Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Ще завършим ли трети?
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Provenzano
Какви са шансовете ни за третото място (освен теоретични, разбира се) и вярвате ли, че все пак ще успеем да изместим Рома въпреки преднината им и малкото оставащи мачове до края на първенството?
durex
Докато има някакви мижави шансове, аз вярвам до последно.
inter_ruse
аз НЕ вярвам...
cheffo
С Манчо начело не вярвам в нищо. Пък и все пак зависим от Рома и то не от един мач. Трябва бая да се издънят, а това едва ли ще стане.
ale inter
НЕ мисля че ще сме дори в четворката
Kutinkata
80% сме четвърти и 20% сме пети .
Inter fan
Ще завършим трети ама догодина , евентуално ! Пропиляхме си шансовете - мачът с Дженуа беше последния такъв .
onlyinter
Шансовете са теоретични. Когато си изпуснал питомното, дивото трудно се хваща.
durex
И все пак...по-добре е да имаш вяра, най-малкото мачовете до края ще имат смисъл да се гледат, иначе...
Provenzano
Рома току що ми отговориха на въпроса wink.gif
cheffo
Нормално, не съм и очаквал нещо друго. Имахме два мача с Торино и Дженоа, в които трябваше да вземем поне 4 точки и сега щяхме да сме само на три от Рома. Дано поне Манчини да се махне, въпреки че с тези китайски пари може да остане за да харчи.
durex
Цитат(cheffo @ Apr 25 2016, 17:16 ) *
Нормално, не съм и очаквал нещо друго. Имахме два мача с Торино и Дженоа, в които трябваше да вземем поне 4 точки и сега щяхме да сме само на три от Рома. Дано поне Манчини да се махне, въпреки че с тези китайски пари може да остане за да харчи.

Китайците не са глупави. Няма начин да инвестират в нещо в кето няма да има полза. Демек си мисля, че ще натирят Манчо и ще вземем някой друг за треньор.
Колкото до Рома има 3 кръга, нищо не е решено. Две загуби от Дженоа и Милан и едно равенство с Киево и ето ти трето място, естествено с уговорката, че ние бием Лацио като гост, нещо което започва леко да ми намирисва, че може и да не се случи.
Provenzano
Подобни въртележки никога не са ни се получавали.
durex
Цитат(Provenzano @ Apr 26 2016, 08:06 ) *
Подобни въртележки никога не са ни се получавали.

Е значи е време biggrin.gif
cheffo
Милан вчера като ги гледах, как се влачат като черва, нямам идея как ще вземат и точка на Рома. При Снишата поне показваха някаква агресия, докато сега са мега апатични. Изпадналият Верона щеше да им напълни кошницата, ако не беше вратарчето им, което направи страхотни спасявания.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.