Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Кои футболисти трябва да си върнем?
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Provenzano
Кои футболисти от дадените под наем трябва да си върнем и да се опитаме да интегрираме?
aimar
Най-вече Коутиньо....
durex
Джонатан.Коутиньо,Марига и Калдирола
Dr.Moratti
Цитат(aimar @ May 3 2012, 12:12 ) *
Най-вече Коутиньо....



high_five-1304.gif
Provenzano
Коутиньо и Марига !
Nikolov
Дестро , Пандев , Марига и Коутиньо
Provenzano
Цитат(Nikolov @ May 3 2012, 12:18 ) *
Дестро , Пандев , Марига и Коутиньо

Дестро май не е под наем
Nikolov
Цитат(Provenzano @ May 3 2012, 13:22 ) *
Дестро май не е под наем

Да така е ,но трябва да си го върнем smile.gif
Ultras
Дестро и Коутиньо
Il Capitano
Коутиньо, МАРИГА и Джонатан
INTERМilano
Джонатан, Марига и турбо Марио too_happy-1044.gif
tutto_inter
Джонатан,Марига и Бираги!
Ricardo
Марига,Коутиньо и Калдирола може да се пробва.Другите са покемони.
radiinter
Пепи пропуснал си Барди и Бенедети,две наши момчета които се справят страхтно в Серия Б.

И понеже съм сигурен че повечето тук гласуват по симпатия ето как са се справили всички тези играчи през сезона да момента.

Калдирола - Бреша : 16 мача,всичките като титуляр.
Алибек - Мехелен: 11 мача,3 като титуляр,една асистенция
Джонатан - Парма: 9 мача,6 като титуляр,1 гол,1 асистенция
Марига - Парма: 14 мача за Реал Сос от които 10 титуляр.11 мача за Парма,всичките като титуляр,1 гол,1 асистенция.
Белец - Кротоне: 20 мача,всичките като титуляр.
Барди - Ливорно: 29 мача,всичките като титуляр.
Бенедети - Джубио: 36 мача,35 като титуляр
Бираги - Юве Стабия: 12 мача,7 титуляр
Донати - Падова: 28 мач,27 титуляр,1 асистенция
Коутиньо - Еспаньол: 13 мача,всичките като титуляр,4 гола,1 асистенция
Пандев - Наполи: 39 мача,18 титуляр,7 гола,5 асистенции
Стеванович - Торино: 33 мача,31 титуляр,3 гола,3 аситенции
Нванкво Обиора - Джубио: 15 мача,всички като титуляр,2 гола

Лично аз много държи да си върнем следните играчи

Калдирола - отличен млад защитник.Основен играч в младежкия национален отбор на Италия.Вече има и сериозен опит както в Серия Б така и в чужбина защото миналия сезон изкара под наем във Витес.Защитата ни се нуждае от подмладяване,а той за мене е отличен избор.

Джонатан - макар че много хора тук го подценяват за мен той е страхотен играч.Вчера беше поредното доказателство.

Марига - толкова млад а вече с огромен опит в калчото.Освен това вече игра за нас и се виждаше че пасва добре на отбора.Ето един добър заместник на Станкович.

Барди -това момче има всичко необходимо да стане един от най-добрите вратари на Италия.Вече стигна до титулярното място в младежкия нац. отбор.Друг е въпроса дали трябва да го взимаме при нас и да му спираме развитието търкайки пейката.

Коутиньо- тук е излишно да се аргументирам.Няма нормален човек който не би искал Филипе обратно при нас.

Ако си върнем тези 5 човека отбора ни не само ще се подмлади но и ще се подсили на доста постове.Освен това на Морати ще му излезнат без пари,а той очевидно много го обича това.
chaflio
Абе той Морати не е много по връщанията но ако се напъне само Коутиньо да прибере ще е супер
ambro
Точно и аз щях да кажа, че Барди е пропуснат. Определено трябва да се върне, поне като трети (ако не и втори) вратар. Много хляб има в този пич. Аз съм играл вратар и имам малко по-различен поглед в/у тях. Определено Барди го чака сериозен футбол.
radiinter
Цитат(ambro @ May 3 2012, 22:16 ) *
Точно и аз щях да кажа, че Барди е пропуснат. Определено трябва да се върне, поне като трети (ако не и втори) вратар. Много хляб има в този пич. Аз съм играл вратар и имам малко по-различен поглед в/у тях. Определено Барди го чака сериозен футбол.



Напълно съм съгласен Митак.За мен именно Барди е бъдещия наследник на Сезар,а не Вивиано.Мога дълго да говоря по темата и да се обоснова защо мисля така но нека първо да се върне пък тогава ще говоря.
Ultras
За сефте чувам за този Барди smile.gif
radiinter
Цитат(Ultras @ May 3 2012, 22:59 ) *
За сефте чувам за този Барди smile.gif



Това е защото не играе във Франция tongue.gif .Миналата година беше титуляр за Примаверата ни и в основата на успеха на турнира Виареджо.
Provenzano
Изпуснал съм няколко момчета, но съм гледал да присъстват само по-известните и най-вече тези, които имат тема във форума biggrin.gif
THE_GAME
А Стеванович наш ли е още? Аз мислех, че сме го разкарали за постоянно, ама ако не сме - не е лоша идея да си го приберем и да се пробва интегрирането му в 1-вия ни отбор. Големи надежди му се възлагаха на това момче, докато беше в Примаверата, а преди няколко месеца дори се заговори, че самият Дядо Сър го иска в Юнайтед...
Ricardo
Цитат(THE_GAME @ May 3 2012, 23:24 ) *
А Стеванович наш ли е още? Аз мислех, че сме го разкарали за постоянно, ама ако не сме - не е лоша идея да си го приберем и да се пробва интегрирането му в 1-вия ни отбор. Големи надежди му се възлагаха на това момче, докато беше в Примаверата, а преди няколко месеца дори се заговори, че самият Дядо Сър го иска в Юнайтед...

Доколкото знам от 1 година е собственост на Торино smile.gif
ivofen
То и Мунтари сте изтървали.За мен две са грешките на ръководството даването на Пандев под наем.Щеше да свърши много по добра работа от Форлан.Както и Мунтари в Милан също ще ше да бъде много по полезен от Паломбо.
Provenzano
Цитат(ivofen @ May 4 2012, 12:59 ) *
То и Мунтари сте изтървали.За мен две са грешките на ръководството даването на Пандев под наем.Щеше да свърши много по добра работа от Форлан.Както и Мунтари в Милан също ще ше да бъде много по полезен от Паломбо.

Мунтари умишлено не съм го включил, тъй като договора му с нас свършва в края на сезона и е сигурно, че няма да му го подновим.
inter_fen
Главно Марига и Коутиньо.
Ален Стеванович е неизменна част от Торино, които по всяка вероятност ще се върнат в Серия А. Аз гледам доста често Торино и Верона, а Стеванович определено прави впечатление.
Симоне Бенедети също не трябва да бъде изпускан с лека ръка.
aimar
По-добре да си вземем Марига за резервичка, отколкото да връщаме Мунтари. А още по-добре някой юноша ако има за там.
Provenzano
Цитат(aimar @ May 4 2012, 13:44 ) *
По-добре да си вземем Марига за резервичка, отколкото да връщаме Мунтари. А още по-добре някой юноша ако има за там.

Мунтари < Марига

За мен Мунтари няма никакво желание да се връща в Интер и каквито и да е коментари около евентуалното му завръщане са излишни. Естествено ние също нямаме нито нужда от него, нито пък желание да си го връщаме. Щом докато беше при нас не го пускахме, а и решихме да го дадем под наем точно на мердите трябва да си вадим сами изводите от ситуацията около него. Неприемлив е и факта, че ще си върнем футболист играл в градския съперник, което предполагам на никой няма да му се понрави.

Вече с Марига нещата стоят по много по-различен начин отколкото с Мунтари. Дадохме го под наем в Парма за да трупа опит и самочувствие и смятам, че за него най-добрите дни тепърва предстоят. Сигурен съм и, че има огромно желание да се завърне и да защитава цветовете на Интер.
Centrocampista
Като дойде реч за вратарите аз си мисля,че както Барди,така и Рафаеле Ди Дженаро има много хляб под рамката.Имаме много добра школа и държим правата на още няколко футболисти дадени да играят някъде...ДАНО и с помоща на Страма се възползваме и разберем,че нащо си е най-добро!!!
Kutinkata
Дано сте прави за това момче Барди , тъй като от мачовете които съм гледал на Вивиано в Палермо въобще не ми допада ... В момента си имаме перфектен врата който може да изкара още някоя година и тамън като се откаже това момче Барди ще е в добра възраст да го замести .
INTERFAN
Връщането на Коу е повече от задължително.
ambro
Цитат(Kutinkata @ May 4 2012, 22:30 ) *
Дано сте прави за това момче Барди .


Самият факт, че има 29 мача като титуляр в Сериа Б на 19 години говори сам за себе си.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.