Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Известни интеристи
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3
Miro Belia
Цитат(radiinter @ Feb 28 2011, 05:05 PM) *
И сме по-красиви и сме по-добри biggrin.gif biggrin.gif

живата истина f181261444a4b611.jpg
shemeta
Цитат(radiinter @ Feb 28 2011, 05:05 PM) *
И сме по-красиви и сме по-добри biggrin.gif biggrin.gif

къде е отметката "Харесва ми " biggrin.gif biggrin.gif
grande internazionale
Чудех, се къде да го поместя това. Хем става въпрос за фен на Интер, хем не е от известните. Но пък е син на известен biggrin.gif

- Лотар, синът ви има швейцарски паспорт. За кой отбор ще вика той в събота? - пита репортерът на "Зонтагсблик".

- Лорис със сигурност ще дойде в София. Надявам се да не е с швейцарското знаме и да стиска палци за мен – признава Лотар. – Той е на 18 години и ме снабдява с всякаква информация за швейцарския национален отбор. Лорис е и най-големият фен на Интер, въпреки че минаха 20 години, откакто играх там.
KAZAKA
Цитат(grande internazionale @ Mar 21 2011, 11:59 AM) *
Чудех, се къде да го поместя това. Хем става въпрос за фен на Интер, хем не е от известните. Но пък е син на известен biggrin.gif

- Лотар, синът ви има швейцарски паспорт. За кой отбор ще вика той в събота? - пита репортерът на "Зонтагсблик".

- Лорис със сигурност ще дойде в София. Надявам се да не е с швейцарското знаме и да стиска палци за мен – признава Лотар. – Той е на 18 години и ме снабдява с всякаква информация за швейцарския национален отбор. Лорис е и най-големият фен на Интер, въпреки че минаха 20 години, откакто играх там.

Значи ще има шалче за Лорисwink.gif
Miro Belia
Доктора: Дано моят Интер тресне Милан

ГОЛЯМ СИ ВАЛЕ !!! ❹❻ worthy.gif
tutto_inter
Ивелин Попов:

- На кой отбор не пропускате мачове по телевизията?

- На Интер. Гледам ги винаги, когато мога.

http://www.sportal.bg/news.php?news=296718
Miro Belia
Цитат(SvetJlio @ Feb 22 2010, 07:27 PM) *
Новак Джокович e наш фен.


Цитат(SHeki @ Aug 16 2010, 12:22 PM) *


Djokovic


Джокера: Дано Милан стане шампион
Сръбският ас в тениса Новак Джокович пожела успех на своя любим Милан в битката за титлата с Интер и Наполи.

Наш фен ама уйец 138148_orig.gif да ти изсъхне ракетата Ноле
tutto_inter

wub.gif


Ultras
Mного ме кефеше Джокович..ама вече не...да изсъхне в лайна 138148_orig.gif hammer.gif
Cesc Fabregas
Олио да го попари, дет'се вика laugh.gif Таралежи да сере!
Miro Belia
Тоя туто кви пикове сложи rofl.gif
radiinter
Цитат(Ultras @ Apr 11 2011, 08:48 PM) *
Mного ме кефеше Джокович..ама вече не...да изсъхне в лайна 138148_orig.gif hammer.gif



Ноле както ми се издигна в очите.....така ми падна след това biggrin.gif
Provenzano
Момчето просто е леко неориентирано!
grande internazionale
Том Ханкс е Форест Гъмп, но и фен на Интер



"Том Ханкс е Форест Гъмп", пише на обложката на филмовата класика от 1994 година. Оказва се обаче, че американският актьор е и фен на италианския гранд Интер. Ханкс се появи с блуза на миланския отбор в Малта, където между другото "нерадзурите" имат богат контингент от тифози. Снимката на двукратния носител на Оскар набързо обиколи редица форуми на привърженици на Интер, които поздравяват своя нов побратим с: "Браво, Том! Избрал си правилния тим".

Не е цялата статия, защото не е свързано с Интер, който иска ето я и цялата: http://www.sportal.bg/news.php?news=364443
aimar
На това за Джоко няма какво да се чудите толкова. Нали преди миналия тенис-сезон беше в МиланЛаб и видяхте какви резултати постигна, така че....
Provenzano
Цитат(aimar @ May 14 2012, 08:54 ) *
На това за Джоко няма какво да се чудите толкова. Нали преди миналия тенис-сезон беше в МиланЛаб и видяхте какви резултати постигна, така че....

Даам, тъпата сръбска тиква е заклета мерда 594651_orig.gif
uolfgart
Цитат(INTER_1908_ @ Apr 11 2011, 19:59 ) *
Джокера: Дано Милан стане шампион
Сръбският ас в тениса Новак Джокович пожела успех на своя любим Милан в битката за титлата с Интер и Наполи.

Наш фен ама уйец :middle: да ти изсъхне ракетата Ноле


Синът ти зет да ти докара,жена ти таралежи да ти роди да не можеш да ги погалиш. Дъщеря ти по шест на вечер да ги поема ,че пет не у стигат....Долен ................
durex
В един сръбски форум на Интер пишеше, че Dj Tiesto и Парис Хилтън също били фенове на Интер. biggrin.gif
inter_fen
Хаха, интересно ми е мнението на македонските интеристи. Дали Клеопатра не е била наша фенка? biggrin.gif
Черно и синьо
Настрана политическия въпрос с 'античките македонци' - бая стабилно присъствие има от тяхна страна - било във фейсбук, форуми и т.н.
radiinter
Цитат(Черно и синьо @ Dec 12 2012, 07:12 ) *
Настрана политическия въпрос с 'античките македонци' - бая стабилно присъствие има от тяхна страна - било във фейсбук, форуми и т.н.


Това е така,всъщност фен-клуба на Интер в Македония е доста голям на фона на мащабите на страната.

Иначе аз се чудя как македонците още не са обявили на света че Меси също е техен facepalm.gif
vencislav zaneti
Цитат(radiinter @ Dec 12 2012, 19:17 ) *
Това е така,всъщност фен-клуба на Интер в Македония е доста голям на фона на мащабите на страната.

Иначе аз се чудя как македонците още не са обявили на света че Меси също е техен facepalm.gif


Като бяхме в Белград едно от техните момечета каза, че фенклубът им е от 300 човека, което е доста сериозна бройка.
durex
Цитат(vencislav zaneti @ Dec 14 2012, 16:44 ) *
Като бяхме в Белград едно от техните момечета каза, че фенклубът им е от 300 човека, което е доста сериозна бройка.

Покрай Станкович за сърбите и Пандев за македонците е нормално да имат доста фенове в тези страни.
radiinter
Цитат(durex @ Dec 14 2012, 17:54 ) *
Покрай Станкович за сърбите и Пандев за македонците е нормално да имат доста фенове в тези страни.



Всъщност сърбите нямат официален фен-клуб което е странно защото и аз очаквах покрай Станкович да има доста фенове.
grande internazionale


За клубът, в който си мечтае да играе, Попов сподели: „Разбира се, всеки иска да се развива. Моята мечта е Интер, това ми е детската мечта. Но аз съм реалист. Ако бях излязъл в Европа на 21 години, можеше да се получат нещата. Но аз съм реалист, избрах друг път, и мисля, че изпуснах този шанс. Футболът в Италия не е кой знае какво, но Интер е моят отбор.“
tutto_inter
http://www.passioneinter.com/inter-inter/v...ions-31968.html

Валентино Роси:"Надявам се,да се върнем в шампионската лига.Юве или Наполи шампион,нямам предпочитания".
Materazzito


Роби Уилямс loveinter.gif
uolfgart
Хе-хе-хе!!И той ли е от нашите...Имам я същата фанелка.
grande internazionale
Цитат(uolfgart @ Mar 4 2013, 15:16 ) *
Имам я същата фанелка.


Завиждам много. Така и не успях да се сдобия с такава smile.gif
Черно и синьо
Цитат(grande internazionale @ Mar 4 2013, 16:50 ) *
Завиждам много. Така и не успях да се сдобия с такава smile.gif

В Ибей ги има, но рядко са нови и вървят по над 90 лири бройката. Много са красиви, но пък 220+ лева за тениска, малко множко идва ...
grande internazionale
Цитат(Черно и синьо @ Mar 4 2013, 17:54 ) *
В Ибей ги има, но рядко са нови и вървят по над 90 лири бройката. Много са красиви, но пък 220+ лева за тениска, малко множко идва ...


Да виждал съм ги там, но за да си поръчам не трябва да са повече от 50 лв. Иначе имам няколко фланелки от ebay и само една ме издъни - тази на Милито. Бях я показвал по едно време. Името му е написано по този начин: MIJITO. Иначе другите ми 3-4 са перфектни : )
durex
Дали пък великия Джордан не е наш фен
uolfgart
Цитат(grande internazionale @ Mar 4 2013, 16:50 ) *
Завиждам много. Така и не успях да се сдобия с такава smile.gif

Интересно е, че аз си я купих февруари месец, когато ходих на стадиона, в същата година на требъла, без да знам(нормално), че след 3 месец ще се окаже, че съм бил за първи път на този стадион и съм си купил шапка, фанелката и един ключодържател в най-паметния сезон от истирията ни. И сега тя ми е най-любимия артикул на Интер. Много я харесвам.
grande internazionale
Цитат(uolfgart @ Mar 5 2013, 01:11 ) *
Интересно е, че аз си я купих февруари месец, когато ходих на стадиона, в същата година на требъла, без да знам(нормално), че след 3 месец ще се окаже, че съм бил за първи път на този стадион и съм си купил шапка, фанелката и един ключодържател в най-паметния сезон от истирията ни. И сега тя ми е най-любимия артикул на Интер. Много я харесвам.


Уникална тениска е. Продължавам с надежда, че един ден и аз ще имам такава : )
tutto_inter
grande internazionale
http://www.fcinter1908.it/?action=read&idnotizia=82891

Серина ни симпатизирала biggrin.gif
durex
Джордан на стадиона на любимия си „Интер”

grande internazionale
КО?!?! НЕ !!!
durex
Стийв Неш ще играе футбол с Интер

Плеймейкърът на Лос Анджелис Лейкърс Стийв Неш ще сбъдне една от мечтите си. 39-годишният гард ще изкара нещо като проби в италианския гранд Интер. "Нерадзурите" ще участват на турнира в Северна Америка и канадският баскетболист ще има възможността да порита с футболистите на Валтер Мадзари. Стийв Неш е голям фен на футбола и дори е част от групата, която притежава отбора от Мейджър Лийг Сокър Вашингтон Уайткепс. Преди седмица съотборникът на Неш в тима на "Езерняците" - суперзвездата Коби Брайънт, който пък не крие привързаността си към градския съперник на Интер - Милан, посети базата на "росонерите" Миланело. Там възстановяващият се от тежка травма ветеран премина медицински тестове.

Ultras
Цитат(Materazzito @ Mar 2 2013, 20:59 ) *


Роби Уилямс loveinter.gif


http://www.sportal.bg/news.php?news=440525

KO ? НЕ !
durex
Любим отбор?
Ивелин Попов: Интер Милано. От 8-годишен съм им привърженик. Татко ми купи тяхна фланелка, но без име на нея. Сега вече имам шест или седем фланелки на футболисти на Интер – на Адриано, на Рекоба, на Матераци,на Милито, на Санети, на Станкович! Как се сдобих с тях – съотборникът ми в националния отбор Божинов като играеше в Италия ми ги носеше. Друг, който играеше в Партизан (б.р – Иван Иванов) също ми подари. В общи линии така ги събрах.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.