Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Най-добрият играч на Интер за сезон 2012/2013
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Provenzano
Правя анкетата с няколко възможности за отговор smile.gif
tutto_inter
Гласувах за Ханданович, Санети и Милито...но над всички беше Самир Ханданович!
durex
Ханданович, Паласио, Милито, Санети и не на последно място Ковачич
Ricardo
Паласио според мен е безспорния номер 1.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Паласио запуши устите на всичките му критици преди началото на сезона (включително и моята), Ханданович дава индикации, че може да запълни празнината, оставена от Сезар, Ковачич си проби път в титулярния състав много бързо и направи страхотно впечатление с изявите си, имайки предвид, че е само на 18. Само че за мен единственият, който беше на ниво във всички мачове, в които взе участие и въпреки картинката, която се разиграваше около него не спря да се бори до последно, е ХАВИЕР САНЕТИ. Тъй че глас за него.
inter_fen
Глас за единствения и неповторим наш КАПИТАН.
uolfgart
Ханданович, Паласио, Ковачич и САНЕТИ...
aimar
3-4 човека играха горе-долу на ниво този сезон, но на моменти просто Паласио сам носеше отбора на гърба си и ако не беше той, можеше и по-надолу в класирането да сме...Глас за него.
THE_GAME
Всичките ни играчи минаха през сериозни дупки - Паласио 2 месеца нямаше гол, Касано и Милито също. Гуарин и той последните 2 месеца (ако не и повече) се срина жестоко, Ранокия и Жуан имаха много силно начало, но след НГ буквално се излагат. Ханданович и Санети показаха някакво постоянство, но аз ше гласувам за Ковачич - трябва да се дава път на младите, особено когато имат такова изобилие от качества.
ivofen
Паласио първи полусезон и Ковачич през вторият.
inter_ruse
въпроса е играч на сезона , а не играч на първия или играч на втория !!!
ханданович беше номер 1 през целия сезон , за цял сезон е направил само 2-3 , макс 5 грешки , а спаси около 50гола най-малко!
твърдо съм за ханданович worthy.gif ultra_inter.gif
CTPAHEH
Цитат(inter_ruse @ May 22 2013, 12:49 ) *
въпроса е играч на сезона , а не играч на първия или играч на втория !!!

И това го казва човек без shift или capslock.

С вотът съм съгласен.Въпреки няколкото мача, в които беше колеблив, Ханданович заслужава този приз.
grande internazionale
Паласио и Санети.

Първия носеше отборът на гърбът си, а втория беше в постоянна отлична форма.
Nikolov
Ковачич !
radiinter
"Недостойния" е играч на сезона?? confused-3316.gif
ale inter
Ханданович, Паласио, Ковачич
El Jardinero
Иска ли питане - РИКАРДО ГАБРИЕЛ АЛВАРЕЗ!!! trophy-1302.gif mexicanwave.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.