Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: За или против трансфера на Кандрева?
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Provenzano
През последните няколко седмици усилено се спекулира с името на Антонио Кандрева. Евентуален негов трансфер в Интер породи доста спорове тук във форума. Едни са твърдо ЗА този трансфер, като аргументите им са, че няма по-добро дясно крило на пазара в момента. Плюс това Кандрева е италианец, играл е цял живот в Италия и няма да има нужда от никакъв период за адаптация. Други пък са твърдо ПРОТИВ. Причините: високата трансферна сума искана от президента на Лацио, възрастта на Кандрева и накрая, но не на последно място неговите качества.

Нека всеки даде своя вот, като е добре да се обосновете с по 1-2 изречения, макар че май май аз казах всичко както За, така и Против този трансфер biggrin.gif
Черно и синьо
Против. Ако сумата беше 10 милиона - иди дойди. Но 20 и нагоре е пладнешки обир за 30 годишен играч в края на договора си.
inter_ruse
до 15млн съм твърдо за кандрева. супер полезен,трудолюбив и добър футболист!!!
Ricardo
Против.Поредния куц кон от Фелацио..
Provenzano
Моето мнение го знаете, рекламното лице на Жилет възможно най-далече от Интер
durex
За 15млн съм навит, иначе няма смисъл.
grande internazionale
Същата работа като Ернанес. Ще вкара 2-3 гола ще лапка парички и ще си замине. Ненужен трансфер.
Kutinkata
Забелязвам , че малкото хора които го искат излизат с аргумента "не е толкова зле" , явно никой не го има за нещо кой знае какво . Миналия ден попаднах на инфо за миналия му сезон в гадзета и пишеше , че има само 3 асистенций за миналия сезон , 3 асистенций в 30 мача ... и това на 30 години ... ние ще го чакаме да надгради и да направи 4-5 асистенций ако дойде при нас .
grande internazionale
То и 3 асистенции си е прогрес в момента при нас biggrin.gif
Scofield
С риск да се повторя , ще кажа , че на фона на сегашните ни футболисти , Кандрева със сигурност ще изпъкне. Вярно е , че има и по-апетитни имена на пазара ,но "в пустинята и градушката е дъжд".
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.