Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трябва ли да бъде уволнен ФДБ?
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Provenzano
Хайде да видим кой все още има кредит на доверие към ФДБ. Моето търпение свърши, а доверието ми се изпари. Интер няма бъдеще с този треньор и в интерес на всички е той да бъде разкаран възможно най-скоро.
cheffo
Аз не искам да бъде уволнен все още. Ето какво е казал за част от мача: "Our wingers and centre midfielders have to support the attackers in the attacking phase. We talked about this during halftime since only one of them supported Icardi in the box. But also the centre midfielders have to get to that area. Joao Mario did exactly that and scored today.”
Очевидно вижда къде са проблемите ни, но или му трябва още време да ги оправи или изобщо не може да се справи със задачата. Аз лично бих му дал кредит на доверие до зимата и ако има промяна в играта ни и да се види, че има наченки на някакъв успешен стил, нека да остане. Ако не, зимната пауза да идва някой временен, а от лятото да се ангажира качествен треньор.
Provenzano
А защо не излезе да каже какво цели и каква е идеята му с тези неадекватни смени? Гнукури за Банега при 1-0 на "Меаца" срещу Каляри, сериозно ли? Миналите мачове сменяше един бек с друг бек, абе направо нямам думи. Да каже защо Брозович вече почти 2 месеца не играе и защо Габигол не играе, а е почти ноември? Защо Интер не може да играе без Медел? Толкова ли е важна тази фигура за отбора, че не си позволяваме да излезем в нито един мач без него? Толкова ли не можем да си позволим, дори срещу отбор като Каляри в Милано да се лишим от качествата на този "талантлив" състезател? Нека ФДБ да обясни тези неща, а не да ми говори каквото му е угодно на него. Не мога да проумея, толкова ли са слепи всички журналисти в Италия, че няма нито един читав, който да му зададе тези въпроси? Курвата ("големите фенове") що не отидат да го питат, ами пускат разни декларации, опъват транспаранти и като цяло се занимават с глупости? Харесват ли им действията на треньора ни, харесват ли им смените му, харесват ли играта на отбора, раздаването от футболистите на терена? Всичко в този отбор е с главата надолу.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.