Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Известни интеристи
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3
vladkata_inter
Alyssa Milano

N E R A Z Z U R R O
Цитат(vladkata_inter @ Mar 9 2010, 11:36 AM) *
Alyssa Milano


Синьо-черното и отива:





yeah.gif
Boy_San77
Влюбих се в нея направо, ебати парцала wub.gif
Dr.Moratti
Nikolov
да беше я смалил малко biggrin.gif
Faustico
Какво ли си вика? Абе този няма да го викна за Световното.. този май и той не става..? Ае .. и този може хич да не го викна. biggrin.gif
vladkata_inter
19-годишна студентка стана "Мис Нерадзура"

Сесилия Монторо е новата кралица на феновете на Интер. 19-годишната студентка от Модена беше избрана за "Мис Звезда на "нерадзурите" за 2010 година".

Състезанието за "Мис Нерадзура" бе организирано от клуба на тифозите на Интер в северната провинция Реджо Емилия, а победителката е привърженичка на шампионите, както и останалите 15 участнички в конкурса.

В събитието, радващо мъжките погледи на тифозите, участваха състезателки, избрани на предварителен кастинг. За придобиване на правото да се борят за признанието на феновете на "Красавицата на Интер" бяха допуснати само участнички, членуващи в някой от фен-клубовете на "нерадзурите".

Председател на журито бе Еваристо Бекалоси, бившият халф на шампионите, вкарал общо 37 гола с "черно-синята" фланелка. Журито включваше и бившия шампион на Италия с Интер от 1980 година Роберто Моцини и бившия заместник на Дзенга и Палиука вратарят Рафаеле Нуцо.

Две баскетболни звезди и феновете на Интер Робърт Фултц (Реджиани) и Матиас Солоперто (Трапани) както и най-обещаващите млади играчи на шампионите - вратарят Енрико Алфонсо (под наем в Модена) и Никола Донадзан (под наем в Сасуоло), също се присъединиха към шоуто в качеството си на жури.

Нейна снимка :
http://inter.gol.bg/2010/03/18/19-godishna...zura-quot.73842
shemeta
Сладурана е , но и другите са ставащи
tutto_inter


c030.gif Детелинчо..
ambro
Цитат(interboy @ Oct 18 2009, 12:52 AM) *
http://www.youtube.com/watch?v=4qhF7IwXPc4
Барека черно-син smile.gif

Борис Касабов също е интерист
durex
Цитат(SvetJlio @ Jan 23 2010, 03:50 PM) *
Касабов не веднъж е казвал, че има симпатии към Интер. А преди време, когато даваха калчото по ринга, най-много обичах да гледам мачове на Интер с негов коментар. Сега може да е изпаткал малко, но нищо.

По принцип е фен на Левски и Байерн Мюнхен.А в калчото подкрепя Интер wink.gif
SHeki


Elisabetta Canalis



Vasco Rossi (Valentino Rossi father)




Max Pezzali



Djokovic



ANTONIO CASSANO !!!!!



Katy Perry



Robbie Williams





Xs7yLe
Kattie Perry е на Уест Хам . smile.gif
Miro Belia
На ИНТЕР е wink.gif иначе е ЧУК biggrin.gif
Matrix
Кати Пери е от Интер колкото Кинтериста обича муланисти...
Xs7yLe
Това , че е облякла черно синя дреха пред италианска публика не я прави фенка на Интер . smile.gif Има същите снимки и с Уест Хямските цветове и покрай годеника си "подкрепя" чуковете . wink.gif
SHeki
Spokoino ve, prosto ot kadeto wzeh materialite taka q pishe , kwo mi e na kura na mene taq dolna kurwa kakwa e ? Moderatorite da mi iztriqt posta shom se vazmushtavate tolko i gotovo smile.gif
Faustico
Изтриваме ти акаунта! Възмутени сме! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
SHeki
OSTROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO biggrin.gif
Ominous brain
Боли ме дали е Интеристка или Уестхемистка ( сега го измислих ), важно за мене е само да и виждам темето с наведена надолу глава... и хи хи х и
tutto_inter


"дано Интер спечели, защото това е моят любим отбор в чужбинаЩе го гледам с интерес, защото аз съм от Интер още от юношеските ми години. Ще стискам палци за Интер, защото много често футболът ме е срещал с този велик отбор. Знаете за мачовете ни с ЦСКА, а може би не знаете, че Интер изпрати оферта за мен и искаше да ме привлече в редиците си, но не позволиха да стане трансферът. Иначе офертата бе в чекмеджето на нашите шефове в ЦСКА.".




Пената е фен на Интер,даже е имал предварителен договор,след 3-те ипични мача на ЦСКА с Интер който му е бил в чекмеджето...но по онова време нещо не са го пуснали worthy.gif worthy.gif
shemeta
Даже беше гост-коментатор на един наш мач за Шампионската лига и като го питаха за прогноза каза че е пристрастен и смята че Интер ще победи
П.С. Не бях прочел поста на Туто а само като видях снимката отговорих
изтрийте ми поста sorry2.gif
tutto_inter
Моника Белучи симпатизира на Интер.

дна от най-красивите жени на планетата Моника Белучи, както всяка друга италианка, обожава футбола. Но ако по-рано тя предпочиташе да не разкрива своите клубни пристрастия, то сега стана ясно, че любимият отбор на известната актриса е Интер. В това обаче няма нищо чудно.
Звездата от касовия хит на Мел Гибсън "Страстите Христови" е започнала своята кариера в агенцията за модели Elite Model Management, чийто централен офис се намира недалеч от стадиона на "нерадзурите" - "Сан Сиро".
Разбира се, изниква въпросът защо Моника не е избрала да подкрепя вечния съперник на "синьо-черните" - Милан? Нейното отношение към "росонерите" остава неизвестно, въпреки че е много вероятно то да не е положително. За никого не е тайна, че феновете на двата водещи клуба в Милано се мразят едни други. Сега остава да се изясни на кой клуб е фен съпругът на Белучи - френският актьор Венсан Касел. Може пък той да симпатизира на Милан

http://www.sportal.bg/news.php?news=256992
Boy_San77
Ехееее радост за ушите biggrin.gif
Xs7yLe
И очите , и очите . biggrin.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
И за други части на тялото. biggrin.gif
Dr.Moratti
Цитат(tutto_inter @ Sep 2 2010, 12:40 PM) *
Моника Белучи симпатизира на Интер.

Сигурно си мечтае за тройка с Ето'о и Марига laugh.gif
ale inter
Цитат(Dr.Moratti @ Sep 2 2010, 04:14 PM) *
Сигурно си мечтае за тройка с Ето'о и Марига laugh.gif



Четворка и Батьо и Батьо cheers1.gif
N E R A Z Z U R R O


Тоя знаете ли го, бе? biggrin.gif
radiinter
Абсурд,предавам се smile.gif
N E R A Z Z U R R O
Най-бързият човек на планетата? wink.gif
Miro Belia
Юсеин Болт ни е фен лол
radiinter
Най-добрия е фен на най-добрите.Нормално smile.gif
Scofield
Светкавицата! Мисля , че би ни паснал идеално по фланга biggrin.gif
Xs7yLe
Само дето е фен на Юнайтед smile.gif
shemeta
във фейсбук съм в група ли е страница ли е незнам на име PAZZA INTER и гледам и те са публикували същата снимка съответно и име wink.gif
radiinter
Цитат(Xs7yLe @ Nov 15 2010, 03:11 PM) *
Само дето е фен на Юнайтед smile.gif



Аз пък бях чул з а Реал М biggrin.gif
Miro Belia
а по ринг даваха как посети базата на Байерн М и цъка с тях biggrin.gif
N E R A Z Z U R R O
Важното е, че на този мач е с шалче на Интер!
Cruz
наскоро Павел Цонев бе забелязан с шалче на Интер - спокоино може да го броите от вашите wink.gif
Ultras
Юсейн Болт в момента е много комерсиална личност,не е фен нито на Интер нито на Ман Юн,Реал или Байерн.Човека бъкел незнае за футбола...дай му да бяга като луд,като Гарет Бейл biggrin.gif ЕтоО му дал един шал на отбора за който играе,да дойде да го подкрепи и това е smile.gif
tutto_inter
Та Касано от Интер ли беше? 138148_orig.gif



Шкурката какво лице гнусно има..

SHeki





Абе май май и по фрапантни случай е имало smile.gif
Nikolov
Роналдо Креспо...
tutto_inter
Ама темата е за интеристи,тия всичките незнам да са казвали,че са интеристи smile.gif,а шкурката доста мачове изгледа на Интер с Матераци smile.gif
grande internazionale
шкурката да си гледа мухлата. Писна ми от такива имекяри. Фен на Интер бил, на мачове кисне да гледа и да отиде при братовчедите. Да не е далтонист??? Айде на въжееее!
Scofield
Цитат(grande internazionale @ Jan 31 2011, 02:16 PM) *
шкурката да си гледа мухлата. Писна ми от такива имекяри. Фен на Интер бил, на мачове кисне да гледа и да отиде при братовчедите. Да не е далтонист??? Айде на въжееее!

Той многократно заяви , че иска да играе при нас , но просто от ръководството ни не са го потърсили!
radiinter
Цитат(Scofield @ Jan 31 2011, 02:45 PM) *
Той многократно заяви , че иска да играе при нас , но просто от ръководството ни не са го потърсили!



Ми за кво ни е?Ние взехме по-добрия нападател от Самп.
Miro Belia
http://ring.bg/hot_ring/eto-kak-izglezhdat...e-na-inter.html

лол не знам дали я има тая новина преди ама мацето е ....
radiinter
Цитат(INTER_1908_ @ Feb 28 2011, 04:13 PM) *
http://ring.bg/hot_ring/eto-kak-izglezhdat...e-na-inter.html

лол не знам дали я има тая новина преди ама мацето е ....



И сме по-красиви и сме по-добри biggrin.gif biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.