Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Какво ще спечелим през 2009/2010 ?
Форумът на Привържениците на Интер в България > > Сезон 2009/10
SvetJlio
Или иначе казано, какви са Ви очакванията през новия сезон smile.gif
Djorkaeff
...и Суперкупата на Италия smile.gif
tutto_inter
Гласувах за Шампиони на Италия и Купа на Италия .. мисля,че още поне 1-2 години и тогава може ШЛ ... лично мое мнение,че му трябва още време на Жозето,а тези 2 отличия са си наши wink.gif
radiinter
Ами още е малко рано за преценка защото трансферите тепърва започват и не се знае какъв ще бъде облика на отбора за новия сезон(както и на конкурентите).Знам само че най-малкото което трябва да направим е да не отстъпваме титлата в Италия за нищо на света.
Boy_San77
Колкото и невероятно да звучи, само ШЛ са ми очакванията че ще спечелим... просто цялата работа ще дойде от Морати а и от играчите, убеден съм че тази година той отново се разочарова, така че през новата ще се хвърлят всички усилия за ШЛ, като калчото и всичко останало ще бъде на заден план... това си е мое мнение!
Faustico
Цитат(Boy_San77 @ Jun 24 2009, 02:19 PM) *
Колкото и невероятно да звучи, само ШЛ са ми очакванията че ще спечелим... просто цялата работа ще дойде от Морати а и от играчите, убеден съм че тази година той отново се разочарова, така че през новата ще се хвърлят всички усилия за ШЛ, като калчото и всичко останало ще бъде на заден план... това си е мое мнение!


Аз никога не съм бил съгласен с подобни твърдения. До края на февруари за грандовете този турнир е формалност, до преди елиинацийте отбора ни трябва да си е на първо място и да си държи позицията. Не мисля, че едно спечелване на ШЛ ще извини това, че в серия от 40 мача в Италия е имало по-добър отбор от нас. Иначе за очаквания е рано... сигурен съм, че ще си защитим титлата... но за ШЛ ще е добре да се види какъв отбор ще имаме на старта на сезона, тогава по-ясно ще може да се каже какво очаваме да спечелим. На този етап съм пас. smile.gif
N E R A Z Z U R R O
Първо да направим трансферите си и да видим с какви играчи разполагаме и тогава може да се говори за такива прогнози, но поне Скудетото трябва да го вземем.
SvetJlio
Цитат(Djorkaeff @ Jun 24 2009, 01:50 PM) *
...и Суперкупата на Италия smile.gif

Требъл догодина. А тази Суперкупа не се ли счита за този сезон, ако е спечелим ?
niki.st
Очаквам Шампионска лига
Scofield
Ами през 2010/2011 ?

Прекалено е рано за такива теми wink.gif
Álvaro Recoba
Шампиони на Италия и ШЛ forza.gif
INTERMINATOR
Евала,оптимисти сме! s_inter.gif 106782_orig.gif forza.gif boysan.gif ultra_inter.gif
inter_fen
Требъл!!!
interboy
Рибата още даже не е в морето вие и тигана сте приготвили.Има време да се правят прогнози все още всичко е както преди,на базата на какво ги правите прогнозите,мечти желания, сънища...?
Рано е още за очаквания smile.gif
vladkata_inter
Шампиони на Италия, Купа на Италия и ШЛ

biggrin.gif smile.gif
XxXDead_worlDXxX
Всичко или нищо!
Песимистите вън biggrin.gif smile.gif red.gif 107952_orig.gif
INTERМilano
всичко де що може ест !!
mihael16
гласувах за шл.мисля 4е тази година ще спе4елим нея.
iffaylo
...и скалпа на Милан ако може да вземем.
Boy_San77
Цитат(Faustico @ Jun 24 2009, 05:27 PM) *
Аз никога не съм бил съгласен с подобни твърдения. До края на февруари за грандовете този турнир е формалност, до преди елиинацийте отбора ни трябва да си е на първо място и да си държи позицията. Не мисля, че едно спечелване на ШЛ ще извини това, че в серия от 40 мача в Италия е имало по-добър отбор от нас. Иначе за очаквания е рано... сигурен съм, че ще си защитим титлата... но за ШЛ ще е добре да се види какъв отбор ще имаме на старта на сезона, тогава по-ясно ще може да се каже какво очаваме да спечелим. На този етап съм пас. smile.gif

Е аз се разграничавам от това какво е моето желание и какво е на ръководството, просто според мен както казах ще се хвърлят всички усилия към ШЛ, като останалите турнири ще пострадат неволно, естествено че ще си гледаме мачовете от шампионата, но до един момент wink.gif

Цитат(interboy @ Jun 24 2009, 08:36 PM) *
Рибата още даже не е в морето вие и тигана сте приготвили.Има време да се правят прогнози все още всичко е както преди,на базата на какво ги правите прогнозите,мечти желания, сънища...?
Рано е още за очаквания smile.gif

Не виждам за кое е рано, мечти, желания, аз бих казал реалност, всички знаем защо дойде Жозе, 1вия му сезон мина, едва ли Морати е въоръжен с много търпение при положение че изгуби маса пари с тази треньорска рокада, да не говорим че без да беше променен отбора, за малко щяхме да отстраним Манчестър, не зависимо какви трансфери ще направим, ШЛ е целта, пак казвам естествено че и аз искам всичко, но съм убеден че това е приоритета....
interboy
Цитат(Boy_San77 @ Jun 25 2009, 10:07 AM) *
Не виждам за кое е рано, мечти, желания, аз бих казал реалност, всички знаем защо дойде Жозе, 1вия му сезон мина, едва ли Морати е въоръжен с много търпение при положение че изгуби маса пари с тази треньорска рокада, да не говорим че без да беше променен отбора, за малко щяхме да отстраним Манчестър, не зависимо какви трансфери ще направим, ШЛ е целта, пак казвам естествено че и аз искам всичко, но съм убеден че това е приоритета....

Еми той изгуби маса пари,но все пак той така си пожела и нали никой не му е гарантирал,че като дойде Жозе и ще сме шампион на ШЛ.Тва е "най-странния" турнир който може да съществува.Всички виждаме, че не винаги даже в повечето случаи не най-добрия отбор я печели.
Така че аз няма как иначе да се изкажа в тази тема точно така озаглавена,ако беше "Какво мечтаете да спечелим" нямаше да се разгранича от общото мнение,но все пак нека бъдем реалисти всичко е както преди.... все още.

П.П. А за това малко за което намекна мога да кажа че хич не е малко.ДОкато имаме играчи които излизат с отявлен страх в очите срещу било то и Ман Ю на Джузепе Меаца трудно ще я спечелим.Затова са ни нужни хора като Деко и Карвалио, макар и много хора тук да възроптават че били стари....няма стари има можещи и неможещи smile.gif
shemeta
Всичко как иначе (но все пак като започнат мачовете ще видим)
method
Кой е гласувал "НИЩО"? smile.gif
inter_fen
Цитат(method @ Jun 25 2009, 01:12 PM) *
Кой е гласувал "НИЩО"? smile.gif



Някоя мишка или фен на друг отбор!
ale inter
Абсолютно всичко за което играем е НАШЕ. c030.gif cheers1.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
Ще гласувам в анкетата, едва след като е ясно с какъв състав ще разполагаме. При всички положения трябва да направим поне още 2 трансфера, защото селекцията ни до момента (с уговорката, че Мота е сигурен) е доста постна. Все пак трансферния прозорец не е отворил и имаме достатъчно време да си стегнем отбора.
CTPAHEH
Цитат(method @ Jun 25 2009, 01:12 PM) *
Кой е гласувал "НИЩО"? smile.gif

Аз.
Твърдо съм против такъв тип теми.В смисъл: " Попитали фен на Интер на кой отбор е фен".Разни въпроси от сорта ще станем ли шампиони,ще им спукаме ли г**а са прекалено риторични във форум като този.Наистина има доста реални и обмислени гласове,но все пак всички сме фенове на Интер и всеки би гласувал с удоволствие за "всичко".
А и малко цвят във процентите не е излишен.
interboy
Цитат(CTPAHEH @ Jun 26 2009, 09:25 AM) *
Аз.
Твърдо съм против такъв тип теми.В смисъл: " Попитали фен на Интер на кой отбор е фен".Разни въпроси от сорта ще станем ли шампиони,ще им спукаме ли г**а са прекалено риторични във форум като този.Наистина има доста реални и обмислени гласове,но все пак всички сме фенове на Интер и всеки би гласувал с удоволствие за "всичко".
А и малко цвят във процентите не е излишен.

Ти не си фен на Интер щом си гласувал, че няма да спечелим нищо yeah.gif
method
Е аз гласувах, че само Купата на Италия ще вземем. smile.gif Това означава ли, че не съм фен? smile.gif
Simo
Гласувах за всичко пък дано стане smile.gif .Макар че и дубъл (шампион и Шл) пак бива.
eitakova
гласувах за всичко, защото вярвам че може да стане, колкото и нереалистично да звучи на първо четене
interboy
Вярвали или не - ФАКТ!!!
ale inter
Цитат(interboy @ May 23 2010, 02:20 PM) *
Вярвали или не - ФАКТ!!!



worthy.gif worthy.gif worthy.gif Аз още вярвам на това което съм казал cheers1.gif

Цитат
ale inter
Публикувано на Jun 25 2009, 07:38 PM Абсолютно всичко за което играем е НАШЕ. c030.gif cheers1.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.