Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Кой е любимият ви вратар? (от посочените )
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
grande internazionale



Знам, че за Самир е малко рано, но такава е картинката biggrin.gif

Provenzano
Когато станах фен на Интер вратар беше Франческо Толдо и гласът ми отива за него. Жулио Сезар също заслужава, но италианеца като че ли беше една идея по-сигурен и по-спокоен от бразилеца под рамката. Самир пък тепърва ще жъне успехи, но все още е твъде рано. Както се казва да не слагаме тигана, докато рибата е в морето.
plamen
Определено Толдо! Но и Сезар заслужава адмирации за това което направи през сезоните които игра за нас!
tutto_inter
Толдо.

На Европейското направо ги пореше кът риби.Много голям много,един сърцат интерист.Завинаги един от нас.
durex
Толдо! Това е и ще остане любимия ми вратар.
INTERМilano
Палиука
chaflio
КЪДЕ Е ДЗЕНГА ,ГЛАСУВАМ ЗА НЕГО
Черно и синьо
Първите двама не съм имал честта да ги наблюдавам, последния тепърва ще се доказва.И Жулио и Толдоне са големци, но като се сетя за истински класен вратар на Интер и Италия естествено, се сещам за Толдо smile.gif Глас за него.
grande internazionale
Цитат(chaflio @ Jan 18 2013, 19:37 ) *
КЪДЕ Е ДЗЕНГА ,ГЛАСУВАМ ЗА НЕГО


От посочените бе, Чафльо biggrin.gif Да не мислиш, че съм си играл да я правя тая картинка biggrin.gif
chaflio
Е ХУБАВО ДЕ МОЖЕ И БЕЗ КАРТИНКА ,ТАКА ЧЕ ГЛАС ЗА ДЗЕНГА
inter_fen
Франческо Толдо! Голям вратар беше и ще остане най-големия за мен! Естествено и Жулио заслужава, написа история с отбора през последните няколко години, беше основна част от отбора, който спечели всичко! Респект и към Палиука, но за съжаление нямах честта да го гледам.

Сега естествено всички погледи са към Самир Ханданович. Определено има потенциала да надмине своите предшественици, но само бъдещето ще покаже.
Kutinkata
АМи , че той Фрей има макс 1 сезон при нас а и не ме радваше ... Жулионе успя някак да спечели любовта на повечето фенове включително и на мен , но по класа като цяло е адски далеч от Толдо ,за който гласувам аз .
Nikolov
ТОЛДОНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ worthy.gif
grande internazionale
И за мен най-големият е Толдо. Просто имаше нещо специално при него smile.gif
radiinter
С изключение на Фрей всички останали са гиганти.Ханданович го изключвам от гласуването защото още е рано.Както каза някой и в другата анкета обаче,накрая се гледат отличията.Затова глас за Жулионе.
ale inter
Ханданович няма две мнения
onlyinter
Цитат(chaflio @ Jan 18 2013, 18:37 ) *
КЪДЕ Е ДЗЕНГА ,ГЛАСУВАМ ЗА НЕГО


Жалко, че Дзенга не е сред посочените. За мен беше уникален под рамката.
ivofen
Джанлука Палиука.Навремето изпращахме писма с пликове до различни отбори и те ни връщаха картички с автографи на различни футболисти.От тогава ми е любимец,но някъде съм попилял картичките.
INTERМilano
Цитат(ivofen @ Jan 19 2013, 12:09 ) *
Джанлука Палиука.Навремето изпращахме писма с пликове до различни отбори и те ни връщаха картички с автографи на различни футболисти.От тогава ми е любимец,но някъде съм попилял картичките.


И аз така biggrin.gif
Dr.Moratti
Жулионе защото беше най-полезния.Дзенга и Палиука също заслужават приза.
ambro
Глас за Сезар. Каквото и да се напише като коментар ще е малко, а и всички знаем какво представлява Жулио. И Ради не съм съгласен, че Фрей не бива да се слага сред успелите вратари в Интер. Имаше много хляб в този вратар, но тогава в защитата ни се подвизаваха хора като Грешко и другите "герой". Себастиян можеше да стане един от запомнящите се вратари, но не беше на точното място, в точното време.
фаталния
Палиука, защото другите са добри, но той е най-добрия, а хванах края на кариерата му. Уникален на и извън терена smile.gif
Campione!
Глас за Сезар.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Въпреки, че Сезар постигна повече докато беше в Интер и наистина беше (и все още е) вратар от световна класа, давам гласа си за Толдо. Когато започнах да гледам футбол изобщо, и в частност Интер, той беше под рамката и може би това е основната причина. Представянето му на Евро 2000 е незабравимо, а да не говорим за безбройните мачове, в които той беше единствения, който вършеше нещо на терена и оставяше сърцето си на него. Жалко, че имаше лошия късмет да бъде съотборник главно с играчи много под неговото ниво, и че така и не намери признанието, което заслужаваше и в Интер, и в националния на Италия.
uolfgart
За мен е Сезар!!Просто му правя чест за за цялостното му представяне в Интер - не само за играта му,за отдадеността му към отбора, но и за начина, по които си тръгна и показа любовта към феновете. Нито Лусио, нито Снайдер показаха такова отношение. Сезар не се разбра с ръководството и си тръгна без гръм и трясък с високо вдигната глава и сълзи в очите. БРАВО!!Поклон!!!
inter_ruse
толдо
Ultras
Сезар ! За всичките години от както съм фен на отбора,винаги ще помня нереалното спасяване на полуфинала с/у Барселона при удара на Меси.
Materazzito
Сезар
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.