Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Интер - Рома (Финал за купата на Италия)
Форумът на Привържениците на Интер в България > > Сезон 2009/10
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
durex
05.05.2010 21:45




Имаме да си връщаме тъпкано на ромите,така че пълна мотивация и да смачкаме римската сган. s_inter.gif
N E R A Z Z U R R O
Газим ги тея!!! FORZA INTER!!!
SHeki
След като вече два пъти през тоя сезон не успяваме да ги победим , мисля че Жозе няма да остави нещата така , и ще излезем пределно мотивирани да спечелим първата купа за тая година , но в никакъв случай не очаквам квото и да е високо темпо в тоя мач - мач на тактическо надлъгване и който сбърка по малко от другия той е победителя , вече на 2 пъти не бяхме ние 1-1 в Милано и 2-1 в Рим , за ромите с контузия от вчера е Вучинич а той заедно с Менез им е най-добрия футболист от началото на втория полусезон , така че няма от какво да се боим , излизаме и ги смачкваме тия като гниди :> forza.gif
Simo_23
БОЙ ПО РОМСКАТА СГАН ! Един път се отърваха , втори път се отърваха , сега вече е крайно време нещата да си дойдат на мястото ! Напред към първата от 3-те титли
durex
Цитат(Simo_23 @ May 3 2010, 12:15 AM) *
БОЙ ПО РОМСКАТА СГАН ! Един път се отърваха , втори път се отърваха , сега вече е крайно време нещата да си дойдат на мястото ! Напред към първата от 3-те титли

Аз мисля да не са 3,ами 5 като вземем и суперкупата на Европа и суперкупата на Италия c030.gif c030.gif c030.gif
interboy
Само за тази титла имам известни колебания и те идват от мотивацията на момчета. Дано излезнат мотивирани, каквито са цял сезон и титлата бъде наша.
Трябва да поставим победното начало още от 5ти!
Scofield
Къде ще се играе мача?!?
SHeki
Олимпико :>
Miro Belia
ДА ГИ УТРЕПЕМЕ ДРУЖНО !!! АГИТКИТЕ НА ИНТЕР И ЛАЦИО НА СТАДИОНА !!!
SHeki
Играчите ни няма да се пребират в Милано , а ще останат в Рим до сряда , и чак след финала се пребират у дома , правилно решение , да не се натоварват излишно и от пътуване :>
Scofield
Ебати наглите....поне да го бяха направили не неутрален терен , или в Китай laugh.gif . Все тая...мачкаме ги! FORZA INTER!
INTERFAN
В сряда по това време(то вече ще е четвъртък biggrin.gif ) ще си честитим Купата и ще говорим, че вече ни остават още две титли до требъла smile.gif
INTERMINATOR
QUOTE(Scofield @ May 3 2010, 12:47 AM) *
Ебати наглите....поне да го бяха направили не неутрален терен , или в Китай laugh.gif . Все тая...мачкаме ги! FORZA INTER!

Финала се играе винаги в столицата: Рим
Cruz
QUOTE(INTERMINATOR @ May 3 2010, 01:47 AM) *
Финала се играе винаги в столицата: Рим

напротив преди беше в два мача един на меаца и един на олимпико независимо кои играе smile.gif от 2 години е само 1 мач.. и все пак купата е наша
INTERMINATOR
QUOTE(Cruz @ May 3 2010, 03:03 AM) *
напротив преди беше в два мача един на меаца и един на олимпико независимо кои играе smile.gif от 2 години е само 1 мач.. и все пак купата е наша

е...къде е напротив, при положение,че вече не се играе така? smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Финала е един и се играе в столицата, която е Рим. Рома просто са с късмета,че са от там wink.gif
Boy_San77
Знаете ли дали ще дават мача по TV+?
durex
Цитат(Boy_San77 @ May 3 2010, 01:14 PM) *
Знаете ли дали ще дават мача по TV+?

Мисля че да,но не съм видял в програмата още...ама трябва да ни дават все пак това е финал wink.gif
vladkata_inter
Цитат(Boy_San77 @ May 3 2010, 01:14 PM) *
Знаете ли дали ще дават мача по TV+?

21:45 Купа Италия: Лацио - Интер (финал)

AХАХАХАХА Никой не иска дори да споменава Ромите cheers1.gif
N E R A Z Z U R R O
Нещо интересно около финала: Рома - Интер ще е първото спортно събитие в Италия, което ще е предавано на 3D.
Simo_23
Цитат(durex @ May 3 2010, 12:19 AM) *
Аз мисля да не са 3,ами 5 като вземем и суперкупата на Европа и суперкупата на Италия c030.gif c030.gif c030.gif


Хах ... Много смело . Както сме тръгнали да ги направим 6 със световното клубно , че да изравним Парца ! c030.gif
marto1908
Чул ви Господ Момчетаааааа
durex
Цитат(Simo_23 @ May 3 2010, 04:37 PM) *
Хах ... Много смело . Както сме тръгнали да ги направим 6 със световното клубно , че да изравним Парца ! c030.gif

Да ти кажа много ще ни прилягат тия 6 купи c030.gif allright.gif
SHeki
Слезте на земята , гледаме ма4 за ма4 пък каквото дойде !!!!
Miro Belia
Лусио искам да се пази и да почивааа Кордоба и Самуел е екстра според мен smile.gif
Simo_23
Цитат(SHeki @ May 3 2010, 05:02 PM) *
Слезте на земята , гледаме ма4 за ма4 пък каквото дойде !!!!


Съгласен съм ... Концентрация мач за мач и всичко е възможно , но това е друг въпрос

Цитат(INTER_1908_ @ May 3 2010, 05:37 PM) *
Лусио искам да се пази и да почивааа Кордоба и Самуел е екстра според мен smile.gif


Мисля , че този финал ще излезем с всичко налично ! Моу ще се опита да докаже на Рома кой кой е , както се казва ...
radiinter
Според мен ако Лусио не е в състояние да играе,Жозе ще пусне Матрикса за да се бори с онова говедо Тони.
Miro Belia
Цитат(Simo_23 @ May 3 2010, 06:29 PM) *
Мисля , че този финал ще излезем с всичко налично ! Моу ще се опита да докаже на Рома кой кой е , както се казва ...

Не мисля, че ще рискува толкова wink.gif все пак Шампионската е по-важна от купата на Италия
Xs7yLe
И е след 20 дена tongue.gif
Cruz
QUOTE(INTERMINATOR @ May 3 2010, 03:47 AM) *
е...къде е напротив, при положение,че вече не се играе така? smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Финала е един и се играе в столицата, която е Рим. Рома просто са с късмета,че са от там wink.gif

не бе насе ти просто казваш ВИНАГИ което не е вярно обясних ти предишния формат на финала.. smile.gif
durex
Защитникът на Интер Лусио вероятно ще пропусне финала на Шампионската лига на 22 май и със сигурност няма да бъде на терена за финала на Купата на Италия в сряда срещу Рома.

Бранителят се оплаква от болки в прасеца, в следствие на контузия, получена при победата на "нерадзурите" над Лацио с 2:0.

Бразилецът бе сменен в мача срещу "орлите" и медицинският екип на "нерадзурите" бе притеснен, че футболистът може да отпадне от състава за мача с "вълците".

Но днес се разбра, че контузията е по-тежка от очакваното и капитанът на националния отбор на Бразилия може да пропусне финала на Шампионската лига на 22 май.

Тестовете, извършени тази сутрин в клиника "Пайдея", показаха медиална мускулна умора, но без нараняване на самото сухожилие.

Много лоша новина
N E R A Z Z U R R O
Цитат(durex @ May 3 2010, 07:40 PM) *
Защитникът на Интер Лусио вероятно ще пропусне финала на Шампионската лига на 22 май и със сигурност няма да бъде на терена за финала на Купата на Италия в сряда срещу Рома.

Бранителят се оплаква от болки в прасеца, в следствие на контузия, получена при победата на "нерадзурите" над Лацио с 2:0.

Бразилецът бе сменен в мача срещу "орлите" и медицинският екип на "нерадзурите" бе притеснен, че футболистът може да отпадне от състава за мача с "вълците".

Но днес се разбра, че контузията е по-тежка от очакваното и капитанът на националния отбор на Бразилия може да пропусне финала на Шампионската лига на 22 май.

Тестовете, извършени тази сутрин в клиника "Пайдея", показаха медиална мускулна умора, но без нараняване на самото сухожилие.

Много лоша новина


Това пак е някаква измишльотина на гол.бг...
marto1908
huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif
radiinter
Сигурен съм че Лусио ще направи и невъзможното за да излезе на финала в Мадрид.
durex
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ May 3 2010, 07:44 PM) *
Това пак е някаква измишльотина на гол.бг...

Дано да е измишльотина!
XxXDead_worlDXxX
Рома са в много добра форма, определено ще ни бъде много трудно срещу тях, определено този требъл далеч не е толкова лесен, защото само малко отпускане може да е фатално. Лично аз не искам да взимаме чак всичко. Достатъчна е единствено Шампионската лига. Не че нямаме потенциал да вземем и всичко друго и не че не са малки шансовете да го направим, но все пак става въпрос за най-комерсиалния турнир в целия свят. Купата на Италия някак си не звучи толкова престижно. Но въпреки всичко аз искам да ги бием. Както казах, не заради тази купа, а просто за да им отмъстим онзи последен злополучен за нас мач. Очаквам добра и концентрирана игра и не се съмнявам, че можем да надделеем над отбора от Рим. smile.gif
interboy
Цитат(XxXDead_worlDXxX @ May 3 2010, 08:09 PM) *
Лично аз не искам да взимаме чак всичко. Достатъчна е единствено Шампионската лига.

Я не се излагай, как може да кажеш само ШЛ. Кво искаш да даден калчото на Рома при положение, че сме №1. blink.gif
plio
гадни социганета ромета щя ядът много бой ми се струва във сряда определено и на терена и извън него със тежката артилерия ги започваме от самото начало да отнесат един разгромен резултат че да млъкнат loveinter.gif s_inter.gif forza.gif s_inter.gif loveinter.gif forza.gif
ale inter
Искам тези тъпаци да ги спукаме от бой,ама яко бой ви казвам няма майтап cheers1.gif
radistotel
Форца Нерадзури!
Несправедливо е финала да се играе на Олимпико, но и целия формат на Копа Италия е тотално абсурден, така че това е тема на друг разговор.
Иначе нищо чудно бианкочелесте отново да ни подкрепят. Все пак и в Рим си имат Иридучибили!

Задълвени сме да не бием Рома- първо за да вземем първата купа от требъла и второ да не позволим на ромите да си сложат сребърна звезда на емблемата (присъжда се за 10 купи)!
Xs7yLe
Те заслужават 100 сребърни звезди , колко пъти все зад нас завършваха и сега им предстои и за купата ,и за шампионата ,и след това за суперкутата , така че напълно заслужават да се окичат със сребро . biggrin.gif
Simo
Мача няма да е никак лек за нас,Рома има с какво да ни изненада,но най-големия ни плюс е Раниери,винаги може да обърка всичко за минути.Вече всяка грешка струва скъпо така че с внимателна игра и тактическо надлъгване купата иде към Милано.
Dr.Moratti
Дуспи ще има в този мач rolleyes.gif
SvetJlio
Tova shte e purvata ni kupa ot 3-te, koito ni PRINADLEJAT !

FORZA INTER !!!!!!!!!!!!


Izvinqvam se za latineca!



Dr.Moratti
В последните години Рома неотлъчно ни следва по петите и крайно време е да ги сложим на мястото си.Кур за Ромите 138148_orig.gif
INTERMINATOR
QUOTE(Cruz @ May 3 2010, 07:04 PM) *
не бе насе ти просто казваш ВИНАГИ което не е вярно обясних ти предишния формат на финала.. smile.gif

Разбрах те smile.gif
marto1908
FORZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA INTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER 106782_orig.gif 106782_orig.gif 106782_orig.gif 106782_orig.gif 106782_orig.gif 106782_orig.gif 106782_orig.gif 106782_orig.gif
SHeki
Нашия приятел Никола Рицоли ще бъде съдя утре; >
INTERFAN
Ромите все си вярват, но трябва да им покажем кой командва ! Очаквам утре да вземем първата Купа от требъла. Няма да е лесно, още повече че мачът ще е в Рим, но сме длъжни да спечелим.
hool-curvool
Цитат(INTERFAN @ May 4 2010, 04:48 PM) *
Ромите все си вярват, но трябва да им покажем кой командва ! Очаквам утре да вземем първата Купа от требъла. Няма да е лесно, още повече че мачът ще е в Рим, но сме длъжни да спечелим.

То финала е само един мач до колкото знам smile.gif
radiinter
Днес освен Лусио и Снайдер не е тренирал и най-вероятно също отпада за мача.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.