Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Роберто Донадони
Форумът на Привържениците на Интер в България > > Сезон 2006/2007 > Играчи и Треньори
AleRt
Мислите ли, че като цяло, Роберто Донадони се справя с работата си като треньор на Италия ?


ПС. Ако има новини свързани с него ги пускайте тук smile.gif
freak-man
Не ! Пълен смешник е тоя !
mihael16
да се маха проваля отбора само.бахти малумника,разваля добрите игра4и.ама кво ли се у4удвам като сега се сещам 4е е миланист...
jonnie
Цитат(freak-man @ Nov 30 2007, 04:25 PM) [snapback]27178[/snapback]
Не ! Пълен смешник е тоя !

Най - точно казано.
Faustico
Слаб трениор е но на тоя етап изпълни очакванията от него, голямото изпитание ще е лятото.
Nikolov
И мен не ми харесва и си мисля че ще провали Италия на това европейско
Álvaro Recoba
Донадони пожела здраве на играчите си за 2008 година

Селекционерът на Италия Роберто Донадони си пожела всички негови футболисти да бъдат здрави през следващата 2008 одина. След като класира "адзурите" на европейското първенство пред треньора предстои да се докаже и на големия форум в Австрия и Швейцария идното лято.

"Класирането на финалите си е голямо постижение само по себе си. Все пак ние гледаме напред и въпреки трудната група, която ни се падна, ще трябва да защитим името на Италия подобаващо", заяви Донадони.

Наставникът също така добави, че се надява играчите му да бъдат здрави и готови за предстоящите срещи през цялата година.

"Животът трябва да се живее качествено и затова здравето е основен фактор. Пожелавам на играчите си много здраве през идната година. Само така те ще могат да докажат своята класа", добави специалистът.

Италия се падна в група "С" на Евро 2008 заедно с Франция, Холандия и Румъния. Те започват срещу Холандия, преди да си изпрвят срещу Румъния, а за десерт е мегасблъсъка с Франция.
Simo
Дондоньо е толкова смешен че няма накъде повече.Ще се види това най добре догодина.
jonnie
Цитат(Simo @ Dec 28 2007, 03:59 PM) [snapback]28702[/snapback]
Дондоньо е толкова смешен че няма накъде повече.Ще се види това най добре догодина.

Той е на нивото на Марко ван Бастен и нашия "кюрд". Просто разполягя с по-добри играчи, но това няма да го спаси на Европейското.
Matrix
От треньорите на Скуадрата,които съм гледал,бях мн голям почитател на Дино Дзоф.След него дори Липи не можа да ме впечатли,макар че стана световен шампион.
А пък Донадони... думите са излишни
PER SEMPRE NERAZZURRI
Тоя е абсолютен клоун dry.gif
Scofield
Донадони подписва нов договор до 26 март

Агенция "Фокус"

Бъдещето на селекционера на Италия Роберто Донадони ще стане ясно до две седмици. Това призна лично президентът на Футболната федерация на страната Джанкарло Абете, който заяви, че ще разговаря в близките дни с наставника на световните шампиони и се надява той да подпише договора си до приятелската среща с Испания на 26 март, информира Channel 4. “Вече съм се срещал с Донадони и ще се срещна с него пак в близките дни, за да обсъдим бъдещето му. В сряда ще се видим на един уъркшоп във Виена и мястото ще е идеално да стигнем до някакво споразумение. Надявам се да стигнем до съгласие по новия договор преди контролата с Испания, защото не можем да се разтакаваме повече по този случай”, заяви Абете. Донадони има договор начело на Италия до края на юни тази година и ако поднови контракта си със световните шампиони, ще изведе състава срещу националите на България в предстоящите световни квалификации.
Álvaro Recoba
Донадони приключва с Италия след Евро 2008

Световният шампион Италия няма да бъде воден от Роберто Донадони срещу България в започващите през есента квалификации за Мондиал 2010 в ЮАР. Президентът на Италианската футболна лига Джанкарло Абете обяви преди минути, че преговорите с Донадони ще бъдат отложени за месец юли, след Европейското в Австрия и Швейцария, като до разговори за нов договор с бившия халф на Милан ще се стигне само ако селекционерът класира "Скуадра адзура" до минимум полуфинал на Евро 2008. Това практически слага край на въпросителните около бъдещето на Донадони начело на "адзурите".

sportal.bg
SvetJlio
''Aдзурите" на това евро нищо няма да направят с този треньор.
Álvaro Recoba
Анчелоти или Липи сменят Донадони

Карло Анчелоти или Марчело Липи ще замени Роберто Донадони като селекционер на Италия след европейското, твърди "Corriere dello Sport".

От футболната федерация на страната разкриха, че преговори за удължаване на договора на Донадони няма да бъдат водени преди неговото изтичане.

Липи изведе "скуадрата" до световната титла през 2006 година, след което си даде почивка. Анчелоти пък вероятно ще бъде уволнен от Милан след слабия сезон.

sport1.bg

Карлa Анчелоти laugh.gif
Scofield
Дано Манчини го замени!
Álvaro Recoba
Донадони обяви състава за Испания

Селекционерът на италианския национален отбор Роберто Донадони обяви разширен състав от 21-ама футболисти за контролата с Испания, която ще се играе в сряда в испанския град Елче.

Световният шампион Италия е съперник на България в световните квалификации.

Вратари: Maрко Амелия (Ливорно), Джанлуиджи Буфон (Ювентус)

Защитници: Aндреа Барцали (Палермо), Фабио Канаваро (Реал Мадрид), Фабио Гросо (Лион), Марко Матераци (Интер), Maсимо Oдо (Милан), Кристиан Панучи (Рома), Джанлука Дзамброта (Барселона)

Полузащитници: Maсимо Амброзини (Милан), Алберто Акуилани (Рома), Maуро Каморанези (Ювентус), Даниеле Де Роси (Рома), Дженаро Гатузо (Милан), Симоне Перота (Рома), Андреа Пирло (Милан)

Нападатели: Maрко Бориело (Дженоа), Aнтонио Ди Натале (Удинезе), Винченцо Якуинта (Ювентус), Фабио Куалиярела (Удинезе), Лука Тони (Байерн Мюнхен).

sport1.bg
Álvaro Recoba
ДОНАДОНИ: НЕ МИ ХАРЕСВАТ УСЛОВИЯТА, КОИТО МИ ПРЕДЛАГАТ В ИТАЛИЯ

„Няма много за обясняване, ценя високо президента на Италианската Футболна Асоциация Джанкарло Абете и си мисля, че той изпитва същото към мен. От друга страна обаче, едно споразумение трябва да устройва и двете заинтересувани страни”, сподели пред италианските медии днес.

„Винаги съм се опитвал да докажа какъв треньор съм с усилена работа и отдаденост. Мисля, че с това, което съм свършил за националния отбор, съм показал колко струвам. Иначе нямаше да съм все още тук”, добави той.

„Истината е, че не подписвам ново споразумение, тъй като не ми харесват условията, които ми предлагат от Италианската Федерация. Просто не исках да ги приема. Така че засега нещата ще продължат, както до момента, докато настоящия ми контракт не изтече. След това ще видим. Не е сигурно, че няма да остана и след Евро 2008. Нищо не мога да изключа относно бъдещето си на този етап”, завърши Донадони.

gong.bg
Nikolov
Неможе ние да сме шампиони 2 поредни години (надявам се тази да стане 3та) и да имаме само 1 национал ... Надявам се следващия ни треньор да вземем малко италиянци
Matrix
една от причините,заради които харесах Интер като малък беше,че нямаше мн италиянци и този факт изобщо не ме тревожи.Просто не може да става и дума за сравнение с велики играчи като Бергоми,Мацола,Меаца,Алтобели,Малдини,Баджо,Дзоф,Дзенга и още мн други със сегашните манекенчета.Не мога да понасям днешната Скуадра и се надявам да отпаднат още в групите!!!
freaked
Цитат(Campione @ Mar 23 2008, 10:44 AM) *
Донадони обяви състава за Испания

Селекционерът на италианския национален отбор Роберто Донадони обяви разширен състав от 21-ама футболисти за контролата с Испания, която ще се играе в сряда в испанския град Елче.

Световният шампион Италия е съперник на България в световните квалификации.

Вратари: Maрко Амелия (Ливорно), Джанлуиджи Буфон (Ювентус)

Защитници: Aндреа Барцали (Палермо), Фабио Канаваро (Реал Мадрид), Фабио Гросо (Лион), Марко Матераци (Интер), Maсимо Oдо (Милан), Кристиан Панучи (Рома), Джанлука Дзамброта (Барселона)

Полузащитници: Maсимо Амброзини (Милан), Алберто Акуилани (Рома), Maуро Каморанези (Ювентус), Даниеле Де Роси (Рома), Дженаро Гатузо (Милан), Симоне Перота (Рома), Андреа Пирло (Милан)

Нападатели: Maрко Бориело (Дженоа), Aнтонио Ди Натале (Удинезе), Винченцо Якуинта (Ювентус), Фабио Куалиярела (Удинезе), Лука Тони (Байерн Мюнхен).

sport1.bg


абе са виждам че имало треньор доближаващ се по олигофрения до наш манчо. тоя е викнал 15 дефанзивни халфа biggrin.gif
Álvaro Recoba
Донадони реши да викне Дел Пиеро за ЕВРО 2008

Селекционерът на световния шампион Италия Роберто Донадони промени решението си да не вика капитана на Ювентус Алесандро Дел Пиеро. Специалистът не е пращал повиквателна на 33-годишния голмайстор от септември миналата година, когато "Скуадра адзура" завърши наравно 0:0 с Франция на ”Сан Сиро” в квалификация за Евро 2008. До скоро се смяташе, че нападателят няма никакъв шанс да играе в Австрия и Швейцария, но представянето му от два месеца насам и натиска на цялата общественост променили мнението на Донадони. ”Ако трябваше да правя избора си от 23-а футболисти за европейското първенство, не знам дали Дел Пиеро щеше да е сред тях. Но с днешната дата бих го повикал мигновено”, разкри специалистът пред ”La Repubblica".

”Имам чувството, че много футболисти искат да ми създадат проблеми в избора ми от 23-а играчи”, коментира с усмивка Донадони, визирайки добрата форма на много класни играчи в последно време - Филипо Индзаги, Антонио Касано и Дел Пиеро, които се смятаха за сигурни наблюдатели на ЕВРО 2008.

”Ще обявая списъка си от футболисти в края на май, като едва тогава ще обявя причината си за моя избор”, допълни бившият играч на Милан. През този сезон 33-годишният Алесандро дел Пиеро е отбелязал 18 гола в Серия А с екипа на Ювентус.


Sportal.bg
Faustico
Дел Пиеро заслужава да бъде на Евро 2008 предвид формата му. На Касано същу твърдо мястото му е там. Само дано не изгори Ди Натале или Куалярела защотот тези две момчета правят много добър сезон, и те са хората, който могат да донесът нов полъх на Скуадра Адзура. Сигурен заотпред май е само Тони. smile.gif
Гецата
Донадони начело на Италия до 2010 година


Селекционерът на националния отбор на Италия Роберто Донадони официално продължи договора си с Футболната федерация на страната и ще води Скуадра адзура до 2010 година. Досегашният контракт на 44-годишния специалист изтичаше след Евро 2008. Това означава, че Донадони ще води Италия срещу България в световните квалификации за ЮАР 2010. Роберто Донадони е начело на Италия от 2006 година. Той наследи на поста Марчело Липи, който изведе отбора до световната титла на първенството в Германия.

euro2008.bg
Simo
Идеално,значи като ги бием и после ще го уволнят.Добре е че остава .
Гецата
УВОЛНИХА РОБЕРТО ДОНАДОНИ?

Според информация на британския спортен канал BBC Sport, националният селекционер на Италия Роберто Донадони е бил уволнен днес.

„Скуадра адзура” отпадна от Евро 2008 след загуба на четвъртфиналите от тима на Испания.

Медиите на Апенините усилено твърдят, че Донадони ще бъде наследен от Марчело Липи, който преди две години изведе Италия до световната титла.

Все още няма официално съобщение от Италианската футбола федерация.

gong.bg
Scofield
Сега ще бъде интересно , ако Манчини поеме Скудрата laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.