Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трябва ли да продадем Брозович?
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Provenzano
В последните няколко дни все по-усилено се тръби около евентуален изходящ трансфер на Марсело Брозович. Хърватинът не бил доволен от заплатата си в клуба и желанието му било да потърси развитие на кариерата си на друго място. Пускам тази анкета за да видим какво е мнението на потребителите във форума.
grande internazionale
Така и не видях нещо специално в него. Чета в големият форум, някакви анализи за качествата му, как го чакало голямо бъдеще и т.н.
Може би, защото ми е неприятен още от самото начало, не се вглеждам в него и на това се крепи мнението ми. Но ако някой изкара 20-30 милки, изобщо няма да плача за него. Но естествено, без продажба на конкуренцията !
Черно и синьо
Пичага е Броза,но съм склонен да го шитнем за 30 милиона, но не на Ювентус.
inter_ruse
първо да вземем португалеца , а след това може и да го трансферираме. но ако не вземем марио, брозович задължително трябва да остане и да му се поднови договора с по-висока заплата.
Provenzano
Аз се опасявам, ако се провали трансфера на Марио, да не вземем да докараме някой пенсионер като Диара на мястото на Брозович, само и само за да не му увеличим заплатата. Друг е въпроса, че на много места се появиха разни слухове, че желанието на Марсело било да продължи кариерата си в друг отбор. Може пък да му се играе в Премиерлийг, кой знае biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.