Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трябва ли да бъде продаден Икарди?
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Provenzano
Първата анкета, която пуснах за и против уволнението на Манчина смея да твърдя, че събра доста гласове - цели 16. А за мен това си е много на фона на слабата активност във форума, която се забелязва в последно време. Иска ми се малко да се разбудим и раздвижим, макар че на никой не му се занимава, въпреки че всичко се поднася наготово. Отлива тук е явен и според мен ще се забележи размърдване, едва когато отбора започне да побеждава и тръгне нагоре. Дори преди Коледа, когато бяхме на върха, във форума се забелязваше една идея повече активност, отколкото сега, когато слабите резултати зачестиха.

Новата анкета, която пускам е свързана с нашият капитан - Мауро Икарди и най-дискутираната тема около него в последно време. Въпросът е трябва ли да бъде продаден в името на финансовия феърплей и по-скоро от гледна точка на това, че ако ни предложат голяма сума (каквато постоянно се спекулира из медиите) в клуба ще влязат свежи пари, които на свой ред ще можем да инвестираме в привличането на 2-3 качествени попълнения, с които да напълним дупките. Други пък не го харесват заради начина му на игра, заради изявите му в социалните мрежи и поради още куп други причини.

Или пък сте на мнение, че не трябва да пипаме капитана, без значение от цената и всичко друго. Да го запазим и да градим отбора именно около него, а не да продаваме младите си таланти при първата по-примамлива оферта.

Надявам се всеки да обоснове избора си и да изкаже мнението си по въпроса с няколко изречения.
cheffo
Ами много зависи от това, дали Манчини ще бъде уволнен и кой ще дойде на негово място после. Ако Манчини остане, по-добре ще е да продадем Икарди. Според мене той има проблеми с Манчини (по едно време имаше слухове за това и аз съм по склонен да им вярвам) и затова са и тези негови скрошни изказвания, че би разгледал други алтернативи. Просто му е ясно, че с този начело няма оправия. Другата причина е, че Манчо пак ще ни набута с трансферите и поне така ще си закърпим финансовото положение.
Ако дойде друг треньор и Тохир успее да докара свежи пари от китайците, бих искал да задържим Икарди. Определено има други индивиди, които може да продадем, а с очертаващите се свободни трансфери на Банега и Еркин не мисля, че ни трябват кой знае колко нови играчи. Имаме класни футболисти, просто ни трябва и такъв треньор.
Inter fan
За мен Икарди е най - качествения ни млад футболист в момента и затова не трябва да бъде продаван на каквато и да е цена . Има изключителен голов нюх за възрастта си и въпреки че трябва да се подобри в това да участва повече в отборната игра и да бъде по - полезен на отбора (освен с головете си) , той ни е основен играч и трябва да го задържим . Друг е въпроса дали самият той ще иска да остане , ако някой от богаташите му предложи двойно- тройно повече пари и участие в ШЛ .
THE_GAME
Да. На Ливърпул. За 30 милиона паунда плюс Бентеке. wink.gif
inter_ruse
да и на негово место кавани...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.