Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: За или против Франк де Бур?
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Provenzano
Въпроса е доста кратък, простичък и ясен - За или Против назначението на новият треньор Франк де Бур.

На доста места в интернет се заформи спор между феновете на Интетр относно новият треньор. Според някой промяната идва в правилния момент и де Бур е точния човек, а според други холандецът няма да доведе желаните резултати. Мислите ли, че новия треньор ще се справи със задачата и като цяло какво е вашето мнение?
Черно и синьо
На този етап - твърдо ЗА. Писна ми да гледам архаичен, дефанзивен, груб и скучен футбол, каквото беше това при Манчини. Всяка смяна на треньора има положителен ефект в началото, другото е Божа работа.
plamen
https://circulatievoetbal.wordpress.com/201...-frank-de-boer/

Абсолютно ЗА! Тука е една незавизима статия за Де Бур, мисля че всеки интерист трябва да я прочете, може накрая да се окаже една революция в Интер.
Inter fan
Аз гласувах ПРОТИВ , въпреки че бях твърдо ЗА треньорска смяна . Де Бур и представа си няма от италиански футбол , просто не мисля че е точния човек за Интер , но му пожелавам успех от сърце !
durex
Интер фен, то никой не е искал Де Бур, ама е по-добре с него, отколкото с ония, който ни тровеше нервите всеки мач с дефанзивното и страхливо мислене. Заради страхливостта му загубихе много точки през пролетния дял, защото се видя в малкото мачове, че когато атакува отобра става страшен - справка, втория мач с гобите за купата като ги разпиляхме. И вместо да види, че отбора трябва да играе точно така, още следващия мач отново излязохме насрано и както винаги се случваше ни отбелязваха гол и т.н. Та Де Бур поне е от този тип треньори, който залага на нападателния футбол, но в същото време мисли много и за защитата!
Provenzano
Няма какво да си говорим. Всички сме наясно, че Манчини трябваше да бъде сменен. Видя се от самолет, че играчите ни играят без никакво желание в контролите, а какво остава за официални срещи. Добре, че го разкарахме. Сега остава да стискаме палци де Бур да напипа правилния ритъм и да напасне отбора така, че да покажем хубав футбол, макар че ние никога не сме играли офанзивно. Интересно ще ми е да видя как ще играе отбора под негово ръководство в схема 4-3-3 като това определено ми напомня на 2010 и Моуриньо.
inter_ruse
ддз... аз не очаквам нещо от де бур , дано все пак сме улучили треньора...
Kutinkata
Аз съм твърдо ЗА тази смяна . В интерес на истината гледах три мача последния сезон на Аякс и трите домакински и то заради това , че ги бях залагал. Загубих ги и трите , не ми допадна как играха Аякс в тези мачове , владееха топката и инициативата но бяха доста безидейни . Но това е минало вече , сега Де Бур е при нас и според мен ще успее . Залага на добра защита , умее да работи с младите и е гладен за успехи . Пожелавам му успех и се надявам на много титли на нашата скамейка .
Inter fan
Цитат(durex @ Aug 9 2016, 15:07 ) *
Интер фен, то никой не е искал Де Бур, ама е по-добре с него, отколкото с ония, който ни тровеше нервите всеки мач с дефанзивното и страхливо мислене. Заради страхливостта му загубихе много точки през пролетния дял, защото се видя в малкото мачове, че когато атакува отобра става страшен - справка, втория мач с гобите за купата като ги разпиляхме. И вместо да види, че отбора трябва да играе точно така, още следващия мач отново излязохме насрано и както винаги се случваше ни отбелязваха гол и т.н. Та Де Бур поне е от този тип треньори, който залага на нападателния футбол, но в същото време мисли много и за защитата!

Аз в никакъв случай не защитавам Манчини , просто мисля че имаше много по - добри варианти от Де бур и затова гласувах така . Иначе Тохир още с идването си в Интер го искаше за треньор и сега вече може да е щастлив ; дано да има успех ... s_inter.gif
grande internazionale
И аз гласувах със ""ЗА". Определено имахме нужда от смяната на слабият Манчини, който вече беше и демотивиран. Отделно му беше дадено време и средства да направи каквото трябва, но не успя. И като чуя някой да говори, че Манчини няма средства и полудявам. Да, нямаше средства за Ройс, Абумеанг, Бензема и т.н. Да не говорим за дъртаците, които искаше.
Нямам грам впечатления от де Бур и нищо не мога да кажа. Изчетох доста анализи и останах очарован. Нещата, които притесняват някои хора, като: не е водил голям клуб, не знае езика, не е бил в Италия, не мисля че са толкова страшни. Отдавна исках стог треньор, който е наясно с идеите си и иска здрава дисциплина. Дали ще се окаже добър избор, не знам. Но ме печели с това, че има топки да дойде 2 седмици преди старта на шампионата. Доста хора биха се насрали и отказали ( извинявам се за думата ). На всичко отгоре, не губи време и вече води 1 тренеровка. Супер голямо напрежение има върху него, дано се справи.
Порначо до толкова ме беше отчаял, че не знаех как ще гледам сезона. Сега се върна ентусиазмът ми и чакам с нетърпение какво ще се случи. От де Бур този сезон искам изграждане на облик, 4та позиция, 1/8 на ЕЛ и борба в купата.
durex
Ти вземи си махни подписа, че вече не е актуален laugh.gif biggrin.gif tongue.gif 471763_orig.gif 107952_orig.gif
grande internazionale
Цитат(durex @ Aug 9 2016, 20:57 ) *
Ти вземи си махни подписа, че вече не е актуален laugh.gif biggrin.gif tongue.gif 471763_orig.gif 107952_orig.gif


То не се и сбъдна.
Ох, силно се надявам де Бур да подобри малко нещата. След Моу е 8мия поред. За всеки един от останалите 7 съм си казвал "дано му се получи". Еми до кога ??
durex
Пък ако искаш си го остави, че не се знае дали покрай нова година няма да бъде отново актуален biggrin.gif Да се надяваме, че вече си намерихме майстора и ще тръгнем на горе, все пак Де Бур е млад треньор и му е време да избухне с някой титла, защо не ЛЕ??? smile.gif
Provenzano
Де Бур печели убедителното анкета. Аз не се и съмнявах, че ще бъде друг резултата. Иначе аз също гласувах положително за неговото назначение. През последните няколко дни рочетох много статии относно стила и методите му на работа. Честно казано доста ми допадат идеите му и се надявам да се успее да ги приложи и в Интер. Най-важното е, че не го е страх да практикува по-офанзивен футбол и да интегрира млади футболисти. Това са все неща, които по една или друга причини ни липсваха в последно време. Виждаме и колко играчи успя да развие и в следствие на техните трансфери, Аякс прибра не малка сума пари.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.