Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Приятелски мачове и турнири
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Мачове
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Provenzano

Най-титулуваните клубове в Шампионската лига Реал Мадрид и Милан ще участват в много силен международен турнир това лято в САЩ. Освен тях носителят на Лига Европа Челси, италианският шампион Ювентус и друг гранд от Апенините Интер, както Валенсия, Евертън и Лос Анжелис Галакси ще мерят сили в Щатите между 27-и юли и 7-и август. Турнирът се казва "Guinness International Champions Cup", като ще се състои във Финикс, Лос Анжелис, Индианаполис, Сан Франциско, Ню Йорк, Маями и във Флорида, където ще се играе финалът.

Отборите Реал Мадрид (9), Милан (7), Интер (3), Ювентус (2) и Челси (1) са спечелили общо 22 трофея от Шампионската лига.
XxXDead_worlDXxX
Ако имаме гордост, ще се откажем.
Като изключим съставения от застаряващи, някогашни звезди американски отбор, всички други ще се изгаврят с нас biggrin.gif ...
tutto_inter
Маями и във Флорида, където ще се играе финалът.

Е добре де Маями не е ли във щата Флорида или си има град Флорида? rolleyes.gif
plamen
Има и град wink.gif
Provenzano
Стана ясна програмата на много силния международен турнир това лято в САЩ, в който ще участват Реал Мадрид, Милан, Ювентус, Интер, Челси, Валенсия, Евертън и Лос Анджелис Галакси. Надпреварата "Guinness International Champions Cup" е от 27-и юли до 7-и август, като ще се състои във Финикс, Лос Анджелис, Индианаполис, Сан Франциско, Ню Йорк, Маями и във Флорида, където ще се играе финалът.

Осемте състава са разделени в два потока от по четири тима, като бе теглен жребий. Принципът е на дирeктна елиминация, като победителите продължават напред, а загубилите ще спорят за местата между 5-о и 8-о.

В първия поток са Ювентус - Eвертън и Реал Мадрид - Лос Анджелис Галакси, като победителите от тези срещи ще спорят в полуфинал. От другата страна двойките са Милан - Валенсия и Интер - Челси, като и тук победителите отиват на полуфинал.

Датите на турнира:
27 юли Милан - Валнесия
31 юли Ювентус - Евертън
1 август Реал Мадрид - Лос Анджелис Галакси
1 август Интер - Челси

Полуфиналите са на 3-и и 4-и август, а финалът и мачът за трето място са на 7-и август.

grande internazionale
Групата за турнира "Guinness International Champions Cup" е обявена.

Отсъстващи футболисти: Ковачич, Лонго, Дънкан.

Вратари: Ханданович, Каризо, Кастелаци.

Защитници: Кампаняро, Андреоли, Самуел, Ранкоия, Киву, Жуан.

Халфове: Мбае, Джонатън, Нагатомо, Перейра, Камбиасо, Гуарин, Алварез, Кузманович, Олсен, Мудингай, Лаксалт, Оби.

Нападатели: Капело, Белфодил, Паласио, Икарди.

Източник: Inter.it

http://inter-bulgaria.com/news.php?readmore=1335
INTERМilano

Някой знае ли каква е часовата разлика и в колко е мача с Челси smile.gif!?
durex
Мисля че разликата е 7 часа, т.е. към 3:00 Но може и разликата да е 6 часа, защото ако не се лъжа, в САЩ не си сменят времето като в Европа.
Ricardo
И кво Ковачич май цялата подготовка ще изпусне.Уж беше "лека" контузията..
INTERМilano
Не навсякъде е 7 часа.В щатите времето е разделено на 4 часови зони. Кажете къде ще се играят мачовете, па аз ще ви кажа колко е часот koi-e-toq-do-bai-ivan.gif
INTERМilano
И така да не се чудим повече .... :

Mачо е в 03.00 часа Четвъртък след полунощ, демек Петък smile.gif
INTERМilano

106782_orig.gif f181261444a4b611.jpg ultra_inter.gif

plamen
Състава за мача тази нощ :

Goalkeepers: 1 Samir Handanovic, 12 Luca Castellazzi, 30 Juan Pablo Carrizo;

Defenders: 2 Jonathan, 5 Juan Jesus, 6 Marco Andreolli, 14 Hugo Campagnaro, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 31 Alvaro Pereira, 33 Ibrahima Mbaye, 55 Yuto Nagatomo;

Midfielders: 11 Ricky Alvarez, 13 Fredy Guarin, 17 Zdravko Kuzmanovic, 19 Esteban Cambiasso, 90 Patrick Olsen, 93 Diego Laxalt;

Forwards: 8 Rodrigo Palacio, 9 Mauro Icardi, 18 Ishak Belfodil, 47 Alessandro Capello.

от групата отпадат:
Javier Zanetti, Diego Milito, Joel Obi, Mateo Kovacic, Gabi Mudingayi and Alfred Duncan.
Kutinkata
Shte ni davat li. Nqkade . Sori za pisanero
durex
Цитат(Kutinkata @ Aug 1 2013, 12:09 ) *
Shte ni davat li. Nqkade . Sori za pisanero

http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchi...mp;part=sports, Както и по Ал Джазира 1
INTERМilano
ambro
Дамм! Очакван състав. Аз смятам и че през сезона това ще са титулярите с изключение на Алварес и периодична ротация с Милито за Паласио или Икарди.
Ricardo
Цитат(ambro @ Aug 1 2013, 17:24 ) *
Дамм! Очакван състав. Аз смятам и че през сезона това ще са титулярите с изключение на Алварес и периодична ротация с Милито за Паласио или Икарди.

Общо взето е така,но трябва задължително десен-халф бек,защото не ми се гледа цял сезон Нагатомо на тази позиция.Ковачич като се възстанови би трябвало със сигурност да е титуляр.Още един халф също си трябва,защото Камбиасо вече показва много слабости и по-скоро ролята на резерва вече повече ще му отива.
MarcoMaterazzi
По някоя българска телевизия дали ще дават мача ?
ambro
Цитат(Ricardo @ Aug 1 2013, 17:42 ) *
Общо взето е така,но трябва задължително десен-халф бек,защото не ми се гледа цял сезон Нагатомо на тази позиция.Ковачич като се възстанови би трябвало със сигурност да е титуляр.Още един халф също си трябва,защото Камбиасо вече показва много слабости и по-скоро ролята на резерва вече повече ще му отива.

Определено съм съгласен с теб за Камбиасо и особено за Харакирито, но започнах да се съмнявам, че ще вземем някой способен да ги замени от титулярите.
durex
Цитат(MarcoMaterazzi @ Aug 1 2013, 21:56 ) *
По някоя българска телевизия дали ще дават мача ?

Не
INTERМilano

Има ли живи брее... айде не остана forza.gif forza.gif forza.gif forza.gif forza.gif
MarcoMaterazzi
хора дайте читави линкове МОЛЯ ВИ много ми е бавен нета
или ,ако знаете дали по накоя програма на БЛИЗУ ще дават мача...
INTERМilano
http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchi...amp;part=sports

Ако ти е много бавен нета по-добре пускай линкове от по-долната половина на таблицата smile.gif
MarcoMaterazzi
мерси много!!
Provenzano
Символични гости сме, което означава, че може да видим белите екипи в действие smile.gif
Provenzano
INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 14 Campagnaro, 23 Ranocchia, 5 Juan Jesus; 55 Nagatomo, 13 Guarin, 19 Cambiasso, 11 Alvarez, 31 Pereira; 8 Palacio, 9 Icardi.
A disposizione: 12 Castellazzi, 30 Carrizo, 2 Jonathan, 6 Andreolli, 7 Belfodil, 17 Kuzmanovic, 26 Chivu, 33 Mbaye, 47 Capello, 90 Olsen, 93 Laxalt
Allenatore: Walter Mazzarri.
durex
Хванах второто полувреме на мача и според мен, може само да се радваме, че няма да играем в Европа..Камбиасо си е за ТВЪРДА резерва!!!
plamen
Тоя съдия беше скандален, просто истински ненормалник, то тоя имаше най-много 2 правилни решения, обаче Кампаняро си му даде на Тери giljotina.gif
CTPAHEH
Цитат(durex @ Aug 2 2013, 09:45 ) *
Хванах второто полувреме на мача и според мен, може само да се радваме, че няма да играем в Европа..Камбиасо си е за ТВЪРДА резерва!!!

В интерес на истината си изпуснал.Точно първото полувреме беше за нас въпреки 2-та гола.Челси имаха едно положение и "дузпа".Нашите владееха топката доста повече имаше и някои не лоши атаки.Камбиясо изигра един от най-слабите си мачове поне според мен.Перейра си продължава както си знае да центрира или по-скоро както не знае.Тамагочито напред беше доста зле.Тва един Азар не го остави пас да даде.Икарди топка не пипна, но всички останали ми харесаха на фона на измисления турнир в който играем.С един Ковачич нещата ще изглеждат по друг начин.И все пак ми се иска не един а два бека да вземем.Приятно впечатление ми остави и Кампаняро въпреки картона.Игра със завидно самочувствие и спокойствие.
В крайна сметка в загубата няма нищо лошо.Бием Валенсия и се прибираме без повече да се занимаваме с глупави мачове.
durex
Цитат(CTPAHEH @ Aug 2 2013, 11:22 ) *
В интерес на истината си изпуснал.Точно първото полувреме беше за нас въпреки 2-та гола.Челси имаха едно положение и "дузпа".Нашите владееха топката доста повече имаше и някои не лоши атаки.Камбиясо изигра един от най-слабите си мачове поне според мен.Перейра си продължава както си знае да центрира или по-скоро както не знае.Тамагочито напред беше доста зле.Тва един Азар не го остави пас да даде.Икарди топка не пипна, но всички останали ми харесаха на фона на измисления турнир в който играем.С един Ковачич нещата ще изглеждат по друг начин.И все пак ми се иска не един а два бека да вземем.Приятно впечатление ми остави и Кампаняро въпреки картона.Игра със завидно самочувствие и спокойствие.
В крайна сметка в загубата няма нищо лошо.Бием Валенсия и се прибираме без повече да се занимаваме с глупави мачове.

Тъжното в случая е, че и Мадзари ги вижда тия неща, ама като няма кой да му ги купи...Икарди се представя наистина слабо и това още от началото на контролите. Въпреки че вкара гол срещу германците е големия длъжник на отбора. Надявам се това да е моментно състояние и да видим истинското му лице във важните мачове.
Provenzano
Съдията въобще не знаеше къде се намира red.gif

Колкото до самият мач не съм много съгласен, че първото полувреме е било за нас, поне не и цялото първо. В началото стояхме доста добре, но това до 15-20 минута. След вторият гол особено направо спряхме да играем. Иначе сега си спомням само за един удар от въздуха на Гуарин, който мина близо до гредата и един на Паласио, който Чех изби в корнер. Друго чисто положение не сме имали през първата част, докато те си ни вкараха два гола. Второто полувреме абсолютно нищо. Кампаняро с много глупаво и напълно излишно нарушение, уж опитен играч, а като че ли се подаде на нервите.
C-Murder
Много слабо играхме през целия мач, особено в атака, няма какво да се заблуждаваме. Единствените ни моменти, в които стояхме добре, бяха до скандалната дузпа. И двата ни бека са притеснително неефективни, но все пак бих отличил немалко намеси на Нагатомо в защита. Напред нищо не им се получаваше, а това е компонент от играта, на който Мадзари държи изключително. Икарди наистина беше незабележим и това е разбираемо, предвид, че така и не му се откри дори положение за стрелба. Хората, който трябваше да създават тези положения изневериха също - бековете, Гуарин и Алварез не сътвориха нито една възможност за Паласио и Икарди. Изобщо, халфовата ни линия като цяло беше под всякаква критика и играчите на Челси минаваха през центъра с лекота. Плашещо слаб мач на Алварез, Гуарин и Камбиасо, като Естебан направо беше неознаваем. В атака бих отличил Паласио, който хвърли много усилия, но на практика играеше сам срещу цялата защита на Челси. Белфодил също се включи донякъде прилично и техниката му прави приятно впечетление, особено на фона на високия ръст. Като позитив от срещата можем да отбележим стабилната игра на тройката в защита - Кампаняро, Ранокия и Жуан. Въпреки явното превъзходство на Челси и големия процент владеене на топката, те реално застрашиха вратата ни не повече от 2-3 пъти за цялата среща. От младите Олсен се включи със самочувствие и опитваше да движи играта с разнообразни подавания. Изпълнява ролята на Ковачич от миналия сезон, а ние нямаме друг футболист с подобни функции. Мадзари също го е харесал и е доста вероятно да остане при нас, вместо да го пращаме под наем по селата.
INTERМilano

Още в реално време се видя, че нарушението е извън наказателното поле. Не знам тоя боклик съдията защо ги подпря така брутално giljotina.gif
Provenzano
Не ги е подпрял нарочно, тоя толкова си може wink.gif
MarcoMaterazzi
Вчера разликата в класите си пролича. Добре,че няма да играем в Европа този сезон ,защото щяхме да берем голям срам.
durex
Утре е следващия ни мач срещу Валенсия от 23:00ч.

Линк за сопкаст: http://livefootball.ws/12283-valencia-inter.html
durex
Групата за мача

Portieri: 1 Samir Handanovic, 12 Luca Castellazzi, 30 Juan Pablo Carrizo
Difensori: 2 Jonathan, 5 Juan Jesus, 6 Marco Andreolli, 23 Andrea Ranocchia, 25Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 31 Alvaro Pereira, 33 Ibrahima Mbaye, 55 Yuto Nagatomo;
Centrocampisti: 11 Ricky Alvarez, 13 Fredy Guarin, 17 Zdravko Kuzmanovic, 19Esteban Cambiasso, 90 Patrick Olsen, 93 Diego Laxalt.
Attaccanti: 7 Ishak Belfodil, 8 Rodrigo Palacio, 9 Mauro Icardi, 47 Alessandro Capello
Centrocampista
Valencia-Inter
Formazioni ufficiali:

Inter: Handanovic, Juan, Chivu, Andreolli, Nagatomo, Guarin, Cambiasso, Kuzmanovic, Pereira, Palacio, Belfodil
Provenzano
Според мен Кучо трябваше да седне на пейката след тоя слаб мач, който изигра срещу Челси.
uolfgart
Дайте линк, но не за sopcast!!!
uolfgart
Цитат(INTERМilano @ Aug 4 2013, 23:07 ) *

Благодаря!!!
inter_ruse
неможе ли да задържим топката повече от минутка ееееееееее facepalm2.gif
inter_ruse
тоз паласио пак пропуска facepalm.gif
и така като гледам мача си мисля , че белфодил е по-радвижения нападател , а паласио си е таран rolleyes.gif белфодил и икарди могат да играят заедно преспокойно... белфодил е по-подвижен и техничен от паласио...
INTERМilano
Тва нещо АндреАоли за пореден път доказа, че мястото му е в Пайнер, а не в Интер ! facepalm2.gif
п.с. Интеррусе, а.к.а пацини19_675273 , намали ракията ве момче, facepalm2.gif x 100 omg !
inter_ruse
Цитат(INTERМilano @ Aug 4 2013, 23:49 ) *
Тва нещо АндреАоли за пореден път доказа, че мястото му е в Пайнер, а не в Интер ! facepalm2.gif
п.с. Интеррусе, а.к.а пацини19_675273 , намали ракията ве момче, facepalm2.gif x 100 omg !

ти увеличи пък хапчетата е момче младо
ти сляп ли си да видиш , че паласио нищо не прави ?
а кузманович който искат да го гонят играе най-добре от халфовете ни , даже и от гуарин !
нагатомо да въри да са хвърли от някой мост...
cheffo
Цитат(INTERМilano @ Aug 4 2013, 23:49 ) *

Аз не мисля, че вината беше точно в Андреоли. Нагатомо беше няколко метра пред играча,който овладя отскочилата топка и стреля след това. Незнам какво правеше там, но трябваше да го покрие. Реакцията на Андреоли беше по-скоро инстинктивна, Перейра отново е на висота biggrin.gif Камбиасо, май вече не е за титуляр smile.gif
INTERМilano
Значи... не знам колко сте гледали конторлите ни до този мач, но определена Андера е всичко друго, но не и футболист за калчото, камо ли Интер !!
А иначе за втори пореден мач Нагатомо в защита е ЖИВОТНО !! Друг е въпроса, че напред не е толкова ефективен, но и десния фланг не е неговата позиция.
Паласио и Белфодил до момента в мача са върха и два метра над него. Тва само те двамата мислят офанзивно и сам самички се мъчиха да сътворят нещо.
Иначе Интеррусе, моето момче за пореден път си в саза и се вижда, че си нямаш и грам понятие от играта на Паласио, но карай. Явно толкова си можеш wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.