Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Интер - Барселона
Форумът на Привържениците на Интер в България > > Сезон 2009/10
Scofield
Гласувам за Лусио
CTPAHEH
Глас за капитана
vladkata_inter
Лусио
ale inter
Макар че искам да гласувам за цялата защита,но няма как да стане,давам глас за Лусио,направо ги изядохме с тези защита
Xs7yLe
Моят глас отива за Киву , защото имаше невероятно важни намеси в защита , които помогнаха за запазването на нулев резултат . smile.gif
Campione!
Киву
N E R A Z Z U R R O
Киву
Faustico
Колебах се мжду Санети и Киву.. все пак избрах Капитана.
INTERМilano
Киву
Ricardo
Киву-железен срещу най-добрия футболист в света в момента!!!
inter_fen
Колебаех се между Киву и Самуел,все пак глас за Валтер.
C-Murder
Логично за играч на мача трябва да бъде избран защитник, а според мен Самуел беше безгрешен срещу превъзхождащия го физически и ръстово Ибрахимович, за разлика от Лусио, който го изпусна няколко пъти.
interboy
Тъй като не мога да гласувам за Лусио, Самуел и Киву, а те и тримата го заслужават моя глас отива за Милито, защото показа как трябва да се играе с самочувствие и желания, макар и много хора да го плюха че нямал опит в ШЛ и това щяло да му попречи.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Валтер (WALLter smile.gif) Самуел
butch_cassidy
Диего Милито !
INTERМilano
Милито беше всичко друго, но не и най-добрият играч на Интер, то даже Мунтари беше по-креативен от него lol.gif blink.gif
radiinter
Гласувам за Киву.Благодарение на него Меси неможа да блесне както сме свикнали да го гледаме.
Cruz
Walter Samuel
INTERMINATOR
Цитат(INTERМilano @ Sep 17 2009, 10:06 PM) *
Милито беше всичко друго, но не и най-добрият играч на Интер, то даже Мунтари беше по-креативен от него lol.gif blink.gif

Имаш право на мнение - аз обаче не съм съгласен с твоето..
inter_fen
Цитат(INTERМilano @ Sep 17 2009, 10:06 PM) *
Милито беше всичко друго, но не и най-добрият играч на Интер, то даже Мунтари беше по-креативен от него lol.gif blink.gif



И аз съм на това мнение,да Милито се бори,но в двубой в който защитата ни изнесе 80% от мача,според мен е малко несериозно да се гласува за нападател.Но всеки си има право на мнение
Catalgrana
Гласувам за Жозе Моуриньо biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.