Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Според вас, кои от "старите кучета" е по-добре да се откажат ( или по-скоро да дадът път на по-младите ) ?
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
grande internazionale
Ето и обратната на предната анкета. С болка на сърце и нея представям на вашето внимание. На всеки един от тези играчи, освен дълбок поклон не знам какво повече мога да им представя, но факт е, че са над 30 години. Единствено Тиаго е на 29, но реших и него да включа. Мунтари и Снайдер не са поместени в тази анкета, защото все пак са на 27 години. Единственият, който е над тази граница и не е тук, е Форлан, но все пак той дойде това лято и все още трупаме впечатления за играта му с нашата фланелка.
Имате право на повече от един избор.
tutto_inter
Плескавицата да зачезва
Centrocampista
Кордобича на 1во място,Самуел,Киву,Станко.това са за мен хората които вече боксуват на място като цяло
Centrocampista
А пък Тиаго си е машина и въобще няма място в тази анкета smile.gif
Centrocampista
Ааа забравих и Принца,колкото и да е дал много за отбора ни и да бележи от време на време на моменти не се разбира дали е на терена и бързо се умаря вече
Ultras
Кордоба Станкович...а и Санети съвсем скоро ще е по-добре да влиза като резерва.
Provenzano
Кастелаци и Киву.
El Jardinero
Орландони и Кордоба (прости ми, Ванка!) само, след тях може и Киву, ако повтори миналия си сезон. Гранде, идеята ми беше да е "Кой НЕ трябва или не искате да ни напуска?", щото така е негативно, но карай, все тая. smile.gif
Dr.Moratti
Орландони,Кафето,Трактора,Станкович.След тях Милито,Форлан,Лудия и Самуел.
Kutinkata
Кастелаци , Орландони , Кордоба , Киву , Станкович , Милито ... а Камбиасо и Самуел не трябва да са твърди титуляри
Il Capitano
Писах Орландони и Кордоба, с известни условности може да добавя Самуел и Киву, при условие, че им се намерят стабилни, силни заместници, а не някакви такива като Нагатомо...
chaflio
А бе вие хубаво почти всичките ги изгонихте,а ма по лошото е че нищо читаво няма на тяхното място
ivofen
За мен Киву е по стабилен на този етап от Нагатомо затова засега остава.Затова гласувах за Орландони Кордоба (Алварес).
INTERМilano
Кастелаци , Орландони - каква работа имат в отбора освен да гушат .... confused-3316.gif
Кордоба е дал много на клуба, но не искам да го виждам 3-та резерва
Киву е универсален войник и може да играе в ляво-дясно-центъра, та даже и дефанзивен ако се наложи, но след контузията в главата играе на 50 % от възможностите си
Станкович пък е душата на отбора, а Санети - сърцето и ще е трудно без тях, когато дойде време да се оттеглят, но си мисля, че Станкович трябва да го направи другият сезон
Nikolov
Кои ще ги заместят ?
INTERМilano
Цитат(Nikolov @ Oct 5 2011, 10:25 PM) *
Кои ще ги заместят ?


Е няма кой да ги замести.... в момента кой ги замества, титуляри ли са huh.gif
inter_fen
Орландони и Кордоба трябва да се откажат след края на този сезон, Станкович може да изкара още един след този, а Милито ако ще напуска, то е по-вероятно да е в посока някой друг клуб. Смяната на поколенията се прави бавно и добре обмислено, само че май позакъсняхме с началото на подобно нещо smile.gif
Cruz
QUOTE(ivofen @ Oct 5 2011, 08:53 PM) *
За мен Киву е по стабилен на този етап от Нагатомо затова засега остава.Затова гласувах за Орландони Кордоба (Алварес).

Орландони,Киву,Кордоба,Кастелаци,Санети и Милито + АЛВАРЕС хахаха
BIZZARE
Всички без Сезар, Лусио, Майкон, Занети и Мота. Занети може би също му наближава времето за пенсия, но той трябва да си завърши кариерата при нас дори накрая да е резерва...
ale inter
През годините които съм заобичал ИНТЕР и за години до края на живота си (колко и да са те) никога няма да кажа за някой че е стар и да даде път на младите,това трябва да се извоюва с пот на челото и яко работа smile.gif
На този етап нямаме излишни стари smile.gif
Dr.Moratti
Цитат(ale inter @ Oct 7 2011, 12:05 AM) *
На този етап нямаме излишни стари smile.gif

Изби рибата бате crying_with_laughter-3302.gif
Ricardo
Кордоба,Милито,Киву и Станкович са свършили за футбола,колкото по-бързо напуснат толкова по-добре за Интер.Жулио Сезар,Лусио,Самуел и Майкон са много далече от най-добрата си форма,но на този етап трябва да останат.Е ако Анжи наистина предложат 20 млн. за Майкон зимата,ще е най-добре да го продадем.Санети все още е може да е полезен на отбора в някои мачове,но като че ли не е за твърд титуляр вече.Най-малкото от време на време трябва да му се дава почивка.Камбиасо и Мота има още какво да дадат на отбора.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.