Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Сампдория - Интер (Серия А)
Форумът на Привържениците на Интер в България > > Сезон 2007/2008 > Мачове
Страници: 1, 2
Scofield
Неделя | 24 Февруари | 16:00

Забравяме мача с Ливърпул и продължаваме победната си серия!

Успех , Нерадзури! ultra_inter.gif
jonnie
Дано да не рухнем психически и да не наредим няколко поредни загуби и във вътрешното първенство.
freaked
че ги биеме на ходом тва се знае, така си го можеме ние
Simo
Дано да спечелим и да няма нови контузии че много се събраха пак.Само така ще се избегне психологическия шок след Анфилд.
N E R A Z Z U R R O
Единственият начин от части да преодолеем шока от мача с Ливърпул е една изразителна победа. Интересно какви промени ще направи в състава Манчини. Примерно: Кой ще е центр. защитник? Ривас или Бурдисо. Както и това дали ще остави Станкович пак титуляр... (последните му 2 мача просто бяха УЖАСНИ).В атака според мене трябва да сложи Суазо или Креспо, защото формата на Круз като че ли спадна и не прави толкова силни мачове. Но все пак това са решения на треньора и се надявам да нареди състава както трябва. Успех на момчетата smile.gif.
jonnie
Не вярвам, че можем да постигнем изразителна победа като гост на Сампдория. Но все пак имаме сили да вземем трите точки.
SvetJlio
Много твърд Х да не казвам 1-ца.След като ливърпул ни преземи не мисля,че можем да направим нещо + това Бурдисо ще е титуляр.
Scofield
Сега си мисля , че Манчини трябва да спре с ротацийте за известно време.Предстоят ни 3-4 много трудни мача преди реванша с Ливърпул и ако наистина иска добри резултати трябва в почти всички мачове до въпросния с "мърсисайдци" да излиза с една и съша единайсеторка за да е добре сработена , а не да не могат един свестен пас да си дадат по терена!
niki.st
Дано да победим.Мача ще е труден,настроението в отбора е минорно след безобразната игра на Анфийлд.Освен това Самп е в добра форма,Касано бележи почти всеки мач.По-скоро съм песимист за мача.
THE_GAME
Ако съумеем да изиграем поне 2/3 от мача с 11 души (което не се случва често напоследък), предполагам ще вземем 3-те точки с минимална победа.
freaked
Цитат(jonnie @ Feb 21 2008, 06:21 PM) *
Не вярвам, че можем да постигнем изразителна победа като гост на Сампдория. Но все пак имаме сили да вземем трите точки.


защо да не можем ? нали сме голем отбор требва да може да размазваме такива отбори като Самподирия, та ако ще и на луната да играеме !
Scofield
Имам странното чувство , че Матераци ще се реваншира на феновете , а и на съотборниците си с един великолепен мач , а защо не и с гол wink.gif
Nikolov
Ще е труден мач и това всички го знаем надявам се да няма пак червени картони и некадърни съдии..
adriano1
За мене този мач е огромен "хикс"
Просто мисля че няма как да го вземем и ще е 0:0 или 1:1
jonnie
Ибрахимович под въпрос за мача със Самп

Шведският нападател на Интер Златан Ибрахимович почти сигурно ще пропусне утрешното гостуване на Сампдория от Серия А. Това съобщи наставникът на тима Роберто Манчини. ”Златан има проблеми в коляното, освен това физически не се чувства в топ-форма. Това е нормално, след като имахме много тежък мач срещу Ливърпул през седмицата. Най-вероятно ще пропусне утрешната среща, но все пак ще решим часове преди двубоя. Ако играе утре, ще получи почивка в някой от мачовете преди Ливърпул. Не смятам, че е необходимо да бъде критикуван за срещата на ”Анфийлд”. За мен той изигра голям мач, като се бореше за всяка топка, връщаше се в защита, докато в атака се бореше срещу четирима бранители”, коментира Манчини.

sportal.bg
Ultras
моята прогноза е че няма да е Х хахахахаха мисля че или те ще ни спукат или ние тях тай че 2:1 1:2
INTERFAN
Очаквам победа с един гол разлика.Нещо от сорта на 0:1 или 1:2.Дано да покажем добра игра и да се поздравим с трите точки.

НАПРЕД НЕРАДЗУРИ ultra_inter.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
За мен мачът е Х.Даже и да бием ще е доста измъчено.
SvetJlio
Дано Ибрахимович да е добре,че сега за капак остава и той да се контузи....
Scofield
Миналата година след като отпаднахме злощастно от Валенсия ни предстоеше мач с Милан в калчото , който взехме с доста убедителна игра (Милан тогава бяха във възход) . Сега Самп също са във възход , а ние сме разярени от загубата на "Анфийлф".Манчини може да е всичко , но поне ни доказа , че знае как се печелят мачовете в Серия А.Така , че се надявам да победим!

FORZA INTER! ultra_inter.gif
mi6600
Ще е много трудно,но това всички го знаем.Мисля,че няма да загубим и вярвам в момчетата.За мен мача е 0-1 ultra_inter.gif
N E R A Z Z U R R O
Стига с този песимизъм! Бием ги тея измекяри и продължаваме напреде tongue.gif.
пп. Ай наздраве на тези които са на маса или са били тази вечер biggrin.gif. GRANDE INTER!. Кали - 4 - 4 - 2 tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif
mihael16
ще ги бием.не са кои знае какво самп
Nedev
Няма значение какво се случи във втоеник.....
Днес ние играем в нашата игра...серия "А",там кадето ние диктуваме правилата...днешният мач с Самп ще затварди нашата доминация.....
А относно Шампионската лига....убеден съм,че ще покажем характер на победител и сте отстраним Л'поол,а и не само тях трябва да вярваме че сте успеем да излезнем краиния победител....!!!!

Forza Inter!!!
SvetJlio
Интер без Крус и Ибра срещу Сампдория


Титулярният нападателен тандем на Интер Златан Ибрахимович – Хулио Крус ще пропусне гостуването на Сампдория днес от 16,00 часа. Наставникът на “нерадзурите” Роберто Манчини реши да даде почивка на двамата си голмайстори и не ги включи дори в групата за двубоя. Двамата общо имат 24 попадения в калчото от началото на сезона. Ибра е втори реализатор в шампионата с 14 гола, докато аржентинецът има 10 гола.
Така от първата минута се очаква да играят Ернан Креспо и Давид Суасо.
Интер има до момента 7 победи и 4 равенства при гостуванията си далеч от Милано в Серия А в тази кампания, като ще се опита да продължи положителната си серия.


sportal.bg
SvetJlio
Ибрахимович пропуска срещата със Сампдория


Контузия оставя нападателя извън групата, шведът сърдит на феновете
Нападателят на Интер Златан Ибрахимович има лека травма на коляното и ще пропусне утрешната среща от Серия "А" със Сампдория, съобщиха от клуба.

Медиите в Италия разкритикуваха шведският нападател за представянето му през седмицата в мача от Шампионската лига в Ливърпул, който "синьо-черните" загубиха с 0:2.

"Ибрахимович не е в най-добрата си кондиция. Той има леки болки заради възпаление на кръстни връзки и за него е най-добре да не играе в неделя, а също така и да бъде наблюдавано състоянието му няколко седмици. Ако този срок се потвърди, наистина липсата му ще се усети на отбора", каза наставникът на
италианските шампиони Роберто Манчини.

Той добави, че Ибрахимович е бил доста разочарован от критиките, отправени към
него след мача в Ливърпул.

Манчини отказа да говори за втората среща с английския опонент в Лигата, тъй като тя е чак на 11 март и сега е по-важно всички да се концентрират върху мача със Сампдория. Интер е начело в италианското първенство с 11 точки аванс пред
втория в класирането Рома.

topsport.bg
PER SEMPRE NERAZZURRI
С Креспо и Суазо в атака някак си съм по-уверен, че ще ги бием. smile.gif
Nikolov
Да пък що и да не видим Креспо Балотели smile.gif

А по ТВ7 ще го гледаме ли ?
INTERFAN
Цитат(Dob4Y @ Feb 24 2008, 01:35 PM) *
Да пък що и да не видим Креспо Балотели smile.gif

А по ТВ7 ще го гледаме ли ?



За съжаление няма да го дават sad.gif Ще дават от 17:00 часа Тотнъм-Челси за Карлинг Къп
Scofield
Ето и стартовите състави

Sampdoria: 1 Castellazzi; 16 Campagnaro, 6 Lucchini, 5 Accardi; 7 Maggio, 40 Delvecchio, 17 Palombo, 19 Franceschini, 46 Pieri; 11 Bellucci, 99 Cassano.
Subs: 83 Mirante, 3 Ziegler, 13 Bonazzoli, 21 Sammarco, 22 Kalu, 32 Miglionico, 77 Zenoni.
Coach: Walter Mazzarri.

Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 24 Rivas, 23 Materazzi, 6 Maxwell; 4 Zanetti, 14 Vieira, 19 Cambiasso, 5 Stankovic; 29 Suazo, 18 Crespo.
Subs: 1 Toldo, 7 Figo, 16 Burdisso, 21 Solari, 26 Chivu, 28 Maniche, 30 Pelé.
Coach: Roberto Mancini.

Referee: Gianluca Rocchi (Florence).

MarcoMaterazzi
Айде останаха 15 минути до началото! ultra_inter.gif
Очаквам труден мач,какъвто е и всеки такъв със Сампдория! Дано с добра и красива игра успеем да ги победим и да запазим комфортната си преднина на върха! Сампдория нямат победа срещу нас от много време,но това не значи ,че сега не могат да ни треснат! Дано играчите преудолеят възможно най-бързо мача срещу Ливърпул и да се съсредоточат в първенството ,защото ни предстоят два тежки мача!
Успех на наще!! ultra_inter.gif
Álvaro Recoba
Айде успех, я очаквам 1:2, 2:3 smile.gif
boysan.gif FORZA boysan.gif
jonnie
Цитат(AdrIan0_LeiTe_RiBEir0 @ Feb 24 2008, 12:56 PM) *
С Креспо и Суазо в атака някак си съм по-уверен, че ще ги бием. smile.gif

И аз. ultra_inter.gif
AleRt
Интересното е, че нямаме резервен нападател.. unsure.gif
jonnie
Ако някой се контузи, минаваме в глуха защита. laugh.gif
MarcoMaterazzi
намирисва ми на Х unsure.gif
Scofield
65' Сампдория 1:0 Интер

MarcoMaterazzi
Лошото е ,че и играта куца sad.gif Очертава се първа загуба за сезона.
jonnie
74` Креспича 1:1 ultra_inter.gif
MarcoMaterazzi
КРЕСПОООООООООООООООООООО ultra_inter.gif ultra_inter.gif
Álvaro Recoba
КРЕСПО ТИТУЛЯР НА РЕВАНША С ЧИРВЕНИТЕ ultra_inter.gif
Ultras
видя се че ако трагнем да атакуваме можем да вкараме когато си искаме така че МАЧКАМЕ!!!!
Scofield
Сампдория 1:1 Интер (Креспо 76')

За жалост не можахме да превъзмогнем краха във Ливърпул с победа.Не съм гледал мача , така че не мога да давам оценки на нашите играчи.Радващо е , че Креспо най-после успя да се отпуши smile.gif
И най-важното е , че продължаваме да сме бе загуба в Италия!
N E R A Z Z U R R O
Видя се, че след гола Сампдория нашите се втурнаха в атака и изравниха сравнително бързо... Само че защо не беше така целият мач... Както и да е. Хубавото е че продължаваме без загуба. А сега идва мача, който би ни решил титлата вече наистина smile.gif.
ultra_inter.gif GRANDE INTER ultra_inter.gif
jonnie
Най - добре щеше да е след като изравнихме да стигнем до пълен обрат, но явно не всеки път става. Лошото е, че Ромите биха и съкратиха разликата.
freaked
очаквано равенство поне за мене
SvetJlio
Равностойно първо полувреме през,което мога да кажа съвсем спокойно,че не ни отсъдиха чиста дузпа.Второто полувреме неможаш да го гледам поради технически причиниsmile.gifВсе пак го очаквах този Х и не съм притеснен за в бъдеще.Нядавам се Креспо да съумее да отбележе и в мача срещу Ливърпул,а защо не и в 2-та много важни мача с Фиорентина и Рома.FORZA INTER !
Scofield
Креспо спаси Интер от първа загуба

Гол на аржентинския нападател Ернан Креспо спаси Интер от първа загуба в Серия А през този сезон. Голмайсторът се разписа с глава в 76-ата минута за крайното 1:1 при гостуването на Сампдория. Домакините, водени отново от Антонио Касано, който бе избран за играч на мача, бяха близо до това да станат първия отбор на Апенините , победил “нерадзурите” през този сезон. Именно 25-годишният Касано откри резултата в 65-ата минута, след като с удар от 13 метра прати топката в горния ляв ъгъл на вратаря Жулио Цезар. Бразилският страж спаси на три пъти вратата на шампионите през първото полувреме. Маджо и на два пъти Касано пробваха да се разпишат, но стражът демонстрира добър рефлекс.

Попадението на Креспо е шесто за сезона и негово трето в първенството. Докато за Касано това е шести гол в първенството.

Интер остана на върха с актив от 60 точки, докато Сампдория е на седмо място с 35 точки.

САМПДОРИЯ - ИНТЕР 1:1
1:0 Касано (65)
1:1 Креспо (76)
САМПДОРИЯ: Кастелаци, Кампаньоро, Лучини, Ачарди (79-Милионичо), Маджо, Делвекио (63-Санмарко), Паломбо, Франческини, Пиери, Касано, Белучи (42-Бонацоли)
ИНТЕР: Цезар, Майкон, Матераци, Ривас, Максуел (74-Фиго), Виейра(78-Маниш), Камбиасо, Санети, Станкович (80-Пеле),Суасо, Креспо

Жълти картони: Сампдория –Матераци, Ривас,Виейра - Интер
СЪДИЯ: Роки
СТАДИОН: “Луиджи Ферарис”, 32 000 зрители

www.sportal.bg
jonnie
Никога не съм губил вяра в способностите на Креспо. Днес той за пореден път показа, че е готов да помогне на отбора в труден момент. През сезона, до сега е абсолютно незаслужено пренебрегван от Манчини, но се надявам все по-често да го виждам на терена и все по-често да ни радва с голове. ultra_inter.gif
Scofield
Манчини: Равният е справедлив

Треньорът на Интер се радва, че Креспо пак бележи

Старши-треньорът на Интер Роберто Манчини заяви, че равенството със Сампдория 1:1 в мач от поредния кръг на италианската Серия „А” е било напълно справедливо. Домакините от Сампдория откриха чрез Антонио Касано, но Ернан Креспо изравни за шампионите.

„Не може винаги да бием, понякога се случва да изгубим точки. Мачът бе труден. Все пак Сампдория има само победи напоследък на свой терен. Бяхме уморени след загубата от Ливърпул в Шампионската лига. Трябва да сме доволни, че стигнахме до точката, защото изоставахме в резултата”, каза Манчо.

Той добави: „Радвам се, че Креспо вкара, защото той имаше нужда от малко самочувствие. Когато му потръгнат головете, обикновено прави дълги серии. Колкото до това, че Виера не ми подаде ръка при смяната, няма проблем всичко ще бъде наред”.

www.topsport.bg
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.