е готов да води голям отбор, защото да не се заблуждаваме - едно е да си треньор на Сасуоло и съвсем друго на Интер.
El Jardinero
Малко със закъснение, че не бях влизал отдавна, ама всички изброени без Моу и Капело, могат само да носят сака на Н. В. Леонардо Първи! Да се връща по-бързо у дома, шампиони може и да не станем един-два сезона, но поне ШЛ не ни мърда, а може и купа. f181261444a4b611.jpg
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.