Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Любим футболист
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Provenzano
Кой е любимивият ви футболист от играещите в момента за клуба? Не става въпрос да сравняваме играчите, а просто да назовете своя любимец. Ако искате може да обосновете отговора си. Правя анкетата с няколко възможни, тъй като някои може би симпатизират на повече от един, а и по този начин според мен самата анкетата ще бъде по-интересна и оспорвана.
grande internazionale
По-лесно ще ми е да ти кажа, кой не ми е сред любимците 107952_orig.gif
El Jardinero
Всички аржентинци, но с един сърбин вместо играча на Лацио.
inter_fen
Лусимар Ферейра да Силва - ЛУСИО!
И любимия Капитан, разбира се!
Il Capitano
Аз гласувах за всички, защото всеки в някакъв момент ме е радвал и ме е правил щастлив. f181261444a4b611.jpg Не е точния момент на тая анкета според мен wink.gif
INTERМilano
worthy.gif 2002int4b.gif . JZ flower-1088.gif bravo-1305.gif
Provenzano
Санети и Фараони!
tutto_inter
Диего Милито
INTERFAN
КАПИТАНА !!!
PER SEMPRE NERAZZURRI
Санети - не смятам, че има смисъл да се обосновавам точно за него.

Самуел - още от едно време симпатизирам на безкомпромисната му и ефективна игра в защита. Може би любимият ми централен бранител изобщо.

Станкович - симпатиите ми се дължат по-скоро на вече стари лаври, понеже сърбинът вече е старичък и тромав за футбол на високо ниво, но в първите си години в Интер беше на много високо ниво.

Милито - голмайсторски умения + стил на игра (предимно таран, но с чудесни способности извън наказателното поле) и разбира се сезон 2009/2010
inter_ruse
много са ми любимците , но гласувах за милито за дето ни направи европейски шампиони
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.