Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Фиорентина
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4
AleRt
Новини, мачове около отбора им. Въздържайте се от ругатни.
radistotel
Слава богу, че отбори като Фиорентина , Наполи и Дженоа се върнаха в Серия А. На такива отбори с традиции мястото им е само в Серия А.Дано догодина и Парма се заварнат... Такива отбори дигат нивото на италинския футбол и подобряват атмосферата по стадионите с колоритните си тифози.
SvetJlio
МУТУ ПОСРЕЩНАТ С ОБИДИ В РОДИНАТА СИ
Нападателят на Фиорентина Адриан Муту бе посрещнат в родната си с транспаранти от рода на „Муту, твоите ноздри кървят”, „Муту, дилърът на националния отбор” и „Дрогиран селянин”.

Тези плакати бяха издигнати от запалянковците на Стяуа по време на двубоя от Шампионската лига, който виолетовите спечелиха с 1:0 с гол на Алберто Джилардино.

Самият Муту, който през 2004 година бе разкрит, че е смъркал кокаин, заради което бе изхвърлен от Челси, бе пророкувал „враждебно посрещане, защото това е манталитетът на запалянкото на Стяуа” и не остана изненадан от случилото се.

Адриан Муту не остана длъжен на привържениците и задълбочи конфликта, посвещавайки победата на Фиорентина, която изхвърли домакините от Европа, на феновете на бившия си клуб Динамо Букурещ.
gong.bg
tutto_inter
Муту курвооо ,Стяуа Forever ... Румънски Циганин такъв ..
radiinter
Нелепа трагедия се разигра в Дженоа минути след края на мача между едноименния тим и Фиорентина, завършил 3:3.

Привърженик на Дженоа е в много тежко състояние, след като бе премазан от автобуса, превозващ отбора на Фиорентина.

Инцидентът е станал, след като група от около 150 фенове на домакините са протестирали извън стадиона срещу някои съдийски решения, които според тях са лишили тима от трите точки.

При появата на клубния автобус на „виолетовите", тифозите се обръщат срещу футболистите на тима, като ги засипват с обиди, а самият рейс е обстрелван с всевъзможни предмети.

В центъра на мелето е 37-годишният Габриеле Амато, който в суматохата попада под гумите на автобуса. Запалянкото е закаран незабавно в болница Сан Мартино, където в момента се намира в критично състояние.

При друг инцидент след края на мача пък са пострадали съпругата на футболист на Фиорентина, както и приятелката на играч на Дженоа.
SvetJlio
Сега ще изкарат шофьора виновен, заради това, че този пич е решил да чупи и руши. Незнам всъщност как е станала работата, но предполагам е така.
IL BISCIONE
дано да се оправи пича... а иначе и Муту, и Стяуа да ми л***т х**о
BIZZARE
Фиорентина - Аякс пряко по Ринг Тв, започва след 5 минути...
IL BISCIONE
Дам и Касабов ще коментира, така че ще бъде интересно smile.gif
FORZA VIOLA
tutto_inter
FT Fiorentina 0 - 1 Ajax Amsterdam
I LOVE JU
Нека,нека!
Уникален гол на евреите,а Фио могат от сега да се намажат с вазелин! sadomaso.gif
BIZZARE
Въпреки загубата съм убеден, че ще продължат...
Faustico
Калчото се усра това можем да заключим. Сампдория много лошо нашамарена, Фиорентина с адски трудна задача в реванша, а Удине не биха отбор, чието име не знам дали ще мога да изговоря, но те поне са с добър резултат. Лично аз имах доста по-големи очаквания за Фиорентина в този турнир тази година, след като стана ясно, че няма да продължат в Шампионска лига, да видим дали все пак ще се измъкнат някак си на "Амстердам Арена".
N E R A Z Z U R R O
Цитат(Faustico @ Feb 20 2009, 03:44 AM) *
Калчото се усра това можем да заключим. Сампдория много лошо нашамарена, Фиорентина с адски трудна задача в реванша, а Удине не биха отбор, чието име не знам дали ще мога да изговоря, но те поне са с добър резултат. Лично аз имах доста по-големи очаквания за Фиорентина в този турнир тази година, след като стана ясно, че няма да продължат в Шампионска лига, да видим дали все пак ще се измъкнат някак си на "Амстердам Арена".

Аякс имат навика да падат у дома, така че Фио си имат шансовете.
tutto_inter
Видич: Бях близо до Фиорентина.

Сръбският бранител на Манчестър Юнайтед Неманя Видич разкри в интервю за The Indipendent, че е бил близо до преминаване в италианския Фиорентина, преди да подпише договор с „червените дяволи”. Сърбинът се превърна в основна фигура в редиците на Юнайтед и през този сезон без съмнение е един от най-добрите футболисти на шампионите на Англия, Европа и Света.

„Бях много близо до подписване с Фиорентина. След това дойдоха предложения от Ливърпул и Манчестър Юнайтед и ето ме тук. Тогава ми бе много трудно да взема решение, но сега като погледна назад, не съжалявам. Определено направих правилния избор. Вече прекарах 3 страхотни години, в които играя редовно като титуляр и успях да спечеля толкова много трофеи. Няма как да не съм доволен”, заяви Видич.


NovSport.com
SvetJlio
Хванаха Муту отново с допинг, рискува 4 години

Румънската суперзвезда на Фиорентина Адриан Муту отново бе заловен с допинг. Играчът е дал положителна допинг-проба след двубоя на "виолетовите" с Бари на 10 януари тази година, когото се разписа при успеха с 2:1. Италианските медии разпространиха информацията, че футболистът е употребил забраненото вещество сибутрамин. Италианската футболна федерация е направила четири допинг-проби след тази среща, но единствено Муту е дал положителен резултат.

Голмайсторът рискува наказание от една до четири години. Както е известно, преди години той бе наказан за седем месеца заради употреба на кокаин и бе дисциплинарно уволнен от тогавашния му клуб Челси.
sportal.bg

594651_orig.gif
radiinter
Наркомана си е наркоман.
grande internazionale
Възпитанието става само с твърда ръка biggrin.gif
durex
Цитат(grande internazionale @ May 3 2012, 00:05 ) *
Възпитанието става само с твърда ръка biggrin.gif

хахаха ама тренера неотстъпва biggrin.gif
grande internazionale
Цитат(durex @ May 3 2012, 00:07 ) *
хахаха ама тренера неотстъпва biggrin.gif


Какво разправяш, той направо го сцепи biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
radiinter
УЖАС blink.gif blink.gif blink.gif Откакто се помня гледам футбол но такова нещо не бях виждал.
aimar
Вярно, че играят слабо, ама чак пък да си го изкарва на играчите по такъв начин.....
Provenzano
Удриииииииии biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ivofen
Тоя ако беше в Интер или щеше да отупа сръбската скара или щяха да му направят мечка в съблекалнята. club_me-2092.gif
Provenzano
Между другото Фиорентина са уволнили Делио Роси
aimar
Логично беше да го уволнят. А Спортала може ли да са толкова тъпи:
Цитат
Най-интересното обаче се случи в 32-ата минута, когато Адем Ляич бе заменен от Делио Роси.

Не стига, че го е набил, ами и го е сменил със себе си biggrin.gif
ivofen
Цитат(aimar @ May 3 2012, 12:00 ) *
Логично беше да го уволнят. А Спортала може ли да са толкова тъпи:

Не стига, че го е набил, ами и го е сменил със себе си biggrin.gif

И явно се върнал за малко да го набие.
Provenzano
Е, тея в Спортала са уникални тъпаци. Аз като копвам някоя новина от тях редовно поправям по няколко правописни грешки wink.gif
aimar
Цитат(Provenzano @ May 3 2012, 11:04 ) *
Е, тея в Спортала са уникални тъпаци. Аз като копвам някоя новина от тях редовно поправям по няколко правописни грешки wink.gif

И аз винаги им откривам грешки. Имам чувството, че там работят хора, които въобще не гледат никакви спортове и са сложени само да пишат някакви глупости.
Provenzano
Цитат(aimar @ May 3 2012, 11:08 ) *
И аз винаги им откривам грешки. Имам чувството, че там работят хора, които въобще не гледат никакви спортове и са сложени само да пишат някакви глупости.

Пълни неграмотници !
aimar
Цитат(Provenzano @ May 3 2012, 11:11 ) *
Пълни неграмотници !

Остави, че са неграмотни, то няма оправия това нещо, друг е въпросът, че това нещо дразни супер много. На мен ми прави впечатление, че постоянно бъркат имена на играчи, националност, отбор, позиция, слагат снимки на някой играч в статия за съвсем друг - все неща, които лесно може да се проверят, но тях ги мързи явно. Не може да работиш за спортен сайт и да не знаеш елементарни неща като тези, които споменах.
Provenzano
Цитат(aimar @ May 3 2012, 11:15 ) *
Остави, че са неграмотни, то няма оправия това нещо, друг е въпросът, че това нещо дразни супер много. На мен ми прави впечатление, че постоянно бъркат имена на играчи, националност, отбор, позиция, слагат снимки на някой играч в статия за съвсем друг - все неща, които лесно може да се проверят, но тях ги мързи явно. Не може да работиш за спортен сайт и да не знаеш елементарни неща като тези, които споменах.

Не само имена, националности, позиции, ами и например много друго грешки, при тях си е традиция просто !
Provenzano
Цитат(aimar @ May 3 2012, 11:00 ) *
Логично беше да го уволнят. А Спортала може ли да са толкова тъпи:
Цитат
Най-интересното обаче се случи в 32-ата минута, когато Адем Ляич бе заменен от Делио Роси.

Не стига, че го е набил, ами и го е сменил със себе си biggrin.gif


Не, не, тези от Спортала искат да кажат, че Делио Роси го е заменил в смисъл такъв, че като треньор е решил да го извади smile.gif
aimar
Аз знам какво са искали да кажат. Просто са го написали по много тъп начин, както винаги и го постнах за шегата тук. И после тръгна и дискусията за Спортала.
Provenzano
Цитат(aimar @ May 3 2012, 11:27 ) *
Аз знам какво са искали да кажат. Просто са го написали по много тъп начин, както винаги и го постнах за шегата тук. И после тръгна и дискусията за Спортала.

Бе аз ти казах, че са неграмотни и са си такива. В 2/3 от статиите им има правописни и дори пунктуационни грешки.
durex
На Делио Роси са му отнели правата за 3 месеца.
aimar
Цитат(durex @ May 3 2012, 15:08 ) *
На Делио Роси са му отнели правата за 3 месеца.

А Ляич са го изгонили за неопределено време. Ей това е - бият те и те гонят biggrin.gif
durex
Цитат(aimar @ May 3 2012, 15:11 ) *
А Ляич са го изгонили за неопределено време. Ей това е - бият те и те гонят biggrin.gif

Явно доста е бил провокиран треньора за да регаира чак по този начин. Не вярвам само с едно ръкопляскане да се стигне до там...
INTERМilano
WTF.gif ... тоя плешивец за какъв се помисли... баси смеха hammer.gif
Il Capitano
QUOTE(aimar @ May 3 2012, 12:15 ) *
Остави, че са неграмотни, то няма оправия това нещо, друг е въпросът, че това нещо дразни супер много. На мен ми прави впечатление, че постоянно бъркат имена на играчи, националност, отбор, позиция, слагат снимки на някой играч в статия за съвсем друг - все неща, които лесно може да се проверят, но тях ги мързи явно. Не може да работиш за спортен сайт и да не знаеш елементарни неща като тези, които споменах.

Само те да бяха такива-с мед да ги намажеш, аз не знам кой български сайт/медия са сериозни и не правят абсурдни гафове...
durex
Provenzano
Цитат(durex @ May 3 2012, 17:53 ) *


ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ МОРТАЛ КОМБАТ ака СМЪРТОНОСНА БИТКА crying_with_laughter-3302.gif
INTERМilano
Пахахахаха омгигс too_funny-1052.gif
Deko
Стана ясно какво е казал Ляич на Делио Роси: "Ти си по-сакат и от сина ти".

Делио Роси има син инвалид.
grande internazionale
Цитат(Deko @ May 3 2012, 19:47 ) *
Стана ясно какво е казал Ляич на Делио Роси: "Ти си по-сакат и от сина ти".

Делио Роси има син инвалид.


Еми значи си е заслужил тупаниците и става ясно, защо е изгонен от отбора...
Deko
Цитат(grande internazionale @ May 3 2012, 20:50 ) *
Еми значи си е заслужил тупаниците и става ясно, защо е изгонен от отбора...

Малко му е според мен. Аз мислих, че единствената причина е, че Ляич му изръкопляска иронично, но ако наистина е казал подобно нещо, се е разминал възможно най-леко...
Il Capitano
QUOTE(Deko @ May 3 2012, 20:47 ) *
Стана ясно какво е казал Ляич на Делио Роси: "Ти си по-сакат и от сина ти".

Делио Роси има син инвалид.

Eвалата на Делио Роси в такъв случай! Истински баща и мъж! Майната му на треньорството, майната и и на заплатата и работата! Затова не коментирах преди да е ясно какво е казал тоя сръбски мангал, за разлика от повечето хора, които му се нахвърлиха моментално.
В 99% от случаите според мен приказката "балканец ли е-не става" е абсолютно вярна, а сърбите са едни от най-големите лайнари в района!
durex
Бой по сръбската сган,мамицата им деба винаги съм ги мразил,много долен и мръсен народ!
INTERМilano
Хахахаха.... олее... и от къде разбрахте, че му е казал това.... пфффф от жълтите журналя, нали ..!?!??!? too_funny-1052.gif club_me-2092.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.