Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Интер - Дрийм Тим
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Интер извън терена > Анкети
Dr.Moratti
Предлагам да си направим чрез свободен избор Дрийм Тим на Интер по подобие на чуждестранните форуми. Номинираните футболисти са избрани по критериите принос/участия/голове.Някои от тях са изобразени със синьо тъй като са участници в Grande Inter или попадат в идеалната единайсеторка на клуба за всички времена според допитване в официалния сайт. Няма квотен принцип за защитници,полузащитници и нападатели стига броят им да не надвишава 22-ма играчи.

Номинации:
Вратари: Джулиано Сарти /198/,Валтер Дзенга/473/, Джанлука Палиука /234/, Жулио Сезар,Франческо Толдо

Защитници:Бреме 154/12, Тарчизио Бургнич 476/6,Рикардо Фери 418/8, Армандо Пики 257/2, Хавиер Занети, Марко Матераци, Валтер Самуел, Иван Кордоба, Майкон, Лусио, Джудзепе Бергоми 758/28, Фулвио Коловати 168/7, Джачинто Факети 634/75, Аристиде Гуарнери 335/3, Синиша Михайлович 42/7

Полузащитници:Джудзепе Барези 559/13, Никола Берти 311/41 , Луйджи Ди Биаджо 163/18, Юри Джоркаев 127/39, Емре Белезоглу115/5, Освалдо Фатори 178/7, Джанфранко Бедин 310/23, Луиш Фиго 140/11, Патрик Виера 91/9, Денис Бергкамп 72/22, Арон Винтер 119/3,Пол Инс 73/13, Никола Берти 311/41, Джампиетро Марини 375/13, Бенгт Линдског 102/35, Херберт Прохаска 81/11, Хуан Верон 74/4, Диего Симеоне 85/14, Ленард Скоглунд 246/57,Марко Тардели 71/8, Деян Станкович, Уесли Снайдер, Естебан Камбиасо, Марио Корсо 502/94, Атилио Демария I /Арж/ 295/86, Лотар Матеус 153/53, Сандро Мацола 565/158, Габриеле Ориали 392/43, Луис Суарес 328/54

Нападатели: Адриано177/74 , Алесандро Алтобели 466/209, Антонио Анджелило /Арж/122/77, Джино Армано 255/73, Роберто Бонисеня 281/171, Марко Бранка 70/25, Луйджи Чевенини 190/158, Леополдо Конти 222/75, Ернан Креспо117/46, Хулио Круз 195/75, Едуин Фирмани 103/69, Маурицио Ганц 98/39, Жаир 260/69, Златан Ибрахимович 117/66, Юрген Клинсман 123/40, Бенито Лоренци 314/143, Истван Ниерс 182/133, Алваро Рекоба 261/72, Карл Хайнц Румениге 107/42, Алдо Серена 223/78, Рубен Соса 104/50, Кристиян Виери 190/123, Иван Саморано 149/41, Роберто Баджо 59/17, Джудзепе Меаца 408/208, Роналдо 99/59, Диего Милито, Самуел Ето'о

Internationale's dream team
Faustico
Дзенга - Санети, Бургнич, Армандо Пики, Джачинто Факети - Луис Суарес, Лотар Матеус, Сандро Мацола, Марио Корсо - Джузепе Меаца, Роберто Бонисеня.

п.п. Голяма глупост с липсата на Толдо в номинациите. А има разни посеричи като Емре, Верон и Синиша. Които са за комичните 11 на Интер на всички времена.
Dr.Moratti
Труден избор, но от мен това е c030.gif

ultra_inter.gif Дзенга,Ж.Сезар
ultra_inter.gifДжачинто Факети,Хавиер Занети,Джудзепе Бергоми,Фулвио Коловати, Валтер Самуел, Бреме
ultra_inter.gif Сандро Мацола,Луис Суарес,Марио Корсо, Луиш Фиго,Матеус,Камбиасо
ultra_inter.gif Джудзепе Меаца,Роналдо,Алтобели,Ибрахимович,Рекоба,Румениге,Адриано,Бонисеня

п.с.Faustico добавих ти Толдо.Какво направи с Роналдо laugh.gif
Boy_San77
Вратари: Валтер Дзенга, Жулио Сезар
Защитници: Хавиер Санети, Марко Матераци, Джудзепе Бергоми, Джачинто Факети, Тарчизио Бургнич
Полузащитници: Джудзепе Барези, Луиш Фиго, Марио Корсо, Естебан Камбиасо, Сандро Мацола, Луис Суарес
Нападатели: Джудзепе Меаца, Кристиян Виери, Хулио Круз, Бенито Лоренци, Леополдо Конти, Алесандро Алтобели
inter_fen
Вратари: Валтер Дзенга, Франческо Толдо

Защитници: Хавиер Санети, Джузепе Бергоми, Джачинто Факети, Андреас Бреме, Иван Кордоба, Матрикс

Халфове: Джузепе Барези, Никола Берти, Сандро Мацола, Юри Джоркаеф, Диего Симеоне, Марио Корсо, Лотар Матеус, Естебан Камбиасо

Нападатели: Джузепе Меаца, Бобо Виери, Алесандро Алтобели, Роберто Бонинсеня, Луиш Назарио де Лима - Роналдо, Алваро Рекоба
Simo_23
Вратари: Валтер Дзенга, Франческо Толдо

Защитници: Хавиер Санети, Джузепе Бергоми, Джачинто Факети, Марко Матераци

Халфове: Джузепе Барези, Юри Джоркаеф, Диего Симеоне, Лотар Матеус, Луиш Фиго,Сандро Мацола

Нападатели: Бобо Виери, Меаца , Бонинсеня, Роналдо, Рекоба
Faustico
Цитат(Dr.Moratti @ Mar 10 2010, 12:39 PM) *
п.с.Faustico добавих ти Толдо.Какво направи с Роналдо laugh.gif


Написах само 11. Броя на голове на Бонисеня и Меаца говори достатъчно, и защо избирам тях пред Роналдо. Също така пред Роналдо бих сложил и Виери и Алтобели. :>
Dr.Moratti
Цитат(Faustico @ Mar 10 2010, 04:16 PM) *
Написах само 11. Броя на голове на Бонисеня и Меаца говори достатъчно, и защо избирам тях пред Роналдо. Също така пред Роналдо бих сложил и Виери и Алтобели. :>

За Бонисеня си прав.И аз го корегирах,макар че ми иска и Милито да е в тази класация, както и Виери,Пики и Майкон. В крайна сметка ще видим какво ще се получи, ако се включат и другите със своите състави c030.gif
vladkata_inter
Вратари - Валтер Дзенга,Жулио Сезар

Защитници - Хавиер Санети,Джачинто Факети,Джузепе Бергоми,Фулвио Коловати,Марко Матераци

Халфове - Джузепе Барези,Сандро Мацола,Лотар Матеус,Габриеле Ориали,Естебан Камбиасо,Юри Джоркаеф

Нападатели - Джузепе Меаца,Роналдо,Кристиян Виери,Иван Саморано,Алваро Рекоба,Роберто Бонисеня


Треньор : Ектор Купер yeah.gif


106782_orig.gif
XxXDead_worlDXxX
Няма никакъв смисъл от този Дрийм Тийм, какво толкова положително ще ни донесе това wink.gif Имаме си достатъчно класни играчи! И на мен не ми харесват всичките, но чак да се стига до това...
С тази тема все едно казваме, че сега нещо не ни е наред... Достатъчно е да бъдем това, което сме си сега!
vladkata_inter
Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Mar 10 2010, 09:14 PM) *
Няма никакъв смисъл от този Дрийм Тийм, какво толкова положително ще ни донесе това wink.gif Имаме си достатъчно класни играчи! И на мен не ми харесват всичките, но чак да се стига до това...
С тази тема все едно казваме, че сега нещо не ни е наред... Достатъчно е да бъдем това, което сме си сега!

Пич,ние не искаме да върнем тези футболисти на терена,защото сегашните са слаби biggrin.gif
Просто правим класация на най-добрите футболисти,играли и дали сърцето си за Интер wink.gif
mihael16
вратари:сезар,дзенга
защита:санети,бергоми,факети,пики
халфове:суарес,мацола,ориали,джоркаеф
нападатели:меаца,алтобели,роналдо
Dr.Moratti
Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Mar 10 2010, 09:14 PM) *
Няма никакъв смисъл от този Дрийм Тийм, какво толкова положително ще ни донесе това wink.gif Имаме си достатъчно класни играчи! И на мен не ми харесват всичките, но чак да се стига до това...
С тази тема все едно казваме, че сега нещо не ни е наред... Достатъчно е да бъдем това, което сме си сега!

Всички клубове правят класации за Дрийм Тим с което се показва уважение към историята на даден клуб и играчите които са допринесли за успехите му.Смисъла е съгласно нашите мнения да излъчим най-добрите футболисти на клуба през всичките тези години.В това което си написал няма абсолютно никакъв смисъл cool.gif
Provenzano
Вратари : Валтер Дзенга и Жулио Сезар ;

Защитници : Хавиер Санети , Марко Матераци , Джудзепе Бергоми , Фулвио Коловати , Джачинто Факети и Тарчизио Бургнич ;

Полузащитници : Джудзепе Барези , Сандро Мацола , Лотар Матеус , Юри Джоркаеф , Луиш Фиго и Луис Суарес ;

Нападатели : Джудзепе Меаца , Роналдо , Кристиян Виери и Самуел Ето'о ;
ale inter
Моят Дрийм Тим е този от 2010г на Жозе Мауриньо от него по добър сме нямали smile.gif
:Burgnich:
Здравейте ,колеги.Имах малко проблеми с форума и нямах много време ,но отново съм тук.Това е интересна тема ,но ще е доста трудничко да се определят най-добрите за всички времена.и все пак моят вариант:
Дзенга
Санети-Бергоми-БУРГНИЧ-Факети
----------Метеус------------
Суарез--Мацола--Румениге
------Меаца-----Роналдо------
Резерви:Сарти,Бреме,Коловати,Барези,Виери,Алтобели
Треньор:Еление Ерера!
Опитах се да съчетая отдаденост към клуба и качества и смятам ,че се получи добре.
inter_fen
Виждам, че съм писал състав, но сега ще направя уточнение:

--------------------Толдо---------------------

Санети----Лусио--------Бергоми----Факети

----------Симеоне------Джоркаеф-----------

-----------------Мацола-----------------------

Рекоба------------------------------Роналдо
-----------------Виери-------------------------

треньор: Жозе Моуриньо
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.