Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Следващият капитан на Интер ?
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Provenzano
Както знаете след оттеглянето на Санети, Камбиасо и Самуел капитанската лента в Интер остава вакантна.

Кой според вас трябва да бъде следващият капитан на отбора и защо?
INTERМilano
Искам Паласио, но ще бъде Ранокиа или Нагатомича wink.gif
tutto_inter
Жуан
Kutinkata
Цитат(INTERМilano @ May 20 2014, 15:47 ) *
Искам Паласио

То ако е Паласио ще трябва догодина пак да търсим нов капитан с оглед възраста му .. Иначе си мисля , че на отбора му е нужна нова емблематична фигура като Санети , въпреки , че на толкова голяма икона трудно можем да се надяваме но все пак е хубаво новия капитан да е някой от младите играчи на отбора . Аз бих заложил на Жуан .
inter_fen
На мен ми се иска това да е Ханданович!
ivofen
Аз залагам на Ранокия,според мен трябва да го задържим задължително.
Provenzano
Глас за Жабока и от мен. На моменти през сезона беше доста колеблив и не сигурен в изявите си, но мисля, че има накъде да подобри играта си и ще го направи. Винаги съм му симпатизирал и съм искал да носи капитанската лента на Интер един ден.
inter_ruse
ранокиа
plamen
Аз съм за Жуан, изглежда много по-надъхан и много по-мотивиращ от Ранокиа, не ми се коментира Нагатомо дори.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Ханданович за мен е най-удачният избор, може да не е футболистът с най-голям стаж, но е един от най-класните ни футболисти и самото му излъчване на терена имам някак си респектиращ вид. Другият, който би бил добър вариант е Паласио.
durex
И аз съм за Ханданович. Ако не е той, нека бъде жабата.
ale inter
Аз искам да е Ковачич ама няма как да стане,Жабата или Хандана ща е wink.gif
C-Murder
Аз съм за Ранокия, но само ако успее най-накрая да покаже постоянство, зрялост и най-вече да спре да прави от типичните си "негови" грешки, като дузпата срещу Сампдория, например. Всеки знае, че Жабока има качествата да бъде страхотен защитник, но с тази разсеяност не е случайно, че отнесе толкова критики и дори присмех. Бъдещият ни капитан трябва да бъде човек, на който може да се разчита и вдъхващ увереност на останалите със сигурни изяви.
INTERМilano
Цитат(C-Murder @ May 21 2014, 23:37 ) *
Аз съм за Ранокия, но само ако успее най-накрая да покаже постоянство, зрялост и най-вече да спре да прави от типичните си "негови" грешки, като дузпата срещу Сампдория, например. Всеки знае, че Жабока има качествата да бъде страхотен защитник, но с тази разсеяност не е случайно, че отнесе толкова критики и дори присмех. Бъдещият ни капитан трябва да бъде човек, на който може да се разчита и вдъхващ увереност на останалите със сигурни изяви.


Точно заради последното изречение, не желая и не мисля, че е сериозно Ранокиа да ни бъде капитан.
grande internazionale
Жуан. Стига да може да се справи с тази отговорност, мисля че това ще му даде допълнително самочувствие !
Kutinkata
Незнам защо масово посочвате като бъдещ капитан една от резервите на отбора , по логично ми се вижда някой сред титулярите ..
Ricardo
От играчите,които останаха в отбора наистина ми е трудно да определя кой да бъде капитан на отбора.Сякаш Ханданович и Паласио ми се виждат най-удачния избор за това.Те двамата като,че ли показват някакви лидерски качества,не се забъркват в скандали,поемат отговорност.
Шокиран съм,че Ранокия е фаворита на форума след като беше толкова осмиван от почти всички.А и този сезон също не му е кой знае колко по-различен от останалите.Жуан е прекалено импулсивен и глупав на моменти за да бъде капитан поне според мен.
Виж Видич нищо,че е нов играч би бил страхотен капитан..
inter_ruse
ханданович или паласио ? по-добре ернанес!
Provenzano
Видич става да, той лидерските качества и умения си ги има, но въпроса е, че така намираме само временно решение и в негово лице не може да става и дума за капитан в дългосрочен план.
INTERМilano
Еми до сега след Камбата и Санети капитан беше Нагатомича, а сега ще видим дали и през идния сезон ще бъде така smile.gif
El Jardinero
Рикито или Паласио, и не само защото ни бяха най-добрите играчи през сезона. От 10+ години сме "най-аржентинският" отбор в Италия, че и в Европа, а в момента от 20 човека отбор аржентинците са 6 или 30% (стигали сме до 11-12 парчета с другите испаноговорящи латиноси)... Най-редно е техен човек да ги представлява, строява и да преговаря с ръководството като има някакъв проблем с треньора примерно, за да не стават грозни бойкоти като при Мислителя. VAMOS!
MarcoMaterazzi
Глас за Ханданович!
Просто не виждам по-удачен избор в момента от него
Provenzano
Цитат(El Jardinero @ May 26 2014, 11:35 ) *
Рикито или Паласио, и не само защото ни бяха най-добрите играчи през сезона. От 10+ години сме "най-аржентинският" отбор в Италия, че и в Европа, а в момента от 20 човека отбор аржентинците са 6 или 30% (стигали сме до 11-12 парчета с другите испаноговорящи латиноси)... Най-редно е техен човек да ги представлява, строява и да преговаря с ръководството като има някакъв проблем с треньора примерно, за да не стават грозни бойкоти като при Мислителя. VAMOS!

Рики Алварес, ти сериозно ли?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.